Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Słupski Bieg Orkiestrowy, Biegam z Sercem

Wyniki - 13 stycznia 2019, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 30939Adamczyk EwaKBest Beasts (POL)13600:26:53
#2 9365Antoniuk DariuszMDiament Świeszyno (POL)7700:18:56
#3 3950Antosiak GrzegorzMDECATHLON Power (POL)3800:16:42
#4 15629Bancewicz RadekMSalon Kosmetyczny Diament (POL)11400:20:52
#5 221248Barańska KamilaK(POL)7700:22:31
#6 220249Barański MateuszM(POL)14400:22:30
#7 13745Bengier JoannaKBBL (POL)3400:20:36
#8 13846Bengier KamilMBest Beasts (POL)10400:20:36
#9 2744Bengier TymoteuszM(POL)2700:15:47
#10 176211Bereza MałgorzataKSłupsk (POL)5000:21:23
#11 28028Bernat DominikaKAML (POL)11500:24:57
#12 197Białas ArkadiuszMStopa Słupsk (POL)1900:15:33
#13 258256Bieniek DorotaKStarkowo (POL)10000:23:40
#14 51274Bińczak PawełMMLKS Tucholanka Tuchola (POL)4800:17:01
#15 14067Bobowicz PiotrMAML (POL)10600:20:39
#16 6540Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)5900:17:46
#17 157245Bogusz MariettaKNightRunners Słupsk (POL)4300:20:53
#18 275207Bogusławska AgnieszkaKSłupsk (POL)11200:24:39
#19 294208Bogusławski FranciszekMSłupsk (POL)17100:26:10
#20 167253Bork KarolinaKSłupsk (POL)4500:21:08
#21 170250Borodziuk AnetaKFit Mama (POL)4700:21:12
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !148Borychowski MariuszMKS Tupot USTKA (POL)100:12:04
#23 82172Boś GrzegorzMMUAY Night Runners Słupsk (POL)7100:18:20
#24 61114Bownik WojciechMBaltic Seals (POL)5700:17:30
#25 116178Brak DanychM(POL)9300:19:41
#26 8641Brandt ArkadiuszMBest Beast (POL)7400:18:41
#27 16255Brysik DariuszMW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)11800:20:59
#28 11354Brysik MaciejMPomorska Akademia Piłkarska GRA9200:19:37
#29 205242Burda SebastianMWPK Slon Team (POL)13600:22:14
#30 513Burzyński AleksanderMStopa Słupsk (POL)500:14:02
#31 18930Bzdek TeresaKSłupsk (POL)5800:21:53
#32 232162Błasiak KatarzynaKSiemianice (POL)8400:22:53
#33 125206Błencki PiotrMNightrunners Słupsk (POL)9700:20:03
#34 468Cejko DawidMBaltic Seals (POL)400:13:58
#35 166383Chodyniecki PiotrM(POL)12200:21:08
#36 1162Cholewiński ArturMDecathlon Sprint team Słupsk (POL1100:15:07
#37 74295Chołody WojciechM(POL)6500:18:04
#38 315255Cichosz AnnaKkobylnica (POL)14100:31:31
#39 10956Czech RomanMGOCH BYTÓW (POL)8900:19:29
#40 20138Czerwińska AnnaKBest Beasts (POL)6600:22:12
#41 30737Czerwińska WiktoriaKBest Beasts (POL)13400:26:52
#42 4435Czyzykowski KrzysztofMczyzyki (POL)4200:16:50
#43 11258Dabrowska DagmaraKBaltic Seals (POL)2100:19:36
#44 285231Damps JulitaKNight Runner Słupsk (POL)11900:25:39
#45 25953Dańczak JanMAktywna fabryka (POL)15900:23:59
#46 2625Daszkiewicz DominikMBestBeasts (POL)2600:15:45
#47 144230Dawidowicz ŁukaszM(POL)10800:20:41
#48 24663Dawidowska MagdalenaKBolesławice (POL)9300:23:26
#49 313210Derdzińska AgnieszkaKSiemianice (POL)14000:28:56
#50 67313Domagała EdytaKVacu Activ (POL)700:17:48
#51 103203Downar-Zapolski PawełMSłupsk (POL)8300:19:09
#52 6217Duda GrzegorzMMetalcorp Team (POL)600:14:09
#53 282216Duda RóżaKBest Beasts, Metalcorp Team (POL11700:25:33
#54 805Dyś JarekMMarkos Sport Team (POL)7000:18:16
#55 204201Dyśko MonikaKSłupsk (POL)6900:22:13
#56 43202Dyśko WojciechMAktywna Fabryka (POL)4100:16:48
#57 36243Fabich AdrianMUSB (POL)3500:16:38
#58 28657Figiel DominikaKNight Runners Słupsk (POL)12000:25:40
#59 19364Filiczkowska JowitaKBest Beasts (POL)6000:22:04
#60 212204Firlong KasiaKNight Runners Słupsk (POL)7300:22:21
#61 211205Firlong MaciejMMarkos Running Team (POL)13900:22:20
#62 21751Fruba AndrzejMRedzikowo (POL)14200:22:24
#63 15149Fruba KarinaKSTOPA Słupsk / Korona Szczecin (P3900:20:48
#64 24711Furman MichałMSTOPA Słupsk (POL)15400:23:26
#65 24910Furman TomaszMStopa (POL)15500:23:27
#66 152254Galus AmadeuszMSiemianice (POL)11300:20:49
#67 153307Gąsecka-Szewczuk AleksandraK Słupsk (POL)4000:20:49
#68 37152Gaweł ZbigniewMPOMERIDERS Słupsk (POL)3600:16:40
#69 90158Gawron AnnaKBest Beasts (POL)1500:18:44
#70 187126Gieresz AgnieszkaKNight runners Słupsk (POL)5700:21:49
#71 2252Gierlach JacekMStopa Słupsk (POL)2200:15:34
#72 10715Gorzkowski PawełMSTOPA Słupsk (POL)8700:19:28
#73 28434Grabarczyk WojciechMBest Beasts (POL)16600:25:33
#74 199247Grabowska KingaKOrange Polska (POL)6400:22:10
#75 207218Grajczak DagmaraKParafia Ewangelicko-Augsburska w7100:22:16
#76 40175Grota MariuszMSłupsk (POL)3900:16:44
#77 7518Grulkowski DamianMSłupsk (POL)6600:18:05
#78 163137Gucwa ŁukaszMW.P.K SŁOŃ TEAM (POL)11900:20:59
#79 9689Gusmann PawełM(POL)8000:18:59
#80 7388Gusmann ZbigniewMSłupsk (POL)6400:18:00
#81 192219Gutowska-Szapiel GosiaKK Słupsk (POL)5900:22:04
#82 277108Głowacka OliwiaKSp3 (POL)11300:24:49
#83 278109Głowacki ŁukaszMSp3 (POL)16500:24:54
#84 312107Hadziewicz MałgorzataKUstka (POL)13900:28:44
#85 228225Harasim EmilaKSłupsk (POL)8000:22:48
#86 124226Harasim TomaszMSłupsk (POL)9600:19:54
#87 78148Haupa WojciechMUSB USTKA (POL)6800:18:09
#88 290381Huk AleksandraKBBL (POL)12100:25:52
#89 291382Huk MariuszMSłupsk (POL)17000:25:52
#90 304139Jakóbowska EwelinaKSłupsk (POL)13200:26:49
#91 244140Jakóbowska MirosławaKSłupsk (POL)9100:23:20
#92 26485Jakubczak AlicjaKBest Beast (POL)10500:24:01
#93 266317Jakubczak MarcelinaKBest Beast (POL)10600:24:01
#94 26583Jakubczak MarcinMBest Beasts (POL)16000:24:01
#95 310273Jaremczak RenataKSłupsk (POL)13700:27:03
#96 9231Jaroszewicz BarbaraKU FOCZKI (POL)1600:18:54
#97 214116Jaroszewicz MirosławM(POL)14100:22:23
#98 97264Jasiurski MariuszMSłupsk (POL)8100:19:02
#99 314263Jasiurski SzymonMSłupsk (POL)17400:31:00
#100 181241Jażdżewska ElżbietaKBest Beasts (POL)5300:21:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności