Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca

Wyniki - 28 kwietnia 2019, Święcany-Trzcinica

Msc
Nr
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3320Volodymyr Timashov01:15:48
#2 6304Kamil Mróz01:23:07
#3 1890Bartlomiej Krzyszkowski01:33:06
#4 19311Wiesław Kijowski01:33:15
#5 2096Józef Mikołajczyk01:34:09
#6 2295Janusz Wierzbicki01:36:13
#7 2367Roman Borowiecki01:37:09
#8 25101Sylwester Kozioł01:38:13
#9 2778Mariusz Furmanek01:38:38
#10 2889Piotr Myśliwiec01:39:38
#11 30106Michał Smelik01:40:02
#12 31149Roman Bielski01:40:26
#13 3228Jerzy Haduch01:40:42
#14 36319Ryszard Klamut01:44:08
#15 3855Marcin Bilski01:44:44
#16 3948Michał Witalis01:44:59
#17 4120Sławomir Markuszka01:47:11
#18 42146Magdalena Bieszczad01:47:32
#19 437Marcin Ciciora01:48:35
#20 44100Kacper Kozioł01:48:48
#21 4694Bogdan Antosz01:49:02
#22 4886Lubomir Bartuś01:49:13
#23 51129Wiktor Więcek01:49:42
#24 55322Tomasz Romański01:56:09
#25 58147Agnieszka Mazur01:56:24
#26 5929Marek Konopka01:57:15
#27 6356Sławomir Madejczyk02:03:12
#28 65150Tomasz Góra02:06:22
#29 69102Marcin Dworzański02:15:55
#30 7063Teresa Mróz02:16:15
#31 71114Marta Niemiec02:20:07
#32 7281Izabela Jedlińska02:24:09
#33 7349Piotr Biały02:38:51
#34 7479Urszula Twardy02:54:01
#35 62136Anna BrocławikFizjo Team02:02:37
#36 67134Małgorzata FurmanekFizjo Team02:14:27
#37 26321Wojciech JanekGorlicka Grupa Biegowa01:38:30
#38 4991Aleksander SzurekGorlicka Grupa Biegowa01:49:19
#39 3358Mateusz BrygGorlicki Klub Sportów Walki01:41:54
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2313Paweł SmędowskiGUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl01:15:41
#41 29135Andrzej WójtowiczIskra Wróblik01:39:55
#42 468Łukasz SzumiecJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów01:22:00
#43 12155Maciej ŻyraJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów01:30:19
#44 16119Łukasz RakJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów01:32:00
#45 50121Katarzyna Czepiel-RakJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów01:49:25
#46 5312Janusz ZaleśnyJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów01:50:49
#47 3538Grzegorz SzybistyKkb Mosir Krosno01:43:46
#48 4739Krzysztof ZdebKkb Mosir Krosno01:49:03
#49 10127Tomasz HejnowiczKMWTW01:29:53
#50 373Beata SłomskaLKS Burzyn01:44:16
#51 777Bartłomiej MachowskiMachoney Team01:24:08
#52 5659Adam RachwałMaraton Gorlice01:56:12
#53 84Bartłomiej Olbrychnastopy.pl Running Team01:24:11
#54 21308Dariusz BłażejowskiNowy Styl Group Running Team01:35:26
#55 3410Janusz SanockiNowy Styl Group Running Team01:43:10
#56 52315Bogdan CzekajNowy Styl Group Running Team01:50:32
#57 5474Piotr SamborskiNP1910JASŁO01:51:12
#58 1345Łukasz KołodziejORION01:30:23
#59 5727Janusz WoźniakPORMAT JEDLICZE BIEGA01:56:21
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1110Tomasz Pociecharadekkleczek.pl01:11:51
#61 61123Edward DudekRodzinny Klub Biegacza " BACA" Radziechowy02:02:27
#62 11122Svitlana IverukSC BIG -TIME RIVNE01:29:58
#63 24128Tomasz KuszSPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFIN01:37:35
#64 4543Agnieszka Czyżowicz-GotfrydSPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFIN01:49:02
#65 15153Grzegorz GuzikSportowe Karpaty01:30:38
#66 148Łukasz JasińskiSpróchniali Herkulesi01:30:31
#67 17116Kamil CieślikSpróchniali Herkulesi01:32:51
#68 669Ignacy WajdowiczSpróchniali Herkulesi02:13:49
#69 9115Bartosz SmolikTuraszówka01:28:56
#70 60120Anna SamborskaULKS Lipinki01:59:58
#71 5130Mariusz SzkaradekVisegrad Maraton Rytro01:22:13
#72 40133Janusz Nowakwolny biegacz01:46:11
#73 64145Urszula Zagórskawolny biegacz02:05:46
#74 68309Paweł Nowakowskiwolny biegacz02:15:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności