Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg o Koronę Dąbrówki

Wyniki - 26 maja 2019, Dąbrówka

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !183484Karkowska WiesławaBaranowo1960K5012100:23:0917000:52:5900:05:1700:52:37
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32474Nowak JerzyBartoszyceBartoszycka Grupa Biegowa1964M5033100:19:253300:43:1600:04:1900:43:08
#3 280173Kotlarczyk MonikaBojanowo1975K4074800:25:3328000:58:1500:05:4900:58:05
#4 281373Kotlarczyk MarekBojanowo1969M501423300:25:3428100:58:1800:05:4900:58:08
#5 295160Kuśnierek JoannaBojanowo19881988K20385300:25:3528400:59:0200:05:5400:58:52
#6 61271Sobstyl RomanBolechówkosobstyl team1976M40145800:20:437200:46:0300:04:3600:46:02
#7 1590Przewoźny PiotrBuk1983M20101500:17:401600:40:3100:04:0300:40:28
#8 78329Matuszewski KrzysztofBukMarmite Biega1981M20417400:21:007900:47:0400:04:4200:46:43
#9 335507Wojtalak WeronikaBukBukowski Klub Biegacza1992K20517000:27:3136201:01:3200:06:0901:01:05
#10 87111Szymański RomanBukBukowski Klub Biegacza1966M5068100:20:527400:47:3800:04:4500:47:28
#11 97513Wojtalak DanielBukBukowski Klub Biegacza1990M20538900:21:168800:48:0300:04:4800:47:49
#12 153534Paluszak AnnaBukHUSAR CROSS GYM1993K2091400:22:5616000:51:3700:05:0900:51:24
#13 420423Piotrowska MagdalenaBuk1980K207412000:29:4944101:06:4800:06:4001:06:03
#14 4673Przywecki SzymonChomęcice1989M20234400:19:283500:45:0500:04:3000:45:03
#15 267519Gadomski PiotrCzerwonak1970M407422500:25:4929900:57:3800:05:4500:57:15
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !323362Klaja KatarzynaCzerwonakSCIM1958K60+16400:26:1230901:00:3900:06:0301:00:08
#17 455148Balcerek AlicjaCzerwonak1993K208714100:30:1844801:10:4100:07:0401:09:53
#18 248190Górna-BebejewskaDąbrowa1982K20263800:25:0424700:56:3100:05:3900:56:26
#19 275159Dorna MarianDąbrowa19621962M501322900:26:1331000:58:0200:05:4800:57:44
#20 338185Koczorowski PrzemoDąbrowa1975M408926800:27:1134601:01:3500:06:0901:01:10
#21 344186Koczorowska IlonaDąbrowa1976K40137400:27:1234801:01:3800:06:0901:01:15
#22 353488Kowalski MarcinDąbrowa1980M2013627400:27:4036701:02:0400:06:1201:01:36
#23 3605Kowalska ZofiaDąbrowa1981K20558200:27:4036801:02:3500:06:1501:02:07
#24 392194Wolny ArielDąbrowa1981M2014229200:27:4036601:04:4000:06:2801:04:34
#25 4748Sobisiak AgnieszkaDąbrowaBez spiny1971K404915600:32:3146801:19:0500:07:5401:17:54
#26 47549Rejewska PaulinaDąbrowa1975K405015700:33:0947201:20:0300:08:0001:19:06
#27 2284Urbański AdamDąbrowaGabrysia i Leon1980M2010219600:24:2622300:55:2600:05:3200:54:53
#28 241340Adamski JakubDąbrówkaMarmite Biega1981M2010620500:24:3222600:56:0600:05:3600:55:12
#29 24427Waluk PiotrDąbrówka1970M406720700:24:4824100:56:1700:05:3700:55:58
#30 247459Dziwiński MaciejDąbrówka1984M2010821000:24:5024300:56:2700:05:3800:56:08
#31 249281Romanowska AgnieszkaDąbròwka19831983K20273900:23:5620100:56:3300:05:3900:55:53
#32 251470Giżyński TomaszDąbrówka1976M406921200:25:1125500:56:4000:05:4000:56:23
#33 25279Blimel MarcinDąbrówkaCastorama Komorniki1979M407021300:24:4723900:56:4100:05:4000:56:00
#34 263347Nowak ZbigniewDąbrówka1953M60+1122200:25:3327700:57:3000:05:4500:57:22
#35 265518Dziewięcki JacekDąbrówka1979M407322400:25:4329100:57:3500:05:4500:56:30
#36 266278Łysiak KasiaDąbrówka1985K20304200:25:1425800:57:3700:05:4500:56:45
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1161Grzegorzewski KonradDąbrówka4Fiter1979M4021100:17:181200:39:1100:03:5500:39:10
#38 271315Krzewina MiłoszDąbrówka1987M2011622700:26:4432700:57:5800:05:4700:57:18
#39 19537Napierała TomaszDabrówkaparkrun Dąbrówka1973M4041900:18:352200:41:1600:04:0700:41:14
#40 2283Kacprzak KrzysztofDąbrówkaŚwiat Biegacza Fehlau Running Team1980M20142200:18:081800:41:3400:04:0900:41:31
#41 24476Koprowski Maciejdąbrówkakopert1978M4052400:18:362400:42:1700:04:1300:42:16
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30391Kuc JakubDabrowka2001M1622900:19:353700:43:0200:04:1800:43:01
#43 291252Kwiatkowska KingaDĄBRÓWKA1983K20365000:25:2627600:58:5100:05:5300:58:09
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37153Kaczmarek BartoszDąbrówka2001M1633600:20:045000:44:1000:04:2500:44:08
#45 296435Piątek KamilaDąbrówka1989K20395400:26:1831300:59:0600:05:5400:58:02
#46 45533Kaczor PawełDąbrówkaCROSSFIT JOYRIDE1990M20224300:20:316500:45:0400:04:3000:44:41
#47 53388Kędzia MichałDąbrówkai-Sport1981M20275100:20:316400:45:3700:04:3300:45:29
#48 313133Barcki TomaszDĄBRÓWKA1982M2012725500:25:4429200:59:5600:05:5900:59:47
#49 58202Kużaj SławomirDąbrówkaeXplorado1986M20285500:19:434200:45:5500:04:3500:45:43
#50 31781Majek JarosławDąbrówka1967M501725900:25:3628601:00:1700:06:0100:59:21
#51 318301Jasiczak EwaDąbrówka1983K20435900:26:5233701:00:2000:06:0200:59:55
#52 68365Sawicki PiotrDąbrówka1990M20356400:20:597800:46:3800:04:3900:46:34
#53 71106Łysiak BartekDąbrówka1984M20376700:20:577500:46:4400:04:4000:45:57
#54 33226Kącka AgnieszkaDąbrówkaparkrun Dąbrówka1977K40116800:27:2435801:01:2100:06:0801:00:49
#55 77471Topolewski GrzegorzDąbrówka1982M20407300:21:179100:47:0200:04:4200:46:25
#56 333415Łabiak MichałDąbrówkaCROSSFIT JOYRIDE1980M2013326500:27:4237001:01:2600:06:0801:00:25
#57 334219Gryczyńska MagdalenaDąbrówka1991K20506900:26:5133401:01:3100:06:0901:01:11
#58 82545Jankowiak MiłoszDąbrówka1987M20437700:20:507300:47:1400:04:4300:47:01
#59 349241Kutyła SylwiaDąbrówka1976K40157800:27:5537701:01:5900:06:1101:01:27
#60 9511Budniak PrzemysławDąbrówkaENEA Biegamy Zbieramy Pomagamy1980M20518700:20:246200:47:5900:04:4700:47:55
#61 351240Jeżewski TomaszDąbrówka1972M409127300:27:5838201:02:0000:06:1201:01:29
#62 96266Piotrowski JakubDąbrówka1988M20528800:21:3910800:48:0200:04:4800:46:56
#63 10134Soroka PawełDąbrówka1978M40229200:21:138500:48:3600:04:5100:48:16
#64 1022Rychter MarcinDąbrówkaEmIśka od Ryśka TEAM1989M20559300:21:4311200:48:3700:04:5100:48:22
#65 107275Wolniewicz PawełDąbrówka1973M40249800:21:3410500:48:5200:04:5300:48:25
#66 363355Krysztofiak DanielDąbrówka1978M409427900:26:5333801:02:4500:06:1601:02:33
#67 370436Starościńska MajaDąbrówkaReka team1978K402088-01:03:1300:06:1900:59:59
#68 125214Waliński AdamDąbrówkaTnijMebel1975M403311500:22:1613300:50:0200:05:0000:49:55
#69 127268Stefaniak MarcinDąbrówkaSTR POZNAŃ1980M206511700:23:1717800:50:1700:05:0100:49:56
#70 386461Kowal JacekDąbrówkaSam1969M502028900:27:0634301:04:1700:06:2501:03:56
#71 388350Hejne MichalDąbrówka1979M4010029000:27:5537601:04:2100:06:2601:04:08
#72 39689Krawczyk ŁukaszDąbrówkaTata i Jaś1982M2014329300:26:5133501:05:0200:06:3001:04:17
#73 401156Krok AgnieszkaDąbrówkaKROKSY1980K206710800:27:5337401:05:1300:06:3101:05:10
#74 404401Zalewski DawidDąbrówka1982M2014429400:29:1242101:05:2800:06:3201:04:53
#75 154465Cichocki JerzyDąbrówka1976M404214000:22:0712500:51:3900:05:0900:51:17
#76 155245Majchrzak JarosławDąbrówka1983M207814100:23:1817900:51:4300:05:1000:51:27
#77 411244Majchrzak MagdalenaDabrowka1985K207011400:29:1542301:05:4600:06:3401:05:29
#78 156166Jaroch KrzysztofDąbrówkaRentierzy.fm1983M207914200:22:1112900:51:4400:05:1000:51:26
#79 4129Baczyński TomaszDąbrówka1975M4010329800:28:4041101:06:0600:06:3601:05:41
#80 15795Sałaciak MateuszDąbrówka1987M208014300:22:5215700:51:4800:05:1000:50:44
#81 41338Baczyńska JustynaDąbrówka1984K207111500:28:4041001:06:0600:06:3601:05:40
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 161233Nowicka JuliaDąbrówka1979K4031600:22:4615300:52:0800:05:1200:52:03
#83 165378Walentynowicz KlaudiuszDąbrówka1973M404314900:22:3814800:52:1600:05:1300:51:58
#84 166521Wieczorek MariaDąbrówkaSmashing Pąpkins1984K20111700:24:3122500:52:1700:05:1300:52:02
#85 429126Kowalska KarolinaDąbrówka1982K207812400:29:3043401:07:4100:06:4601:07:29
#86 181145Początek BłażejDąbrówkaPower Doppler Team1982M208916200:22:5515900:52:5600:05:1700:52:48
#87 184466Wiśniewski JakubDąbrówka2003M16816300:24:0020600:53:0000:05:1800:51:53
#88 18680Lipowicz TomaszDąbrówkaBAWA WNĘTRZA1975M405016400:24:1321800:53:0800:05:1800:52:52
#89 443307Sobczuk BasiaDąbrówka1987K208313400:29:1642501:09:4000:06:5801:08:56
#90 44760Brewińska-GwizdalaDąbrówkaparkrun Dąbrówka1979K403913600:29:5444201:10:0000:07:0001:09:35
#91 45648Fornalik BeataDąbrówka1976K404214200:29:4743901:10:4700:07:0401:09:53
#92 20247Fornalik MarcinDąbrówka1975M405717900:24:4323700:54:0600:05:2400:53:44
#93 460448Perska AnnaDąbrówka1980K208814600:30:5845701:12:2900:07:1401:11:43
#94 207117Wiśniewski MariuszDąbrówkaLeśne Dziadki1955M60+818300:23:4919700:54:2100:05:2600:54:08
#95 46374Mazur-Łączna MalwinaDąbrówka1988K209014900:30:0644601:13:2200:07:2001:12:58
#96 21178Blimel OlgaDąbrówkaCastorama Komorniki1986K20152600:24:4123300:54:3200:05:2700:53:51
#97 212494Lipski ArturDąbrówka1980M2098186-00:54:3500:05:2700:54:35
#98 218108Zagórski TomaszDąbrówkaPRZEGLĄDOWNIA1980M2010019100:25:4429300:54:5800:05:2900:53:56
#99 221420Nowak MariuszDąbrówka#BIEGACZE1967M501219400:25:1025300:55:0100:05:3000:54:44
#100 225383Łukaszewska MalwinaDąbrówka1989K20203100:24:1121600:55:1200:05:3100:55:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności