Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Koronę Dąbrówki

Wyniki - 26 maja 2019, Dąbrówka

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 201308Szwarc GrzegorzPoznań1989M209417800:25:0124600:53:5800:05:2300:52:53
#2 20247Fornalik MarcinDąbrówka1975M405717900:24:4323700:54:0600:05:2400:53:44
#3 203269Lauer SzymonPoznań1977M405818000:23:1517600:54:1200:05:2500:53:43
#4 204491Polińska MagdalenaTarnowo Podgórne1977K4042400:24:2922400:54:1400:05:2500:54:14
#5 205515Zieliński MaciejPoznan19731973M405918100:24:3923100:54:1600:05:2500:53:39
#6 206441Duńko MateuszDopiewiec2Fat2Run4Fun1987M209518200:24:0721300:54:1600:05:2500:54:05
#7 207117Wiśniewski MariuszDąbrówkaLeśne Dziadki1955M60+818300:23:4919700:54:2100:05:2600:54:08
#8 208128Kominowski KrzysztofPoznańBBM1989M209618400:25:0524800:54:2200:05:2600:53:41
#9 20986Kania AntoninaPlewiska1978K4052500:23:0816900:54:2400:05:2600:54:10
#10 210112Tomaszewski MichałPoznańOrange Polska1991M209718500:23:4219100:54:2500:05:2600:54:12
#11 21178Blimel OlgaDąbrówkaCastorama Komorniki1986K20152600:24:4123300:54:3200:05:2700:53:51
#12 212494Lipski ArturDąbrówka1980M2098186-00:54:3500:05:2700:54:35
#13 213422Zgrajewski ArkadiuszOpalenica1977M406018700:24:5224400:54:3800:05:2700:54:20
#14 214475Gaca TadeuszPoznań1963M501018800:23:1918000:54:4000:05:2800:53:44
#15 215556Kaczmarek ZuzannaPaledzie1997K20162700:25:1125600:54:4300:05:2800:54:08
#16 216407Nagucki MateuszOpalenica1985M209918900:24:0621200:54:4600:05:2800:54:29
#17 2177Tomczyk StanisławPuszczykowo1962M501119000:24:4323800:54:4700:05:2800:54:28
#18 218108Zagórski TomaszDąbrówkaPRZEGLĄDOWNIA1980M2010019100:25:4429300:54:5800:05:2900:53:56
#19 219115Grodziński GrzegorzŚwierczyna1991M2010119200:23:5720300:54:5800:05:2900:54:30
#20 220127Kominowski PiotrOwińskaBBM1953M60+919300:25:0624900:54:5900:05:2900:54:19
#21 221420Nowak MariuszDąbrówka#BIEGACZE1967M501219400:25:1025300:55:0100:05:3000:54:44
#22 222313Mospan SaraPoznań1986K201728-00:55:0600:05:3000:54:53
#23 223364Folek JustynaZakrzewo1985K20182900:23:5220000:55:0700:05:3000:54:50
#24 224419Giedrys MartaTrzcianka3:33 TEAM1996K20193000:24:2322000:55:1100:05:3100:54:37
#25 225383Łukaszewska MalwinaDąbrówka1989K20203100:24:1121600:55:1200:05:3100:55:00
#26 226348Bartkowiak PiotrKonarzewoMarmite Biega1975M406119500:24:2422100:55:1700:05:3100:54:41
#27 22733Soroka EwaDąbrówka1985K20213200:24:3522900:55:2300:05:3200:55:02
#28 2284Urbański AdamDąbrowaGabrysia i Leon1980M2010219600:24:2622300:55:2600:05:3200:54:53
#29 22951Chudzińska KasiaDąbrówka1975K4063300:24:1021500:55:2700:05:3200:55:24
#30 230230Nowak AntoniZakrzewoSTN Raider Poznań2003M161019700:23:4119000:55:2700:05:3200:55:18
#31 231384Hejne AgnieszkaDąbrówka1982K20223400:23:5820500:55:2900:05:3200:55:25
#32 23254Darmochwał LeszekDąbrówkaDzikie Bobry1976M406219800:26:3632100:55:3300:05:3300:54:25
#33 233418Tomaszewski DawidKomornikiLódDzikiKomorniki1976M406319900:24:0521000:55:3300:05:3300:54:42
#34 234460Kandulski JakubOpalenicakuce z bronksu1980M2010320000:23:5620200:55:3500:05:3300:55:22
#35 235224Materna DariaKarpicko1994K20233500:23:4819500:55:3800:05:3300:55:27
#36 236170Szkoda MariuszTrzcianka3:33 TEAM1970M406420100:24:4924200:55:4200:05:3400:54:49
#37 237458Mulkowski MichałToruń1991M2010420200:23:1317400:56:0000:05:3600:55:49
#38 23845Misiuda SebastianPoznań1981M2010520300:24:4323600:56:0000:05:3600:55:38
#39 239479Walkowiak DariaPoznań1992K20243600:25:2126500:56:0400:05:3600:55:44
#40 240239Kiereś ArkadiuszGorzkie Pole1975M406520400:24:4824000:56:0500:05:3600:55:52
#41 241340Adamski JakubDąbrówkaMarmite Biega1981M2010620500:24:3222600:56:0600:05:3600:55:12
#42 242154Włodarczak - KuklaRokietnica1980K20253700:24:0621100:56:0600:05:3600:55:57
#43 243346Janowski MarcinPoznań1979M406620600:24:3222700:56:1000:05:3700:55:15
#44 24427Waluk PiotrDąbrówka1970M406720700:24:4824100:56:1700:05:3700:55:58
#45 24541Tomkowiak SławomirPoznań3:33 TEAM1978M406820800:25:1926100:56:1800:05:3700:55:24
#46 24643Lisiak SebastianSkórzewo1980M2010720900:24:2422200:56:2300:05:3800:56:05
#47 247459Dziwiński MaciejDąbrówka1984M2010821000:24:5024300:56:2700:05:3800:56:08
#48 248190Górna-BebejewskaDąbrowa1982K20263800:25:0424700:56:3100:05:3900:56:26
#49 249281Romanowska AgnieszkaDąbròwka19831983K20273900:23:5620100:56:3300:05:3900:55:53
#50 250146Migdałek PiotrGranowoGRANOWO1986M2010921100:24:3522800:56:3900:05:3900:56:09
#51 251470Giżyński TomaszDąbrówka1976M406921200:25:1125500:56:4000:05:4000:56:23
#52 25279Blimel MarcinDąbrówkaCastorama Komorniki1979M407021300:24:4723900:56:4100:05:4000:56:00
#53 253290Szajek KrzysztofPoznańST RUNNERS1984M2011021400:24:4223500:56:4200:05:4000:56:12
#54 254255Modelski AleksanderPoznań1989M2011121500:25:3828800:56:4300:05:4000:56:29
#55 255539Chmielewska ŻanetaDopiewiec1985K20284000:24:0020700:56:4600:05:4000:56:24
#56 2566Ladek MarcinPoznańgRUNwal team Poznań1989M2011221600:24:1121700:56:5400:05:4100:56:30
#57 257393Dąbrowski MaciejLuboń1992M2011321700:25:2126400:57:0000:05:4200:56:42
#58 258334Dorożała MaciejGolęczewoMarmite Biega1974M407121800:25:0825200:57:1700:05:4300:56:27
#59 259481Walentowski MaciejPoznań1982M2011421900:25:2327000:57:2000:05:4400:56:49
#60 260477Szulc MirosławLuboń1951M60+1022000:24:5824500:57:2700:05:4400:57:11
#61 261242Grabia JacekPoznań1971M407222100:25:0825100:57:2800:05:4400:57:03
#62 262392Woźniak DariaKiączyn1995K20294100:25:2126600:57:2900:05:4400:57:11
#63 263347Nowak ZbigniewDąbrówka1953M60+1122200:25:3327700:57:3000:05:4500:57:22
#64 264395Brodziszewski WiesławSwarzędzBRODEX TEAM SWARZĘDZ1959M60+1222300:24:3623000:57:3100:05:4500:56:59
#65 265518Dziewięcki JacekDąbrówka1979M407322400:25:4329100:57:3500:05:4500:56:30
#66 266278Łysiak KasiaDąbrówka1985K20304200:25:1425800:57:3700:05:4500:56:45
#67 267519Gadomski PiotrCzerwonak1970M407422500:25:4929900:57:3800:05:4500:57:15
#68 268207Kaczmarek NataliaTomice1982K20314300:25:3327900:57:3900:05:4500:57:14
#69 269438Lipińska JoannaMrowino1987K20324400:25:4629500:57:4100:05:4600:57:15
#70 270258Sternalski PiotrDopiewiec1988M2011522600:25:2327200:57:5000:05:4700:57:36
#71 271315Krzewina MiłoszDąbrówka1987M2011622700:26:4432700:57:5800:05:4700:57:18
#72 272291Kujawa MartaWięckowice1987K20334500:25:3428200:57:5800:05:4700:57:45
#73 273280Majkowski MikołajPrzeźmierowo1988M2011722800:26:4232600:57:5900:05:4700:57:17
#74 274206Mielczarek LidiaPalędzie1985K20344600:25:3327800:58:0200:05:4800:57:36
#75 275159Dorna MarianDąbrowa19621962M501322900:26:1331000:58:0200:05:4800:57:44
#76 276134Pniewski WitoldLubońZakapiory Gildia Team1979M407523000:25:4929800:58:0600:05:4800:57:33
#77 277385Schulz RadekLusówko3:33 TEAM1971M407623100:25:2326900:58:0800:05:4800:57:18
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 278386Schulz BeataLusówko3:33 TEAM1969K5034700:25:2126700:58:0800:05:4800:57:16
#79 279231Nowak TomaszZakrzewoSTN Raider Poznań1974M407723200:25:1726000:58:1200:05:4900:58:02
#80 280173Kotlarczyk MonikaBojanowo1975K4074800:25:3328000:58:1500:05:4900:58:05
#81 281373Kotlarczyk MarekBojanowo1969M501423300:25:3428100:58:1800:05:4900:58:08
#82 282256Krawiecki RadomirSkórzewoBrazuma1978M407823400:25:4029000:58:2300:05:5000:57:48
#83 283311Walich PiotrDopiewo1985M2011823500:26:4032500:58:2800:05:5000:57:34
#84 284455Pięta MichałPoznań1990M2011923600:25:2527400:58:2900:05:5000:57:22
#85 285433Nowak PiotrSkórzewo1974M407923700:25:4929700:58:3000:05:5100:57:35
#86 286178Kwaśniewski Wojciechkomorniki1974M408023800:25:1325700:58:4100:05:5200:57:41
#87 287402Olęderek MaciejPoznańKuna Kowanówko1969M501523900:25:4829600:58:4200:05:5200:58:26
#88 288238Wasiak TomaszPoznańTata Kuby i Patryka1971M408124000:25:3928900:58:4300:05:5200:57:58
#89 289177Wawrzyniak AnnaStęszew3:33 TEAM1980K20354900:25:1926200:58:4500:05:5200:57:52
#90 29053Paziewski AndrzejKowanówkoKuna Kowanówko1972M408224100:26:0330200:58:4500:05:5200:58:45
#91 291252Kwiatkowska KingaDĄBRÓWKA1983K20365000:25:2627600:58:5100:05:5300:58:09
#92 29213Siuda MagdalenaDrwęsa1978K4085100:26:0430300:58:5200:05:5300:58:26
#93 293299Lednicka LidiaSkórzewo1982K20375200:26:3231900:58:5500:05:5300:57:51
#94 294267Bartkowiak SzymonDopiewiec1985M2012024200:25:2527500:58:5600:05:5300:57:56
#95 295160Kuśnierek JoannaBojanowo19881988K20385300:25:3528400:59:0200:05:5400:58:52
#96 296435Piątek KamilaDąbrówka1989K20395400:26:1831300:59:0600:05:5400:58:02
#97 297105Olejniczak RobertDopiewoRawa Team1965M501624300:25:2427300:59:0900:05:5400:58:53
#98 298328Pokora-Makowski JakubDopiewiecMarmite Biega1983M2012124400:24:4123400:59:1100:05:5500:58:24
#99 299500Markiewicz ŁukaszDopiewoGLS1981M2012224500:25:0625000:59:1200:05:5500:58:52
#100 300478Szuba MarcinLusówko1975M408324600:24:3923200:59:1200:05:5500:59:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności