Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Słupski Bieg Orkiestrowy, Biegam z Sercem

Wyniki - 13 stycznia 2019, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 153307Gąsecka-Szewczuk AleksandraK Słupsk (POL)4000:20:49
#2 179131Wilkołek-Szudarska SaturninaK Dwa Kije Słupsk (POL)5200:21:34
#3 25597Motowidło-Zawadzka IzabellaK Słupsk (POL)9800:23:37
#4 260271Woźniak-Karczewska PatrycjaK Best Beasts (POL)10100:23:59
#5 88100Kuklińska-Nurkowska LucynaK USB Ustka (POL)1300:18:43
#6 123251Kalinowska WiolettaKBest Beast (POL)2800:19:53
#7 128195Klimczak AgnieszkaKBBL (POL)2900:20:11
#8 129223Łubkowska MagdalenaKSłupsk (POL)3000:20:14
#9 130262Wiesiolek UrszulaKOsoba fizyczna (POL)3100:20:15
#10 13271Junak OlaKAML Słupsk (POL)3200:20:26
#11 13323Kosicka IwonaKStopa Słupsk (POL)3300:20:26
#12 13745Bengier JoannaKBBL (POL)3400:20:36
#13 141132Orłowska MarzenaKSłupsk (POL)3500:20:39
#14 143311Kamińska MonikaKSłupsk (POL)3600:20:41
#15 145319Kul KingaKSłupsk (POL)3700:20:41
#16 147292Mrozik JoannaKSłupsk (POL)3800:20:42
#17 15149Fruba KarinaKSTOPA Słupsk / Korona Szczecin (P3900:20:48
#18 154192Nakonieczna RenataKSłupsk (POL)4100:20:51
#19 155125Konkol KatarzynaKNight Runner Słupsk (POL)4200:20:52
#20 157245Bogusz MariettaKNightRunners Słupsk (POL)4300:20:53
#21 161155Syski AleksanderKSłupsk (POL)4400:20:58
#22 167253Bork KarolinaKSłupsk (POL)4500:21:08
#23 169272Pępko JoannaKSłupsk (POL)4600:21:11
#24 170250Borodziuk AnetaKFit Mama (POL)4700:21:12
#25 173150Weiland AgnieszkaKNIGHT WOLVES Słupsk (POL)4800:21:16
#26 175145Wdowik-Bobowicz KasiaKK Słupsk (POL)4900:21:18
#27 176211Bereza MałgorzataKSłupsk (POL)5000:21:23
#28 17773Kępka KarolinaKStopa Słupsk (POL)5100:21:26
#29 181241Jażdżewska ElżbietaKBest Beasts (POL)5300:21:38
#30 182289Kęsik NataliaKŚwiat płytek u Kryspina (POL)5400:21:39
#31 1853Wirkus MalgorzataKSłupsk (POL)5500:21:45
#32 186294Kido AleksandraKSłupsk (POL)5600:21:46
#33 187126Gieresz AgnieszkaKNight runners Słupsk (POL)5700:21:49
#34 18930Bzdek TeresaKSłupsk (POL)5800:21:53
#35 192219Gutowska-Szapiel GosiaKK Słupsk (POL)5900:22:04
#36 19364Filiczkowska JowitaKBest Beasts (POL)6000:22:04
#37 194199Machtyl LucynaKBierkowo (POL)6100:22:05
#38 1962Strzelecka-Dragun HalinaKK Integracyjny klub sportowy zryw (6200:22:07
#39 197315Knap MartaKVacu Active GYM (POL)6300:22:08
#40 199247Grabowska KingaKOrange Polska (POL)6400:22:10
#41 2008Skorupska AnnaKSTOPA Słupsk (POL)6500:22:11
#42 20138Czerwińska AnnaKBest Beasts (POL)6600:22:12
#43 202179Piwowarska MonikaKSłupsk (POL)6700:22:12
#44 203193Trawińska AgataKFit Mama (POL)6800:22:12
#45 204201Dyśko MonikaKSłupsk (POL)6900:22:13
#46 20687Karpowicz JoannaKGeoVertex (POL)7000:22:14
#47 207218Grajczak DagmaraKParafia Ewangelicko-Augsburska w7100:22:16
#48 209176Skwarek MonikaKSłupsk (POL)7200:22:18
#49 212204Firlong KasiaKNight Runners Słupsk (POL)7300:22:21
#50 215110Wilkowska MartaKSłupsk (POL)7400:22:23
#51 216173Urban EwelinaKDębnica Kaszubska (POL)7500:22:24
#52 218284Osowska JagodaKSmołdzino (POL)7600:22:28
#53 221248Barańska KamilaK(POL)7700:22:31
#54 224121Szlachetka ZofiaKSolidarni z Maksem (POL)7800:22:43
#55 22669Pluta KingaKVacu Activ Gym (POL)7900:22:45
#56 228225Harasim EmilaKSłupsk (POL)8000:22:48
#57 229261Megger AgataKSiemianice (POL)8100:22:49
#58 230310Kałuzińska KatarzynaKVacu Activ Gym (POL)8200:22:52
#59 231234Michalak-Małecka AnnaKVacu Activ Gym (POL)8300:22:52
#60 232162Błasiak KatarzynaKSiemianice (POL)8400:22:53
#61 233183Żukowska JuliaKAML (POL)8500:22:58
#62 23482Polewik MartaKSłupsk (POL)8600:22:58
#63 235142Kasprowicz MałgorzataKSp3/ Stopa (POL)8700:23:01
#64 237118Szafrańska KatarzynaKSłupsk (POL)8800:23:03
#65 23880Polewik MałgorzataKSłupsk (POL)8900:23:13
#66 240267Sull AgnieszkaKNight Runner Słupsk (POL)9000:23:18
#67 244140Jakóbowska MirosławaKSłupsk (POL)9100:23:20
#68 245120Szlachetka MalgorzataKSolidarni z Maksem (POL)9200:23:23
#69 24663Dawidowska MagdalenaKBolesławice (POL)9300:23:26
#70 2489Szmydt-Furman SylwiaKSłupsk (POL)9400:23:27
#71 251237Siupik-Winiszewska MałgorzataKK winiszewski.com (POL)9500:23:35
#72 252135Sychla MonikaKVacu Activ Gym (POL)9600:23:36
#73 253285Nowak AgnieszkaKkobylnica (POL)9700:23:36
#74 2564Ratajczyk GrażynaKSłupsk (POL)9900:23:39
#75 258256Bieniek DorotaKStarkowo (POL)10000:23:40
#76 261296Maruszak AndziaKBest Beasts (POL)10200:24:00
#77 262269Nizioł MałgorzataKBest Beasts (POL)10300:24:00
#78 263189Potocka KingaKBest Beasts (POL)10400:24:00
#79 26485Jakubczak AlicjaKBest Beast (POL)10500:24:01
#80 266317Jakubczak MarcelinaKBest Beast (POL)10600:24:01
#81 268167Szczupakowska AdrianaKSłupsk (POL)10700:24:18
#82 269168Szczupakowska MartaKSłupsk (POL)10800:24:18
#83 270246Krawczyk MartaKSłupsk (POL)10900:24:22
#84 273163Zarzycka IzabelaKUstka (POL)11000:24:29
#85 274384Nachyła HannaK(POL)11100:24:38
#86 275207Bogusławska AgnieszkaKSłupsk (POL)11200:24:39
#87 277108Głowacka OliwiaKSp3 (POL)11300:24:49
#88 279227Szweda JagodaKSp3 (POL)11400:24:54
#89 28028Bernat DominikaKAML (POL)11500:24:57
#90 281291Smolińska EdytaKSmolińscy TEAM (POL)11600:24:58
#91 282216Duda RóżaKBest Beasts, Metalcorp Team (POL11700:25:33
#92 28375Szyposzyńska RóżaKBEST BEASTS (POL)11800:25:33
#93 285231Damps JulitaKNight Runner Słupsk (POL)11900:25:39
#94 28657Figiel DominikaKNight Runners Słupsk (POL)12000:25:40
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32321Karolak AnnaK(POL)100:16:10
#96 290381Huk AleksandraKBBL (POL)12100:25:52
#97 29284Szubska WiktoriaKSp3 (POL)12200:26:05
#98 293154Remus MonikaKBest Beasts (POL)12300:26:06
#99 295244Wiśniewska KamilaK(POL)12400:26:27
#100 29696Łopaciuk AnnaKSłupsk (POL)12500:26:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności