Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Charytatywny na powitanie wiosny

Wyniki - 23 marca 2019, Smołdzino

Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Piotr DrwalUstkaUSB USTKA00:31:21
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !263Grzegorz DudaBukówka00:35:18
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3110Paweł Żylicz00:35:58
#4 457Aleksander NurkowskiUstkaLKS JANTAR USTKA00:37:10
#5 513Piotr BasarabPotęgowo00:38:00
#6 633Marcin BogumiłowSłupsk00:38:27
#7 79Krzysztof JaworskiSłupsk00:38:56
#8 828Krzysztof WiluszSłupsk00:38:59
#9 9115Paweł JaskułaSmołdzino00:40:28
#10 1030Adrian WeilandSłupsk00:40:41
#11 1192Patrycja KozinaUstkaLKS JANTAR USTKA00:40:47
#12 1211Wiktor DziułkaSłupsk00:40:48
#13 1341Marcin KamińskiSmołdzino00:40:49
#14 1499Mateusz BieleckiBukowa00:40:50
#15 155Zbigniew GawełSłupsk00:40:52
#16 1693Ryszard DęgaUstkaUSB USTKA00:42:05
#17 1729Mariusz SidorSłupsk00:42:06
#18 1843Katarzyna LemańskaUstkaUSB Ustka00:42:07
#19 1967Piotr ŻurawikKępice00:42:44
#20 208Marek StawickiSmołdzinoOSP Smołdzino00:44:16
#21 2168Zbigniew StrzeleckiKępice00:44:35
#22 2252Krzysztof KozinaUstkaUSB Ustka00:45:26
#23 2312Artur SpychalskiGardna Wielka00:45:36
#24 2491Anna StodołaUstkaLKS JANTAR USTKA00:45:38
#25 2582Paweł BoryńskiSłupsk00:45:44
#26 2683Janusz DwulitGardna Wielka00:46:13
#27 2781Tomasz LemańczykKobylnica00:46:58
#28 2864Kinga ĆwigońUstkaUSB Ustka00:47:04
#29 2947Artur RorzkowskiGdańsk00:47:05
#30 3076Marta KrzyżanekGardna Wielka00:47:13
#31 3118Emilia SiecińskaUstkaUSB USTKA00:47:19
#32 3234Radosław Bancewicz00:47:32
#33 3351Hanna PelaWodnicaUSB Ustka00:47:54
#34 3462Aneta ZalińskaUstkaUSB Ustka00:48:38
#35 3594Monika KamińskaSłupsk00:50:01
#36 3620Michał WencławskiSłupsk00:50:14
#37 3774Piotr SzapielSłupsk00:50:43
#38 38111Michał Piątkowski00:51:17
#39 3921Marzena ZielińskaSłupsk00:52:00
#40 4071Bartosz SmorawskiGardna Wielka00:52:15
#41 4131Łukasz GątekSłupsk00:52:18
#42 4225Rafał MurawskiSłupsk00:52:20
#43 4323Olga MłynarczykPotęgowoSPONTAN POTĘGOWO00:52:25
#44 4424Katarzyna MurawskaSłupsk00:52:25
#45 453Arkadiusz WalachŻelazo00:52:28
#46 461Angelika SałajZbyszewo00:52:52
#47 4797Tomasz SewerynBukowa00:53:10
#48 48117Katarzyna Konkol00:53:11
#49 4916Aleksandra WielgusPotęgowoSPONTAN POTĘGOWO00:53:12
#50 5022Grzegorz ZaniewskiSłupsk00:53:12
#51 5126Agnieszka GiereszGąbino00:53:37
#52 52100Katarzyna PawłówSmołdzińskiLas00:54:21
#53 5315Małgorzata GołgowskaUstkaUSB Ustka00:54:26
#54 5473Małgorzata Gutowska- SzapielSłupsk00:54:26
#55 5532Agnieszka WeilandSłupsk00:54:43
#56 5654Ewa LeśniakPotęgowo00:55:45
#57 576Dominik DziubaGardna Wielka00:56:06
#58 5810Dariusz MakowskiSmołdzino00:56:51
#59 5986Marcin KamińskiSłupsk00:56:52
#60 6042Klaudia SłomskaWierzchocino00:57:43
#61 6169Izabela SidorSłupsk00:57:50
#62 6284Jakub WitaszekCzłuchy00:57:57
#63 6395Damian DuszyńskiWysoka01:00:24
#64 64103Kamila BarańskaObjazda01:03:38
#65 65104Zuzanna SzajterGardna Wielka01:04:30
#66 6653Andrzej LeśniakPotęgowo01:04:39
#67 67119Maja ByszewskaSmołdzino01:05:00
#68 687Małgorzata MarczakŻelkowo01:05:50
#69 6998Maja RolkaSmołdzino01:06:00
#70 7048Anna RorzkowskaGdańsk01:06:12
#71 7144Monika SłomskaWierzchocino01:06:30
#72 72118Paweł LisowskiSłupsk01:06:30
#73 7370Daniel SetnikSłupskDECATHLON POWER01:06:40
#74 7427Monika SetnikSłupsk01:07:00
#75 7572Edyta SmorawskaGardna Wielka01:08:00
#76 76120Agnieszka MiszkielSmołdzino01:12:00
#77 77109Agata DziułkaSłupsk01:18:00
#78 7860Ewa LasotaKluki01:23:15
#79 7961Mirosława WódzKluki01:23:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności