Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym

Wyniki - 3 marca 2019, Biała Podlaska

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Grigorij Switicz71Brześć100:16:2500:16:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Borys Chomicz69Brześć200:16:3500:16:35
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bartłomiej Wójcik117StudzieniceRLTL ZTE Radom300:16:3900:16:39
#4 4Sergej Svitsich72Brześć400:16:4300:16:43
#5 5Marek Jaroszuk128Łomazy500:17:1200:17:12
#6 6Anton Zhasko447Brześć600:17:3500:17:35
#7 7Rafał Klimek434WiszniceMKS Żak Biała Podlaska700:17:4300:17:43
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8Mariola Stasiewicz143Biała Podlaska100:18:0400:18:04
#9 9Aleksander Łukanienko70Brześć800:18:2800:18:28
#10 10Paweł Pakuła95WiszniceMEDYK Biała / MKS Żak Biała Podlaska900:18:4100:18:41
#11 11Dawid Skraburski100Biała PodlaskaKS Styrzyniec1000:18:5900:18:58
#12 12Michał Bartoszuk57Stare HołowczyceULKS Sarnaki1100:19:0400:19:03
#13 13Daniel Kuczewski75Biała PodlaskaAZS PSW / Biała Biega1200:19:1200:19:11
#14 14Tomasz Skraburski85StyrzyniecKS Styrzyniec1300:19:2200:19:19
#15 15Janusz Kaliszuk12Biała PodlaskaKolegium Sędziów BOZPN1400:19:2400:19:24
#16 16Piotr Panasiewicz124Biała Podlaska1500:19:2500:19:23
#17 17Dominik Kowiecki142Krzywowierzba1600:19:3000:19:28
#18 18Kamil Borkusewicz521700:19:4300:19:42
#19 19Robert Biernat32RakowiskaKlub Biegaczy JYSK1800:19:4900:19:48
#20 20Marek Najdyhor13Biała Podlaska1900:19:5500:19:53
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Katarzyna Pajdosz92Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała Biega200:20:0700:20:07
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22Katarzyna Biernat88Janów podlaskiJanów Podlaski team300:20:1400:20:14
#23 23Jura Murashov74Brześć2000:20:1700:20:16
#24 24Przemysław Kasztelan22Hrubieszów2100:20:2100:20:19
#25 25Aleksandra Mikucka122Janów PodlaskiJanów Podlaski team400:20:2500:20:25
#26 26Przemek Sałański492200:20:3000:20:29
#27 27Łukasz Litwiniuk131Woskrzenice duże2300:20:3700:20:37
#28 28Aleksander Wołodkiewicz73Brześć2400:20:4500:20:44
#29 29Rafał Pajdosz114Biała PodlaskaKB BIAŁA BIEGA2500:20:5300:20:48
#30 30Konrad Urbański77Biała Podlaska2600:20:5400:20:53
#31 31Dzmitry Salivonchyk81Brześć ClubAnonymous Runners Caballo Blanco name2700:21:0200:21:02
#32 32Piotr Męczyński43Styrzyniec2800:21:1500:21:09
#33 33Marek Wapa17Biała PodlaskaKB Biała Biega2900:21:3900:21:36
#34 34Adrian Abramiuk433Biała Podlaska3000:21:4700:21:46
#35 35Mateusz Ziomek127Biała PodlaskaDąbrowski Team3100:21:5200:21:46
#36 36Adam Romaniuk14RossoszKGB Biała Podlaska3200:21:5800:21:52
#37 37Marcin Juszczak41Bielany3300:22:0100:21:58
#38 38Jarosław Śledź78Kolegium Sędziów BOZPN3400:22:0500:22:00
#39 39Angelika Rąbel112Biała Podlaska500:22:0700:22:06
#40 40Justyna Żebrowska24Janów PodlaskiJanów Podlaski team600:22:2500:22:25
#41 41Tomasz Piskorz153500:22:2600:22:22
#42 42Grzegorz Pawlak94PISZCZACDZIDA 4X43600:22:3500:22:35
#43 43Sylwester Chmiel101Piszczac3700:22:4400:22:43
#44 44Piotr Dymowski134Biała PodlaskaKGB - Kolarska Grupa Bialska3800:22:4400:22:40
#45 45Paweł Jabkiewicz65Terespol3900:22:4500:22:44
#46 46Zbigniew Dorosz133Biała Podlaska4000:22:5000:22:48
#47 47Artur Krasowski10Biała PodlaskaKolegium Sędziów BOZPN4100:22:5500:22:50
#48 48Paweł Wałecki123BIAŁA PODLASKA4200:23:0900:23:03
#49 49Magdalena Piasecka59LublinPszczółkowski Team700:23:1700:23:09
#50 50Dawid Gnus108KB Biała Biega4300:23:2400:23:20
#51 51Piotr Chryścienko28PiszczacPiszczac Biega4400:23:2600:23:23
#52 52Paweł Szymula445Cicibór Mały4500:23:4200:23:39
#53 53Albert Prokopiuk98Biała PodlaskaBiała Biega4600:23:4300:23:41
#54 54Natallia Illyuczyk438Brześć800:23:4300:23:43
#55 55Vasili Kuzmin432Brześć4700:23:4400:23:44
#56 56Aleksandra Hordejuk-Gryczka97Biała PodlaskaKB Biała Biega900:23:5000:23:49
#57 57Jerzy Wysokiński46KB Biała Biega4800:23:5000:23:49
#58 58Damian Klimiuk1464900:23:5400:23:49
#59 59Ewa Mikołajczyk125Warszawa1000:24:0700:24:03
#60 60Grzegorz Jaroszuk-Jaroszewski96Biala Podlaska5000:24:0900:24:02
#61 61Kamil Pykacz1155100:24:3400:24:28
#62 62Marek Michalczyk89Biała Podlaska5200:24:3600:24:36
#63 63Olga Wdowińska90Biała Podlaska1100:24:3700:24:35
#64 64Łukasz Biernacki82Żurawlówka5300:24:3700:24:36
#65 65Daniel Dmitruk795400:24:3900:24:31
#66 66Swieta Snitko68Brześć1200:24:4600:24:46
#67 67Mateusz Juszczak26Bielany5500:24:4900:24:41
#68 68Edyta Szulc-Borkusewicz45Biała Podlaska1300:24:5200:24:51
#69 69Karolina Pykacz1401400:24:5300:24:47
#70 70Wioleta Niedźwiedź621500:24:5500:24:52
#71 71Piotr Fedorczuk129BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGA5600:24:5800:24:57
#72 72Wiktoria Pietrykowska51600:25:0100:25:00
#73 73Cezary Lotkowski64Rakowiska5700:25:0600:25:00
#74 74Mariusz Celiński205800:25:0700:25:00
#75 75Bożena Jakubka56Miedzyrzec Podlaskired lion club1700:25:0700:25:06
#76 76Andrzej Żukowski139Biała PodlaskaKB Biała Biega5900:25:0800:25:01
#77 77Ilona Adamczyk40Biała PodlaskaKB Biała Biega1800:25:1000:25:09
#78 78Kacper Trocewicz443Biała Podlaska6000:25:1300:25:13
#79 79Paula Siedlanowska138SzóstkaAZS UMCS Lublin1900:25:1300:25:11
#80 80Marek Kulik38Straż Graniczna6100:25:3800:25:32
#81 81Karolina Waś19Hrubieszów2000:25:4500:25:43
#82 82Andrzej Gacman1476200:25:5600:25:46
#83 83Daniel Bagniuk126Biała Podlaska6300:25:5600:25:47
#84 84Michał Karwowski1376400:25:5700:25:48
#85 85Kinga Cegiełka1302100:25:5800:25:48
#86 86Marcin Tomczyk116Radzyń PodlaskiRezerwowe Psy6500:26:1500:26:14
#87 87Marta Korszun162200:26:2000:26:17
#88 88Przemek Garbacik105Biała Podlask6600:26:2300:26:15
#89 89Andrei Batayeu439Brześć6700:26:3200:26:32
#90 90Żaneta Dowhun80CzosnówkaMKS Żak Biała Podlaska2300:26:3300:26:33
#91 91Grzegorz Różanowski36Biała Podlaska6800:26:4000:26:37
#92 92Łukasz Tyszewski1506900:26:4100:26:32
#93 93Jacek Harwacki39Biała Podlaska7000:26:4200:26:33
#94 94Norbert Udowolski8Biała Podlaska7100:26:5200:26:46
#95 95Grzegorz Lewtak144Biała Podlaska7200:26:5600:26:50
#96 96Robert Michalczuk446Cicibór Mały7300:27:0300:27:02
#97 97Paweł Baranowski141Biała Podlaska7400:27:1700:27:15
#98 98Beata Demczuk92400:27:2700:27:24
#99 99Iwona Szewczuk104Biała Podlaska2500:27:2800:27:25
#100 100Anna Tarsińska149Biała Podlaska2600:27:3500:27:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności