Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im Rotmistrza Pileckiego

Wyniki - 2 marca 2019, Oborniki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Km
2
Km
4
Km
6
Km
8
Okr
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1302Arnold PerezStalowowolski Klub BiegaczaStalowa Wola1993M11-00:08:0800:16:0900:24:0300:31:5300:39:4600:47:4300:55:4101:03:5501:12:1801:20:341101:28:2522 km
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !220Mateusz StefaniakWroniecki Klub BiegaczaWronki1991M22-00:08:0800:16:0900:24:1200:32:1400:40:1500:48:3400:56:4801:05:0701:13:2101:21:331101:29:2022 km
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 382Maciej SolochWroniecki Klub BiegaczaWronki1991M33-00:08:0700:16:0800:24:1100:32:1300:40:2100:48:3900:56:5301:05:0701:13:2201:21:541001:21:5420 km
#4 4129Gracjan StankiewiczDT4YOU MTB TEAMOborniki1992M44-00:09:0100:17:3700:26:0900:34:5500:43:3800:52:3101:01:2901:10:2501:19:0701:27:081001:27:0820 km
#5 531Zbigniew NapartyKęsy TeamOborniki1966M55-00:08:2900:17:0400:25:4500:34:4100:43:3300:52:1801:01:1101:10:1201:19:1501:28:231001:28:2320 km
#6 6115Mateusz WalkowiakOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1989M66-00:08:5800:17:4500:26:4000:35:2700:44:1400:53:1701:02:0701:10:5501:19:5201:28:461001:28:4620 km
#7 7231Przemysław TroszczyńskiŁukęcin1974M77-00:08:5200:17:3400:26:2000:35:0800:44:0300:52:4801:01:4801:10:5401:19:5201:28:491001:28:4920 km
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !865Dorota LutomskaDestylacje PolskieOborniki1982K1-100:08:5200:17:3300:26:1800:35:0200:43:5100:53:0301:02:2901:11:2101:20:2001:28:511001:28:5120 km
#9 9113Iaroslav SaverinOborniki1977M88-00:07:5700:16:3400:25:1700:33:5700:43:0700:52:0301:01:0801:10:3601:20:0901:29:341001:29:3420 km
#10 1047Adam StawickiOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1966M99-00:08:4600:17:3900:26:1800:35:0700:43:5000:52:4801:01:4501:10:5101:19:58901:19:5818 km
#11 11267Jacek MonterialObrzycko1983M1010-00:08:4100:17:2300:26:2000:35:0800:44:1300:53:1701:02:2601:11:3701:21:07901:21:0718 km
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12116Natalia KokotRogozno1991K2-200:08:4900:17:4300:26:5900:36:2500:45:3800:54:5701:04:1201:13:1201:22:10901:22:1018 km
#13 13153Jacek Szymczakkb gmina CzarnkówŚmieszkowo1973M1111-00:08:3600:17:3200:26:3100:35:3800:44:5400:54:0301:03:2601:12:5701:22:10901:22:1018 km
#14 14271Dominik SzafrańskiOborniki1977M1212-00:09:2500:18:2900:27:4200:36:4500:46:1200:55:3901:05:1301:14:5701:24:58901:24:5818 km
#15 15297Dawid ChmielRabowice1990M1313-00:09:3900:18:4600:28:0500:37:3500:47:1300:56:3301:06:0401:15:5601:25:28901:25:2818 km
#16 16137Dariusz BielawiakTeam BielawiakOborniki1981M1414-00:10:1100:19:2000:28:3300:37:5000:47:1200:56:3501:06:3001:16:0201:25:39901:25:3918 km
#17 1728Łukasz FeliksiakOborniki1982M1515-00:09:1100:18:2300:27:3400:36:5000:46:0900:55:5301:05:4301:15:3701:25:47901:25:4718 km
#18 1829Dariusz GilewskiOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYGórka1974M1616-00:08:5900:18:0100:27:1400:36:4100:46:1200:56:2001:06:1401:16:0601:25:52901:25:5218 km
#19 1936Michał ChorążyczewskiOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1981M1717-00:08:5600:18:0400:27:1600:36:4300:46:1400:56:1501:06:1101:16:0001:25:54901:25:5418 km
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20235Marta Baier-JastrząbekOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYRożnowo1979K3-300:09:5400:19:3600:29:1900:38:5700:48:3500:58:0001:07:2601:16:4001:25:54901:25:5418 km
#21 21236Marek JastrząbekOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYRożnowo1981M1818-00:09:5300:19:3600:29:1900:38:5700:48:4100:58:0001:07:2501:16:3901:25:54901:25:5418 km
#22 2289Sebastian PiaseckiOborniki1988M1919-00:11:0800:21:4000:31:2700:40:5600:50:1800:59:1901:08:2401:17:3901:26:32901:26:3218 km
#23 23192Katarzyna PawlikOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1984K4-400:09:4300:19:2700:29:1400:38:5800:48:3900:58:1701:07:5301:17:2901:26:41901:26:4118 km
#24 24193Arkadiusz PawlikOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1982M2020-00:09:3800:19:2700:29:1400:39:0300:48:3900:58:2201:07:5301:17:3001:26:41901:26:4118 km
#25 2593Adrian AdamczakOborniki1988M2121-00:09:0900:18:2800:27:5600:37:4100:47:2400:57:2801:07:5101:18:0001:27:20901:27:2018 km
#26 26170Wojciech KonitzObornki1963M2222-00:10:2300:20:2100:30:0600:39:5300:49:3900:59:1801:09:0601:18:5601:28:37901:28:3718 km
#27 2781Dariusz SteinkeOborniki1988M2323-00:09:5000:19:3100:29:0300:38:4500:48:4300:58:4201:08:4301:19:0001:28:59901:28:5918 km
#28 28102Jarosław RóżyckiOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1973M2424-00:09:4000:19:3300:29:2400:38:5800:48:3900:58:3301:08:3201:18:5301:29:01901:29:0118 km
#29 29145Ania KęsyKęsy TeamOborniki1972K5-500:10:0500:20:0200:30:0500:39:5800:50:0100:59:5601:09:5201:19:5301:29:28901:29:2818 km
#30 3033Natalia ChorążyczewskaOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1986K6-600:09:5500:19:5200:30:0200:39:5900:50:0100:59:5601:09:5201:19:5401:29:29901:29:2918 km
#31 31312Wojtek CeglarekPoła TeamPołajewo1991M2525-00:10:2800:20:4800:31:1500:41:4400:52:1401:01:5901:11:2901:21:0001:29:50901:29:5018 km
#32 32100Krzysztof NowackiOborniki1978M2626-00:08:4300:17:3000:26:1100:34:5400:43:4700:52:3801:02:0601:11:29801:11:2916 km
#33 3380Bartosz SuchodolskiPacholewo2001M2727-00:10:0300:21:1300:31:5800:42:2400:52:2601:02:0701:11:3601:20:22801:20:2216 km
#34 3469Marcin NadstagaKęsy TeamOborniki1979M2828-00:09:5300:19:3700:29:1400:39:0500:49:1700:59:3801:10:1301:20:28801:20:2816 km
#35 35206Michał TurekOSP OcieszynBogdanowo1993M2929-00:10:0100:19:5800:29:5000:40:0100:50:1501:00:3701:11:0701:21:13801:21:1316 km
#36 3688Alex TarkaObornikiOborniki1985M3030-00:09:5400:19:5200:29:5000:40:0200:50:0501:00:1201:10:4201:21:31801:21:3116 km
#37 37225Tomasz KujawaTeam JulkaOborniki1969M3131-00:10:1200:19:3400:29:2200:39:3100:49:3801:00:0301:10:4101:21:31801:21:3116 km
#38 3875Agnieszka NowakOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1982K7-700:10:5000:21:0000:31:2300:41:4800:52:1201:02:2601:12:4301:22:31801:22:3116 km
#39 39270Filip PankowskiRyczywółRyczywół1993M3232-00:09:4900:19:3900:29:4400:40:0200:50:3701:01:0001:11:4101:22:47801:22:4716 km
#40 4054Przemek PosłusznyWalk & Run Team ObornikiOborniki1970M3333-00:10:2600:20:3500:30:5000:41:0000:51:2801:01:5001:12:2501:22:58801:22:5816 km
#41 41134Robert GradzikOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYUścikowo1973M3434-00:10:1100:20:0800:30:0500:39:5900:50:0301:00:2201:11:2501:23:09801:23:0916 km
#42 4223Kamila KasperekRuukkiOborniki1983K8-800:09:4200:19:2600:29:3600:39:5700:50:3001:01:2001:12:1701:23:19801:23:1916 km
#43 431Michał WłodarczakOborniki1986M3535-00:09:4600:20:0100:30:0300:40:1900:50:4601:01:1601:12:5301:23:36801:23:3616 km
#44 4432Leszek SobańskiSoban TeamOborniki1981M3636-00:09:5200:19:5600:30:0300:40:1900:50:4601:01:1501:12:5201:23:37801:23:3716 km
#45 45209Ewa FelkelPiątkowo na BiegowoPoznań1973K9-900:10:2700:20:5000:31:1100:41:3600:52:0501:02:3901:13:1801:23:50801:23:5016 km
#46 46211Renata WojtkowiakPiątkowo na BiegowoPoznań1974K10-1000:10:2700:20:5000:31:1100:41:3700:52:0501:02:3901:13:1801:23:50801:23:5016 km
#47 4768Malgorzata AdamczykKesy TeamOborniki1973K11-1100:10:3700:20:5100:31:1100:41:3500:51:5301:02:3701:13:1701:23:51801:23:5116 km
#48 48214Barbara ZaranekKęsy TeamKowanówko1971K12-1200:10:3900:20:5900:31:1100:41:3600:51:5301:02:3701:13:1701:23:51801:23:5116 km
#49 4976Sebastian WeymannKJMZRożnowo1982M3737-00:11:4800:22:4200:33:3400:44:2200:54:1601:04:2301:14:4401:24:24801:24:2416 km
#50 5062Remigiusz PacholskiArmel Road RunnerOcieszyn1980M3838-00:10:2500:20:5800:31:3100:42:0900:52:5401:03:2501:14:1801:24:51801:24:5116 km
#51 51131Agnieszka SzymańskaSP3 team/SKS ObornikiOborniki1981K13-1300:10:3100:20:5600:31:3000:42:0800:52:4501:03:3001:14:2701:25:16801:25:1616 km
#52 52114Joanna PawlikKS Pretorium PoznańPoznań1985K14-1400:10:5400:21:2700:32:0200:42:3700:53:2801:04:2701:15:2301:26:00801:26:0016 km
#53 53278Grzegorz GicalaRokietnica1977M3939-00:11:4800:22:4200:33:3500:44:1800:55:0801:05:5501:16:4601:27:14801:27:1416 km
#54 54176Grzegorz BandurPoznań1988M4040-00:11:3300:22:2000:33:1800:44:0900:54:5201:05:4001:16:4001:27:27801:27:2716 km
#55 55261Maciej MaciejewskiRogoźno1976M4141-00:10:2600:20:3200:31:0900:42:0700:53:1001:04:3301:16:0001:27:35801:27:3516 km
#56 56188Sebastian GładeckiOborniki1979M4242-00:11:2600:22:3800:33:4300:44:5400:55:5401:06:5301:17:2301:27:46801:27:4616 km
#57 57265Julia JastrząbekOborniki1992K15-1500:12:0800:23:1300:34:2400:45:3000:56:2401:07:0201:17:3801:28:00801:28:0016 km
#58 5884Michał NowakKS EXTREME TEAM OBORNIKIOborniki1988M4343-00:11:3100:22:1500:32:4000:43:1200:54:0301:05:2201:16:5901:28:37801:28:3716 km
#59 59241Arkadiusz BukowskiSKS ObornikiOborniki1976M4444-00:10:4600:21:1900:32:0800:43:2200:54:3001:05:5101:17:1901:28:37801:28:3716 km
#60 60238Joanna TuszyńskaSP2 SzamotułyBogdanowo1988K16-1600:11:0900:21:5600:32:3500:43:3500:54:4001:05:4701:17:0801:28:41801:28:4116 km
#61 6124Waldemar JastrząbekOborniki1980M4545-00:11:3200:22:3700:33:4400:44:4900:55:5601:07:0001:18:0701:28:56801:28:5616 km
#62 62282Agnieszka BorkowskaWATAHAW ągrowiec1983K17-1700:12:0000:23:2000:34:3900:45:5000:57:0201:08:1701:19:2201:29:13801:29:1316 km
#63 63284Monika SzmaniaWATAHAMargonin1981K18-1800:12:0000:23:1900:34:3900:45:5000:57:0201:08:1801:19:2301:29:13801:29:1316 km
#64 6497Krzysztof WróblewskiBiegacze PMIMiędzychód1964M4646-00:09:1700:18:5400:28:4000:38:4400:48:4500:58:5001:09:12701:09:1214 km
#65 65142Damian JarzynaOcieszyn1983M4747-00:08:5600:18:3800:28:4300:39:0600:49:2200:59:3501:10:02701:10:0214 km
#66 6674Daniel SkorwiderObornikiOborniki2000M4848-00:10:2700:21:0300:31:4000:42:2000:52:5901:03:4701:14:55701:14:5514 km
#67 6785Rafał WitekKęsy TeamDąbrówka Leśna1985M4949-00:11:3200:21:5700:32:4400:43:3000:54:3401:05:4001:16:25701:16:2514 km
#68 68189Artur TomczakOSP OcieszynBogdanowo1984M5050-00:10:2800:20:4600:31:2400:42:0900:53:1701:04:5201:17:00701:17:0014 km
#69 69295Beata Baraniaklejdis runDaszewice1973K19-1900:10:5500:21:2000:32:1000:43:1400:54:2601:06:0101:17:47701:17:4714 km
#70 70219Piotr GronowskiTeam CurieRyczywół1960M5151-00:10:5400:22:3600:33:4200:44:4900:55:5401:07:0101:17:59701:17:5914 km
#71 7114Anna StyperekRogoźno1975K20-2000:10:5700:21:4400:32:3900:43:3400:55:0001:06:5201:18:26701:18:2614 km
#72 72264Jakub FaronJust4FunOborniki1982M5252-00:11:2200:22:2300:33:3200:44:4400:56:1401:07:3601:18:35701:18:3514 km
#73 73164Łukasz StachowiakRuukkiOborniki1989M5353-00:11:0400:21:5700:33:0400:44:1300:55:3101:07:1301:18:40701:18:4014 km
#74 74136Bartosz SobkowiakBanita teamOborniki1988M5454-00:10:5300:21:4000:32:3000:43:3200:54:5401:06:4301:18:58701:18:5814 km
#75 75159Edmund GrzylObornki WlkpOborniki1963M5555-00:09:4800:20:3400:31:4200:43:1800:55:1001:06:5901:19:05701:19:0514 km
#76 7621Beata KreczmerOborniki1994K21-2100:12:0000:22:5400:34:2000:46:3300:57:3201:08:4601:20:06701:20:0614 km
#77 77165Alicja NakonecznaKęsy TeamOborniki1987K22-2200:10:4900:21:3500:32:3200:43:4600:55:0701:06:5801:20:16701:20:1614 km
#78 78226Wojciech OssesKUNA KOWANÓWKORożnowo Oborniki1981M5656-00:11:4500:22:4100:33:4100:45:2400:57:1101:08:5101:20:35701:20:3514 km
#79 79245Marcin W ĄsKUNA KOWANÓWKORożnowo1976M5757-00:11:4700:22:4300:33:4300:45:2400:57:1201:08:5101:20:35701:20:3514 km
#80 80217Maciej GieruszKUNA KOWANÓWKORożnowo1982M5858-00:11:4400:22:4100:33:4100:45:2400:57:1101:08:5101:20:36701:20:3614 km
#81 81208Dawid LeśnickiKUNA KOWANÓWKOKowanówko1988M5959-00:11:4500:22:4100:33:4100:45:2400:57:1101:08:5901:20:37701:20:3714 km
#82 82299Maciej DziudzielWronki1995M6060-00:10:0900:20:5600:31:3200:43:1900:55:2501:08:5701:22:41701:22:4114 km
#83 83255Marek DorożałaSWS SzamotułySzamotuły1966M6161-00:11:5800:23:4100:35:2200:47:1300:59:0601:11:0401:22:45701:22:4514 km
#84 84228Mariusz FleiszerowiczExtreme TeamOborniki Wielkopolskie1980M6262-00:14:0200:24:5500:35:3000:46:4200:57:5201:10:0701:22:58701:22:5814 km
#85 85292Agnieszka SmorawskaOstroróg1979K23-2300:11:4700:22:5800:34:4500:46:5100:59:0801:11:2401:22:59701:22:5914 km
#86 86169Piotr ZielińskiBiegajnia PoznańOborniki Wielkopolskie1978M6363-00:10:2400:21:0200:32:0100:43:2000:59:5301:11:2901:23:00701:23:0014 km
#87 8761Izabela KłosowiczKęsy TeamOborniki1972K24-2400:10:5700:22:0600:33:2100:45:0600:57:2801:10:2201:23:33701:23:3314 km
#88 88212Ilona KrzyżaniakPiątkowo na BiegowoPoznań1977K25-2500:11:3600:23:2500:35:3000:47:3400:59:5301:11:5001:23:42701:23:4214 km
#89 8986Michał JażdżewskiOborniki1982M6464-00:12:4600:25:1400:35:4700:47:1300:59:0201:11:4201:23:45701:23:4514 km
#90 90269Sebastian SarbaczewskiSKS ObornikiOborniki1981M6565-00:11:2000:22:5400:34:5900:47:0100:59:1501:11:4001:23:58701:23:5814 km
#91 91237Piotr ZającKrav Maga ObornikiOborniki, Obornicki, Wielkopol1977M6666-00:12:1900:23:0900:34:0300:45:1500:57:2301:10:0901:23:59701:23:5914 km
#92 92177Joanna HelbikPoznań1990K26-2600:12:2400:24:1900:36:0700:48:1101:00:2301:12:2801:24:14701:24:1414 km
#93 93144Małgorzata HoffmannWroniecki Klub BiegaczaWronki1970K27-2700:11:5000:23:4900:35:4500:47:4401:00:0201:12:2701:24:36701:24:3614 km
#94 9483Natalia PlewaOborniki1982K28-2800:12:4700:24:5600:36:5800:49:0901:01:2001:12:5901:24:41701:24:4114 km
#95 95146Bartek CzerwińskiCrossCrewOborniki1980M6767-00:10:4800:22:5500:35:0200:47:2400:59:2501:12:2601:24:49701:24:4914 km
#96 96224Tomasz RyczakMichałek & Marta TeamPoznań1985M6868-00:12:3000:24:2800:36:0800:48:0001:00:2401:12:5101:25:15701:25:1514 km
#97 97135Marek GałatSP3 ObornikiOborniki1981M6969-00:12:5300:25:3000:38:2300:51:2701:04:0201:14:2701:25:17701:25:1714 km
#98 9853Gosia PosłusznaWalk & Run Team ObornikiOborniki1978K29-2900:12:2700:24:4500:37:1200:49:2501:01:5001:14:0401:25:58701:25:5814 km
#99 99300Marianna JankowskaRosnowko1978K30-3000:12:2400:24:4100:37:0400:49:4101:02:0901:14:2201:26:38701:26:3814 km
#100 100174Paweł WalczakBAR - Beer And RunPoznań1987M7070-00:12:5300:25:0300:38:1400:50:5601:03:3601:15:4401:27:51701:27:5114 km

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności