Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Biegu Tkaczy

Wyniki - 13 kwietnia 2019, Zgierz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Tomasz OsmulskiM1982ŁÓDŹTRUCHT.COM00:16:10-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2386Łukasz WojnickiM1990KUTNO00:16:29-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3454Tomasz KunikowskiM1988PLACENCJAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:40-3
#4 43Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:16:42-4
#5 5489Mateusz PawlakM2001ZELÓWUKS CZEMPION00:17:24-5
#6 6168Łukasz KotarskiM1986ZGIERZJEŻOZWIERZE00:17:38-6
#7 7446Kamil MirowskiM1987ZGIERZKITA TEAM00:17:39-7
#8 8448Mateusz OglozaM1990ŁÓDŹVERA RUNNING TEAM00:17:40-8
#9 9492Rafał PodzińskiM1991ŁÓDŹTRUCHT.COM00:18:13-9
#10 10247Robert WójcikM1973ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORT00:18:26-10
#11 11355Adam SztąberM1986ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:18:29-11
#12 12104Piotr KmieciakM1984ŁÓDŹDROGA DO ULTRA00:18:35-12
#13 1370Mariusz MichalskiM1980ŁÓDŹMARIO-MARS SPORTART00:18:39-13
#14 1422Tomasz FirazaM1982ŁÓDŹ00:18:41-14
#15 1591Adam CygańskiM1991SUCHODĘBIE00:18:46-15
#16 16155Jacek KryściakM1983ŁÓDŹ00:18:49-16
#17 17487Piotr BulaM1975ZGIERZ00:18:52-17
#18 18211Damian KlocekM1994WYDRZYN00:19:00-18
#19 19240Paweł PskitM1980ZGIERZFUJITSU RUNNING TEAM00:19:09-19
#20 20315Rafał PrzybylskiM1981KUTNOPRZYBYL-KUTNO00:19:13-20
#21 21352Mariusz RaczM1980KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:19:19-21
#22 22234Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹMORENA CZOŁOWA00:19:23-22
#23 23420Marcin WróbelM1984ŁÓDŹ00:19:30-23
#24 24410Marcin KowalskiM197700:19:31-24
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25409Sylwia KowalskaK198200:19:331-
#26 26440Witek JasińskiM1994ŁÓDŹTRUCHT.COM00:19:34-25
#27 27148Marcin PietrzakM1989ŁÓDŹPOWSTANIEC DOBRA00:19:41-26
#28 28387Michał SzczepaniakM1975RĄBIEŃRAZEM TRENUJEMY SPORT00:19:45-27
#29 29166Mateusz NejmanM1993ZGIERZZTA WRESTLING TEAM00:19:53-28
#30 3092Tomasz SośnierzM1987ŁÓDŹ00:19:56-29
#31 31187Marek ChabieraM1978ZGIERZ00:19:58-30
#32 32427Paweł KurzawaM1977ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:16-31
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !337Agata PskitK1991ŁÓDŹTRUCHT.COM00:20:162-
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34159Karolina MatusiakK1990ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:20:203-
#35 35436Artur KowalczykM1986ŁÓDŹ00:20:23-32
#36 3660Krystian StruszczykM1979ZGIERZ00:20:23-33
#37 3795Przemek KozłowskiM1983ŁÓDŹ00:20:33-34
#38 38245Artur BistułaM1997PABIANICEMELANŻ RUN00:20:38-35
#39 39374Marcin KowalczykM1979ŁÓDŹ00:20:40-36
#40 40463Andrzej KunkaM1976KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT/ PIETRZYK RUNN00:20:40-37
#41 41483Dariusz SzelestM1970WIŚNIOWA GÓRAKP RUN00:20:44-38
#42 4238Piotr KolasaM1987ŁÓDŹ00:21:01-39
#43 43447Witold RadzikM1961KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI00:21:08-40
#44 44481Paweł BłasiakM1991ŁÓDŹROSSMANN00:21:09-41
#45 45280Rafał SobieszczykM1984SWĘDÓWŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:10-42
#46 46286Maciej WiniarskiM1987ŁÓDŹSTG ŁÓDŹ00:21:15-43
#47 47186Anna KociakK1978DĘBNIAK#BIEGACZE00:21:194-
#48 48361Małgorzata JagieełłoK1967KOLUSZKILKS KOLUSZKI00:21:205-
#49 49151Michał OlszewskiM1989ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:20-44
#50 5025Piotr BudzyńskiM1979ZGIERZJEŻOZWIERZE00:21:23-45
#51 51223Marek StańczykM1962ŁÓDŹ00:21:06-46
#52 52261Katarzyna ChorzewskaK1986ZGIERZADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ00:21:206-
#53 53264Paweł SękM1978ZGIERZADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ00:21:20-47
#54 54132Michał BuczkowskiM1994SĘDZIEJOWICE00:21:29-48
#55 55490Michał KrólikowskiM1980ŁÓDŹ00:21:32-49
#56 5671Marta Jastrzębska-MajakK1993WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY00:21:337-
#57 57380Justyna Chudzik-WarzechaK1990ZELÓW00:21:348-
#58 58143Jan OlszewskiM2002ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:36-50
#59 59362Maciej RadczycM1979ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:21:37-51
#60 6035Mariusz BłaszczykM1986ZGIERZZGIERZOŁAKI00:21:37-52
#61 6164Krystian BendingerM1998WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:40-53
#62 62173Witold JagiełłoM1974OGRODZIM-KOLONIATEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA00:21:41-54
#63 63319Artur KępińskiM1977ZGIERZ00:21:42-55
#64 6431Bartosz KrajewskiM1990ŁÓDŹ00:21:49-56
#65 65432Piotr KołodziejskiM1988ZGIERZAVENGERS00:21:51-57
#66 6699Łukasz MajchrzakM1981ZGIERZ00:21:57-58
#67 67290Patryk WarszawskiM1991ŁÓDŹCRAZY RUNNERFUCKERS00:21:58-59
#68 68266Sylwester BrewińskiM1976WŁADYSŁAWÓW BIELAWS00:21:58-60
#69 69226Jacek ŁobodaM1989PABIANICE00:21:59-61
#70 70450Tomasz WorachM1980ZGIERZTEMPIO00:21:59-62
#71 71331Łukasz SmolarekM1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIRAGINIS TEAM00:21:59-63
#72 72272Piotr CłapkaM1982SIERADZRAJSPORT ACTIVE00:22:02-64
#73 7315Aneta Goździk-ZarębaK1980ŁÓDŹŁKS00:22:029-
#74 74210Damian PawlikM1992ŁÓDŹDRUŻYNA BSS00:22:02-65
#75 75500Jan ZielińskiM1991ŁÓDŹ00:22:03-66
#76 76330Marcin BykowskiM1990TUSZYN00:22:06-67
#77 77365Piotr WłodarczykM1976ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:22:07-68
#78 78498Tomasz PakułaM1974KWIATKOWICE KOLONIAFITLINE00:22:12-69
#79 79117Rafał StodulnyM1983ZGIERZSNG WILD DUCKS00:22:17-70
#80 80215Andrzej ZiabkaM1973ALEKSANDROW LODZKI-00:22:21-71
#81 81398Tomasz FiałkowskiM1984GŁOWNO00:22:21-72
#82 82368Marcin AdamskiM1981ZGIERZ00:22:22-73
#83 83424Żaneta PowolnaK1995MIRKÓW00:22:2610-
#84 848Natalia KulawińskaK2002ZGIERZ00:22:2611-
#85 8562Maciej RybusM1976ZGIERZBIEGAMY W ZGIERZ00:22:34-74
#86 86334Marcin ŁandwijtM1973KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIEVERRUN00:22:34-75
#87 87338Damian SpinekM1992POŚWIĘTNETOMTOM RUNNERS00:22:36-76
#88 88105Marcin BrzezińskiM1985KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT00:22:37-77
#89 89358Krzysztof SimonM1980GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:22:38-78
#90 90175Andrzej BagrodzkiM1971ZGIERZNBP00:22:40-79
#91 9194Alicja ZiętekK1992KLONOWIEC STARY00:22:4212-
#92 92236Łukasz KmiecikM1984ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORT00:22:43-80
#93 93431Artur MatusiakM1974KUTNOKUTNO BIEGA00:22:45-81
#94 94133Adrianna BrykowskaK1986PABIANICE00:22:4513-
#95 95197Kamil SzymańskiM1984ZGIERZ00:22:46-82
#96 9623Andrzej KuczkowskiM1994ŁÓDŹCERI INTERNATIONAL00:22:49-83
#97 97423Maciej NiedźwiedźM1976ŁÓDŹCITY TEAM00:22:50-84
#98 98253Sylwester DylikM1992ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI00:22:50-85
#99 99122Damian KonopkaM1988ŁÓDŹ00:22:52-86
#100 100488Magdalena PiseraK1995ZGIERZ00:22:5214-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności