Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Im. Asi Kenig

Wyniki - 28 kwietnia 2019, Sławsko

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Borychowski Mariusz162HERKULES TEAMKOSZALIN-100:32:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Rudnik Krzysztof170KRĘPA SŁUPSKA-200:34:41
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Kępka Adrian47TAGER KOSZALINWIEKOWO-300:35:28
#4 4Szopiński Tomasz138KB BRYZA POSTOMONONACMIERZ-400:36:19
#5 5Kozak Arkadiusz161HERKULES TEAMKOSZALIN-500:37:05
#6 6Kurkul Przemek71KB BRYZA POSTOMONOPAŁÓWKO-600:37:51
#7 7Skorupski Robert128STOPA SŁUPSKSŁUPSK-700:38:08
#8 8Rudnikowski Maciej119DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWO-800:38:18
#9 9Kurkul Janek70KB BRYZA POSTOMONOPAŁÓWKO-900:38:45
#10 10Czapliński Jacek19TAGER KOSZALINKOSZALIN-1000:39:02
#11 11Rosiak Damian118KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-1100:39:58
#12 12Prędki Grzegorz203KB BRYZA POSTOMINODARŁOWO-1200:40:02
#13 13Jabłoński Tomasz100KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-1300:40:12
#14 14Płaza Ryszard109DARŁOWO-1400:40:42
#15 15Pick Tomasz106DEAF KOSZALINKOSZALIN-1500:41:04
#16 16Gałkowski Dariusz166SŁAWSKO-1600:41:38
#17 17Żylicz Paweł159STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSK-1700:41:49
#18 18Rybicki Andrzej122KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWO-1800:41:58
#19 19Gierlach Jacek25STOPA SŁUPSKSŁUPSK-1900:42:10
#20 20Tłustek Łukasz141KB BRYZA POSTOMONORUSINOWO-2000:42:15
#21 21Wilusz Krzysztof152STOPA SŁUPSKSŁUPSK-2100:42:16
#22 22Krukowski Błażej63KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-2200:42:36
#23 23Wilczewski Krzysztof151KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-2300:42:38
#24 24Jankowski Grzegorz34ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW-2400:42:59
#25 25Gorzkowski Paweł172STOPA SŁUPSKSŁUPSK-2500:43:01
#26 26Wójcicki Grzegorz155KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-2600:43:12
#27 27Antosik Grzegorz1KB BRYZA POSTOMONOŻUKOWO-2700:43:30
#28 28Niewiada Marek95ŚWINOUJŚCIE-2800:44:02
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Bogdanowicz Paula77 PBOTSŁUPSK1-00:44:07
#30 30Kucharek Marcin67STOPA SŁUPSKSŁUPSK-2900:44:09
#31 31Chudy Henryk17KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKO-3000:44:39
#32 32Nieckarz Krzysztof94KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-3100:44:41
#33 33Moskwa Krzysztof89STARY JAROSŁAW-3200:44:41
#34 34Kosicki Tomasz58STOPA SŁUPSKSŁUPSK-3300:44:42
#35 35Ordak Sławomir101SAMSOBIESTARY JAROSŁAW-3400:44:49
#36 36Krawczuk Szymon62DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWO-3500:44:52
#37 37Urbaniak Szymon146CSSP KOSZALINWRZESNICA-3600:44:59
#38 38Okołotowicz Sebastian174-SŁUPSK-3700:45:05
#39 39Turczyn Tomasz145DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNO-3800:45:11
#40 40Pękała Piotr105KOSZALIN-3900:45:13
#41 41Tomczak Dominik142NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK-4000:45:16
#42 42Wielgat Łukasz149KB BRYZA POSTOMONOPIEŃKOWO-4100:45:16
#43 43Kamelski Piotr38KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-4200:45:23
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44Nieckarz Monika93KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2-00:45:25
#45 45Protasewicz Andrzej112KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-4300:45:26
#46 46Hamala Marcin31TAGER KOSZALINKOSZALIN-4400:45:30
#47 47Rutkowski Ryszard121KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYSIANÓW-4500:45:32
#48 48Bakalarz Adam4REHA OMTDARŁOWO-4600:45:39
#49 49Bonisławski Jarosław88 KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-4700:45:40
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50Konkel Agnieszka53KOSZALIN3-00:45:52
#51 51Olszar Grzegorz180DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWO-4800:45:54
#52 52Sominka Andrzej131SSB (SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWO-4900:46:13
#53 53Gostomczyk Krzysztof28KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-5000:46:22
#54 54Cała Bartosz13ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW-5100:46:47
#55 55Cała Małgorzata14BYTÓW4-00:46:47
#56 56Kargul Jacek41NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK-5200:47:03
#57 57Wójcik Damian156RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWO-5300:47:03
#58 58Orlowski Maciej103DARŁOWSKIE CHARTYRUSKO-5400:47:45
#59 59Olechnowicz Sławomir98STOPA SŁUPSKSŁUPSK-5500:47:53
#60 60Rudzki Adam176NOSALIN-5600:48:06
#61 61Kaczmarek Marta36KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO5-00:48:09
#62 62Kocieniewski Damian177NOSALIN-5700:48:13
#63 63Wiatrzyk Krzysztof22DARŁOWODARŁOWO-5800:48:14
#64 64Konkel Łukasz54KOSZALIN-5900:48:25
#65 65Kaniowski Jacek40W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNO-6000:48:36
#66 66Kowalczyk Krzysztof59SŁAWNOSŁAWNO-6100:48:36
#67 67Bukowski Bartosz12SŁAWNO-6200:48:48
#68 68Lewandowska Beata72STOPA SŁUPSKSŁUPSK6-00:48:49
#69 69Kulczyk Katarzyna69KB BRYZA POSTOMONOSŁAWSKO7-00:49:30
#70 70Kamieniecki Kacper171USTKA-6300:49:31
#71 71Kamieniecki Rafał39TUPOT USTKAUSTKA-6400:49:32
#72 72Norek Tomek96KOSZALIN-6500:49:44
#73 73Czyż Izabella20STOPA SŁUPSKSŁUPSK8-00:50:14
#74 74Motykowska Ksenia90KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO9-00:50:30
#75 75Telesiewicz Henryk140KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO-6600:50:31
#76 76Pryzwan Karolina114RUSKO10-00:50:48
#77 77Kosicka Iwona57STOPA SŁUPSKSŁUPSK11-00:51:03
#78 78Drzewiecka Justyna175DARŁOWO12-00:51:05
#79 79Malinowski Adam80MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNO-6700:51:09
#80 80Gałkowska Patrycja23KB BRYZA POSTOMONOSŁAWSKO13-00:51:13
#81 81Kowalski Krzysztof60STOPA SŁUPSKSŁUPSK-6800:51:22
#82 82Sawicki Piotr125DARŁOWODARŁOWO-6900:51:25
#83 83Litwin Barbara76STOPA SŁUPSK /NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK14-00:51:25
#84 84Gliszczyński Łukasz26ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW-7000:51:29
#85 85Nowak Wioleta163DARŁOWO15-00:51:37
#86 86Nowak Marek164DARŁOWO-7100:51:37
#87 87Sobczyk Mariusz130SŁUPSK-7200:52:14
#88 88Konkel Joanna52MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNO16-00:52:40
#89 89Oleszczuk Kamil99ROWY-7300:52:41
#90 90Lewandowska Maria73W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA17-00:53:06
#91 91Placek Patrzk165RZYSZCZEWO-7400:53:23
#92 92Rawski Jarosław117STOPA SŁUPSKSŁUPSK-7500:53:36
#93 93Szmigiero Sebastian137W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSK-7600:53:47
#94 94Lewandowski Adam75W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA-7700:53:56
#95 95Zarzycka Izabela157W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA18-00:54:06
#96 96Górski Michał29DĄBKI-7800:54:06
#97 97Biernat Kamil168SŁAWNO-7900:55:33
#98 98Pietrzak Mariola107ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALIN19-00:56:25
#99 99Ordak Iwona102SAMASOBIESTARY JAROSŁAW20-00:57:13
#100 100Maj Agnieszka79SŁAWNO21-00:57:48

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności