Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Podkowiańska Dycha

Wyniki - 26 maja 2019, Podkowa Leśna

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
Rok
Kat
Km
3
5
Km
-
-
-
#1 14099Musiał MaciejWROCŁAWBLOGBIEGOWY.PLPOL-1301987M304500:13:5415100:22:0714900:47:21
#2 27172Możdżeń MarekKRAKÓWBOBAKIPOL-2291980M306900:15:2826800:24:3926900:53:21
#3 178282Paradowski KrzysztofPRUSZKÓWBOSCY PARADOWSCYPOL-1601981M305300:14:1317600:22:5118000:49:09
#4 142164Ciarka JakubPRUSZKÓWCIARA TEAMPOL-1321996M202500:13:3312800:21:4713000:47:32
#5 306280Patyra WojciechMILANÓWEKCICHA 23POL-2551976M4010200:16:2834100:26:0033600:54:52
#6 15427Kowalczyk PiotrPRUSZKÓWCIENIE WIATRUPOL-1391987M304800:13:1310500:21:3012100:48:17
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25360Mazur MarekPIASECZNOCPIPOL-251967M50100:11:303300:18:112900:39:18
#8 104433Żarniewski WojciechBRWINÓWDHL RUN KLUBPOL-961982M303600:13:029300:20:509200:45:44
#9 428347Paszek KrystynaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL103-1961K50700:17:4541900:28:1441301:01:45
#10 201201Walac JacekGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-1771983M305700:14:0616600:22:5218500:50:10
#11 226540Sowa-Okrasa SylwiaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL30-1977K40900:14:2920000:23:3723000:50:55
#12 228153Wojciechowska DorotaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL31-1979K401000:14:2919900:23:3823200:50:55
#13 229155Oracka MartaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL32-1982K301500:14:3020200:23:3823100:50:55
#14 255319Kuldanek MarcinSTANISŁAWÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-2171977M408200:14:1117300:22:5218400:52:42
#15 267485Kusio MarcinOSOWIECDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-2271976M408600:16:1732400:25:4232000:53:04
#16 12398Ciesielski MariuszKAŁĘCZYNDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-121988M30400:10:381500:16:541300:36:54
#17 28181Zdziarski PiotrGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-281979M40600:11:042100:17:472000:39:56
#18 34462Niedziński MarcinMAKÓWKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-331977M40900:11:474300:18:474000:40:35
#19 290167Winiarska AgataPRUSZKÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL48-1986K302100:16:1732300:25:4131700:54:11
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3539Kulik JacekGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-341963M50300:11:464200:18:423700:40:41
#21 4576Pietrzak AdrianGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-431992M201100:11:443800:18:453800:41:37
#22 56389Ptasznik MaciejWARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-531978M401500:11:162500:18:253200:42:45
#23 321327Oracka AgnieszkaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL59-1982K302500:16:1732100:25:4131800:55:28
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 325348Pawelec KrystynaPIASTÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL61-1953K60300:16:2133000:25:4332200:55:39
#25 75241Bąk MarcinGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-701994M201500:12:548300:20:348000:44:21
#26 78179Zagrajek KamilGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-731989M302800:13:0710000:20:549400:44:40
#27 334538Baranski IreneuszMILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-2721965M503200:16:1832500:25:4332100:56:14
#28 93301Stankiewicz AnnaCZARNY LASDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL7-1983K30400:13:049800:20:549500:45:12
#29 113532Kiełek PrzemysławGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-1041978M402400:13:049600:21:0410600:46:07
#30 160144Kępa JakubGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-1441978M404500:14:0416200:22:2016100:48:27
#31 161368Prędkopowicz DanielRADONIEDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL-1451979M404600:13:5515200:22:1315400:48:28
#32 420189Błaszczak KatarzynaJANINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL96-1982K303800:17:4341700:29:4045301:01:04
#33 427429Kwapińska MajaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOL102-1977K404100:17:4642000:28:1741701:01:44
#34 369276Pszczółkowski MarekWARSZAWADOMYŚLNY KLUBPOL-2991973M4011800:17:3641300:27:3239800:57:40
#35 190594Dettlaff PatrycjaWILCZA GÓRADREAM RUNPOL22-1983K301200:13:5214800:22:2316300:49:38
#36 249499Stokowiec MarcinWARSZAWADREAM TEAMPOL-2131976M408100:15:1525300:24:1424400:52:03
#37 308374Pindor IwonaMIĘDZYBORÓWDRUŻYNA ORZECHAPOL53-1994K201000:16:0630800:25:1830200:54:57
#38 395176Matczak DominikaBĘDZINDUOLIFEPOL83-1979K403300:18:1044400:28:4442900:59:08
#39 480491Gradus ElizaMILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOL133-1978K405000:19:1647200:31:2748201:08:05
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235317Łapińska KatarzynaPODKOWA LEŚNADWÓJKA BIEGAPOL34-1967K50100:14:2419000:23:0520000:51:16
#41 338492Gradus HubertMILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOL-2761976M4010900:15:4929100:25:2030300:56:27
#42 380307Chyłkowska DominikaMILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOL76-1978K403000:16:1131500:25:5733400:58:24
#43 163305Chyłkowski MichałMILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOL-1471976M404800:14:2719300:22:5218600:48:32
#44 13473Gawarski PiotrBŁONIEDYSTANS LESZNOPOL-131984M30500:11:011900:17:271700:37:31
#45 66343Dyduch MaciejKANIEDZIKIE CHOMIKIPOL-621975M401800:12:437700:20:137200:43:48
#46 90528Eckhoff AlexanderPODKOWA LEŚNAECKHOFFPOL-842005M201900:13:4714300:22:0114400:45:01
#47 95523Eckhoff AntoniPODKOWA LEŚNAECKHOFFPOL-892002M202100:12:166600:20:067100:45:20
#48 476150Dołęgowska EwaKOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOL129-1984K305200:18:1544700:29:5145801:06:50
#49 268225Górski DanielPRUSZKÓWGANGSZTANYPOL-2281997M203900:15:2126000:24:1925300:53:05
#50 298506Tomaszek ArturWARSZAWAHUMAN TO BUSINESS RUNNING TEAMPOL-2501970M409800:15:1825500:24:3026400:54:26
#51 299505Grzybowska-Tomaszek KatarzynaWARSZAWAHUMAN TO BUSINESS RUNNING TEAMPOL50-1973K401700:15:1825700:24:3326500:54:27
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 148408Kaczmarek IzabelaWARSZAWAING BANK ŚLĄSKIPOL14-1990K20300:14:0616500:22:1415500:48:01
#53 18222Smolana WalerianWARSZAWAJAY JAY RUNNERSPOL-181984M30800:10:551700:17:311800:38:47
#54 416223Smolana KatarzynaWARSZAWAJAY JAY RUNNERSPOL92-1989K303700:16:5138000:27:0638101:00:38
#55 47350Chwałek AleksanderPRUSZKÓWJUNGHEINRICH TEAMPOL-441980M301600:12:024900:19:054500:41:39
#56 155471Rutkowski MichałWARSZAWAKARAŚ SWIMMING TEAMPOL-1401975M404200:14:3020100:22:5017900:48:23
#57 444546Miłosz BartłomiejBRWINÓWKASZANKIPOL-3331962M503900:18:2345500:29:2245001:03:24
#58 445357Sokulski MarcinWARSZAWAKASZANKIPOL-3341982M3010000:18:2445900:29:2645201:03:25
#59 35188Kaniewski TomaszOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOL-2841981M308300:16:5137900:26:4436900:56:53
#60 35990Szydłowski WaldemarOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOL-2901959M601000:16:4837200:26:2635700:57:16
#61 37196Szydłowski ŁukaszOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOL-3011983M308800:16:4837300:26:3536200:57:46
#62 322406Pośpiech WitoldKANIEKENIJCZYCY Z KAŃPOL-2641960M503000:15:0824700:25:0028200:55:30
#63 452136Oczkowski PawełŻÓŁWINKIBUC ZARYBIEPOL-3381974M4013500:17:2540600:28:4242601:04:01
#64 400490Machoń LilianaKAWECZYNEKKKK IPPONPOL85-1988K303300:17:3241200:27:3339900:59:23
#65 173313Sztuka WiktorOTRĘBUSYKLASYFIKACJA FIZJOTERAPEUTÓWPOL-1551976M405200:13:5214900:22:1715900:48:59
#66 382445Dąbrowska KatarzynaWARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOL77-1984K303000:16:4436900:26:5037300:58:34
#67 434399Łukasiewicz RobertWARSZAWAKOKOSZKA36TEAMPOL-3301978M4013000:17:1940300:27:4440401:02:49
#68 15400Gałuszka FilipWARSZAWAKOKOSZKA36TEAMPOL-151988M30600:10:341300:17:081500:37:39
#69 436543Walczak AnetaKOMORÓWKOLOROWEOKO RUNNING TEAMPOL107-1967K50800:18:0944200:29:0544201:03:02
#70 374537Ostrowski PiotrBŁONIEKREJZI TIM BŁONIEPOL-3031977M4011900:17:0338800:27:0237900:58:11
#71 54139Ganczewski PawełGRANICAKS STASZEWSCYPOL-511969M50600:12:156400:19:335800:42:38
#72 363224Kroszka BeataWARSZAWAKS STASZEWSCYPOL71-1971K402800:16:4236700:26:2035100:57:27
#73 489497Kulesa AgnieszkaWARSZAWAKULESKI TEAMPOL139-1981K305500:19:1747300:31:2648101:09:38
#74 404498Kulesa ŁukaszWARSZAWAKULESKI TEAMPOL-3191978M4012600:19:2247600:31:2848300:59:38
#75 55442Popławski MichałWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOL-521980M301900:12:297200:19:556600:42:39
#76 147441Popławska AnnaWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOL13-1981K30600:13:3112200:21:4412800:47:50
#77 120482Mackiewicz WojciechRASZYNLACKOWAPOL-1111974M402900:13:5615600:21:4913200:46:24
#78 261448Piątek BogdanZIELONKALECHICI ZIELONKAPOL-2221953M60700:14:5723500:23:3422400:52:50
#79 315500Śmigielski RobertZIELONKALECHICI ZIELONKAPOL-2611974M4010300:16:3134500:26:0033500:55:12
#80 111281Żurawiński BogumiłBŁONIELKS OLYMP BŁONIEPOL-1031983M303900:14:1017200:21:5413900:46:03
#81 146125Grumbianin PaulinaPRUSZKÓWLOGWINPOL12-1973K40500:13:5114600:22:0214500:47:48
#82 35428Traczyk PrzemekCIECHANÓWMAZOVIA PROACTIVPOL-2861983M308400:16:1632000:26:0934500:57:01
#83 40458Kwitowski PiotrWARSZAWAMAZURSKIE TROPYPOL-381978M401100:11:464000:18:473900:41:11
#84 252268Kaliniak MarekGRANICAMEDIKARPOL-2151967M502400:15:5229600:24:5027700:52:24
#85 313172Markuszewski KrzysztofMIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓW PĘTLA TEAMPOL-2591983M307700:16:3735600:25:5233000:55:11
#86 292163Kędzierski MieczysławMILANÓWEKMILANÓWEKPOL-2451959M60900:15:1325100:24:2025500:54:13
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 86235Sadowy-Selke PaulinaMILANÓWEKMILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKIPOL6-1987K30300:13:019100:20:488900:44:54
#88 89128Kacprzak KacperOTRĘBUSYMKS PRUSZKÓWPOL-832004M201800:13:029200:20:489000:44:59
#89 386300Zieliński PawełGRODZISK MAZOWIECKIMONTWILANKAPOL-3081959M601400:17:3141100:27:2739000:58:41
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22550Tula RenataWARSZAWAMYKMYKPOL29-1952K60100:14:4321800:23:3422600:50:54
#91 7247Abu Nahia KarimTORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOL-71992M20600:10:18900:16:27900:35:51
#92 279461Piotrowska AnnaNADARZYNNADARZYN BIEGAPOL44-1970K401400:15:5429800:25:0228700:53:36
#93 242472Pudak ViacheslavWARSZAWANEW STARTPOL-2081988M306600:13:4413800:23:3222100:51:37
#94 245480Pryshchepa VolodymyrWARSZAWANEW STARTPOL-2101975M407800:14:3921200:23:3622700:51:52
#95 24387Marusyk DimaOTRĘBUSYNEW STARTUKR-241992M20900:10:521600:17:592300:39:14
#96 62339Fomin DmytroKOMORÓWNEW STARTPOL-591976M401600:11:544500:19:295700:43:11
#97 302215Brzozowski MaciejWARSZAWANFXPOL-2521976M409900:16:0731100:25:3030900:54:39
#98 176101Grzywacz RadosławNIEZAPOMINAJKA TEAMPOL-1581973M405400:14:2619200:22:5318700:49:03
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1155Klaś ŁukaszWARSZAWANUDNE PIĄTKIPOL-111975M40100:10:201000:16:381000:36:34
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !73129Żuraniewska AgnieszkaWARSZAWANUDNE PIĄTKIPOL5-1977K40100:12:407500:20:177300:44:13

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności