Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Firmowy

Wyniki - 18 maja 2019, Wrocław

Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13512Mateusz Demczyszak21K | TRENUJZNAMI.PLM00:15:01-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2251Adam PutyraAMREST97M00:15:04-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31541Grzegorz GronostajOPERA SOFTWARE ITENM00:15:55-3
#4 4252Tomasz BagrowskiAMREST97M00:16:25-4
#5 57731Jacek FedorowiczSELENA RUN & POETRYM00:16:28-5
#6 61965Sławomir KuczkowskiOPERA SOFTWARE OPERA NO. 5M00:16:33-6
#7 76921Krystian CzajkaROZGRZANE PANTERYM00:16:37-7
#8 8265Adam PutyraKOLKA TEAMM00:16:38-8
#9 94871Michał RajcaAMAZON_2M00:16:40-9
#10 10951Michał WendlandACCENTURE WROCłAW 1M00:16:46-10
#11 111545Jakub BanaszewskiOPERA SOFTWARE ITENM00:16:49-11
#12 12151Tomasz RegimowiczKREM DE LA KREMM00:16:49-12
#13 133943Łukasz KozłowskiRONAL THE BESTM00:16:50-13
#14 147735Jacek FedorowiczSELENA RUN & POETRYM00:16:52-14
#15 153583Ewa Kaluch-HutnikSZYBCY I WYSKIPOWANIM00:16:57-15
#16 169401Maciej PisarekSUUS MENM00:16:58-16
#17 178211Michał BujałaSTRATEGICZNI.PLM00:17:00-17
#18 183945Łukasz WawrzyniakRONAL THE BESTM00:17:04-18
#19 198141Wiktor LeśniewskiQQRYKUM00:17:08-19
#20 2024Kamil MezglewskiKROSNO GLASS RUNNING TEAMM00:17:10-20
#21 214781Karol KomorowskiSZYBCY I WOLNIM00:17:12-21
#22 228991Artur WenneINSERT TEAM JASKÓŁKA & ORŁYM00:17:16-22
#23 238725Mańkowski KamilQUBUS HOTEL WROCłAWM00:17:17-23
#24 247431Szymon JuraszekLORIEN ENGINEERING M1M00:17:20-24
#25 257522Łukasz OrłowskiGET RUNM00:17:21-25
#26 268584Tomasz ZakrzewskiNOKIA 1M00:17:22-26
#27 273511Mieszko Wiktorski21K | TRENUJZNAMI.PLM00:17:23-27
#28 288583Maciej LewandowskiNOKIA 1M00:17:24-28
#29 291061Adam SzpularzAMBITIOUS BUT RUBBISHM00:17:25-29
#30 304595Kamil SzczerbakowiczCOMATEC SZTYWNIUTKOM00:17:25-30
#31 312805Maciej OgrodnikDEVINITI 4M00:17:29-31
#32 3221Stanisław Ja?WieckiKROSNO GLASS RUNNING TEAMM00:17:29-32
#33 333515Konrad Kowalski21K | TRENUJZNAMI.PLM00:17:30-33
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !349281Małgorzata ZieleńWINS 2K00:17:301-
#35 357525Łukasz OrłowskiGET RUNM00:17:30-34
#36 368215Karol KwiatkowskiSTRATEGICZNI.PLM00:17:36-35
#37 378585Paweł WendlandNOKIA 1M00:17:36-36
#38 38871Marek JoachimiakWIRTUOZI WTRYSKUM00:17:37-37
#39 394115Zbigniew WitczakFAWORYCI PREZESAM00:17:37-38
#40 409764Łukasz DziądziakSENTEM00:17:37-39
#41 41264Adam PutyraKOLKA TEAMM00:17:41-40
#42 427671David MonzoEE ALPACASM00:17:41-41
#43 434461Piotr ChodorskiHUTMENM00:17:41-42
#44 449704Adrian DanilewiczADRIAN DANILEWICZ GROUPM00:17:42-43
#45 451961Filip LewickiSTRAGANZDROWIA.PLM00:17:43-44
#46 466851Łukasz StrojwąsWABCO RUNNERSM00:17:44-45
#47 478992Wojciech UrbanowskiINSERT TEAM JASKÓŁKA & ORŁYM00:17:46-46
#48 481481Piotr ŁatkaCREDIT SUISSE A TEAMM00:17:47-47
#49 492411Marcin HaberPRUFTECHNIK IM00:17:50-48
#50 503513Jakub Figiel21K | TRENUJZNAMI.PLM00:17:52-49
#51 515932Tomasz PerczakTRADE TRANSM00:17:53-50
#52 523941Robert KozakRONAL THE BESTM00:17:54-51
#53 53195Tomasz RegimowiczYOUNG BLOODM00:17:54-52
#54 541121Grzegorz BublisBEZ HAMULCÓWM00:17:55-53
#55 55875Klaudiusz KogutWIRTUOZI WTRYSKUM00:17:55-54
#56 564101Mateusz GłódENDORFINYM00:17:55-55
#57 574932Kamil KunderaAMAZON_8M00:17:57-56
#58 5825Szymon SzmistKROSNO GLASS RUNNING TEAMM00:18:00-57
#59 592021Wadim Dziedzic42VOLTS - CAPGEMINIM00:18:04-58
#60 602904Daniel KoszykowskiDOTI MANUFAKTURAM00:18:08-59
#61 614122Dawid KwasnikFITINFINIT 1M00:18:08-60
#62 629705Mariusz CybulskiADRIAN DANILEWICZ GROUPM00:18:10-61
#63 633841Rafał PiekarniakPĘDOLINOM00:18:10-62
#64 645351Łukasz KulczewskiPĘDZĄCE PIEKARNIKIM00:18:10-63
#65 653942Łukasz GrzegorekRONAL THE BESTM00:18:11-64
#66 661145Krzysztof PruciakSANTANDER 8M00:18:13-65
#67 674915Sebastian TubekAMAZON_6M00:18:13-66
#68 689763Hubert SudółSENTEM00:18:14-67
#69 697051Maja OlejnikSZYBKI IMPULS 2M00:18:14-68
#70 704773Tomasz NiemczykSZABLA TEAMM00:18:14-69
#71 71611Adrian TarnowskiINTERCOLLINS 2M00:18:16-70
#72 723971Sławomir OrdyniecLEROY MERLIN ?WIDNICAM00:18:16-71
#73 732812Sebastian StankiewiczDRUżYNA 2M00:18:17-72
#74 744685Jarosław KicKT?RęDY DO METY?M00:18:18-73
#75 755673Rafał OlkisEUROPA UBEZPIECZENIA 3M00:18:20-74
#76 765564Adrian SkuratkoUR RONALM00:18:21-75
#77 773615Konrad KowalskiVIVACE +M00:18:21-76
#78 7810101Michał WojtyłoVIESSMANN 6M00:18:22-77
#79 79161Wojciech KuciaAIRPORTWROCLAWM00:18:22-78
#80 809375Bartosz KłosBLATTIN TEAMM00:18:23-79
#81 818323Jacek PożarowskiQIAGEN DNA CREW 1M00:18:23-80
#82 821274Marcin NikonorBIEGAM BO BOJE SIE WŁASNEGO CIENIAM00:18:23-81
#83 839761Paweł HornikSENTEM00:18:23-82
#84 848035Grzegorz UramekBYLE DO METYM00:18:24-83
#85 852605Michał WójcikVOESTALPINE 2M00:18:24-84
#86 865935Piotr JuraTRADE TRANSM00:18:24-85
#87 872581Łukasz BóbIKEA 1M00:18:24-86
#88 882901Adrian KosDOTI MANUFAKTURAM00:18:25-87
#89 899335Filip LewickiSTEEL TEAMM00:18:25-88
#90 906334Jacek MuchaczowDRÄXLMAIERM00:18:25-89
#91 918581Paweł KwiatekNOKIA 1M00:18:25-90
#92 929565Tomasz KwiatkowskiJELONKIM00:18:26-91
#93 936855Łukasz StrojwąsWABCO RUNNERSM00:18:26-92
#94 942905Tomasz SkrzypczakDOTI MANUFAKTURAM00:18:27-93
#95 951485Piotr ŁatkaCREDIT SUISSE A TEAMM00:18:30-94
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !967071Emilia LiputaBIOTECHNOLOGIA1K00:18:312-
#97 973091Szymon Koźbielski3M MDMM00:18:31-95
#98 981682Wojciech DurczyńskiGUENTHER POLSKAM00:18:31-96
#99 992711Artur KorzeńWYDZIAł MATEMATYKI I INFORMATYKI UWR.M00:18:35-97
#100 1009372Bartosz KłosBLATTIN TEAMM00:18:36-98

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności