Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Dzień Kobiet w Koszwicach

Wyniki - 10 marca 2019, Koszwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1959Zięba Aleksander1995Klub Sportowy Gminy Psary, Strzyżowice00:17:4100:17:411
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21482Kargól Rafał1980Logtech Team Radzionków, Radzionków00:18:0400:18:042
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31645Rogowski Maciek1973Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:18:2800:18:283
#4 41625Sas Dominik1990KB Florian Zajączki Drugie, Starokrzepice00:18:3900:18:394
#5 51493Nowak Zenon1971Woźniki00:18:4200:18:415
#6 6953Rękowicz Paweł1990Kowale00:19:0800:19:076
#7 7892Waniek Tomasz1983GBR KajTaMeta, Tarnowskie Góry00:19:1900:19:187
#8 8826Grabelny Mateusz2003Mafia Team Lubliniec, Lubliniec00:19:2500:19:258
#9 9884Serafin Szymon2000Mafia Team Lubliniec, Lubliniec00:19:2600:19:199
#10 10881Sosnowski Tomasz1977WKB META LUBLINIEC, Ługi-Radły00:19:3000:19:2910
#11 111557Czyrnia Martin1991Mafia Team Lubliniec, Dobrodzień00:20:0500:19:5811
#12 12676Błaszczyk Sebastian2001Antonteam, Zawadzkie00:20:0700:20:0712
#13 131683Kowalewski Artur1983GIBKE GIZDY, Tarnowskie Góry00:20:0800:20:0713
#14 14809Orian Piotr1971KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice00:20:1300:20:0414
#15 15960Spałek Marcin1984Kolonowskie00:20:1600:20:1615
#16 161412Olejnik Rafał1973Mafia Team Lubliniec, Chorzów00:20:2100:20:1816
#17 171608Pędziwiatr Robert1971Chce Ci się ?, Blachownia00:20:2300:20:2217
#18 18660Biela Grzegorz1986GIBKE GIZDY, Zawada00:20:2900:20:2718
#19 191489Kilan Przemysław2000KB Florian Zajączki Drugie, Iwanowice Duże00:20:3600:20:3419
#20 201685Górniak Adam1981Chce Ci się ?, Cisie00:20:3700:20:3420
#21 211673Babiichuk Ihor1994Łydki team, Twardogóra00:20:4500:20:4321
#22 221680Piegza Dawid1988Gibke Gizdy, Krupski Młyn00:20:5300:20:5122
#23 23613Maroń Marcin1986Rusinowice00:21:0700:21:0423
#24 24942Przygoda Jacek1988KB Florian Zajączki Drugie, Waleńczów00:21:1100:21:0624
#25 25634Mazur Krzysztof1992Częstochowa00:21:1200:21:1225
#26 26800Kubica Bartosz1991Zawadzkie00:21:1600:21:1226
#27 27938Skiba Marcin1990Koszęcin00:21:1800:21:1427
#28 281480Kropidłowski Marek1977Lubliniec00:21:2300:21:1928
#29 291413Łuszcz Konrad1998#GrodziecRun, Będzin00:21:2800:21:2829
#30 301561Barczyk Bogdan1964Zabiegani Częstochowa, Częstochowa00:21:3100:21:2930
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !311693Łebek Ewelina1994Lisów00:21:3100:21:301
#32 32969Pradelok Dawid2002Gibke Gizdy, Tworóg00:21:3200:21:2931
#33 33896Psyk Damian1976Pludry00:21:4700:21:4532
#34 341424Jakubiec Roman1979KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:21:4700:21:3833
#35 35877Swoboda Tomasz1985Koszwice00:21:5700:21:5034
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !361630Suchecka Małgorzata1986Activrun Namysłów, Namysłów00:22:0200:22:002
#37 371452Imach Sebastian1989Koty00:22:1900:22:0535
#38 381598Świerc Damian1981SPARTAN TEAM, Kalety00:22:2700:22:2236
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39955Wielechowska Aleksandra1991Lubliniec00:22:3000:22:273
#40 401447Nowiński Oskar1998Chce Ci się?, Blachownia00:22:3200:22:2937
#41 411498Martyniuk Ryszard1984Gmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:22:4600:22:3138
#42 42628Kubisz Tomasz1976WKB META LUBLINIEC, Lubliniec00:22:5600:22:3939
#43 431506Bambynek Ewa2003Droniowice00:22:5700:22:544
#44 44914Żółtański Krzysztof1981Kochanowice00:23:0100:22:5740
#45 45653Ceglarek Łukasz1991TriForm, Żędowice00:23:0100:22:5141
#46 46761Szafarczyk Nicola1991Pawonków00:23:0700:23:055
#47 47670Brol Henryk1971Glinica00:23:2400:23:1642
#48 481575Bebiołka Dawid1993Piekary Śląskie00:23:2500:23:1243
#49 49980Szleper Łukasz1983Lubliniec00:23:2700:23:1344
#50 501579Zawodnik Anonimowy1980Zgierz00:23:2800:23:2445
#51 511684Gembuś Mateusz1992Chce Ci się?, Blachownia00:23:3100:23:2446
#52 521577Bagiński Łukasz1986Kurła Kaj Ta Meta ?!, Lubliniec00:23:3400:23:2547
#53 531629Rytel Michał1982Kurła Kaj Ta Meta ?!, Zawadzkie00:23:3400:23:2648
#54 54973Zajdel Dariusz1961Zawadzkie Biegnie, Zawadzkie00:23:3900:23:3149
#55 55623Kubisz Dorota1977WKB META LUBLINIEC, Lubliniec00:23:4600:23:426
#56 561666Sawczuk Andrzej1978Kamienna Góra00:23:4900:23:4350
#57 57882Spałek Szymon1989LKS SIERAKÓW ŚL., Sieraków Śląski00:23:5400:23:5351
#58 58802Michałowski Piotr1984Leśny popierdalacz, Lubliniec00:23:5500:23:5452
#59 591593Garbacz Łukasz1982WAŻKA TEAM, Będzin00:23:5700:23:4253
#60 601589Bawoł Adam1979Gmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:24:0100:23:4554
#61 611450Kowalik Damian1974Lubliniec00:24:0100:23:5755
#62 621682Kowalski Roman1973OSP Draliny, Lubliniec00:24:0600:23:5456
#63 631578Hajda Justyna1994Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Radzionków00:24:0700:24:037
#64 641460Piskorz Adam1974Słota Schody Sprint, Lubliniec00:24:0900:24:0757
#65 651583Dąbrowska Natalia1987Vege Runners, Opole00:24:1200:24:108
#66 66794Konig Olek1983Muzykanty Biegają - Kamiljańska Orkiestra Dęta, Tarnow00:24:1400:24:0058
#67 67661Białas Andrzej1970Bytom00:24:1800:24:1259
#68 681549Gansiniec Tomasz1982SPARTAN TEAM, Kalety00:24:2900:24:2460
#69 691604Zosgórnik Aleksandra1985O co biega w Kaletach, Tarnowskie Góry00:24:3300:24:299
#70 701674Marciniak Aleksandra1997Łydki Team, Twardogóra00:24:4500:24:3710
#71 711403Młynarska Mariola1971WKB META LUBLINIEC, Lisowice00:24:5000:24:4611
#72 72936Panchyrz Piotr1974Gibke Gizdy, Tarnowskie Góry00:24:5900:24:5161
#73 731628Wręczycki Łukasz1989Lubliniec00:25:0200:24:5362
#74 741695Cyprian Dominik1979Tarnowskie Góry00:25:0300:24:5363
#75 75943Przygoda Elżbieta1988Waleńczów00:25:0500:24:5212
#76 76934Skiba Joanna1994Koszęcin00:25:0500:24:5813
#77 77889Zawodnik Anonimowy1973Bytom00:25:1000:25:0764
#78 781687Świerc Krystian1987WKB META, Lisowice00:25:1200:24:5965
#79 791458Kowalczyk Bartłomiej1988Kurła Kaj Ta Meta ?!, Zawadzkie00:25:1300:25:0166
#80 801600Wlazły Damian1978Lubliniec00:25:1700:25:1267
#81 81947Śleziak Ewa1970Tarnowskie Góry00:25:2300:25:1714
#82 821512Brzezina Arkadiusz1979Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:25:2600:25:1368
#83 831606Wrodarczyk Łukasz1987PieRUNy, Tworóg00:25:3100:25:2769
#84 841448Kowalik Anna1987Lubliniec00:25:3100:25:2515
#85 851686Górniak Anna1984Chce Ci się?, Cisie00:25:3400:25:3116
#86 861533Bury Jarosław1987Lubliniec00:25:3400:25:2870
#87 87795Rosiński Zbigniew1960WKB META, Lubliniec00:25:4100:25:2571
#88 881676Rygol Marcin1994Wielowieś00:25:4200:25:3772
#89 89697Hellmann Piotr1977Dyszka dla Serca, Jemielnica00:25:5000:25:3373
#90 901546Gajowski Marcin1983ETHOSENERGY POLAND S.A., Sieraków Śląski00:25:5800:25:5374
#91 911520Drzewiecka Julita1976Zakręcone, Kotulin00:25:5800:25:5017
#92 92805Orian Adrian2004KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice00:26:0100:25:5775
#93 931509Bambynek Andrzej1974WKB META LUBLINIEC, Droniowice00:26:0400:25:4776
#94 94818Gonołka Krzysztof1989Olesno00:26:1100:25:5677
#95 95906Ryszka Krzysztof1972WKB META LUBLINIEC, Lubliniec00:26:1600:25:5678
#96 961580Cuch Jakub2004Lubliniec00:26:1600:26:1279
#97 971571Gajewski Jacek19684 th section, Gliwice00:26:1700:26:0580
#98 981692Wenal Robert1971Klub Sportowy "Koziołek" Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:26:1900:25:5981
#99 99687Budzińska Agnieszka1978Budziki Ujazd, Ujazd00:26:2300:26:1318
#100 1001449Mazgaj Grażyna1968Tarnowskie Góry00:26:2600:26:1919

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności