Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Grand Prix BiegamBoLubię LASY

Wyniki - 14 kwietnia 2019, Chojnów

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1101Klimczak AdamWARSZAWAGosadi Nordic Team1965M00:33:13NIE-1-
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2138Rejmentowska SylwiaWARSZAEA1975K00:34:30NIE--1
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3155Stanecki MaciejSKIERNIEWICEreebok run crew2002M00:34:57NIE-2-
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4110Kwasny MaciejWARSZAWA1983M00:35:03NIE-3-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5135Puszkarska MałgorzataWARSZAWAGosadi Nordic Team1975K00:35:08NIE--2
#6 6164Wasilewski SławomirWARSZAWAPASJA Nordic Walking1945M00:35:18NIE-4-
#7 7108Królak KonradWARSZAWANW Pokątna1974M00:35:46NIE-5-
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8125Musiatowicz AleksandraWARSZAWAAVOCADO1970K00:35:56NIE--3
#9 982Gadomski KrzysztofWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1960M00:36:09NIE-6-
#10 1091Grodzki GrzegorzWARSZAWANWPokątna1977M00:36:39NIE-7-
#11 11131Pietrusewicz JoannaWARSZAWAPASJA Nordic Walking1974K00:36:44NIE--4
#12 12162Walawko MirosławWARSZAWAAvocado Wellness Club1950M00:37:00NIE-8-
#13 13126Niemczyk BeataKONSTANCIN JEZIORNA1974K00:37:13NIE--5
#14 14121Malec JarosławJASTRZĘBIEKużnia Triathlonu1960M00:37:25TAK19-
#15 1580Gabler MarekWARKA1959M00:37:50NIE-10-
#16 1681Gadomska MałgorzataWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1970K00:38:39NIE--6
#17 17130Peluch KatarzynaWARSZAWANW Pokątna1975K00:38:47NIE--7
#18 1894Jakowiecka KarolinaWARSZAWAPASJA Nordic Walking1976K00:38:55NIE--8
#19 19120Madeńska KarolinaKONSTANCIN-JEZIORNA1982K00:39:25NIE--9
#20 2075Boniecki JacekPRUSZKÓW1969M00:39:41NIE-11-
#21 21133Plewka BożennaWARSZAWA1955K00:39:43NIE--10
#22 22143Rylik AnnaSKIERNIEWICEParkrun Skierniewice1981K00:39:43NIE--11
#23 23141Rębiś RenataKONSTANCIN JEZIORNA1982K00:40:11NIE--12
#24 2493Iwaniuk BarbaraBIELSK PODLASKI1981K00:40:14TAK1-13
#25 25144Rylik PawełSKIERNIEWICE1979M00:40:23NIE-12-
#26 26170Zdziech DorotaPIASECZNO1982K00:40:30NIE--14
#27 2783Gardolińska BarbaraKONSTANCIN-JEZIORNA1954K00:40:46NIE--15
#28 28134Płuciennik MarcinPRUSZKÓWNW Człapski Team1974M00:41:00NIE-13-
#29 29102Klisowska AnnaSZCZĘSNE1975K00:41:04NIE--16
#30 30109Kubańska AnnaKONSTANCIN JEZIORNA1973K00:41:09NIE--17
#31 31117Łopieńska MagdalenaWARSZAWANWPokątna1976K00:41:13NIE--18
#32 3290Grabowski MarcinWOLA MROKOWSKANW 4 EVER YOUNG1973M00:41:13NIE-14-
#33 3396Jaśkiewicz AnnaWARSZAWA1971K00:43:31NIE--19
#34 34171Zdziech MariuszPIASECZNO1973M00:43:35NIE-15-
#35 35136Radomska IzabellaIPIASECZNO1973K00:43:37NIE--20
#36 36123Marciniak GrażynaCHYLICE1963K00:43:37NIE--21
#37 37137Radomski PiotrekPIASECZNO1973M00:43:37NIE-16-
#38 38174Borowski Piotr1984M00:43:41NIE-17-
#39 3987Gielecinska BeataPIASECZNO1975K00:43:44NIE--22
#40 4079Fijołek GrażynaZALESIE GÓRNE1959K00:43:52NIE--23
#41 41113Lasocki BogusławWARSZAWANW Człapski Team1949M00:44:00NIE-18-
#42 4276Boss UrszulaJÓZEFOSŁAW1964K00:44:00NIE--24
#43 43122Maleńczyk BarbaraCZARNÓW1955K00:44:01NIE--25
#44 44145Rymarczyk MałgorzataCHYLICE1965K00:44:02NIE--26
#45 45124Murzyn AnnaGRODZISK MAZOWIECKILider Grodzisk Maxowiecki1971K00:44:10NIE--27
#46 46105Kornicka AnetaPRUSZKÓW1974K00:44:23NIE--28
#47 47106Kornicki RobertPRUSZKÓW1970M00:44:23NIE-19-
#48 4889Grabowska MartaPIASECZNO1985K00:44:23NIE--29
#49 49146Sankowska BeataWARSZAWAAvocado Wellness Team1967K00:44:27NIE--30
#50 5072Bartoszuk UrszulaTARCZYN1959K00:44:32NIE--31
#51 5178Ciałkowska-Płuciennik JoannaPRUSZKÓWNW Człapski Team1981K00:44:32NIE--32
#52 5298Jeleniewicz JoannaLEGIONOWO1966K00:44:34NIE--33
#53 5399Jeleniewicz RyszardLEGIONOWO1962M00:44:35NIE-20-
#54 5495Jarząbek GrażynaWARSZAWA1953K00:44:38NIE--34
#55 5570Abdallah YousryWARSZAWA1948M00:44:43NIE-21-
#56 56119Łukaszenko AgnieszkaPRUSZKOWNw pokatna1969K00:45:15NIE--35
#57 57118Łuczak AgataWARKA1982K00:45:17NIE--36
#58 58147Sankowski PawełWARSZAWAAvocado Wellness Club1966M00:45:28NIE-22-
#59 59173Zielińska Magdalena1983K00:45:48NIE--37
#60 60159Szulakowski MarekOTWOCK1957M00:45:49NIE-23-
#61 61157Szeliga JustynaGRODZISK MAZOWIECKILIDER Grodzisk Mazowiecki1972K00:45:52NIE--38
#62 62175Rachula DanutaOSTRÓW WLKP.1957K00:45:53NIE--39
#63 6392Grodzki IgnacyWARSZAWANW Pokątna2002M00:45:58NIE-24-
#64 64160Tuszyńska AnnaGRODZISK MAZOWIECKI1968K00:46:00TAK2-40
#65 6571Bacdorf AlicjaGRODZISK MAZOWIECKILIDER Grodzisk Mazowiecki1958K00:46:10NIE--41
#66 6697Jazdonczyk AntoniWARSZAWA1940M00:46:29NIE-25-
#67 67112Lasocka JolantaWARSZAWANW Człapski Team1951K00:47:03NIE--42
#68 68168Wojewódzka DorotaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM1965K00:47:10NIE--43
#69 69169Wojewódzki KrzysztofWARSZAWAWojewódzcy Team1965M00:47:14NIE-26-
#70 70165Wilk AnnaWARSZAWAAvocado Wellness Club1974K00:47:51NIE--44
#71 71166Wilk MariaWARSZAWAAvocado Wellness Club1950K00:47:53NIE--45
#72 72391Skwirowska MonikaZŁOTOKŁOS1985K00:48:12NIE--46
#73 73150Sieklicka Taperek GrazynaPIASECZNO1958K00:48:53NIE--47
#74 74148Satora BarbaraPIASECZNOAGABAS1977K00:48:56NIE--48
#75 75151Siemiątkowska AgataPIASECZNOAGABAS1974K00:48:56NIE--49
#76 7677Chwirot ZofiaWARSZAWA1950K00:49:09NIE--50
#77 77116Łopieńska AnnaWARSZAWANW Pokątna1951K00:49:20NIE--51
#78 78115Łomińska ElżbietaCZARNÓW1954K00:50:50NIE--52
#79 79111Kwaśna AnnaWARSZAWA1982K00:51:47NIE--53
#80 8086Gecow JoannaWARSZAWA1989K00:53:18NIE--54
#81 81163Walewska KatarzynaWARSZAWA1958K00:53:18NIE--55
#82 82128Ogończyk DominikaWARSZAWAAvocado Wellness Club1979K00:54:09NIE--56
#83 83100Karaskiewicz MałgorzataWARSZAWA1974K00:54:16NIE--57
#84 84161Walawko EwaWARSZAWAAvocado Wellness Club1951K00:54:19NIE--58
#85 85103Komorowska ElżbietaWARSZAWA1955K00:56:06NIE--59
#86 86127Nowicki PiotrBOROWINABiegnący z dzikami1958M00:57:03NIE-27-
#87 87152Slaby BarbaraWARSZAWA1945K00:58:46NIE--60
#88 8885Gawin PaulinaOTWOCK2002K01:01:40NIE--61
#89 89132Piwowarski ArkadiuszWARSZAWA1979M01:02:49NIE-28-
#90 90156Szcześniak-Piwowarska BeataWARSZAWA1980K01:02:49TAK3-62
#91 91178Kacprzak ZofiaŁUKÓW1494K01:06:33NIE--63

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności