Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12. PKO Poznań Półmaraton

Wyniki - 14 kwietnia 2019, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 2681828Mazur MarcinZBĄSZYNEKKolecTeam ZbąszynekPOLM3010900:20:1000:40:2900:59:4101:21:1801:25:5101:25:58-251
#2 2808542Górczyński PawełWIRYTERLANPOLM3011400:20:1000:40:0001:00:2301:21:5201:26:0801:26:16-262
#3 3358509Radziej AlicjaPOZNAŃnight runnersPOLK18800:20:1000:40:5301:00:3701:22:3501:27:0601:27:1320-
#4 3415415Woszczyło AdrianPSZCZEWPOLM3013900:20:1100:39:3601:00:0501:22:1301:27:1101:27:23-319
#5 4835186Pierzchała SławomirGOLUB-DOBRZYŃPOLM50900:20:1200:41:1501:01:3601:24:2201:29:0101:29:04-457
#6 3905058Gajlewicz DominikMIASTKOMTS HAMERPOLM3015300:20:1300:40:1901:00:5301:23:1701:27:5501:28:11-369
#7 2338182Majewicz FilipPOZNAŃjakdojade.plPOLM309900:20:1300:40:3300:59:4401:20:4401:24:5801:25:14-218
#8 319513Pietrzak BartłomiejLUBOŃbagrun.plPOLM3012800:20:1300:39:5901:00:3401:22:2701:26:4901:27:03-299
#9 4476128Komorek DawidKATOWICEPOLM1811300:20:1400:41:4401:01:4001:24:0501:28:3901:28:51-423
#10 31211020Michalski MikołajPOZNAŃBridgestone B-OlympicPOLM406500:20:1400:40:5001:00:2201:22:1301:26:4201:26:57-293
#11 3641699Kącki PawełWARSZAWARącze RaciczkiPOLM407400:20:1400:41:0701:00:5001:22:5401:27:2801:27:45-344
#12 3773424M407700:20:1500:40:0601:00:3601:22:5501:27:3701:27:51-357
#13 2908486Warczewski TomaszLESZNOTomiPOLM3011800:20:1500:39:1200:59:4901:21:4101:26:2501:26:41-271
#14 3087645Jałocha TomekGUTOWO MAŁEPOLM406300:20:1500:40:3901:00:0301:22:0601:26:3901:26:46-290
#15 3811355Szukała AdrianWRONKIWroniecki Klub BiegaczaPOLM189900:20:1600:40:1001:00:4601:22:5901:27:4101:27:57-361
#16 1839721Moliński DariuszZIELĄTKOWOPOLM402800:20:1600:40:0700:58:4901:19:3601:23:5801:24:13-172
#17 19411113M308200:20:1600:40:3300:59:2601:20:0901:24:1301:24:25-183
#18 2348426Kozlowski MarekBASINGSTOKEPBwUKGBRM451500:20:1600:38:2200:59:2201:20:3501:24:5901:25:41-219
#19 271562Stabrowski LechPOZNAŃPOLM405600:20:1600:39:5501:00:2501:21:3601:25:5601:26:09-254
#20 3675556Ziułkowski AdrianPOZNAŃPOLM189500:20:1600:40:4301:00:3901:22:4901:27:2901:28:10-345
#21 4951789Federowicz CyrylPOZNAŃPędzące BąkiPOLM3020000:20:1700:40:3701:01:0401:24:3101:29:1101:29:20-469
#22 2952144Gajda SebastianSZCZECINWieczorne Bieganie w SzczeciniePOLM406100:20:1700:40:5301:00:0201:21:5901:26:3001:26:43-278
#23 3227179Pankowski AdamJEZIORY WIELKIE 13Polonia ŚrodaPOLM3013100:20:1700:40:5801:00:3601:22:2901:26:5501:27:08-303
#24 3307418Gałgan PiotrPOZNAŃTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPOLM3013400:20:1700:40:0101:00:3601:22:3601:27:0201:27:15-311
#25 152477Kaczmarek JędrzejKOWALEWKP PSP MILICZPOLM184600:20:1800:38:0200:58:4101:19:0801:23:2001:23:33-141
#26 43110265Kunz MieczysławTORUŃUMK ToruńPOLM453000:20:1800:41:1901:01:2101:23:5801:28:3101:28:42-409
#27 96310907Nasiłowski RafałWARSZAWADecathlon PolskaPOLM1821000:20:1800:42:1501:03:3601:28:3601:33:5501:34:02-918
#28 4761399Bieleń BartoszPOZNAŃLucky LUZersPOLM3019300:20:1800:41:0701:01:4201:24:1801:28:5901:29:09-451
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47751Kuster AgnieszkaKOMORNIKILucky LUZersPOLK45100:20:1800:41:3401:01:4301:24:1801:28:5901:29:0926-
#30 10823277Szymczak JacekŚMIESZKOWOKB Gmina CzarnkówPOLM4510400:20:1800:42:2901:03:5901:29:3001:34:4601:35:02-1031
#31 3253792Ugryn MaciejWARSZAWAWWW.RUNISMYFUN.COMPOLM3013200:20:1800:40:0601:00:3501:22:2901:26:5601:27:05-304
#32 3313911Sagan ŁukaszMROZYPKO Bank Polski SAPOLM3013500:20:1800:40:5601:00:3501:22:3001:27:0301:27:12-312
#33 2692630Orzechowski ArkadiuszBYTOMMiechowicka Grupa BiegowaPOLM405500:20:1900:40:5001:00:1901:21:2701:25:5101:26:00-251
#34 3069658Gościniak ŁukaszZBĄSZYŃPOLM3012200:20:1900:40:5201:00:2001:22:0201:26:3601:26:45-287
#35 1193984Duszyński TomaszNOWA WIEŚBieganie na Śniadanie ŚmigielPOLM304900:20:1900:40:2100:58:3301:18:0901:22:0801:22:27-110
#36 3922038Jastak PawełSZCZECINPOLM3015500:20:2000:39:5901:00:5101:23:1201:27:5601:28:22-371
#37 2115276Szukalski MichałTRZEMESZNOBOLT TrzemesznoPOLM309000:20:2000:39:1900:59:5501:20:2101:24:3201:24:43-198
#38 3021845Końka TomaszCICHA GÓRATEAM BEROTUPOLM3012100:20:2000:41:0301:00:3901:22:0601:26:3401:26:51-285
#39 11119627Pawlicki JędrzejPOZNAŃPOLM3045000:20:2000:42:3501:04:5001:29:5201:35:0101:35:12-1060
#40 4199144Wiła MarekJAROCINPOLM1810600:20:2100:40:4401:01:1901:23:4301:28:2501:28:31-397
#41 73210327Spiczak-Brzeziński PawełPRZECHLEWOripakaPOLM1816700:20:2100:41:2701:01:5901:26:0601:31:3801:31:48-698
#42 2237683Kozinoga MateuszPOZNAŃPOLM309600:20:2100:39:2000:59:5301:20:4001:24:4701:24:58-210
#43 2608618Borkowy MichalBOJSZOWYPOLM405300:20:2100:40:4200:59:4301:21:0901:25:4101:25:57-244
#44 2741030Szymaś MichałDĘBNOPOLM186900:20:2100:40:4101:00:0101:21:2601:26:0101:26:08-257
#45 3135718Król SebastianGRANOWODanflor TeamPOLM188000:20:2100:39:5701:00:4101:22:1501:26:4401:27:00-295
#46 4176989Pohl TomaszPRZEMĘTPOLM1810500:20:2200:40:5201:01:2301:24:0101:28:2401:28:32-395
#47 6943942Przewoźny PiotrBUKPOLM3028600:20:2200:39:5701:01:2201:25:4101:31:0801:32:09-662
#48 2194849Jasiak PrzemysławKROSNOPOLM185700:20:2200:40:3600:59:4301:20:3301:24:4301:24:51-206
#49 2726027M186800:20:2200:39:1700:59:5501:21:2501:25:5701:26:10-255
#50 52810948Płusa MarcinDREZDENKODzikie Dziki GorzówPOLM1813200:20:2200:41:3301:02:0101:24:4901:29:2901:29:49-500
#51 2871210Chodakowski RafałĆMIELÓWOstroBiecPOLM405800:20:2200:39:2401:00:2801:21:5901:26:2401:27:00-270
#52 317630Szweda MirosławaTORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLK301100:20:2200:40:1601:00:4401:22:2001:26:4801:26:5219-
#53 3275224Darul RadekSKÓRZEWOSkórzewo biegaPOLM452100:20:2200:40:5801:00:3701:22:3201:27:0001:27:07-308
#54 65211283Wolny PiotrRAWICZWoźniak TeamPOLM3027000:20:2300:41:3401:01:5401:25:5201:30:3601:31:11-624
#55 456742Klimczak JacekŻERKÓWPOLM1811500:20:2300:41:2701:01:3701:24:0201:28:4401:29:48-431
#56 2375441Tomczak KrystianPOZNAŃPOLM186100:20:2300:39:0300:59:4601:20:4301:25:0001:25:18-221
#57 3328004M3013600:20:2300:41:2401:00:5701:22:4201:27:0401:27:11-313
#58 12253756Blandziński FilipPOZNAŃThe BestestPOLM1825700:20:2400:42:4401:04:5301:30:5901:36:0901:36:14-1173
#59 4972224Rodziewicz MarcinPOZNAŃPUTPOLM3020000:20:2400:41:2701:01:4501:24:2301:29:1101:29:19-469
#60 4389292Grzywacz RafałKRAKÓWWM TriselfPOLM408900:20:2500:41:0701:00:4901:23:5001:28:3501:28:47-414
#61 2632115Spychała TomaszPOZNAŃPOLM186600:20:2500:41:0001:00:1701:21:1501:25:4201:26:18-247
#62 2894085Piechocki RomualdPOZNAŃArt.team Pegaz Teatr Wielki w PoznaniuPOLM452000:20:2500:39:4901:00:4001:22:0501:26:2501:26:43-271
#63 4089908Merk MichałSZCZECINEKPOLM1810400:20:2600:40:2501:01:1101:23:5701:28:1801:28:35-386
#64 9647170Garbacz KrzysztofGOLENIOWPOLM459100:20:2600:42:5501:04:0501:29:0701:33:5601:34:20-921
#65 1033141Gałkowski MarcinPOZNAŃPARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAMPOLM4510100:20:2600:42:4801:04:0601:28:4601:34:2401:34:28-986
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 485917Kowalski CezarySZCZECINParkrun SzczecinPOLM55300:20:2700:41:3901:01:5301:24:2301:29:0201:29:14-458
#67 2617913Gaczkowski JacekPOZNAŃZbiegiZGłównejPOLM3010800:20:2700:39:2301:00:0601:21:2001:25:4101:25:50-244
#68 5822140Mazela BartekPOZNAŃwww.studiawdeche.plPOLM454600:20:2700:41:5001:02:1301:25:0501:29:5401:30:02-555
#69 2915101Harkiewicz PiotrPOZNAŃodychajswobodnie.plPOLM3012000:20:2800:41:0701:00:3001:22:0301:26:2601:26:50-274
#70 8655678Hyhs JanOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSW TRI TEAMPOLM1819300:20:2800:41:5801:02:1601:27:5501:33:0501:33:15-824
#71 14006969Hejna PrzemysławPOZNAŃAltkom PoznańPOLM1828700:20:2800:43:5001:05:3201:31:4001:37:2601:37:45-1337
#72 44811323Imiołek ArielPOZNAŃMaratończyk PoznańPOLM3018100:20:2900:40:3801:01:3001:23:5901:28:4001:28:58-425
#73 4996294Strzelecki ZbigniewWAGROWIECWągrowiecPOLM3020400:20:2900:40:4001:01:2701:24:1701:29:1301:29:29-473
#74 3101706Wegner StachuPOZNAŃPOLM3012400:20:2900:40:1301:01:0001:22:2201:26:4101:26:56-292
#75 5969294Monterial JacekOBRZYCKOPOLM3024800:20:2900:41:5301:02:0701:25:1901:30:0401:30:50-567
#76 3459977Tay Lai HuatMUARMASM407000:20:2900:39:5001:00:3501:22:3401:27:1501:27:24-325
#77 3547128Borko DariuszSWINOUJSCIEPOLM3014300:20:2900:41:3701:01:0401:22:4401:27:2201:27:32-334
#78 3694762Serafin RobertSWARZĘDZSantander Runners TeamPOLM3014800:20:2900:41:1601:01:0201:22:5301:27:3101:27:46-349
#79 6306218Juszczak DamianPOZNAŃwkurw_teamPOLM1815300:20:2900:40:1901:01:0601:25:4201:30:2401:30:38-602
#80 68110500Kalaczyński MiłoszBYDGOSZCZolonia Bydgoszcz SLAPOLM1815800:20:3000:41:2901:01:5401:25:4701:30:5901:31:28-651
#81 4649844Szpak MichałBIERUTÓWBierutowska Grupa BiegowaPOLM409200:20:3000:41:5501:02:1601:24:2201:28:5201:29:01-440
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 484250Kolebuk MarekTRZCIANKAMg RUNNING TEAMPOLM55300:20:3000:40:4501:01:3501:24:1601:29:0201:29:14-458
#83 23510381Wałęsiak JakubTYCHYParkrun TychyPOLM404300:20:3000:40:5400:59:5801:20:4701:24:5901:25:15-219
#84 29410784Kaleta MikołajTORUŃToruński Klub TriathlonowyPOLM187200:20:3000:40:0901:00:5301:22:1301:26:2701:26:36-276
#85 3626667Nikodemiak JarosławSWARZĘDZMJDOPPOLM407300:20:3000:41:2701:01:0101:23:0901:27:2701:27:47-342
#86 3655777Malec ArturKOMORNIKIPOLM407500:20:3000:41:1401:00:5201:22:5101:27:2901:27:46-345
#87 3663212Nowak MarcinBOREK WLKP.KB MIŚ BOREK WLKP.POLM452400:20:3000:40:1501:01:0001:22:5501:27:2901:27:39-345
#88 4048523Bieniek PatrykPOZNAŃAflofarm Active TeamPOLM3016200:20:3100:40:2301:01:1101:23:3601:28:1701:28:32-383
#89 7242772Franc PatrykKONINPOLM3029900:20:3100:42:1601:02:4701:26:4501:31:3601:31:51-693
#90 50010448Błoniarz BartoszPUŁANKIsmigajaceziomeczkiPOLM1812700:20:3100:41:4601:02:0301:24:4301:29:1801:29:57-474
#91 3428057Biskupski PiotrPOZNAŃPOLM406900:20:3100:41:2601:01:0501:22:4301:27:1201:27:27-322
#92 3873226Kokot NataliaROGOZNOPOLK18900:20:3200:41:2801:01:1001:23:1101:27:5201:28:2021-
#93 23010950Borowski SzczepanWARSZAWAPOLM404200:20:3200:38:5600:59:5101:20:4201:24:5501:25:10-215
#94 3181994Kruszyński AdamKOŁACZKOWOKlub Biegacza Złote Kłosy KołaczkowoPOLM188200:20:3200:41:2601:01:0601:22:3001:26:4901:26:57-299
#95 4912427Miedziński MichałJAWORJKS SalamandraPOLM3019800:20:3300:41:4001:01:4601:24:2401:29:0701:29:17-465
#96 5165002Stępień ŁukaszJAWORJKS SALAMANDRAPOLM3021100:20:3300:41:4001:02:0401:24:4201:29:2501:29:35-489
#97 550777Najewski MarcinZALASEWOPOLM3023000:20:3300:40:5901:01:4101:24:4801:29:4101:29:45-523
#98 3156768Radke TomaszBABKIPOLM3012600:20:3300:40:0601:00:5501:22:3301:26:4601:26:57-297
#99 35610105Otocki GrzegorzPOZNAŃKWP PoznańPOLM3014300:20:3300:40:0701:00:5901:22:3801:27:2201:27:37-334
#100 3737843Lemański GrzegorzPOZNAŃHernik Team / PGB Sportowa PaczkaPOLM50500:20:3300:40:1201:01:0301:23:0101:27:3401:27:45-353

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności