Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

DOZ Maraton Łódź Sztafeta Ekiden

Wyniki - 7 kwietnia 2019, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1109Kalenji By Decathlon (Ziomek, Ostaszewski, Heneczkowska, Kubiec, Rzeńca, Kępka)02:33:5802:33:53
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2911.Pbot (Walendykiewicz, Szydlik, Stefanowski, Grygo, Car, Zaremba)02:35:1702:35:14
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3933 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej (Szary, Szmist, Kluz, Łuczak, Mierzwa, Jachimowski)02:45:3102:45:26
#4 448Rysioteam (Grzyb, Jucha, Stachowski, Trociński, Trociński, Trociński)02:47:2502:47:21
#5 559Everrun Gold (Jaworski, Wojtasik, Kacprzak, Włodarczyk, Leszczyński, Guziuk)02:49:2302:49:15
#6 677Vera Running Team (Walczak, Kubiak, Kędzia, Ogłoza, Wiszowaty, Borowiecki)02:49:3602:49:28
#7 7108Olej Running Team (Tosik, Cieśla, Wolska, Nadrowski, Niewiadomski, Kubas)02:51:4502:51:41
#8 826Łódź Kocha Sport (Wysocka, Strojkowski, Kurzawa, Odrzywół, Kizeweter, Cieślik)02:52:4502:52:35
#9 950Instytut Matematyki Pł (Strobin, Głąb, Nitka, Kossowski, Kubiak, Augustyniak)02:55:2602:55:21
#10 10878 K-Pbot (Osiński, Warszawski, Mączkowski, Lewandowski, Melkowski, Woliński)02:57:3202:57:28
#11 11849Łbot (Ciszewski, Byśkiewicz, Stanik, Matysiak, Wiktorowicz, Krupski)02:58:4502:58:11
#12 128310 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej (Woś, Bodo, Gałka, Rytlewski, Majos, Różalski)03:00:3303:00:17
#13 1352Mocni W Duchu - Zabiegani (Woźna, Ulatowski, Dziomdziora, Patrowicz, Patrowicz, Grabarczyk)03:04:0803:04:00
#14 14922 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej (Dobrowolski, Lipski, Wrona, Krajewski, Kaczorek, Pikor)03:07:2703:07:16
#15 158913 Sbot (Chluski, Stanny, Kozak, Paszkiewicz, Wreczycki, Mączyński)03:07:2803:07:23
#16 16865 Mbot (Całka, Sarnowski, Brzoza, Adamiak, Jóźwiak, Bączek)03:08:3103:08:26
#17 1796Ks Głowno W Biegu (Wacławiak, Dałek, Rożniata, Zieliński, Kowalski, Milczarek)03:11:1603:11:08
#18 1854#Biegacze (Potargowicz, Rakowski, Pieniążek, Przywózki, Kasprzak, Kociak)03:14:5503:11:53
#19 1966Everrun Men (Naraziński, Andrzejczak, Pasikowski, Weder, Rzeźnicki, Borkowski)03:14:1503:14:02
#20 201Olimpijczycy Zimowi (Shegumo, Siudek, Siudek, Bródka, Woźniak, Sikora)03:16:0903:16:08
#21 2185Dwot (Wierzbicki, Głowacki, Kilijanek, Sadowski, Białożyński, Barszczewski)03:19:0203:18:55
#22 2256Everrun (Olejniczak, Winnicka, Białecka, Pieprz, Samborska, Ochmańska)03:21:4203:19:03
#23 2351Rysioteam Girls (Trocińska, Kowalczykowska, Trepka, Wicinska-Reus, Książkiewicz, Pietruszewska)03:20:2103:20:14
#24 242Olimpijczycy Letni (Korzeniowski, Plawgo, Wiercioch, Sudoł, Pyrek, Długosielski)03:21:1403:21:12
#25 2527Www Drużyna Biegowa (Muraszko, Zakrzewski, Szmidt, Błoński, Tomaszewski, Socha)03:25:4803:23:23
#26 2632Aktywni Kamieńsk Ii (Rozpara, Kozik, Danielski, Kierzkowski, Sewerynek, Sobolewski)03:25:3103:23:56
#27 2771Xxv Lo Runners (Michalska, Czajkowski, Ciemieniewski, Lutomirska, Gabryszewski, Erm)03:26:5003:25:24
#28 2849Jeżozwierze (Bratek, Banasiak, Szymczak, Budzyński, Latosiewicz, Struszczyk)03:27:1803:26:17
#29 29100Hotel Kolumna Park (Ruda, Olbiński, Gaik, Jatczak, Darnowski, Szałek)03:27:2503:27:10
#30 3016Ran & Fun / Razem Trenujemy Sport (Wasiak, Sykuła, Kochelska, Mazerant, Stańczyk, Dudziński)03:28:4503:28:28
#31 3179Lek (Lebioda, Zbłowski, Panfil, Kołodziejczak, Mozalewska, Sobczyk)03:28:4103:28:35
#32 32101#Rossbieganydaot (Wypchło, Agier, Maślak, Błasiak, Małecki, Agier-Choja)03:30:2303:29:10
#33 3382Sympatycy Sii Running Team 2 (Gajec, Wlachos, Zaniewicz, Chyczewski, Gajec, Caban)03:30:0503:29:58
#34 34461On1 Team (Liwiński, Ignaczak, Gluba, Wroniszewski, Kamiński, Kokoszka)03:31:4603:30:07
#35 35906Mbot (Masiak, Dubiel, Okrojek, Byzdra, Kwaśnik, Chlebowski)03:31:5103:31:47
#36 3661Biegające Pwc (Brzuchalski, Tataradziński, Wawrzyniak, Koprowski, Filipowicz, Sowała)03:32:4303:31:52
#37 3768Kłosiński Bulesowski Adwokaci (Wąsik, Bulesowski, Kłosiński, Kłosiński, Trybulski, Trybulska)03:35:1303:35:03
#38 3828Gopet Poland (Mieczkowska, Bor, Mastalerz, Karwacki, Patyra, Joao)03:35:3903:35:15
#39 3958Flint Group Szybcy I Wściekli (Tadysiak, Wasiela, Kaczyński, Nowacki, Gwóźdź, Olejniczak)03:35:3803:35:31
#40 4078Lubimy Biegać (Majchrzak, Borowicki, Rosiak, Florczak, Michalska, Liashchenko)03:39:2803:36:25
#41 4169Osiedle Majowe (Dzikorski, Szulc, Krajewski, Księżnik, Wolnik, Zieliński)03:37:2403:36:32
#42 4237Ek-Soc Biega I (Krajewski, Arendt, Mierzyński, Niziołek, Schabek, Rzeńca)03:37:2603:37:13
#43 4376Oncoarendi Therapeutics (Czestkowski, Kamiński, Siwińska, Borek, Mazur, Joachimiak)03:39:0503:38:49
#44 4463Urtica_Team (Wojciechowski, Wiśniewski, Żądło, Górecki, Franas, Kołacz)03:39:0703:38:55
#45 454Niedozatrzymania (Szczekowska, Góralczyk, Oleksiak, Hiczewski, Wróblewska, Kucewicz)03:40:4203:40:30
#46 46102Rossbiegani (Niewiadomski, Szymala, Frątczak, Szymala, Hylaszek, Ilska)03:41:4503:40:43
#47 4765Fundacja "Dom W Łodzi 3" (Kowalska, Kowalski, Strzelecka-Wójcik, Goczał, Karolak, Piasecki)03:43:4803:43:29
#48 4831Aktywni Kamieńsk (Strojny, Niemczyk, Szczepocka, Kierzkowska, Rozpara, Jurczyk)03:46:0903:44:30
#49 4929Gopet Poland 2 (Jabłoński, Jablonska, Krawczynska, Stefanek, Hołub, Milewski)03:47:0603:44:38
#50 5095Medrunners (Bobeff, Puzio, Suwart, Puzio, Bobeff, Bobeff)03:45:0603:44:51
#51 5117Okas Gdynia (Tarant-Śliwińska, Moskot, Moskot, Wiśniewski, Rajska-Niekurzak, Niekurzak)03:45:0903:44:51
#52 5224Ceri International (Dębska, Kuczkowski, Masłowska, Kosior, Maślak, Galanciak)03:45:2603:45:12
#53 5347Saperzy 5Pro (Kłyż, Musiał, Abel, Stusio, Trzeciecki, Goczał)03:45:4603:45:33
#54 54107Gonitwa (Przybylska, Nowicki, Szewczyk, Warzycha, Domański, Grzelak)03:48:3503:45:55
#55 5530Kb Szamotuły (Zaleszczak, Florkiewicz, Kostrzyńska, Fik, Adamczak, Gierszewska)03:48:2203:46:00
#56 5643Boscorun (Lilly, Pietrzak, Ratyński, Gwardys, Zawiasa, Ślifierska)03:46:2203:46:13
#57 5762Region Północ (Peplińska, Wojtkiewicz, Pogorzelska, Mróz, Grabowska, Mróz)03:49:0003:46:15
#58 5881Sii Running Team – Warszawa (Stępień, Dryl, Krauze, Promińska, Domańska, Chruścielewski)03:49:5003:46:58
#59 599Bardzo Szybki Skład Bss (Pięta, Pawlik, Cieślak, Korbel, Gondzia, Gruchała)03:49:3903:46:59
#60 6019Everrun Stars (Sękowska, Weremczuk, Kolczyńska, Sobocinska, Sobczyk, Sipa)03:51:1203:48:34
#61 6123Audi Centrum Łódź (Karpiński, Jahn, Jaskóła-Olejnik, Krone, Świeszczak, Walas)03:50:3203:49:08
#62 62112Loyd Team (Ciepielewska, Socha, Rygiel, Czerwiński, Kidoń, Hoc)03:52:3103:49:27
#63 6374#Byledometki# (Dzięgielewska, Karasiński, Bandkowski, Cerk, Pawłowski, Śmigielska)03:50:1903:50:02
#64 64110Clariant Brzydcy Ale Szybcy (Klimaszewska, Dominiak, Anders, Błasiak, Dias, Pałczyński)03:51:3803:50:24
#65 6538Fundacja "Dom W Łodzi| (Jóźwiak, Libiszowska, Mazurek, Piechota, Walczak, Mikulska)03:52:1803:50:32
#66 66103Brak Słów Pogardy (Bliźniewski, Grzelakowski, Piątkowska, Binek, Łagowska, Skudławski)03:53:3703:51:13
#67 6720Everrun Happy Team (Garncarek, Ignaczak, Zjawiona, Balcerzak, Dębicka, Zieliński)03:54:3903:52:00
#68 6835Biegam Z Abs (Wojtalik, Niedzielski, Przyrowski, Bechtold, Konopiński, Kołodziejewski)03:54:4603:52:15
#69 6945Fundacja "Dom W Łodzi" (Dubicki, Wójcik, Dubicka, Kierzek, Berski, Sakowski)03:54:4303:52:57
#70 7097Tate & Lyle Active Team (Legwińska, Żelazny, Bryndel, Klimczak, Baranska, Adamus)03:55:3103:53:02
#71 7125Kontroling (Luźna, Łuczak, Płachecka, Osiewała, Ciechomska, Guzik)03:53:3803:53:22
#72 7210Bss Bardzo Szybka Sztafeta (Caban, Zając, Olejniczak, Jurek, Graczyk, Cichopek)03:56:0803:53:27
#73 7380Jaszpol Runners (Felczyński, Golędzinowski, Gintowt, Snopek, Barańczyk, Smolec)03:56:2703:54:04
#74 7414Masterrun (Banaszek, Grabowski, Mokracka, Klita, Schmidt, Chabior)03:55:3703:54:14
#75 7573Asseco Active Team 2 (Kujawska, Królak, Pabiańczyk, Czerkawski, Adamska, Przelazły)03:58:4903:55:40
#76 7633Biegam Pomagam (Lipińska, Zalewski, Anielak, Rogut, Bruziek, Kuzik)03:57:3303:56:44
#77 7744Ek-Soc Biega Ii (Bielawska, Piłat, Stachowicz, Roszkowska, Gusta, Ratowska-Dziobiak)03:58:0403:57:50
#78 7836Mediso Polska (Grabarczyk, Kopacki, Bialek-Pietras, Grzelak, Szymański, Rudnicki)04:00:3303:57:56
#79 7941Sii Running Team 1. (Kociołek, Rydz, Żakowska-Lolo, Baćko, Budzyński, Okła)04:00:0203:58:30
#80 8022Łódź Kocha Sport Ii (Rajewska, Rajewski, Kolejwa, Kuźnik, Włodarczyk, Rajewski)03:59:4703:59:34
#81 8167(Z)Warty Team (Bielecka, Gabara, Zioła, Pyziak, Białek, Pluta)04:03:0204:00:44
#82 8221Osp Orw Łódź ♀ (Milancej, Mac-Marcjanek, Kluszczyńska, Eger, Jasińska-Dolna, Błoch)04:03:2004:00:55
#83 8399Red Devils Of Tate And Lyle (Dziegielewska, Lewera, Rudnicka, Kolodziejski, Stachowicz, Belder)04:02:5804:01:02
#84 8464Urtica Team (Chudzik, Brandt, Tarnowska, Szymczak, Kowalewski, Mania)04:03:1904:01:45
#85 8511Uno…Doz…Tres (Olczak, Kosior, Gąsiorkiewiecz, Hupacz, Domalążek, Wójcik)04:04:4404:02:02
#86 8615Run&Fun (Krasnodębski, Pawlak, Szustak, Słoka, Słoka, Kabat)04:07:0904:04:18
#87 8757Flint Group Easy Runners (Sadowska-Pyrkosz, Struszczak, Osińska-Wasiak, Białek, Gawryszczak, Kuchta)04:07:5904:04:55
#88 8839Debiutanci (Kaczmarek, Kaczmarek, Rzeżnicki, Wójtowski, Kwiatkowski, Wójtowski)04:07:5104:05:34
#89 89105Team Holo 1 (Krzystosiak, Pawlak, Jabłońska, Krolski, Bobryk, Łuczywek)04:06:1104:05:55
#90 9070#6Pack Team (Grabarczyk, Grabarczyk, Witkowska, Trykowski, Rosiak, Metrycki)04:09:2104:06:12
#91 9142Sii Running Team 2. (Wnuk, Cholewińska, Skwarka, Cieślak, Kubiak, Krotiuk)04:09:2404:06:26
#92 9298Tate & Lyle Active Team 2 (Szczesna, Galant, Kwiecień, Stencel, Kumorek, Sarbea)04:10:0204:07:32
#93 9372Asseco Active Team 1 (Kępińska, Owczarek, Tomalak, Zięba, Anglart, Kukliński)04:10:4704:07:38
#94 9412North Team Pgf (Pasiut, Dąbrowski, Wojnowska, Traczyk, Figwer, Zyśk)04:11:3004:08:25
#95 95104Ibuprom Max Sprint (Narwojsz, Patyra, Gacman, Ratajczyk, Strączek, Czarnota)04:12:2804:12:09
#96 966Region Centrum (Piątkowska, Dąbrowski, Lipiński, Szkudlarek, Krakiewicz, Piasecka)04:15:0604:12:32
#97 97106Team Holo 2 (Klaudia, Góra, Szymański, Markosik, Wyrwiński, Noszkiewicz)04:16:3604:16:19
#98 9875Lafiryndy I Gamonie (Lipińska-Kołacz, Gajewska, Gajewska, Kalas, Kołacz, Leśniewski)04:18:1104:16:20
#99 9960Flint Group Biegli Księgowi (Blachowski, Buczek, Langner-Kurowska, Karwacka, Piotrowska, Knobloch)04:21:2904:18:46
#100 1003Ambitni Amatorzy (Chlebicz, Walczuk, Lubańska, Kowalska, Dyjaczyński, Król)04:20:3504:20:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności