Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Sztafeta Górska - 3X 20+ KM

Wyniki - 13 kwietnia 2019, Kudowa-Zdrój

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Krupička Robert Sádlo Dominik Brýdl Pavel1001SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVOPEN1-105:56:1605:56:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Uznański Piotr Kosterkiewicz Marcin Dombrowski Maciej1119PRZYJACIELE PO PROSTUKRAKÓWOPEN2-206:26:2406:26:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Leśniak Michał Czuba Jarek Bachleda Łukasz1067TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATRIVERTONOPEN3-306:33:4406:33:45
#4 4Biernawski Piotr Szumliński Piotr Huzior Piotr1003ATTIQNOWY TARGOPEN4-406:37:2206:37:24
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5Baranow Łukasz Marchuk Ilya Marchuk Wioletta1006INOV8/UDPLATERÓWMIX1-506:41:2706:41:28
#6 6Beran Jan Pich Tomáš Plný David1177HOU HOU HOUPOLICE NAD METUJÍOPEN5-606:46:0006:46:01
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7Szcześniewski Miłosz Faron Robert Tomasiak Natalia1002SALCO RETRO TEAM 2015DĄBCZEMIX2-706:50:5206:50:53
#8 8Nowak Przemysław Łabuz Sylwester Musielski Kamil1009SOWIODZIKIDZIERŻONIÓWOPEN6-806:54:0906:54:11
#9 9Marek Dariusz Perkowski Piotr Łężniak Aleksander1015MONK SANDALS TEAMKRAKÓWOPEN7-907:01:1407:01:14
#10 10Łyjak Błażej Olkis Rafał Langner Radosław1181RMT TEAM ~ RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWOPEN8-1007:19:3007:19:32
#11 11Kałużny Adam Kupijaj Marcin Kołodziejczyk Kamil1148SOCIOS SILESIA1RUDA ŚLĄSKAOPEN9-1107:22:2107:22:22
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12Bednarz Adam Bazułka Aleksandra Kościelniak Kacper1063KILOMETERS EATERS TEAMZŁOCZEWMIX3-1207:22:2507:22:27
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Winiarska Katarzyna Solińska Katarzyna Kącka Anna1005FAJNA DRUŻYNAPRZEMYŚLKOBIETY11-07:22:2707:22:28
#14 14Krzyszczak Jaromir Banaszek Adam Ściuba Aneta1110STAY INSANE/BIEGUSIEM.PLLUBLINMIX4-1307:26:1307:26:13
#15 15Włodarkiewicz Dominik Książkiewicz Piotr Grzywaczewska Justyn1004CITY TRAIL TEAMPOZNAŃMIX5-1407:30:4007:30:42
#16 16Komendacki Dominik Małek Tomasz Piasecki Radosław1042SPEED 4 TEAMGŁOGÓWOPEN10-1507:32:2807:32:30
#17 17Witas Andrzej Pociask Konrad Kopyczok Michał1100BROTHERS IN PAINKRAKÓWOPEN11-1607:46:1307:46:18
#18 18Szkoda Dariusz Nykiel Mariusz Jastrzębski Piotr1064SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN12-1707:46:1907:46:20
#19 19Terzoni Christian Truszkowski Damian Snarski Bogdan1076ULTRARAGAZZICASTELNOVO NE MONTIOPEN13-1807:47:4807:47:51
#20 20Wyrodek Jakub Dzieniszewski Michał Krużołek Monika1184TURBOPTYSIE&MICHAŁ-SKALNIK.PLNOWA RUDAMIX6-1907:47:4207:47:59
#21 21Pęcherz Piotr Biela Konrad Pazdan Piotr1050KOWARY BIEGAJĄJELENIA GÓRAOPEN14-2007:50:0007:50:08
#22 22Żarecki Łukasz Wojna Mikołaj Jaźniewicz Artur1158PUMY PATAGOŃSKIESIECHNICEOPEN15-2108:01:3408:01:37
#23 23Malinowski Mateusz Surman Julia Cieślik Paweł1095PO ROBOCIEMYSŁOWICEMIX7-2208:02:5808:03:09
#24 24Maciąg Grzegorz Jędrychowski Bartosz Staruch Robert1114NULLPOINTERKRAKÓWOPEN16-2308:06:0208:06:07
#25 25Kucharski Przemysław Szmyt Maciej Sioma Konrad1055FREE RUNROKIETNICAOPEN17-2408:07:5908:08:02
#26 26Linkowski Michał Wylegalski Piotr Łuczak Marcin1058OSZUKANI PRZEZ BMISUCHY LASOPEN18-2508:09:4708:09:51
#27 27Matlok Marek Moj Krzysztof Feodorów Wojciech1187SKURCZYBYKIZABRZEOPEN19-2608:11:3808:11:43
#28 28Gawęski Maciej Rokicki Piotr Cebula Leszek1124PO2KRAKIKRAKÓWOPEN20-2708:15:5608:16:00
#29 29Mazurkiewicz Jerzy Balwierczak Piotr Łampika Kinga1018MISIE PYSIEWROCŁAWMIX8-2808:16:0208:16:16
#30 30Uramek Grzegorz Skraba Michał Ciechanowski Bartłomiej1150ZAPASIENI TRUCHTACZEOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN21-2908:17:4608:17:50
#31 31Krakowiak Rafał Morawski Filip Niżewski Paweł1167KRAKOWIAK TEAMMOSINAOPEN22-3008:19:1208:19:15
#32 32Hudeček Jiří Druzescu Filip Hudečková Daniela1178TRANS BRDY TEAM LETYLETYMIX9-3108:19:5108:19:53
#33 33Wower Bartłomiej Wójcicki Dariusz Adamczyk Mirosław1191CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWOPEN23-3208:19:5608:19:56
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34Jachym-Drewniak Joanna Brożek-Woźniczka Natalia Piątek Karolin1129LADIES TEAMKRAKÓWKOBIETY22-08:21:4908:21:55
#35 35Balcar Michal Schejbal Jan Holub Miroslav1193RUNSPORT TEAMČERVENÝ KOSTELECOPEN24-3308:22:4708:23:01
#36 36Gramacki Szymon Gramacki Maciej Gramacki Michał1014PROJEKT BRACIAPOZNAŃOPEN25-3408:25:2708:25:30
#37 37Buchla Marcin Bihun Natalia Kurpiewska Anna10283W1WROCŁAWMIX10-3508:25:4208:25:44
#38 38Bednarz Krzystof Szczurek Paweł Michalak Ewelina1061SRC TEAMBRZEGMIX11-3608:25:4408:25:54
#39 39Milkowski Rafał Czerwiński Michał Milkowska Justyna10323XMRYBNIKMIX12-3708:26:2308:26:26
#40 40Różanowski Łukasz Pszczółka Dominik Malec Arkadiusz1084SZTURMBIELSKO-BIAŁAOPEN26-3808:27:1508:27:18
#41 41Dziądziak Łukasz Wesołek Marek Urban Daniel1163SENTEOŁAWAOPEN27-3908:28:0308:28:05
#42 42Gorzelańczyk Jakub Lochyński Szymon Mazurczak Maciej1145TRZEJ RYCERZEGOLĘCZEWOOPEN28-4008:32:0608:32:09
#43 43Wołczek Przemysław Czub Piotr Rodak Zbigniew1044GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMOPEN29-4108:33:3808:33:43
#44 44Stefaniak Łukasz Jachnik Sabina Telatyńska Sylwia1021ROMEO I JULIESZCZECINMIX13-4208:35:1208:35:15
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45Tuchołka Marta Staszelis Krzysztof Błaszyk Mateusz1197UMIŁOWANI W TOFUROŻKUKRAKÓWMIX143-08:35:4008:35:56
#46 46Nowak Wojtek Kużaj Sławomir Niewiada Maciej1020EXPLORADORPOZNAŃOPEN30-4308:36:1908:36:19
#47 47Krzeszowski Marcin Czerwiecki Marcin Sulima Grzegorz1043MGM STRZEGOMSTRZEGOMOPEN31-4408:36:4608:37:05
#48 48Grycman Łukasz Skóra Mirosław Yurtsun Stepan1169SPARTA ULTRA TEAM 1TRZCINICAOPEN32-4508:37:5908:38:09
#49 49Gwiżdż Marcin Gwiżdż Michał Pierzchała Anna1139BIEGAMY DOKŁADNIEJAWORZNOMIX15-4608:38:4008:38:43
#50 50Włodarczyk Michał Stoliński Przemysław Borowski Rafał1035ASYBEZKASYŁÓDŹOPEN33-4708:41:1708:41:19
#51 51Puchacz Wojciech Łużniak Wojciech Szewczyk Rafał1053UMIŁOWANI W BEKONIEPOZNAŃOPEN34-4808:41:1308:41:38
#52 52Nowak Michał Dysarz Przemysław Kamiński Cezary1089GOATS GONE WILDŁOBODNOOPEN35-4908:44:3208:44:46
#53 53Kwiatkowski Przemysław Kucia Szymon Kwiatkowski Paweł1138138 VICTORIA DOBRZYŃPISARZOWICEOPEN36-5008:44:4308:44:53
#54 54Milewski Dominik Kamiński Krzysztof Chodorowski Krzysztof1113GĄBIN BIEGAPŁOCKOPEN37-5108:46:1908:46:21
#55 55Michalak Maciej Konieczny Tomasz Michalak Wojciech1007GIZDY PIEROŃSKIEKATOWICEOPEN38-5208:48:5608:49:10
#56 56Kunicki Konrad Rymarski Arkadiusz Jędrzejewska-Wnuk Agnieszka1116NOA 3-PACKWROCŁAWMIX16-5308:49:3108:49:33
#57 57Korczyk Jakub Rafał Krzyszłowski Jasiński Michał1118CZASEM NA ASFALCIEKOMOROWOOPEN39-5408:49:3408:49:39
#58 58Palczarski Marcin Solarek Krzysztof Kołodziński Paweł1128DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN40-5508:52:1208:52:23
#59 59Piotrowski Paweł Biernacka Edyta Waleński Maciej1078PROTONGOSTYŃMIX17-5608:52:4408:52:48
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 60Brumlichova Romana Rydlova Denisa Vondrackova Marketa1200BEHNY Z CECHKOBIETY34-08:52:5108:52:57
#61 61Długołęcki Konrad Lompart Agnieszka Bernat Katarzyna1101POZYTYWNI FURIACIŚWIDNICAMIX18-5708:53:2108:53:30
#62 62Boniec Radosław Boniec Aleksander Boniec Gabriela1164ZIELONY LASŻARYMIX19-5808:53:3308:53:35
#63 63Zając Marcin Leja Wojciech Goleń Marcin1156DA STYGMATYKWROCŁAWOPEN41-5908:53:5408:54:08
#64 64Kogut Stanisław Rozumkiewicz Sonia Bielecka Marlena1097BIEGNIEMY Z ROZUMEMŚWIDNICAMIX20-6008:54:4708:54:51
#65 65Majewski Maciej Złotnicka Olga Słodkowski Krzysztof1098ULTRAWAPNIAKIPSZENNOMIX21-6108:56:2908:56:37
#66 66Góraj Janusz Majchrowski Jacek Wieczorek Agata1011KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGMIX22-6208:56:4308:56:57
#67 67Ners Maciej Kamiński James Artur Mrozowska Magdalena1199KINGRUNNERSWARSZAWAMIX23-6308:57:0008:57:05
#68 68Gustaw Łukasz Figiel Aleksandra Gorczyński Norbert1183THE ŁAN TEAMKUDOWA-ZDRÓJMIX24-6408:57:4908:57:52
#69 69Ferenc-Szmuc Edyta Hotała Sylwia Gnitecka Katarzyna1141ZAKOCHANE W GÓRACHLEWIN KŁODZKIKOBIETY45-08:58:1508:58:19
#70 70Sadzik Robert Rudy Maciej Pitoń Aneta1090ABY DO METY/NEOPROFILBARDOMIX25-6509:01:0009:01:01
#71 71Prusisz Jacek Cąkała Zuzanna Paprocki Krzysztof1027ZBIEGIPOLKOWICEMIX26-6609:01:0909:01:17
#72 72Lewandowski Paweł Kowalik Marcin Majewska Joanna1170PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMIX27-6709:05:5109:05:56
#73 73Januszko Krzysztof Piotrowski Grzegorz Kułakowska Małgorzat1104ŻELAZNA ŚWIDNICA TRI TEAMŚWIDNICAMIX28-6809:05:5009:05:57
#74 74Kozielewski Antoni Panek Krzysztof Kuśnierczak Wiesław1195RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃOPEN42-6909:05:5809:06:03
#75 75Kałużny Wojciech Baranowski Krzysztof Romanowicz Łukasz10121012 NO SUGAR CAFEŚWIDNICAOPEN43-7009:08:1909:08:45
#76 76Bąk Agata Kozera Katarzyna Piętka Marta1146BUSHIDOSOBIENIEKOBIETY56-09:10:2809:10:28
#77 77Dettlaff Patrycja Bocheńska Aleksandra Gruszka Aleksandra1182GÓRALKI BEZ HALKIWILCZA GÓRAKOBIETY67-09:11:1109:11:14
#78 78Gramza Katarzyna Łysiak Sylwia Straszko Monika1017DZIKIE HUCUŁYRAWICZKOBIETY78-09:12:4109:12:49
#79 79Górska Agnieszka Wujda Marta Szepczyńska Anna1175ŻARY RUNNERS TEAMŻARYKOBIETY89-09:13:3909:13:51
#80 80Łaźniowski Dawid Musiał Ewa Jabłoński Paweł1083SUDECCY D-E-P-TACZE TEAMKUDOWA ZDRÓJMIX29-7109:16:1709:16:17
#81 81Sowa Maciej Warguła Waldemar Czerwiński Maciej1045KIBOLSKI KSPOZNAŃOPEN44-7209:18:4309:19:09
#82 82Załubski Jacek Grębowicz Andrzej Szawara-Ziółkowska Ewelina1070HARCOWNIK 1JELCZ-LASKOWICEMIX30-7309:19:3009:19:33
#83 83Waleczek Sławomir Sydor Piotr Sygiet Andrzej1094HEDONIŚCIBRZEZINKA ŚREDZKAOPEN45-7409:19:5809:20:05
#84 84Grudowski Konrad Dzietczyk Kamil Skokowski Jacek1013WAŁY CHROBREGOSZCZECINOPEN46-7509:20:3509:20:46
#85 85Mucha Piotr Kowalik Ewelina Jodel Przemysław1023FIZJOTEAMSZCZECINMIX31-7609:21:0709:21:20
#86 86Krupianik Tomasz Margol Paweł Stankiewicz Paweł1056OSWITZWROCŁAWOPEN47-7709:22:0009:22:20
#87 87Gagat Bartłomiej Żeliński Michał Ferdek Igor1140KULAWE PIERONYCHORZÓWOPEN48-7809:22:4509:23:14
#88 88Feder Marcin Kudła Joanna Jędrzejewska Maria1059TROCHĘ SAJKOWARSZAWAMIX32-7909:25:3309:25:36
#89 89Stolarz Jędrzej Krawczyk Tomasz Michalski Piotr11573 PIERONYBYSTRZYCA KŁODZKAOPEN49-8009:27:4709:27:58
#90 90Czeczott Małgorzata Kirilenko Aneta Tyszkiewicz Agnieszka1180UKA ULTRASWARSZAWAKOBIETY910-09:28:0809:28:13
#91 91Jarosławski Marcin Tomasiak Adam Kowalska Małgorzata1154KB HARCOWNIK 2JELCZ-LASKOWICEMIX33-8109:28:2209:28:27
#92 92Jędryca Przemek Mońka Łukasz Hendrys Marek1171SPARTA ULTRA TEAM NIEZNISZCZALNITRZCINICAOPEN50-8209:29:5309:30:30
#93 93Perenc Michał Kloc Andrzej Moskwa Kamila1047HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAWMIX34-8309:31:1209:31:18
#94 94Bartosiewicz Adam Rożko Sebastian Winkiel Arkadiusz1037GRYFINO TEAMGRYFINOOPEN51-8409:31:4109:31:53
#95 95Stachura Magdalena Lachera Kamila Niar Wioletta1108CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWKOBIETY1011-09:32:5609:33:04
#96 96Grzebieluch Łukasz Kania Marian Paszek Tomasz1144LEDWOZIPIARYBNIKOPEN52-8509:33:1909:33:23
#97 97Zimny Tomasz Zerzut Jarosław Żygieło Monika1010MŁODZI GNIEWNISZCZECINMIX35-8609:33:5909:34:04
#98 98Dąbrowski Kamil Tyrpa Jarosław Wagner Ewa1092ULTRA FRUSIAKIWROCŁAWMIX36-8709:34:4309:34:51
#99 99Rosołowski Grzegorz Zarzecki Maciej Suchocki Grzegorz1051G-G-M TEAMNOWE MIASTECZKOOPEN53-8809:34:5809:35:06
#100 100Bernat Marcin Kwaszewski Mariusz Krzeczkowski Roman1103DZIKA WATAHAŚWIDNICAOPEN54-8909:36:3709:36:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności