Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Słupski Bieg Orkiestrowy, Biegam z Sercem

Wyniki - 13 stycznia 2019, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !148Borychowski MariuszMKS Tupot USTKA (POL)100:12:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !290Zacharczuk AlbinMUnia Hrubieszów (POL)200:12:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3127Szremski MarekMPSB FIMAL Slupsk (POL)300:13:20
#4 468Cejko DawidMBaltic Seals (POL)400:13:58
#5 6217Duda GrzegorzMMetalcorp Team (POL)600:14:09
#6 760Jęcek KrzysztofMMarkos Running Team (POL)700:14:19
#7 8187Nagórek KamilMStopa Słupsk (POL)800:14:39
#8 9104Piórkowski PawełMSkarszów Górny (POL)900:14:59
#9 10293Rokuszewski TomaszMAML (POL)1000:15:03
#10 1162Cholewiński ArturMDecathlon Sprint team Słupsk (POL1100:15:07
#11 1219Zientarski BartłomiejMSłupsk (POL)1200:15:10
#12 13106Pakuła MateuszMSłupsk (POL)1300:15:11
#13 1417Sadowski PawełMStopa Słupsk (POL)1400:15:15
#14 15275Wilusz KrzysztofMSTOPA Słupsk (POL)1500:15:17
#15 1647Wiśniewski MieczysławMStopa Słupsk (POL)1600:15:22
#16 17188Nagórek KrzysztofMTupot Ustka (POL)1700:15:27
#17 197Białas ArkadiuszMStopa Słupsk (POL)1900:15:33
#18 20138Wielgat ŁukaszMKb Bryza Postomino (POL)2000:15:33
#19 2120Kosicki KajetanMAML Słupsk (POL)2100:15:34
#20 2252Gierlach JacekMStopa Słupsk (POL)2200:15:34
#21 2366Psujek SewerynMDiament Świeszyno (POL)2300:15:35
#22 2472Junak JakubMAML (POL)2400:15:42
#23 2625Daszkiewicz DominikMBestBeasts (POL)2600:15:45
#24 2744Bengier TymoteuszM(POL)2700:15:47
#25 2912Piłczyński ZbigniewMSłupsk (POL)2900:15:52
#26 3027Skorupski RobertMStopa Słupsk (POL)3000:15:57
#27 31200Tyszka MichałMtyszka.pl (POL)3100:16:01
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32321Karolak AnnaK(POL)100:16:10
#29 33309Szewczuk PiotrMSłupsk (POL)3200:16:17
#30 34301Łakomski WojciechMŁakomscy na bieganie! (POL)3300:16:29
#31 35101Sobolewski TomaszM(POL)3400:16:32
#32 36243Fabich AdrianMUSB (POL)3500:16:38
#33 37152Gaweł ZbigniewMPOMERIDERS Słupsk (POL)3600:16:40
#34 38103Pietryka BartoszM(POL)3700:16:42
#35 3950Antosiak GrzegorzMDECATHLON Power (POL)3800:16:42
#36 40175Grota MariuszMSłupsk (POL)3900:16:44
#37 41161Wąsicki JacekMStopa Słupsk (POL)4000:16:44
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42160Wąsicka WiktoriaKAML Słupsk (POL)200:16:45
#39 4435Czyzykowski KrzysztofMczyzyki (POL)4200:16:50
#40 4577Sidor MariuszMDECATHLON SŁUPSK (POL)4300:16:51
#41 4678Kozlowski RadosławMBest Beasts (POL)4400:16:53
#42 47147Kapczyński DamianMBEST BEASTS (POL)4500:16:55
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48318Zduńśka AgnieszkaKC-L Sp. Zo.o. (POL)300:16:56
#44 4932Wojtalik AdrianMSłupsk (POL)4600:16:56
#45 50159Klinkusz AdrianMMarkos Running Team (POL)4700:16:58
#46 51274Bińczak PawełMMLKS Tucholanka Tuchola (POL)4800:17:01
#47 52209Trocki ŁukaszMSłupsk (POL)4900:17:03
#48 53304Świdziński PiotrMkobylnica (POL)5000:17:04
#49 54302Oleszek JerzyMSzkoła Podoficerska MW (POL)5100:17:11
#50 5614Piłczyński PawełM(POL)5300:17:14
#51 57146Langner-Kapczyńska EdytaKK BEST BEASTS (POL)400:17:16
#52 58111Kuzio WaldemarMSłupsk (POL)5400:17:20
#53 596Kowal ZbigniewMStopa Słupsk (POL)5500:17:28
#54 6022Kosicki TomaszMStopa Słupsk (POL)5600:17:28
#55 61114Bownik WojciechMBaltic Seals (POL)5700:17:30
#56 62290Kęsik AgnieszkaKŚwiat Płytek U Kryspina (POL)500:17:34
#57 63300Skoczyńska RenataKUSB Ustka (POL)600:17:39
#58 64308Kobierowski SławomirMK.B. GOCH BYTÓW (POL)5800:17:44
#59 6540Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)5900:17:46
#60 66169Karaś RadosławM(POL)6000:17:48
#61 67313Domagała EdytaKVacu Activ (POL)700:17:48
#62 6833Szczudrawa MartaKAml (POL)800:17:50
#63 69224Zielińska DanutaKUSB (POL)900:17:50
#64 70157Zabielski SebastianMSTOPA Słupsk (POL)6100:17:51
#65 71115Zielonka MateuszMBaltic Seals (POL)6200:17:51
#66 7274Wołoch MateuszMMarkos Running Team (POL)6300:17:52
#67 7388Gusmann ZbigniewMSłupsk (POL)6400:18:00
#68 74295Chołody WojciechM(POL)6500:18:04
#69 7518Grulkowski DamianMSłupsk (POL)6600:18:05
#70 76215Litwin BarbaraKStopa Słupsk (POL)1000:18:05
#71 77196Waluś SzczepanMSłupsk (POL)6700:18:08
#72 78148Haupa WojciechMUSB USTKA (POL)6800:18:09
#73 79221Skuza GrzegorzMSłupsk (POL)6900:18:11
#74 805Dyś JarekMMarkos Sport Team (POL)7000:18:16
#75 81280Żukowska AgnieszkaKDolina Noteci Racing Team (POL)1100:18:16
#76 82172Boś GrzegorzMMUAY Night Runners Słupsk (POL)7100:18:20
#77 83124Mrugalski StanisławMPrzęsin (POL)7200:18:29
#78 84287Lewandowski MirosławMALMIR (POL)7300:18:29
#79 85299Marciniak AnetaKŁakomscy na bieganie! (POL)1200:18:41
#80 8641Brandt ArkadiuszMBest Beast (POL)7400:18:41
#81 87166Odziomek JacekMVacu Activ Gym (POL)7500:18:41
#82 88100Kuklińska-Nurkowska LucynaK USB Ustka (POL)1300:18:43
#83 89165Pela HannaKUSB ustka (POL)1400:18:43
#84 90158Gawron AnnaKBest Beasts (POL)1500:18:44
#85 91186Kamiński MarcinMSmołdzino (POL)7600:18:53
#86 9231Jaroszewicz BarbaraKU FOCZKI (POL)1600:18:54
#87 9365Antoniuk DariuszMDiament Świeszyno (POL)7700:18:56
#88 94303Kępiński MarcinMAktywna Fabryka (POL)7800:18:58
#89 95312Zganiacz AndrzejMStopa Słupsk (POL)7900:18:59
#90 9689Gusmann PawełM(POL)8000:18:59
#91 97264Jasiurski MariuszMSłupsk (POL)8100:19:02
#92 98185Krzyżanek MartaKMoczymordy Team (POL)1700:19:03
#93 99239Nazarko MałgorzataKBbl Słupsk (POL)1800:19:04
#94 10086Życka EwelinaKSłupsk (POL)1900:19:04
#95 101181Jungling MirosławMVacu Activ (POL)8200:19:06
#96 102180Jungling KatarzynaKVacu Activ Gym (POL)2000:19:06
#97 103203Downar-Zapolski PawełMSłupsk (POL)8300:19:09
#98 104149Weiland AdrianMNIGHT WOLVES SŁUPSK (POL)8400:19:10
#99 105151Weiland CyprianMNIGHT WOLVES Słupsk (POL)8500:19:11
#100 106228Rutkowski MateuszMSłupsk (POL)8600:19:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności