Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Eliminator - etap III

Wyniki - 24 listopada 2018, Ustroń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 101Tracz Łukasz2087WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOPOLSKAM303993-00:10:0200:22:1600:22:1600:13:054.60
#2 102Kwiatkowska Kinga1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWPOLSKAK305-900:10:4400:22:1900:22:1900:13:074.60
#3 103Bróg Wojciech2101OLKUSZPOLSKAM304094-00:09:3700:22:2200:22:2200:13:094.60
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104Radomski Zbigniew2205TKKF BESKIDEK BBBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM60395-00:10:4100:22:2800:22:2800:13:124.50
#5 105Tomczyk Tomasz2271ZABRZEPOLSKAM304196-00:10:0700:22:3500:22:3500:13:174.50
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106Zatorska Izabela1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAPOLSKAK502-1000:10:2800:22:3600:22:3600:13:174.50
#7 107Szala Krzysztof2212BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNEPOLSKAM304297-00:10:0400:22:3600:22:3600:13:174.50
#8 108Sawicki Szymon2222TKN TATRA TEAMNOWY TARGPOLSKAM402698-00:10:2300:22:4100:22:4100:13:204.50
#9 109Wróblewski Kamil2254PIASECZNOPOLSKAM304399-00:10:1500:22:4600:22:4600:13:234.50
#10 110Kubera Dawid2276ALWAYSINMOTION.PLTYCHYPOLSKAM3044100-00:10:0000:22:5300:22:5300:13:274.50
#11 111Gleisner Tomasz2200EKIPA Z TARNOWATARNÓW, POLANDPOLSKAM4027101-00:10:3800:22:5300:22:5300:13:274.50
#12 112Wrzeszcz Mariusz2181TMTEAMSOBÓTKAPOLSKAM2024102-00:10:1500:22:5400:22:5400:13:284.50
#13 113Krajewski Maciej2151KIELCEPOLANDM3045103-00:10:3200:23:0400:23:0400:13:344.40
#14 114Chojnacki Grzegorz2162DZIADY OCRZIELONKAPOLANDM4028104-00:10:3400:23:0500:23:0500:13:344.40
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !115Bolechowska Dominika1072K401-1100:10:4200:23:1300:23:1300:13:394.40
#16 116Teszner Adrian2108RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWPOLSKAM2025105-00:10:2100:23:1300:23:1300:13:394.40
#17 117Gardener Jacek2109JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAM505106-00:10:5000:23:2900:23:2900:13:484.30
#18 118Mamala Justyna1019KRAKÓWPOLSKAK204-1200:10:5600:23:3300:23:3300:13:514.30
#19 119Lorens Magdalena1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEPOLSKAK205-1300:10:5600:23:4300:23:4300:13:574.30
#20 120Gębara Łukasz2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWPOLSKAM2026107-00:10:3200:23:4900:23:4900:14:004.30
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121Garczyńska-Wąs Bogusława1050WM TRISELFZIELONKIPOLSKAK402-1400:11:0500:23:5000:23:5000:14:014.30
#22 122Giżyński Damian2032KOLEJARZ BEST FOR YOUJASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM3046108-00:10:3000:23:5800:23:5800:14:054.30
#23 123Smuda Krzysztof2207TYCHYPOLANDM3047109-00:10:3300:24:0400:24:0400:14:094.20
#24 124Krzemiński Tomasz2228DZIERŻONIÓWPOLSKAM3048110-00:11:2000:24:0500:24:0500:14:104.20
#25 125Świńczyk Marcin2227GRUPA KRYZYSGODZISZKAPOLSKAM3049111-00:10:4900:24:0900:24:0900:14:124.20
#26 126Nosalik Marek2170MTAŻYWIECPOLSKAM506112-00:10:1500:24:1300:24:1300:14:144.20
#27 127Baranowski Marcin2315M3050113-00:11:1100:24:1800:24:1800:14:174.20
#28 128Swoboda Tomasz2265KURŁA! KAJ TA META?!SZYMISZÓWPOLSKAM2027114-00:10:4800:24:1800:24:1800:14:174.20
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129Lange Beata1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJPOLSKAK403-1500:11:1400:24:2500:24:2500:14:214.20
#30 130Bondara Sylwia1008JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAK306-1600:11:4000:24:4200:24:4200:14:314.10
#31 131Dudzik Łukasz2242GÓRAL BIEGAKAMIENICAPOLSKAM3051115-00:10:4200:24:4200:24:4200:14:314.10
#32 132Mikulski Michał2261GREMI BOCHNIABOCHNIAPOLSKAM3052116-00:11:1000:24:4200:24:4200:14:314.10
#33 133Gwóźdź Michał2065#CZELADZBIEGACZELADŹPOLSKAM4029117-00:11:0700:24:5100:24:5100:14:374.10
#34 134Dutkiewicz Leszek2182KATOWICEPOLSKAM3053118-00:11:2000:25:0100:25:0100:14:424.10
#35 135Kondratiuk Ira1059BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAPOLSKAK206-1700:11:1300:25:0800:25:0800:14:474.10
#36 136Kupijaj Marcin2023SOCIOS SILESIAKNURÓWPOLSKAM2028119-00:11:1200:25:1700:25:1700:14:524.00
#37 137Ostrowski Maciej2275SOCIOS SILESIAKNURÓWPOLSKAM2029120-00:11:1000:25:1900:25:1900:14:534.00
#38 138Morawiec Marek2043SZAKAL TEAMCIESZYNPOLSKAM3054121-00:11:3600:25:2100:25:2100:14:544.00
#39 139Dornicki Tomasz2304M4030122-00:11:3500:25:2200:25:2200:14:554.00
#40 140Węglarz Waldemar2293EXTREME CLUB RABKARABKA-ZDRÓJPOLSKAM4031123-00:11:2500:25:3700:25:3700:15:044.00
#41 141Barczuk Anna1069WISŁAK207-1800:11:2200:25:4400:25:4400:15:084.00
#42 142Stelmaszczyk Bartłomiej2070SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAPOLSKAM4032124-00:12:0100:25:4600:25:4600:15:094.00
#43 143Morawski Grzegorz2049TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKAM3055125-00:11:5200:25:4900:25:4900:15:114.00
#44 144Bednarz Sebastian2066OTM. BOTMUCHÓWPOLSKAM4033126-00:11:4000:25:5300:25:5300:15:133.90
#45 145Szewczyk Damian2215JEJKOWICEPOLSKAM4034127-00:11:1300:26:0300:26:0300:15:193.90
#46 146Rzepka Piotr2050SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAM2030128-00:12:0200:26:1100:26:1100:15:243.90
#47 147Szwed Renata1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEPOLSKAK404-1900:12:0700:26:2100:26:2100:15:303.90
#48 148Redzik Dorota1031ENDURANCE TEAMPIEKARY SLĄSKIEPOLSKAK307-2000:12:0300:26:2300:26:2300:15:313.90
#49 149Pasula Katarzyna1062TARNÓWPOLSKAK405-2100:12:3500:27:4400:27:4400:16:183.70
#50 150Rzepka Magdalena1061NIGHT RUNNERSKATOWICEPOLSKAK308-2200:12:4500:28:3300:28:3300:16:473.60
#51 151Puchajda Monika1032OŚWIĘCIMPOLSKAK309-2300:12:5000:28:5800:28:5800:17:023.50
#52 152Skrzeczyński Sławomir2290HEJ, JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJPOLSKAM4035129-00:14:1700:29:2800:29:2800:17:203.50
#53 153Zięba Anna1017PORANNY PATROLKRAKÓWPOLSKAK3010-2400:13:1800:29:5000:29:5000:17:323.40
#54 154Dettlaff Patrycja1058DREAM RUNWILCZA GÓRAPOLSKAK3011-2500:13:5200:30:3100:30:3100:17:573.30
#55 155Menżyk Joanna1038MYSŁOWICEPOLSKAK406-2600:13:5500:31:1100:31:1100:18:203.30
#56 156Wojtyra Karolina1060ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAK208-2700:13:5300:32:1700:32:1700:18:593.20
#57 157Fiałkowska Bożena1012HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECPOLSKAK407-2800:14:2400:33:0100:33:0100:19:253.10
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !158Świerk Krystyna1068JANOWICE WIELKIEPOLSKAK601-2900:14:2300:33:0200:33:0200:19:253.10

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności