Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

30. Maraton Juranda

Wyniki - 26 maja 2019, Szczytno

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
-
#1 78219Kruszyński KrzysztofM50Świecie-741500:59:479801:46:079003:41:55
#2 7988Jaworski RobertM40SPzOI2-752600:59:048701:44:437603:42:09
#3 80128Puławski KazimierzM50GPN-761600:59:509901:46:559603:42:51
#4 8197Baran GrzegorzM30Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squa-773000:58:297801:45:268303:43:28
#5 82271Kadow RyszardM40TriSpace-782700:58:538301:45:128203:43:31
#6 83280Browarski MariuszM40RUNMAN-792800:59:269001:46:389303:44:14
#7 84263Gałęza MarcinM30MPEC OLSZTYN-803100:59:5810301:45:538903:45:09
#8 86147Dąbrowski CezaryM40MAXI Piaseczno-812901:04:5013201:53:4211903:45:40
#9 8719Szczepanek PiotrM50Klub Biegacza JURUND Szczytno /PD /30/-821700:55:273901:38:553903:45:44
#10 88179Konieczny RobertM40Start Luks Nakło-833001:01:3110901:48:3210703:46:22
#11 8964Szostek TomaszM40Kwidzyn Biega-843100:59:5310101:47:4410103:48:21
#12 9187Mamiński ArkadiuszM30Spzoinr2-853200:59:018501:45:428503:48:55
#13 92244Walczyk RomanM50Water Knights-861800:59:399301:47:4510203:49:11
#14 93252Guzowski MiłoszM30Dwukoły-873300:58:147501:45:018003:51:00
#15 9575Kojro BartoszM30Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb-883401:03:4312001:52:1511403:52:06
#16 96149Zamorski AdamM50Elbażant-891901:04:5213401:54:5513003:52:17
#17 9743Waligórski TomaszM40Gdynia-903201:04:5913701:55:1413103:52:39
#18 98150Deptuła MarekM30Latana Mała-913501:02:4311101:50:4110803:52:45
#19 99291Kinderis GediminasM50Kaunas /LTU/-922001:02:4811401:51:0610903:53:45
#20 100231Lipiński WaldemarM50wkurw-team-932101:02:5111501:51:5011203:53:46
#21 101256Chyziński PawełM18VEL DĄBRÓWNO-94401:04:2812801:54:3012403:54:03
#22 10273Kotowski MarekM30Kociaki-953601:00:1410401:47:5510503:54:19
#23 103260Ferenc AdrianM18Powiatowa Akademia Sportu I Rek-96500:57:056301:42:276403:54:38
#24 104108Świacki MaciejM40Universus-973301:04:3813101:54:4212503:54:44
#25 105285Den PiotrM40Szczytno-983401:02:45112-03:55:02
#26 10645Zaniecki DanielM40Olsztyn-993501:05:2814701:55:5413503:55:04
#27 107272Jędrachowicz MaciejM30Murasiątko / Drużyna Szpiku-1003701:09:3719402:02:0116903:55:05
#28 108112Englert PawełM40BHMW_Gdynia-1013601:05:0213801:55:4113303:55:28
#29 109216Janusz KrzysztofM40Gniezno-1023701:02:4611301:51:4311003:56:02
#30 110232Rawa MarcinM30Gdańsk-1033801:05:3514801:54:4512703:56:15
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111299Reiter EugeniuszM70+-104100:58:438001:47:229903:56:16
#32 112125Tłoczkowski AdamM408 batalion radiotechnicznyD /31/-1053800:59:409401:46:539503:56:33
#33 11474Januszewski WiesławM50Akademia Sportu MedykD /32/-1062201:05:1114401:57:3814603:56:54
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11528Chodara RomanM60Runers Team Kętrzyn-107301:05:1814501:56:0813703:56:58
#35 116301Pszeniak ArturM30Warszawa-1083900:59:5510201:48:0610603:56:59
#36 117290Szydlik KamilM30Strefa przygody / www.strefaprzyg-1094000:56:465201:43:297103:57:20
#37 118283Sierocki MarcinM40Olsztyn-1103900:57:256801:43:026804:00:11
#38 11968Šmaižys ValdasM40Inzinerija /LTU/-1114001:06:5416501:59:4715504:00:20
#39 12012Lasota MirosławM60Wałcz-112401:05:0414101:58:2814804:00:28
#40 121142Gałązka AndrzejM30Ostrów Biega-1134101:03:5912301:54:0712104:00:29
#41 122122Załoga MichałM18Nidzica ThrashersD /33/-114601:03:0111601:51:4911104:00:39
#42 123236Hawryłko RadekM30Team Kopeć-1154200:55:083501:47:099704:00:43
#43 124182Sadowski AdrianM18Szczytno-116701:06:3616002:00:3016104:01:34
#44 12510Zakrzewski MichałM40SNG WILD DUCKS-1174101:05:2314601:56:5514004:01:45
#45 12759Kubit TadeuszM40Mława-1184201:04:5013301:53:4812004:01:54
#46 128167Wysocki MarcinM30Ślimak Team-1194301:09:0518802:01:2816704:01:59
#47 130192Purzycki MarekM50Szczytno-1202301:03:4712101:52:2411504:04:10
#48 131202Kaczmarczyk AndrzejM40KACZMARCZYK TEAM-1214301:03:0111701:53:2411704:04:33
#49 13282Magdaleński WiktorM18Cały czas do przoduD /35/-122800:57:026201:45:498804:04:50
#50 133221Szałowski AndrzejM60Lublin-123501:05:0414001:58:2914904:05:12
#51 134101Suchodolski KrzysztofM40Płetwal Szczytno-1244401:05:0514201:57:0114304:05:14
#52 138298Borczak DariuszM40Jednorożec Robi Co Może-1254500:59:439501:47:209804:06:18
#53 140276Tęcza TomekM60Lunique Team-126601:09:0718902:02:1717204:07:32
#54 141229Opaliński TomaszM50Druzyna Wilka-1272401:04:0212601:54:0912204:07:35
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !142144Majewski JanM70+Mrągowo-128201:05:0614301:55:5413604:08:32
#56 143206Moroz AndrzejM40Kętrzyn-1294601:08:1617302:05:0819404:08:35
#57 145163Gumkowski AndrzejM60Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka-130701:03:3911801:54:5012804:10:40
#58 146188Kraśniewski KrzysztofM50Braniewo-1312501:10:4621702:06:5020804:11:21
#59 148269Brodacki WieslawM5040-Latek Tychy-1322601:10:3121202:05:1419604:11:32
#60 150102Baraniecki ZbigniewM60100Marathon Klub Poland-133801:09:1819202:03:5017404:12:09
#61 152124Janik RomanM60Kwidzyn Biega-134901:03:5412201:55:3713204:12:12
#62 154223Rogowski JanM50Bbl Mikołajki-1352701:10:0820202:04:5619204:12:20
#63 15566Burzymowski ZbigniewM40Olsztyn-1364701:03:4011901:54:5212904:12:42
#64 15611Burdyński PawełM18WielbarkB /1/,-137900:59:449701:52:5411604:13:20
#65 158100Warykowski StanislawM50Olecko Biega-1382801:11:1421902:05:2819704:13:35
#66 160281Niksa KrzysztofM40Cyk-1394800:54:513401:43:267004:14:21
#67 161157Wróbel IreneuszM40Tylkowo-1404901:06:2715902:00:2115804:14:44
#68 162176Zając BogdanM40ZaDyszka-1415000:59:439601:45:478704:15:02
#69 16326Medeikis AlgirdasM40Begimo klubas /LTU/-1425100:57:406901:46:459404:16:38
#70 164165Krawczyk PawełM40Lider Winnica-1435201:04:3713001:54:4312604:16:55
#71 16580Filipiak JanM50Cały czas do przoduD /38/-1442901:10:1220302:05:5320304:17:31
#72 16672Łuński ZbigniewM60Klub Biegacza Mrągowo-1451001:10:4521602:06:5121004:17:33
#73 168171Kostyra KrzysztofM50biegusiem.pl / SGGW Runners /PO-1463001:09:5819802:04:2218004:18:10
#74 170261Kucharewicz GrzegorzM40Olsztyn-1475301:06:3616101:59:3415304:18:49
#75 172279Nikolajuk RobertM30OlsztynB /2/,-1484401:14:5724602:07:3021604:19:38
#76 173217Wierzuk ArkadiuszM40Olsztyn-1495401:08:5318002:04:4118304:19:52
#77 175136Ruta TadeuszM60WKB META Lubliniec-1501101:07:3616802:02:0016804:20:13
#78 17620Gąszczyk GrzegorzM40Nowa Huta Team-1515500:58:548401:47:4910404:20:56
#79 177160Wielga AndrzejM40Olsztyn-1525601:09:4419602:04:2818104:21:02
#80 17822Kupaj RomualdM50EndorfinyD /40/-1533101:07:5617002:02:0717104:21:33
#81 18017Białobrzewski WojciechM40Klub Biegacza JURUND Szczytno /PB /3/,D /41/-1545700:59:379101:46:239204:22:28
#82 18279Filipiak GrzegorzM40Cały czas do przoduD /43/-1555801:10:1520502:05:5220004:22:53
#83 183205Bojarowski JacekM40RunFun Wielbark-1565901:09:0418502:04:4118404:22:56
#84 185145Fitas KrystianM30Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squa-1574501:06:4416301:59:1515004:23:43
#85 18731Dadasiewicz AndrzejM40Olsztyn-1586001:04:5713601:59:3115104:23:59
#86 18832Kordek JarosławM40MORSY SZCZYTNO #RESETD /44/-1596101:05:5915301:57:2314504:24:50
#87 18924Fitas PawełM40Whirlpool EMEA Team-1606201:04:0012401:57:0514404:25:00
#88 190239Wardęcki WojtekM18Szczytno-1611001:13:0923002:08:5722204:25:18
#89 191212Mikita PiotrM30Areszt Śledczy Szczytno /Morsy Szc-1624601:08:4017602:04:2017804:25:18
#90 1934Wiśniewski PawełM30Gdańsk-1634701:10:0620002:04:5419104:25:40
#91 19495Andrzejewski JacekM50KOŚCIAN TEAM-1643201:10:2721002:06:0320604:26:19
#92 196257Szpyt-Grzegórski TomaszM40Warszawa-16563--04:27:26
#93 197105Makoś PawełM3011MPA-1664801:09:1519102:00:2415904:27:30
#94 198233Rosa SebastianM30Błażeja-1674901:12:0922502:09:2822304:27:46
#95 199186Torłop PrzemysławM50Grupa Trójmiasto-1683301:10:1720802:05:3219904:28:05
#96 20041Gmitrzuk RobertM50Klub Biegacza JURUND Szczytno /PD /45/-1693401:09:0318402:04:4618704:29:00
#97 20135Moczynski LeszekM60Biegam dla Bydgoszczy.-1701201:07:0316602:00:3516204:29:35
#98 20214Sławecki JerzyM60Runners Team Kętrzyn-1711301:08:1617402:04:3518204:30:19
#99 20438Sowiński BogdanM50Nidzica BiegaD /46/-1723501:10:3721302:05:0019304:31:25
#100 206225Luksza RobertM40i-Sport-1736401:15:0224702:12:2923304:31:31

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności