Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1721064POLKasprzak-Dzyberti Joanna1977Grupa Nordic Walking Suchy Bór, Suchy Bor00:46:4400:46:2900:08:5950-
#2 1711062POLKaminska Adriana1981Opole00:46:4300:46:2900:08:5949-
#3 1701005POLBartoszewicz Władysław1950Opole00:44:2400:44:1100:08:32-122
#4 1691151POLWójcik-Bednarz Monika1970Rogów Opolski00:38:0300:37:5100:07:1948-
#5 1681150POLWoźny Szymon1985Gogolin00:36:1800:36:0400:06:58-121
#6 1671060POL#Bez Nazwy Anonim1992MKS Gogolin, Kamień Śląski00:35:2600:35:1300:06:48-120
#7 1661030POL#Klopsik Anonim1997Daniec00:35:2400:35:1200:06:4847-
#8 1641169POLBarska Agnieszka1979Gogolin00:34:3900:34:2400:06:3946-
#9 1651170POLBarski Jakub1900Gogolin00:34:3900:34:2400:06:39-119
#10 1631168POLGolonka Mariusz1983Lubsza00:34:3300:34:3300:06:38-118
#11 1621031POLDziekan Katarzyna1991ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:33:5100:33:4500:06:3045-
#12 1611049POLHałon Andrzej1954BBL Opole, Opole00:33:3200:33:2200:06:26-117
#13 1601007POLBeśka Jolanta1978Krapkowice00:33:2600:33:2200:06:2544-
#14 1581075POLKowol Daria1993Opole00:33:1400:32:5800:06:2343-
#15 1591140POLTwardon Waldemar1990Opole00:33:1400:33:0000:06:23-116
#16 1571014POLBotta Patryk1991Gogolin00:33:0700:32:5600:06:22-115
#17 1551174POLKowolik Adrian1988Iron Szkyrtlotk, Gogolin00:33:0600:32:5400:06:21-113
#18 1561175POLMianowski Tomasz1992Gogolin00:33:0600:33:0600:06:21-114
#19 1541017POLCzapla Paweł1986Głogówek00:32:4000:32:2700:06:16-112
#20 1521056POLIlska-Krawczyk Iwona1986Opole00:32:2500:32:1200:06:1441-
#21 1531067POLKlar Karolina1988Dębska Kuźnia00:32:2500:32:1200:06:1442-
#22 1511136POLTomalik-Węgrzyn Monika1987Opole00:32:1500:32:0200:06:1240-
#23 1491143POLWawer Katarzyna1987Opole00:31:3700:31:2100:06:0438-
#24 1501082POLKurtyka Gabriela2001Liszki00:31:3700:31:2400:06:0439-
#25 1481144POLWawer Marcin1984Gogolin00:31:3600:31:2100:06:04-111
#26 1471101POLMońka-Podgórna Aleksandra1995Ozimek00:31:3100:31:1700:06:0337-
#27 1461052POLHellmann Wioletta1979Jemielnica00:31:3000:31:2700:06:0336-
#28 1441181POLBartkowiak Lilianna2010INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:0235-
#29 1451003POLBartkowiak Mariusz1980INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:02-110
#30 1421186POLNagabała Ewa1976Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:5934-
#31 1431187POLNagabała Grzegorz1973Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:59-109
#32 1411116POLPrzemus Andrea1999Zakrzów00:31:0400:30:5400:05:5833-
#33 1401054POLHoleczek Dominika1988Krapkowice00:30:5400:30:4700:05:5632-
#34 1391113POLPisarczyk Sandra1991Krapkowice00:30:4200:30:2800:05:5431-
#35 1381110POLPiechaczek Emilia1991Krapkowice00:30:4100:30:2800:05:5430-
#36 1371167POLDublańska Agnieszka1993ATLAS WARD POLSKA, Brzeg00:30:2600:30:2200:05:5129-
#37 1361085POLMadziała Marcin1978Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:30:2200:30:1900:05:50-108
#38 1351106POLOblicki Przemysław1989Team Ozimek, Ozimek00:30:1000:29:5600:05:48-107
#39 1331025POLDusza Rafal1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:44-106
#40 1341024POLDusza Agnieszka1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:4428-
#41 1321088POLMakoś Katarzyna1984SILESIA RING, Kamień Śląski00:29:4800:29:4600:05:4327-
#42 1311068POLKlyszcz Michał1994IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:4500:29:3300:05:43-105
#43 1301121POLSabramowicz Piotr1952IZBICKO W BIEGU, Opole00:29:4200:29:3100:05:42-104
#44 1291115POLPolaczek Daniel1993IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:4100:29:3000:05:42-103
#45 1281040POLGrabowska Zuzanna1996IZBICKO W BIEGU, Krośnica00:29:4000:29:3000:05:4226-
#46 1271153POLZawadzki Przemek1993Opole00:29:3900:29:3300:05:42-102
#47 1261083POLLepich Tomasz1981Zakrzów00:29:3600:29:2600:05:41-101
#48 1251073POLKosniewska-Nowak Joanna1979Dębska Kuźnia00:29:3500:29:2400:05:4125-
#49 1231026POLDybaś Dorota1992Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:3924-
#50 1241027POLDybaś Krzysztof1985Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:39-100
#51 1221036POLGebauer Rafał1981Kamień Śląski00:29:0900:29:0200:05:36-99
#52 1211103POLNiepala Beata1992IZBICKO W BIEGU, Izbicko00:29:0700:28:5700:05:3523-
#53 1181096POLMika Krzysztof1974IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5400:05:35-96
#54 1191182POLSkóra Leszek190000:29:0600:28:5600:05:35-97
#55 1201117POLPytel Roman1979IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5600:05:35-98
#56 1171044POLGrzywna Artur1969SILESIA RING, Opole00:29:0500:28:5500:05:35-95
#57 1161129POLStrzoda Marcin1987Dobrodzień00:28:5800:28:4600:05:34-94
#58 1151120POLRóżyczka Klaudia1983Z bieganiem mi do twarzy, Serwitut00:28:5000:28:5000:05:3222-
#59 1131042POLGrzyb Bartłomiej1975ANTONTEAM, Biedrzychowice00:28:4400:28:3700:05:31-93
#60 1141081POLKupka Karolina1995Unia Opole, Brynica00:28:4400:28:3800:05:3121-
#61 1121112POLPilawka Agata1997Next Level BJJ Opole, Opole00:28:4300:28:3700:05:3120-
#62 1111158POLŻytko Magdalena1982Zdzieszowice00:28:3400:28:2800:05:2919-
#63 1101066POLKędzierski Krzysztof1971bieganie pomaga, Opole00:27:5500:27:4100:05:22-92
#64 1091072POLKosacka Ola1991Krapkowice00:27:5100:27:4300:05:2118-
#65 1081028POLDyczek Klaudia1980Dyczuś Team, Zdzieszowice00:27:4500:27:4000:05:2017-
#66 1071050POLHanczuk Emilia1987Krapkowice00:27:4400:27:3500:05:2016-
#67 1061157POLŻyłka Ireneusz1972Krapkowice00:27:3600:27:2200:05:18-91
#68 1051165POLJakubowska Kamila1990ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:27:3200:27:2800:05:1715-
#69 1041010POLBinicewicz Tomasz1988Opole00:27:2400:27:1800:05:16-90
#70 1031041POLGruchot Malgorzata1976Gogolin biega, Gogolin00:27:1600:27:0500:05:1414-
#71 1021135POLŚwigut Piotr1961Krapkowice00:27:0800:27:0600:05:13-89
#72 1011038POLGolik Aleksandra1994Jemielnica00:27:0600:27:0300:05:1213-
#73 1001119POLRespondek Aleksandra1978Respondek Team, Opole00:27:0100:26:5200:05:1112-
#74 991152POLZadrożny Zbigniew1976Walce00:26:5900:26:5600:05:11-88
#75 981057POLJacek Dawid1988Leśnica00:26:5500:26:4800:05:10-87
#76 971141POLWacław Stefan1983Mator, Komorniki00:26:5400:26:4100:05:10-86
#77 961063POLKarczyński Marcin1979Wieczorne Bieganie w Opolu, Opole00:26:3900:26:3100:05:07-85
#78 951059POLJohn Kamilla1992Jemielnica00:26:3600:26:3300:05:0611-
#79 941139POLTurowski Mariusz1977bieganie pomaga, Opole00:26:3300:26:1900:05:06-84
#80 931035POLGałosz Sebastian1980KentuckiRunner, Kędzierzyn-Koźle00:26:3100:26:2300:05:05-83
#81 921065POLKawa Piotr1982Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:26:3000:26:2300:05:05-82
#82 911033POLFijałkowski Tomasz1978VERTICAL MADNESS, Krapkowice00:26:2900:26:1600:05:05-81
#83 901131POLSzewior Tomasz1989Lece bo chcę ️️, Rozkochów00:26:2000:26:1600:05:03-80
#84 891128POLSpałek Szymon1989LKS SIERAKÓW ŚL., Sieraków Śl.00:26:1300:26:1200:05:02-79
#85 881184POLGaca Marek1976Śmigło Team, Jemielnica00:26:0300:25:5700:05:00-78
#86 871053POLHepper Łukasz1980Przekręty menty I chachmęty, Większyce00:25:5300:25:4100:04:58-77
#87 861051POLHarynek Robert1984Krapkowice00:25:4900:25:4400:04:57-76
#88 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#89 851183POLBłażewski Marek1968Gmina Jemielnica, Jemielnica00:25:4800:25:4800:04:57-75
#90 831163POLFesser Alicja1993MultiFit, Kamionek00:25:4300:25:3600:04:569-
#91 821098POLMłyńczyk Jakub1985Opole00:25:3500:25:3200:04:55-74
#92 811095POLMierzejewski Marek1960KS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:25:3200:25:2600:04:54-73
#93 801008POLBęben Jerzy1956Dyczuś Team, Rozwadza00:25:2800:25:2400:04:53-72
#94 791034POLFriedrich Adam1970Triathlon Kamień Śląski, Kamień Śląski00:25:2200:25:1300:04:52-71
#95 781090POLMalcherczyk Paweł1983Gwoździce00:25:2100:25:1500:04:52-70
#96 771009POLBęben Piotr1983Opole00:25:1100:25:0500:04:50-69
#97 761045POLGutkowski Adam1983Krapkowice00:25:0500:24:5600:04:49-68
#98 751185POLBujak Jan2006Anton Team, Odrowąż00:25:0300:24:5900:04:49-67
#99 731020POLCzyż Grzegorz1972cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:47-66
#100 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności