Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego

Wyniki - 9 grudnia 2018, Września

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 273164Kaczmarek AdrianWrześnia1981M307200:58:5500:58:32
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18348Pękala ŁukaszPoznań1992M18200:38:5200:38:50
#3 19381Żerdka MichałBieruń1985M30700:39:1200:39:10
#4 27753Hulewicz DariuszWrześnia1974M407600:59:1500:58:53
#5 278280Urbańczyk ŁukaszWrześnia1987M307300:59:2000:58:59
#6 279266Tomaszewska PaulinaWrześnia1981K301900:59:2000:59:00
#7 280353Kaźmierczak MarcinChocicza1988M307400:59:4500:59:27
#8 25186Kamycki MarcinPoznań1974M40700:39:4700:39:46
#9 28274Ziembikiewicz KacperWrześnia2000M184100:59:4900:59:33
#10 29189Sobczak JacekWrześnia1990M18600:40:1800:40:17
#11 285105Wrzos AgnieszkaKaszczor1984K302001:00:2301:00:03
#12 28692Mecler SławomirMielżyn1981M307601:00:4501:00:27
#13 288200Górny KrzysztofJankowo Dolne1956M60801:01:4601:01:33
#14 33208Mikołajczak ArkadiuszJarocin1990M18700:40:5900:40:57
#15 28910Stróżyńska-ZdziabekPiła1966K50601:01:4701:01:22
#16 293237Bryk NorbertStrzalkowo1976M407701:02:0401:01:52
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !388Krzymiński KamilWrześnia1991M18100:41:3200:41:29
#18 39181Grzemski MarcinWronki1989M181200:41:4300:41:38
#19 40351Cyrulewski RafałGutowo małe1971M401100:41:5600:41:52
#20 296245Lis BogusławaGoniczk1977K402001:02:2301:02:12
#21 41295Derda PiotrRychwał1984M301100:42:0000:41:55
#22 297322Wachowski PiotrKoronowo1970M407901:02:2701:02:12
#23 299294Dziuba AdamŚroda Wlkp.1982M307901:02:3301:02:17
#24 44345Filip MirosławSwarzędz1975M401300:42:1600:42:14
#25 30111Grajkowski TomekGniezno1968M502601:02:4101:02:13
#26 46252Pawłowski KrystianChwalibogowo1980M301300:42:3400:42:32
#27 302223Polińska BarbaraWrześnia1986K302301:02:4701:02:20
#28 303240Kleinszmidt RyszardWierzyce1970M408201:03:0001:02:47
#29 305219Przybylski TomaszGutowo Małe1993M184201:03:2001:02:56
#30 307250Sikorski StanisławWrześnia1952M60901:03:5601:03:48
#31 312247Prokop MariettaSuchy Las1973K402101:04:5801:04:40
#32 313215Dolicher RobertPoznań1972M408601:05:2001:05:01
#33 314167Milarska AnnaWitkowo1979K302401:05:2701:05:08
#34 315213Broniarczyk GrzegorzWrześnia Przyborki1974M408701:05:4001:05:14
#35 6114Zieliński MateuszPogorzela1992M18600:44:0500:43:52
#36 317364Kaczor-Borcuch MarzenaLednogóra1977K402301:06:1201:05:48
#37 318253Stachura KarolinaKaczanowo1977K402401:06:1301:05:49
#38 319379Kaczmarek IzabelaPoznań1990K18901:06:1801:05:53
#39 32170Paluszak TomaszWrześnia1977M408801:07:4801:07:44
#40 6632Sereda MichałWrześnia1971M402000:44:1900:44:13
#41 322257Torzewska SandraWrześnia1990K181101:09:1501:08:58
#42 3239Zdziabek JarosławPiła1966M502701:10:0801:09:50
#43 324342Grabowiecka JuliaWrześnia1980K302501:10:4501:10:33
#44 325341Kobielak KatarzynaWrześnia1980K302601:10:4501:10:33
#45 326236Picheta MałgorzataWrześnia1976K402501:10:4601:10:35
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 75359Wojtyś KarolinaWrześnia1985K30300:44:4200:44:37
#47 7697Skrzypczak JędrzejPoznań1979M302200:44:4500:44:40
#48 77256Więckowski Rafałwęgierki1981M302300:44:4600:44:42
#49 7891Kuczyński PiotrPoznań1956M60400:44:4600:44:38
#50 79316Michalkiewicz AdamPoznań1986M302400:44:5100:44:45
#51 84192Chwiałkowski WojciechPoznań1990M181800:45:0100:44:51
#52 8676Bruch LidiaWitkowo1987K30400:45:2100:45:15
#53 87388Przybył WładysławŚroda Wielkopolska1962M50600:45:2700:45:24
#54 88235Sobczyk MirosławJarocin1984M302600:45:4500:45:37
#55 8913Napieraj PiotrWrześnia1986M302700:45:5000:45:41
#56 92179Przybyszewski MaciejPoznań1977M402400:46:0000:45:53
#57 9747Adamczyk WłodzimierzKAZIMIERZ BISKUPI1961M50800:46:1500:46:15
#58 100234Nowak MarekWiry1982M302900:46:2400:46:17
#59 10581Ziółkowski WitoldWitkowo1967M501100:47:0000:46:50
#60 11221Słodecki SzymonMiłosław1984M303200:47:1700:47:05
#61 11463Kaczmarek TomaszWrześnia1978M403000:47:2900:47:22
#62 119272Aleksandrzak JarosławGniezno1982M303300:48:0400:47:52
#63 12243Zgoliński MarcinWrześnia1980M303400:48:1900:48:02
#64 126230Goclik MarcinWrześnia1974M403300:48:3500:48:27
#65 128323Kowalski PiotrMOGILNO1991M182400:48:3700:48:27
#66 129277Maśliński Mirosławszubin1965M501300:48:3900:48:30
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !136304Gajecka MartaRadom1991K18200:49:0300:48:51
#68 13758Ratajczak RajmundPoznań1962M501400:49:0600:48:54
#69 138275Filipczak MarcinChwalibogowo1985M303700:49:0800:48:48
#70 139389Miara Tomasz PiotrWrześnia1972M403800:49:0900:49:03
#71 14161Chojniak WiesławPoznań1973M404000:49:2100:48:54
#72 143222Mikołajczyk MaciejWRZEŚNIA1978M404200:49:3000:49:18
#73 146159Mietlicki RobertWitkowo1975M404400:49:3500:49:29
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !148317Wagner JolantaWarszawa1966K50200:49:4300:49:37
#75 156196Włoszyński MarekLuboń1972M404600:50:2400:50:14
#76 160221Mikołajczyk ElżbietaORZECHOWO1978K40800:50:3200:50:19
#77 161308Gut KamilPsary Polskie1990M182700:50:3300:50:20
#78 162309Nowak SylweriuszWronki1972M404700:50:3300:50:22
#79 168166Milarski MarcinWitkowo1977M405000:50:4800:50:41
#80 172292Błaszak JakubWrzesnia1985M304300:51:0300:50:38
#81 173149Stankowiak PrzemysławWrześnia1988M304400:51:0400:50:47
#82 174156Przymus AdriannaWrześnia1993K18400:51:0500:50:48
#83 176145Nowacki MichałPoznań1981M304500:51:4800:51:32
#84 177206Roszyk PawełWitkowo1962M501700:51:5000:51:50
#85 179321Springer RobertKostrzyn Wlkp1977M405200:52:0100:51:49
#86 18445Zacharko TomaszGniezno1981M304600:52:2300:52:11
#87 18571Mrozek ArkadiuszMiłosław1995M183100:52:2600:52:09
#88 186203Cichy PiotrWrześnia1988M304700:52:2600:51:59
#89 187387Kasperski KrzysztofWrześnia1975M405300:52:2700:52:22
#90 188169Nowicki Adamwrześnia1988M304800:52:2800:52:01
#91 191356Kaliszuk BartoszSwarzędz1986M304900:52:3100:52:14
#92 195347Rychlewski MarcinWęgierki1984M305200:52:4900:52:43
#93 20478Żurawski JakubPoznań1974M405800:53:5800:53:41
#94 210218Krukowski TomaszKaczanowo1975M406000:54:0300:53:39
#95 215119Opielski MarcinWrześnia1985M305600:54:2700:54:14
#96 218202Musiał RafałPoznań1988M305700:54:3300:54:06
#97 219241Piątkowski ArturCzmoń1975M406100:54:3500:54:11
#98 222319Kiereś ArkadiuszGorzkie Pole1975M406400:54:5000:54:28
#99 224142Cegielski MichałZagórów1978M406500:54:5300:54:47
#100 228214Przybyszewska AnnaPoznań1977K401200:55:0800:54:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności