Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

JBL Triathlon Sieraków

Wyniki - 26 maja 2019, Sieraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
Kat
T
1
T
2
-
-
-
-
-
-
#1 101600Wolski JarosławMOGILNOMogilno Team-96M45-491000:17:4800:04:2901:13:3400:01:3000:49:2802:26:49
#2 102500Strogulski MarekROSNÓWKOZgrupka Team-97M45-491100:17:0300:04:3801:11:4600:01:1900:52:0402:26:50
#3 103544Biernacki KrystianWROCŁAWGVT-98M40-441500:15:3300:04:5801:14:0700:01:4400:50:3602:26:58
#4 104674Szczurowski WaldemarGŁOGÓWMTS Drużyna Szpiku KGHM-99M35-392400:15:5500:05:3101:15:5300:02:0100:47:4202:27:02
#5 105987Mosiński MichałSZCZECINHawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl-100M30-342800:19:5200:04:3101:14:4800:02:0400:45:4802:27:03
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106328Hańczyk JacekŚRODA WIELKOPOLSKAPolonia Środa-101M50-54200:14:4300:05:0001:15:5000:01:2100:50:1602:27:10
#7 107451Pieczonka JanuszLEGNICAPwC / TRICLUB-101M30-342900:17:1600:04:5101:16:5200:01:4300:46:2802:27:10
#8 108387Kijak IreneuszPOZNAŃAlleSport.pl-103M30-343000:17:1400:04:0601:16:4900:01:2900:47:3302:27:11
#9 109603Gibiec SebastianCIESZYNGibiec Team-104M45-491200:18:2600:05:3101:11:3600:01:2800:50:1402:27:15
#10 110432Szczęsny FilipSZUKALICEGVT-105M40-441600:17:4500:05:0901:13:5900:02:2900:48:0002:27:22
#11 111251Perczak JanuszLUBOŃIN-SOFTWARE-106M25-291200:16:3700:05:5701:11:0500:01:4400:52:0002:27:23
#12 112504Banach JanBYDGOSZCZKlinika Triathlonu Bydgoszcz-107M25-291300:14:4400:03:5601:13:0300:01:5100:53:5402:27:28
#13 113230Łączny PawełCZEMPIŃChampionMan Team-108M35-392500:20:0500:06:3601:18:4400:02:1600:39:5102:27:32
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11433Zychska AnnaPOZNAŃGVT6-K30-34200:17:0100:04:2901:16:1600:01:3100:48:2102:27:38
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !115395Krawczyk AleksandraWARSZAWATRI Blond/ Coco Bongo Pink Team7-K35-39200:15:1800:04:0901:16:4900:01:2100:50:0702:27:44
#16 116547Jędrzejczak BartoszSIEKIERKI WIELKIEGrolsch Team-109M40-441700:16:5700:05:0701:14:1000:01:4200:49:4802:27:44
#17 117214Barański KacperPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU-110M25-291400:15:4400:04:4601:16:5800:01:3300:48:4502:27:46
#18 118449Kielar MirosławJEDLINA-ZDRÓJGVT-111M40-441800:16:5100:04:2201:17:3200:01:3500:47:3602:27:56
#19 11946Gębala WojtekWARSZAWA-112M40-441900:17:5600:04:2501:15:3900:01:5100:48:0702:27:58
#20 12045Kowalski PiotrNOWY DWÓRJelcz Triathlon Project-113M25-291500:14:4000:04:4801:16:0100:01:1500:51:1502:27:59
#21 121127Trawka KarolSOBOTARokietnica biega-114M35-392600:18:2400:05:3001:14:0300:01:5600:48:2902:28:22
#22 12287Szygenda MaciekWRZEŚNIA-115M40-442000:19:4000:05:0001:15:4500:01:2100:46:4002:28:26
#23 123970Jachimski JakubWARSZAWA-116M35-392700:15:1200:04:0601:16:0200:01:2100:51:4702:28:28
#24 124764Piotrowicz HubertCZEMPINMocni w Gębie-117M40-442100:17:5500:05:5701:14:0400:01:5400:48:4502:28:35
#25 125851Włodarczyk PiotrPOZNAŃBudchem-118M40-442200:18:3700:04:4401:16:5800:01:5600:46:2302:28:38
#26 126172Kaczmarek KarolRAWICZNZG-119M40-442300:15:2000:05:0201:16:0300:01:2400:50:5702:28:46
#27 12765Gawroński RomanZALASEWO-120M35-392800:15:5400:04:4201:16:1400:01:4700:50:1602:28:53
#28 128207Kaszubiak KlaudiuszKOSZALIN-121M40-442400:15:3600:04:3801:21:1400:01:4100:45:4702:28:56
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129351Leśniak KarolinaWROCŁAWTMTeam8-K35-39300:17:1700:04:2901:18:2000:01:3300:47:1802:28:57
#30 130831Łoda PiotrPOZNAŃSigma Projekt TRI SYNERGY-122M40-442500:14:4200:04:3301:15:4100:02:2100:51:4902:29:06
#31 131397Lupa MarcinWROCLAWGVT-123M35-392900:16:1600:04:3301:14:3100:01:3600:52:1202:29:08
#32 13266Rosiński SławomirSIEKIERKI WIELKIEWICHER SIEKIERKI-124M35-393000:16:2900:05:5001:18:4100:01:4100:46:3302:29:14
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 133136Cierniak KrzysztofZALASEWOPRO366-125M50-54300:16:5000:04:5601:19:3500:01:3700:46:2002:29:18
#34 134417Narożny TomaszPOZNAŃEFAR TEAM-126M30-343100:17:1700:05:1801:16:4800:01:2600:48:3602:29:25
#35 135147Rymkiewicz ZbigniewWARSZAWA-127M35-393100:18:1000:05:2201:16:5600:01:3600:47:2402:29:28
#36 136973Tomaszewski MarcinJELCZJelcz Triathlon Project-128M35-393200:16:5900:04:2801:14:4600:01:3600:51:4102:29:30
#37 137376Malec ArturKOMORNIKI-129M40-442600:18:0900:04:5001:17:0300:01:5900:47:3002:29:31
#38 138861Wieja SzymonPOZNAŃKwaśny Anyż-130M40-442700:12:5500:05:0101:18:0600:01:5600:51:3402:29:32
#39 139677Korczynski RadoslawSTRASSENGT RAT-131M50-54400:18:2200:06:0801:14:1900:02:3600:48:1402:29:39
#40 140915Dimitrow MarcinWARSZAWANEON TEAM-132M40-442800:16:2900:05:2701:14:2400:02:0500:51:1802:29:43
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !141241Płaczek PiotrPOZNAŃMalta-133M55-59200:18:5700:04:3401:19:1000:01:2600:45:3902:29:46
#42 142838Nolbert AdamWROCŁAW-134M45-491300:16:2300:05:4501:19:1200:02:2400:46:0602:29:50
#43 143681Stryczyński TomaszKOMORNIKIeFitness Racing Team-135M40-442900:16:2400:04:4201:15:2400:01:3700:51:4902:29:56
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 144854Pantkowski MarekMUROWANA GOSLINABE3 CITYZEN POZNAN-136M55-59300:20:2000:04:3601:11:5000:01:2900:51:4502:30:00
#45 145669Niedbała RafałPOZNAŃSCIM W Tri Team-137M35-393300:19:0500:04:5501:12:1700:02:1200:51:3802:30:07
#46 146455Leopold MarcinKOMORNIKIENEA Team-138M40-443000:17:3500:05:5901:19:2300:01:2700:45:5202:30:16
#47 14762Waszkiewicz DariuszINOWROCŁAWSPORT4LIFE-139M40-443100:17:2500:05:0901:15:0000:01:5400:51:0002:30:28
#48 148747Pomykała TomaszLESZNO64-sto-140M30-343200:14:5400:04:2101:14:0900:02:0400:55:0102:30:29
#49 149776Dominiak PrzemysławOSTRÓW WIELKOPOLSKI-141M25-291600:19:0800:05:0201:12:5600:02:0600:51:2802:30:40
#50 15080Olszewski PawełWROCŁAWGT RAT-142M30-343300:17:1100:05:1301:16:0500:01:2600:50:4702:30:42
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 151910Korulczyk OlaBAŁTÓWi-Sport9-K30-34300:15:0500:04:2201:16:2800:01:2200:53:3402:30:51
#52 152924Famuła TomaszKATOWICETridivision Triathlon Team-143M30-343400:18:5000:04:4501:15:1600:01:5000:50:1402:30:55
#53 153679Sawczyn TomaszBRZĘKOWICE DOLNETi22eS-143M40-443200:16:2600:04:4101:19:0700:02:1600:48:2502:30:55
#54 154404Podsiadło PawełPOZNAŃ-145M30-343500:17:0400:05:0401:16:5500:01:3200:50:2102:30:56
#55 155990Kowalski DanielPUSZCZYKOWOU STEFANA TEAM-145M40-443300:17:5300:05:0301:19:0200:01:1900:47:3902:30:56
#56 156689Czynienik ŁukaszWARSZAWATeam Karaś-147M35-393400:18:0000:04:3301:17:4000:02:0800:48:4402:31:05
#57 157546Kozyrski KrzysztofSTARGARDTeam Cukiernia Nova-148M35-393500:19:0600:04:3901:20:0500:01:5900:45:1802:31:07
#58 158506Marnysz MichałKOSTRZYN NAD ODRĄniezrzeszony-149M30-343600:15:4000:05:1901:18:1100:01:3400:50:2802:31:12
#59 159914Walkowiak BartoszPLEWISKAwww.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON-150M35-393600:17:4000:04:5101:16:3100:01:1700:50:5402:31:13
#60 160862Przypis ŁukaszPOZNAŃPKO Bank Polski-151M30-343700:16:2800:04:4501:18:4500:01:1900:49:5702:31:14
#61 16155Chmielewski KacperBRUKSELA-152M40-443400:17:3200:05:4501:16:4200:01:4300:49:4502:31:27
#62 162770Wołoszyn KonradSZCZECINBRACIAKTRANS-153M40-443500:18:5200:05:0501:19:1400:01:3400:46:4702:31:32
#63 163801Szydłowski ŁukaszPOZNAŃ-154M40-443600:18:2400:05:2501:16:0300:01:5100:49:5302:31:36
#64 164599Nowakowski JerzySKÓRCZAktywni Kociewiacy-154M45-491400:17:3200:04:1701:18:5800:01:4300:49:0602:31:36
#65 165645Słuja TomaszPOZNAŃ-156M18-24400:18:4400:05:2301:17:5700:02:2400:47:0902:31:37
#66 166639Zimny BartoszPOZNAŃBudmix-157M30-343800:16:1500:04:1201:19:1000:01:1300:50:4802:31:38
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !167886Urbańska EwaBYDGOSZCZATOS POLSKA10-K40-44100:17:4200:04:2301:13:4000:01:3400:54:2802:31:47
#68 168534Słaby TomaszGORZÓW WLKP.Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki-158M45-491500:16:0000:04:4401:16:1600:01:4000:53:1002:31:50
#69 169413Stróżycki JakubCEREKWICADrużyna Szpiku-159M35-393700:20:4000:05:0401:13:1000:02:0000:50:5802:31:52
#70 170518Kapral RafałSZCZECINPEHAMOT SZCZECIN-159M50-54500:17:3700:05:2301:16:0800:01:5700:50:4702:31:52
#71 171807Kwiatkowski KrzysztofMOGILNOMOGILNO TEAM-161M35-393800:17:4000:04:5001:13:5700:01:3000:53:5602:31:53
#72 172103Poparda SebastianJELCZ-LASKOWICEJelcz Triathlon Project-162M40-443700:18:2200:04:3501:17:0500:02:0200:49:5102:31:55
#73 173476Mendyka PawełSZCZECINNSZZFiPW Szczecin-163M30-343900:17:5800:05:4801:18:5700:01:2300:47:5102:31:57
#74 174194Zieliński PatrykPOZNAŃJuPaKrzy Team-164M30-344000:15:4400:04:3201:18:0300:01:1700:52:2202:31:58
#75 175697Ślefarski JacekBYDGOSZCZTriFriends-165M30-344100:18:0500:05:3101:17:1600:02:0000:49:0802:32:00
#76 176559Mermer AdamLEGIONOWOTRI LEVEL-166M30-344200:14:2600:04:1701:19:5300:01:2900:51:5602:32:01
#77 177154Stapf PawelDOPIEWIECZgrupka Team-166M45-491600:20:1900:04:5901:18:0300:01:3700:47:0302:32:01
#78 178630Smoleński MichałŁÓDŹORUN.PL-168M35-393900:18:3000:05:2501:18:3800:02:2500:47:0502:32:03
#79 179128Radliński ŁukaszSZCZECINBraciaktrans-169M40-443800:16:3400:04:5401:17:0700:01:3400:51:5502:32:04
#80 180334Szota RobertSZCZECINSMT Szczecin-170M30-344300:14:0100:04:1201:19:4200:01:2400:52:5002:32:09
#81 181687Sanigórski KrzysztofBYDGOSZCZ-171M40-443900:20:1000:05:2201:18:4200:01:2700:46:5202:32:33
#82 18284Rogalski MichałPOZNAŃ-172M35-394000:16:0700:06:1201:20:1500:01:3100:48:3202:32:37
#83 183720Kmieciak PawełPOZNAŃ-172M35-394000:16:1300:05:2001:22:2500:01:2700:47:1202:32:37
#84 184348Idzikowski MaciejWROCŁAW-174M25-291700:16:2100:06:0901:18:3800:01:4200:49:5302:32:43
#85 185593Nowak PawelKOSZALIN#TRIpaka Przechlewo-175M40-444000:17:1200:04:1201:15:5400:01:4900:53:3902:32:46
#86 186713Pierzchlewicz KrzysztofPOZNANGwiazdowski Triathlon Team-175M35-394200:18:5700:04:3101:18:1300:02:1600:48:4902:32:46
#87 187744Dolata PiotrDREZDENKO-175M30-344400:18:1600:04:5401:21:0700:01:1400:47:1502:32:46
#88 188296Jagielski ŁukaszPOZNAŃAZS UAP-178M25-291800:14:5800:06:0301:18:5600:02:5700:49:5502:32:49
#89 189539Solarczyk MaciejMOGILNOMogilno Team-179M45-491700:20:1100:04:4001:17:4300:02:0600:48:1402:32:54
#90 190364Adamczak AndrzejKOSZALINTriathlon Koszalin-180M55-59400:19:3300:04:5101:17:3900:01:3800:49:1802:32:59
#91 191353Stanke ŁukaszDĄBRÓWKA4Fiter/Velocity-181M40-444100:17:3400:05:4701:15:5800:01:3100:52:1802:33:08
#92 192414Pieszała MaciejPOZNAŃ-182M30-344500:18:4100:05:1701:19:0200:01:2700:48:4202:33:09
#93 193158Kusik ZbigniewPOZNAŃGira się kręci ILiM-183M35-394300:18:4000:05:0201:15:3100:01:3000:52:2902:33:12
#94 194968Paszkiewicz MarcinPOZNAŃFTI Tri TEAM-184M40-444200:18:1600:05:2601:18:1900:01:3700:49:4202:33:20
#95 195737Witkowski ŁukaszWARSZAWATeamKaraś-185M35-394400:17:4800:04:4001:20:0000:02:1000:48:4302:33:21
#96 196752Członkowski GrzegorzPOZNAŃDziki z Moraska-186M40-444300:16:2000:05:3901:16:5800:01:4400:52:4802:33:29
#97 197236Radziejewski GrzegorzJABLONNATecza BXL-186M45-491800:18:5200:06:3501:19:5400:01:5800:46:1002:33:29
#98 198391Kuszewski MariuszSUCHEDNIÓWWTÓRPOL TRIATHLON TEAM-188M40-444400:17:5300:04:3501:17:5200:01:3400:51:4302:33:37
#99 199211Czarnozynski AleksanderGLIWICEGTT INTER PROJEKT-189M55-59500:21:3200:05:4501:14:1900:02:2600:49:3702:33:39
#100 200305Ozdoba KrzysztofSIECHNICETri Mission-190M45-491900:16:4800:05:2201:20:1100:01:2700:49:5402:33:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności