Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 301223Edward KulikowskiSłubice1962M5023271-00:53:2325801:54:0201:53:32
#2 302154Andrzej KaczorkiewiczObraOMI1995M1832272-00:52:4023901:54:0201:53:32
#3 30370Rafał DubiałLesznoZico Racing Speed Team1975M40105273-00:54:1828001:54:2101:53:48
#4 304133Monika JaniakLeszno1978K4014-3100:56:5433601:54:2301:53:54
#5 305157Marcin KaletaLeszno1976M40106274-00:52:4324101:54:2501:54:19
#6 306475Dorota RatajczakZielona GóraTRIO FORTIS1977K4015-3200:55:2830601:54:2501:54:20
#7 307151Łukasz JóskaLesznoSpinko1977M40107275-00:57:0033801:54:2901:54:05
#8 308103Tomasz GórnyŚwięciechowaspinko - leszno1982M30108276-00:57:3134601:54:5501:54:39
#9 309447Konrad WolszczakLubinBiegiem po marzenia TEAM1985M30109277-01:01:1139901:54:5701:54:39
#10 310275Tomasz MielcarekGóraWww.masaze-Tomek.pl1978M40108278-00:56:1532101:55:1101:54:51
#11 311269Wojciech MazurekDrezdenko1985M30110279-00:54:3429201:55:1201:54:48
#12 312373Łukasz SłowińskiŚremBest Team Śrem1983M30111280-00:56:0731701:55:1701:54:53
#13 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#14 314163Wojciech KapturCzempińChampionMan Team1963M5024282-00:55:3230801:55:3601:55:15
#15 315155Bartłomiej KajakRawiczrozbiegany Rawicz1980M30112283-00:53:5726901:55:4201:55:13
#16 316375Łukasz SobczykGłogów1985M30113284-00:56:5833701:55:4501:55:21
#17 31731Maciej BrzdąkSłubice1977M40110285-00:52:0222301:55:4601:55:28
#18 31846Andrzej CichyLeszno1968M5025286-00:55:4331101:55:5101:55:29
#19 319121Grzegorz HejberLubin1977M40111287-01:02:0040901:55:5601:55:39
#20 320403Sebastian SzłapkaOrzesze1978M40112288-00:57:0634101:56:0101:55:31
#21 32198Piotr GlapiakLesznoGlapiak Biega1989M30114289-00:53:4926601:56:0401:55:49
#22 322188Dariusz KokotKoninKb Aktywni Konin1988M30115290-00:56:1031901:56:1701:56:03
#23 323149Jakub JędrzychowskiKąkolewo1996M1833291-00:52:5024301:56:3101:56:17
#24 32499Dagmara GlinianyRawiczCytrynówka Team1979K4016-3300:55:5931201:56:3301:56:24
#25 325478Joanna MańczakDusina1985K3013-3400:54:4330001:57:1801:57:08
#26 326468Daniel ZiółkowskiObraOMI1992M1834292-00:58:4236501:57:3001:57:00
#27 327287Dorota MorawskaWschowaEndorfina Wschowa1985K3014-3500:56:3532801:57:3601:57:07
#28 328422Adam TyrałaŚwięciechowaKS KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA1990M1835293-00:57:3134701:58:0101:57:45
#29 32945Weronika CichowlasOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K3015-3600:57:3935101:58:0301:57:41
#30 330232Iga Landsberg-KorzystkoZłotoryjaOlaws Złotoryja1979K4017-3700:58:5536801:58:2901:58:17
#31 331341Krzysztof PrzybytkowskiPoznańDrużyna jezusa1974M40113294-00:59:1938001:58:3301:58:07
#32 332134Teodor JanickiGostyń1977M40114295-00:59:0637101:58:3301:58:33
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33352Danuta CzarneckaChodzieżPch_Run1967K502-3800:57:0134001:58:4501:58:30
#34 33411Grzegorz BandurPoznańKB MANIAC POZNAŃ1988M30116296-00:56:3432701:58:5501:58:33
#35 335306Marian NowakLubinmSport Lubin1961M5026297-00:56:1632201:59:0401:58:52
#36 336107Anna GraczykKaliszSUPERMARATON KALISZ1983K3016-3900:57:3735001:59:0601:58:51
#37 33787Marek FrąszczakKościanAstromal1976M40115298-00:57:1434201:59:1001:58:50
#38 338168Grzegorz KarolakPoznań1968M5027299-00:56:2132401:59:1201:59:07
#39 339116Justyna GrzelakLesznoMaraton Leszno1974K4018-4000:59:1737901:59:1901:58:51
#40 340115Daniel GrzelakLesznoMaraton Leszno1973M40116300-00:59:1938101:59:2201:58:54
#41 34143Emil CichoszewskiKomorniki1979M40117301-00:57:3634901:59:3301:59:17
#42 342391Paulina StrzelczykŚmigielNessi Kolorowa Drużyna1985K3017-4100:56:2132501:59:4601:59:33
#43 343389Iwona StroińskaWilkowiceC&c Sports Team1977K4019-4200:56:4433101:59:5001:59:43
#44 344130Tomasz JakubiecKostrzyn Nad Odrą1987M30117302-00:58:0735702:00:1301:59:42
#45 345313Artur PachockiWiry1970M40118303-00:56:4533202:00:1601:59:53
#46 346267Wiktor MayPoznańDzW21957M607304-01:06:0844102:00:4402:00:25
#47 347462Piotr ZdanowskiOsieczna1978M40119305-00:57:1634302:00:5202:00:32
#48 348124Monika JabłońskaZielona Góra1977K4020-4300:58:3036202:01:0902:00:45
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 349426Henryka UrbaniakWolsztynAmator1966K503-4400:57:4235202:01:2202:01:08
#50 350196Mateusz KosekGóraSpinko Leszno1991M1836306-00:57:0033902:01:2202:00:56
#51 351135Mateusz JanikSicinyAgencja Reklamowa Arial-Media1987M30118307-00:56:3832902:01:2402:00:56
#52 352108Alex GrobelnyLeszno2002M1837308-00:56:2032302:01:4902:01:37
#53 353259Łukasz MarcinkiewiczPoznań12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej1989M30119309-00:59:1437302:02:1402:01:43
#54 354374Marek ŚmigielskiPoznańShunter team1989M30120310-00:59:1637802:02:1802:01:48
#55 355409Paweł SzymańskiLesznoMUAY RUNNING TEAM1980M30121311-00:57:1834502:02:2202:00:55
#56 356212Bartłomiej KrychSzczecin1995M1838312-00:59:1537602:02:2202:01:49
#57 35734Marcin ChałupkaWolsztynWolsztyński Klub Biegowy1968M5028313-00:58:3636302:02:2602:02:06
#58 358487Marek BartkowiakŚremBest Team Śrem1985M30122314-01:02:0041002:02:4802:02:22
#59 35981Wojciech FeledziakGostyń1982M30123315-00:55:5931302:02:4902:02:29
#60 360488Sylwia BartkowiakŚremBest Team Śrem1984K3018-4501:02:0141102:02:4902:02:23
#61 361467Radosław ZiemekLeszno1971M40120316-00:58:0735802:02:5402:02:23
#62 362248Andrzej ŁupickiOsiecznaOsieczna Biega1971M40121317-00:58:0535602:02:5502:02:23
#63 363331Paweł PolakLesznoInterBit1975M40122318-00:59:0237002:03:0002:02:38
#64 364394Grzegorz SwierczynskiPrzybyszewo1970M40123319-01:02:1441302:03:1302:02:45
#65 365372Lidia ŚlęzakGosciejewice1988K3019-4600:59:3338302:03:1302:02:48
#66 366485Dominik KorzeniewskiKłodaCKB Leszno1980M30124320-00:59:3238202:03:1702:03:02
#67 367359Anna RuskowiakSpytkówkiUKS Junior Nietążkowo1992K185-4700:56:5033402:03:3502:03:15
#68 368227Stefan KuśnierekPopowo Wonieskie1953M608321-01:00:0038702:03:3502:03:05
#69 369233Hanna LangeŚremŻółwice w biegu1978K4021-4801:00:4139002:03:4302:03:20
#70 370102Aldona GórnaŚremŻółwice w biegu1978K4022-4901:00:4139102:03:4302:03:20
#71 371364Michał SiekBrzeg1963M5029322-01:00:4339202:04:0102:03:39
#72 372285Dorota MitekŻmigródKB Sukces Żmigród1971K4023-5000:59:1237202:04:1402:03:59
#73 3733--- ------1972K4024-5100:59:0036902:04:1702:04:00
#74 374185Tomasz KnasiakLeszno1981M30125323-00:58:0935902:04:5302:04:38
#75 37562Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M1839324-00:58:4036402:05:0102:04:46
#76 376441Lena WojciechowskaLeszno2002K186-5200:56:4933302:05:2502:05:09
#77 37795Jolanta GidaszewskaLesznoNessi Kolorowa Drużyna1977K4025-5300:56:2232602:05:2702:05:15
#78 378432Łukasz WasiekGranowoKp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku1983M30126325-00:58:1436002:05:2902:05:00
#79 379380Łukasz Kisło1983M30127326-00:50:3216902:05:3002:04:55
#80 380190Marcin KołodziejBelęcin1979M40124327-00:55:3530902:05:3602:05:19
#81 381117Marcin HałkaNowa Dęba1979M40125328-01:01:4940402:05:4602:05:22
#82 382360Zbyszko RycerzBrzeg DolnyFitStyle Team1976M40126329-00:56:0431502:05:4702:05:30
#83 383479Tomasz ŻyckiPoznań1977M40127330-00:59:5038602:05:5802:05:47
#84 384440Ela WitkiewiczNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1966K504-5400:58:5436702:06:0602:05:50
#85 385278Wiktor MikołajczakLesznoScania1979M40128331-00:57:1734402:06:2302:06:11
#86 386215Andrzej KrzyżańskiŻaryParkrun Żary1963M5030332-00:56:1332002:06:3202:06:03
#87 387201Ireneusz KowalLeszno1977M40129333-00:57:4435302:06:3402:06:17
#88 388261Michał MarcinkowskiRydzynaRteam Rydzyna1977M40130334-00:56:4033002:06:3502:06:15
#89 389370Marcin ŚląskiLeszno1975M40131335-00:57:4435402:06:3902:06:22
#90 390397Monika SzałKostrzynWalka Kostrzyn1969K505-5501:01:0839602:07:0602:06:50
#91 391460Alicja ZakaszewskaGóra1971K4026-5601:01:0839702:07:1102:06:51
#92 392471Maciej ZosiukGórki NoteckieDąb Górki Noteckie1995M1840336-00:59:1537702:07:3502:07:02
#93 393400Maciej SzczepaniakŚremTOPFARM1972M40132337-00:58:0335502:07:3602:07:08
#94 394427Lech UrlickiNowa Sólkb Spoceni Nowa Sól1950M609338-01:03:0642202:07:5702:07:30
#95 395408Michał SzymańskiPoznań1955M6010339-00:56:0231402:07:5902:07:33
#96 396317Aleksander PaszkeLesznoAWILUX1974M40133340-01:01:0339402:08:1202:07:49
#97 397347Joanna RatajczakRuszków Pierwszy1979K4027-5701:00:4939302:08:1802:08:08
#98 398470Michał ŻmudzińskiOleśnica1981M30128341-01:00:1238802:08:2902:08:11
#99 399237Bartłomiej LewandowskiLeszno1986M30129342-00:58:4336602:08:3102:08:00
#100 40040Roksana ChwatLesznoTransformers1979K4028-5801:03:2842302:08:3402:08:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności