Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Koronę Dąbrówki

Wyniki - 26 maja 2019, Dąbrówka

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 301469Adamski ArturPalędzie1973M408424700:25:5330000:59:1400:05:5500:58:14
#2 302132Maciejewski RyszardGrodzisk1975M408524800:26:1130700:59:1500:05:5500:58:39
#3 303325Grabińska AngelikaKomorniki1980K20405500:25:3728700:59:1800:05:5500:59:10
#4 304259Soból-MaciejewskaKonarzewo1978K4095600:25:2326800:59:2000:05:5600:58:44
#5 305351Pelczar ZbigniewPrzeźmierowo1973M408624900:27:4737200:59:2500:05:5600:58:59
#6 306317Kułakowska KarolinaDopiewo1999K20415700:26:1230800:59:2600:05:5600:58:37
#7 307139Górnaś KrzysztofPalędzie1982M2012325000:26:1130600:59:2700:05:5600:58:22
#8 308430Baumgart JacekPalędzie1983M2012425100:26:0930400:59:2700:05:5600:58:21
#9 309222Budniak WiktorPokrzywnica1980M2012525200:26:3732200:59:3000:05:5700:59:11
#10 310397Michalik JoannaPoznańEplecaki polecam1982K20425800:26:3131800:59:3300:05:5700:59:25
#11 311184Wencel JarosławDopiewiecexplorador1979M408725300:25:1025400:59:3900:05:5700:58:37
#12 312522Wąsowski MichałPoznań1982M2012625400:26:5633900:59:4500:05:5800:59:23
#13 313133Barcki TomaszDĄBRÓWKA1982M2012725500:25:4429200:59:5600:05:5900:59:47
#14 314381Osuch WincentyDopiewo1982M2012825600:28:0238300:59:5800:05:5900:59:11
#15 315492Marchwicki PiotrPoznań1955M60+1325700:25:1425901:00:0200:06:0000:59:03
#16 31639Szymański JerzySkórzewoSLA SPARTAKUS1954M60+1425800:25:2126301:00:0400:06:0000:59:49
#17 31781Majek JarosławDąbrówka1967M501725900:25:3628601:00:1700:06:0100:59:21
#18 318301Jasiczak EwaDąbrówka1983K20435900:26:5233701:00:2000:06:0200:59:55
#19 319501Markiewicz KarolinaDopiewoGLS1980K20446000:25:2327101:00:3000:06:0301:00:11
#20 320211Piaskowska JustynaPlewiskaSIM DOPIEWO1974K40106100:26:5033301:00:3300:06:0301:00:14
#21 321227Kaczmarzyk KatarzynaTomaszów MazWanda Panfil Team1989K20456200:25:5730101:00:3500:06:0301:00:15
#22 322294Cybulska AgnieszkaPoznańRehafiz1984K20466300:26:1331101:00:3900:06:0301:00:10
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !323362Klaja KatarzynaCzerwonakSCIM1958K60+16400:26:1230901:00:3900:06:0301:00:08
#24 32430Nowaczyk AgataKomorniki1987K20476500:26:3932401:00:5500:06:0501:00:10
#25 325337Nadolski DamianMurowana GoślinaMarmite Biega1987M2012926000:26:4933101:01:0100:06:0601:00:10
#26 326150Wawrzyniak ŁukaszDopiewoDrużyna W!1988M2013026100:27:5738001:01:1100:06:0701:00:09
#27 327297Jędrzejczak PiotrSkórzewo1978M408826200:26:5934001:01:1100:06:0701:00:31
#28 328411Schmidt MarcinDopiewo1991M2013126300:27:5738101:01:1100:06:0701:00:10
#29 32971Mielczarek OskarDopiewiec1989M2013226400:27:5637801:01:1300:06:0701:01:01
#30 33094Lisek KatarzynaDopiewoVege Runners1993K20486600:26:4532801:01:1400:06:0701:00:45
#31 331426Gierasińska DagmaraPobiedziska1997K20496700:27:4337101:01:1600:06:0701:00:31
#32 33226Kącka AgnieszkaDąbrówkaparkrun Dąbrówka1977K40116800:27:2435801:01:2100:06:0801:00:49
#33 333415Łabiak MichałDąbrówkaCROSSFIT JOYRIDE1980M2013326500:27:4237001:01:2600:06:0801:00:25
#34 334219Gryczyńska MagdalenaDąbrówka1991K20506900:26:5133401:01:3100:06:0901:01:11
#35 335507Wojtalak WeronikaBukBukowski Klub Biegacza1992K20517000:27:3136201:01:3200:06:0901:01:05
#36 336440Góralski MateuszPowidz1994M2013426600:26:2831601:01:3300:06:0901:01:21
#37 337320Nowak PiotrLusówkoAlior Running Team1981M2013526700:26:2931701:01:3300:06:0901:01:25
#38 338185Koczorowski PrzemoDąbrowa1975M408926800:27:1134601:01:3500:06:0901:01:10
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !339122Gierszewska BarbaraPoznań1954K60+27100:27:1134701:01:3600:06:0901:01:14
#40 340541Modzelewska JustynaSierosław1996K20527200:26:1831501:01:3600:06:0901:00:58
#41 341551Modzelewski PiotrSierosławBIEG LWA / TARNOWO PODGÓRNE1969M501826900:26:1831401:01:3600:06:0901:00:58
#42 34212Nowicki WaldemarPoznań1960M501927000:26:3432001:01:3600:06:0901:01:22
#43 343109Napierała AdrianaDopiewoSIM DOPIEWO1974K40127300:26:1431201:01:3700:06:0901:01:28
#44 344186Koczorowska IlonaDąbrowa1976K40137400:27:1234801:01:3800:06:0901:01:15
#45 345360Piątas WiesławOtusz1957M60+1527100:26:1030501:01:4900:06:1001:01:25
#46 346323Brzezinska-Kaplon EdytaPoznań1968K5047500:27:2035501:01:5500:06:1101:01:40
#47 347493Pluskota EwaGorzów1991K20537600:27:0734401:01:5700:06:1101:01:01
#48 348417Dzięcielska AgnieszkaPoznań1976K40147700:27:0634201:01:5900:06:1101:01:44
#49 349241Kutyła SylwiaDąbrówka1976K40157800:27:5537701:01:5900:06:1101:01:27
#50 350546Świątnicki GrzegorzSuchy LasŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1976M409027200:27:5637901:02:0000:06:1201:01:27
#51 351240Jeżewski TomaszDąbrówka1972M409127300:27:5838201:02:0000:06:1201:01:29
#52 352548Andrzejewska KingaPalędzie1986K20547900:27:2035601:02:0200:06:1201:01:13
#53 353488Kowalski MarcinDąbrowa1980M2013627400:27:4036701:02:0400:06:1201:01:36
#54 35475Kukla-Kowalska AlicjaLusówkoBiegam Bo Nie Lubię1978K40168000:25:3528501:02:0800:06:1201:01:12
#55 355525Mendrala AdamPoznańDrużyna Samorządowców1973M409227500:26:3832301:02:1000:06:1301:01:07
#56 35667Solarek PawełDopiewo1977M409327600:26:4933201:02:1700:06:1301:02:02
#57 357439Lipiński TomaszMrowino1982M2013727700:27:1535101:02:3100:06:1501:02:05
#58 358237Staszak MarcinZAKRZEWO2002M161127800:27:1434901:02:3100:06:1501:01:39
#59 359558Matyla_KrajewskaZalasewo1976K40178100:27:4837301:02:3500:06:1501:02:31
#60 3605Kowalska ZofiaDąbrowa1981K20558200:27:4036801:02:3500:06:1501:02:07
#61 361496Chyrowska MałgorzataKiekrzKibolski KS1974K40188300:26:5133601:02:4000:06:1601:02:33
#62 362144Socha AgnieszkaTulceAbant1976K40198400:26:4632901:02:4100:06:1601:01:45
#63 363355Krysztofiak DanielDąbrówka1978M409427900:26:5333801:02:4500:06:1601:02:33
#64 364404Trofimchuk MariiaStęszew1992K20568500:27:1535201:02:4900:06:1601:02:25
#65 365188Kasyan MarcinPoznan1981M2013828000:28:1639501:02:5200:06:1701:02:15
#66 366191Gniady JoannaDopiewo1982K20578600:27:4036901:02:5500:06:1701:02:50
#67 36777Mszanowska MartaSkrzynki3:33 TEAM1983K20588700:27:0234101:02:5500:06:1701:02:21
#68 368192Gniady MarekDopiewo1982M2013928100:27:3736401:02:5500:06:1701:02:49
#69 36915Chojniak WiesławPoznań1973M409528200:28:4641201:03:0500:06:1801:02:57
#70 370436Starościńska MajaDąbrówkaReka team1978K402088-01:03:1300:06:1900:59:59
#71 371526Leśniczak KatarzynaSłupiaDrużyna Samorządowców1985K20598900:28:1739701:03:2200:06:2001:02:19
#72 372524Szmania PawełPoznańDrużyna Samorządowców1973M409628300:28:1940001:03:2200:06:2001:02:21
#73 37325Krzywosądzki KlemensSkórzewo1979M409728400:28:1739601:03:2200:06:2001:02:18
#74 374316Malińska AgnieszkaPoznań1980K20609000:28:3940901:03:2500:06:2001:02:44
#75 375529Dachtera-WalędziakTarnowo Podgórne1975K40219100:28:0438501:03:2500:06:2001:02:41
#76 376536Rozynek MałgorzataPoznańparkrun1978K40229200:28:0438401:03:2500:06:2001:02:41
#77 377331Kasprzak FranekRYBITWYRYBITWOWY FENOMEN:-))2000M161228500:25:3428301:03:3800:06:2101:03:27
#78 378179Don RobertPACZKOWOKLASSZPOT/WSZYSTKO O1974M409828600:28:3840801:03:4200:06:2201:03:01
#79 379246Leżańska Annadopiewiec1977K40239300:28:3540601:03:4500:06:2201:03:01
#80 380250Olszak NataszaPoznan1976K40249400:28:3640701:03:4600:06:2201:03:02
#81 381356Kodym AnnaPoznań1983K20619500:28:0939101:04:0200:06:2401:03:31
#82 382357Milanowska AnnaPoznań1983K20629600:28:1039201:04:0200:06:2401:03:32
#83 38391Kochan MagdalenaZakrzewoSpeed Szuracz1985K20639700:28:0538601:04:0500:06:2401:03:47
#84 38492Kochan PrzemysławZakrzewoSpeed Szuracz1980M2014028700:28:0638701:04:0500:06:2401:03:48
#85 385283Proszowski JarosławPoznań1970M409928800:27:2335701:04:1100:06:2501:04:04
#86 386461Kowal JacekDąbrówkaSam1969M502028900:27:0634301:04:1700:06:2501:03:56
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !387324Grabińska WiktoriaKomorniki2002K1629800:27:3036101:04:2100:06:2601:04:13
#88 388350Hejne MichalDąbrówka1979M4010029000:27:5537601:04:2100:06:2601:04:08
#89 389457Janicka MagdalenaMosina1980K20649900:27:0734501:04:2500:06:2601:03:54
#90 39082Chmielewski MarcinDopiewiec1987M2014129100:28:2640301:04:3700:06:2701:04:13
#91 391225Michalska RenataGranowoGRANOWO1977K402510000:28:1839801:04:3700:06:2701:04:00
#92 392194Wolny ArielDąbrowa1981M2014229200:27:4036601:04:4000:06:2801:04:34
#93 393453Ratajczak AgnieszkaKościan1975K402610100:28:2740401:04:4400:06:2801:04:09
#94 3943Majewska BeataPuszczykowoMSICS Poznań1976K402710200:28:1639401:04:5800:06:2901:04:40
#95 395298Kubis AgnieszkaGrodzisk1975K402810300:28:2440201:04:5900:06:2901:04:22
#96 39689Krawczyk ŁukaszDąbrówkaTata i Jaś1982M2014329300:26:5133501:05:0200:06:3001:04:17
#97 397312Walich MałgorzataDopiewo1984K206510400:28:5741601:05:0400:06:3001:04:10
#98 398253Smolarek AureliaPokrzywnica1986K206610500:27:2035401:05:0600:06:3001:04:47
#99 399499Danek MagorzataPoznań1977K402910600:28:4941401:05:0700:06:3001:04:24
#100 400352Żurek AgnieszkaPalędzieMEDFI Agnieszka Żurek1975K403010700:28:0838901:05:1000:06:3101:05:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności