Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Rykowisko Ultra Trail

Wyniki - 1 czerwca 2019, Gorzewo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1173Piotr GołębiowskiM1975STRASZYN01:46:4303:03:1505:01:0506:20:491-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2160Michał KiecońM1988USTROŃUSTROŃ MOUNTAIN TEAM01:48:0703:05:4605:10:4206:41:392-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3141Marcin ŁaciakM1976WARSZAWA01:48:0003:07:1505:13:3806:47:153-
#4 4106Łukasz KalinowskiM1980WARSZAWA01:55:5203:18:4405:26:2206:56:254-
#5 5103Konrad WysokinskiM1978PIASECZNOMESMERIK RUNNERS01:48:0003:07:3105:21:2207:02:545-
#6 6111Bartłomiej KubiakM1987DOBRCZMYŚLIWY Z ŻELAZA01:49:2103:19:2705:43:0007:17:276-
#7 7178Marcin LasotaM1978KOŁOKOŁO BIEGA01:53:1103:17:0105:40:0707:18:487-
#8 8155Dariusz SoleckiM1962POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWO01:54:3603:20:0805:40:1407:20:138-
#9 9108Arkadiusz SikutM1974TORUŃPODGÓRZ TORUŃ01:44:1203:00:2705:23:0707:31:199-
#10 10117Dominik MilewskiM1998PŁOCKGĄBIN BIEGA01:39:2102:47:0207:38:3310-
#11 11121Mariusz MichalakM1970WARSZAWA01:52:5303:16:5105:43:2307:39:4611-
#12 12211Jonathan GarciaM1984LAKE JACKSONJAM02:04:3703:36:3806:00:5007:40:5512-
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13230Renata KwiatkowskaK1968OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIEC KI BIEGA02:04:4303:37:0406:00:0007:42:09-1
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14124Maja MichalakK1996WARSZAWA02:01:3103:31:5405:55:2707:45:39-2
#15 15224Michał KarwowskiM1981ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹ02:13:2503:56:1106:13:5307:46:2413-
#16 16119Mateusz BrzuchalskiM1987BYDGOSZCZ02:02:1503:29:0306:05:1507:49:0914-
#17 17133Dominik RzepeckiM1978PŁOCK01:55:2603:20:3405:52:0507:51:0715-
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18190Monika WójcikK1992ZIĘBICEMATNER RUNNING TEAM02:08:4603:39:1206:04:1807:51:45-3
#19 19185Damian KrysztofiakM1990BRANIEWO01:43:1503:02:0005:39:3207:55:2616-
#20 20172Konrad NowiczM1987ŻYCHLIN02:04:3803:31:1206:10:0007:58:5317-
#21 21207Andrzej JankowskiM1976PŁOCKRYKOWISKO02:08:4703:38:5906:24:1708:17:0018-
#22 22105Katarzyna KrzeszewskaK1993PŁOCKACTIVERUNNERS PŁOCK02:04:4003:37:0906:21:3708:17:56-4
#23 23193Jerzy KałachM1964ZAŹDZIERZ-01:53:0303:23:2506:20:3908:19:1719-
#24 24229Barbara MisztaK1978ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM, KS STASZEWSCY02:09:4703:53:3106:27:4708:25:47-5
#25 25206Michał SzyszkoM1981WARSZAWA02:05:5403:50:2106:29:0408:26:2120-
#26 26171Wojciech BrodaM1969KRAKÓW02:00:1803:31:5106:21:3508:28:4621-
#27 27147Łukasz OlewnikM1987PŁOCK02:01:5403:39:4906:32:3408:30:3822-
#28 28128Radosław WiśniewskiM1983PŁOCKMTP WZGÓRZE TUMSKIE02:12:5203:55:0606:41:0308:38:0923-
#29 29175Jakub Strzelecki CirrusM1964ŁÓDŹROSSMANN02:12:2703:56:1106:48:5808:38:2224-
#30 30149Daniel DemkowiczM1977WARSZAWADYMEK02:05:4303:49:0006:43:1308:41:0225-
#31 31151Katarzyna Świeżawska-AmbroziakK1978KUTNOKUTNO BIEGA02:19:1903:58:5206:44:0608:41:53-6
#32 32156Sławomir ŻurawskiM1979WARSZAWAPGBSPORTOWAPACZKA02:10:4603:46:3406:44:0508:41:5426-
#33 33219Maciej KonarskiM1980PODKOWA LEŚNAMIELONY CHRUPEK02:08:0303:41:3106:36:3408:43:0227-
#34 34232Łukasz GryglewskiM1991RADOMSKOCOKE RUNNERS01:56:1503:33:3406:31:5608:48:3828-
#35 35102Zbigniew KrólikowskiM1964SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC01:56:1503:25:2906:31:5808:48:3829-
#36 36123Bogusław TycM1967PŁOCKTKKF PŁOCK02:18:0404:02:4206:54:0708:53:5530-
#37 37223Ania GarczyńskaK1973KATOWICE02:21:1404:04:2506:54:0808:54:41-7
#38 38222Darek GarczyńskiM1972KATOWICE02:02:0103:37:1006:32:2408:58:3731-
#39 39134Arnold UlewiczM1969PŁOCK02:04:2603:49:4406:47:4208:59:3332-
#40 40122Michał JanczykM1989PŁOCK02:16:3303:59:0306:57:4109:00:0433-
#41 41136Mariusz BłędowskiM1976WŁOCŁAWEKNIGHT RUNNERS WŁOCŁAWEK02:00:2903:41:0106:43:4709:00:2734-
#42 42196Adrian ParafińskiM1995ZIELONA GÓRA02:01:5603:41:1806:43:4709:00:2835-
#43 43118Przemysław CzajkowskiM1977PŁOCKWZGÓRZE TUMSKIE02:13:2103:57:4106:56:4809:02:2536-
#44 44159Roksana JamskaK1984WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE02:11:4803:53:3106:46:1809:02:29-8
#45 45202Wojciech SkrzeczkowskiM1969URSYNÓWNA PRZEŁAJ02:08:4803:45:2906:27:4909:06:3737-
#46 46186Krzysztof MamczarekM1980KUTNOROZBIEGANI ŻYCHLIN02:23:2004:29:2907:10:3409:07:0138-
#47 47139Krzysztof JaźwińskiM1978ŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLIN02:23:2004:29:3107:10:3309:07:1039-
#48 48115Grzegorz WojtyckiM1971PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAM02:00:2703:40:5406:45:0609:12:5440-
#49 49101Grzegorz SzczepańskiM1981PŁOCKŻÓRAWSKI TEAM02:23:2104:11:1007:07:5009:13:4341-
#50 50125Tomasz DobekM1971PŁOCK02:13:3803:57:1607:05:2609:15:2942-
#51 51213Dawid KowalskiM1994BRUDZEŃ02:16:2003:57:4206:58:2009:18:0243-
#52 52170Krzysztof BaranowskiM1962KUTNOKUTNO BIEGA02:23:1904:29:4307:10:5809:18:5444-
#53 53110Michał DanieckiM1978WOLATKT02:24:1304:15:2707:10:4409:19:4245-
#54 54174Marcin KwiatkowskiM1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAM02:10:3603:49:1407:04:3309:20:0046-
#55 55212Michał PiątkowskiM1978RASZYN02:21:1004:07:3007:08:5109:20:0547-
#56 56184Zbigniew KrupińskiM1982KOŁOKOŁO BIEGA02:16:4803:59:5507:04:3409:24:2548-
#57 57218Marta SłapczyńskaK1992KALISZ POMORSKI2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU02:10:4003:51:2906:59:4609:24:25-9
#58 58231Marek JanowskiM1974KOZIEGŁOWYBIEGOLOGIA.PL /SPRINTERKI.PL02:23:1804:10:1507:05:0809:32:2849-
#59 59192Jacek BrygierM1971PŁOCKTKKF NA RYKOWISKU02:16:5604:04:1207:27:4409:33:2950-
#60 60187Marcin ŁyczywekM1966ŻABOKLIKI02:20:1104:06:2107:19:4109:33:3951-
#61 61205Tomasz DziwiszekM1981PŁOCKFIZJOKREJZOLE02:32:4304:37:0607:29:3009:38:3752-
#62 62201Sławomir LisM1963OSTROŁĘKA02:16:4703:58:3507:07:2109:39:4853-
#63 63142Paweł BociągaM1979ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWA02:20:4304:21:5807:30:2509:40:3854-
#64 64109Rafał AmbroziakM1976KUTNOKONIUCHY OCR02:23:2004:16:5607:33:0709:52:1555-
#65 65145Jarosław PawlakM1982KOŁOKOŁO BIEGA02:20:4504:11:1007:25:1709:53:0156-
#66 66194Michał TańskiM1979BRATOSZEWICEMIKLAN TEAM02:12:3704:05:0507:25:1509:53:0757-
#67 67188Krzysztof WiącekM1961MILANÓWEKPOWIELARNIA MADAS02:16:0504:21:5607:55:3710:10:4558-
#68 68163Joanna SzymańskaK1976GOSTYNIN02:28:0904:27:5107:49:5710:12:42-10
#69 69164Piotr SzymańskiM1976GOSTYNIN02:28:1004:27:5107:49:5410:12:4259-
#70 70150Janusz JakubowskiM1955TORUŃ02:48:5305:00:4808:12:2410:29:1860-
#71 71158Izabela BohdziewiczK1990WARSZAWA02:28:3204:42:0407:59:2710:30:53-11
#72 72225Marek RudnickiM1979OTWOCKRUNNING FROGS02:30:3004:32:4708:05:4610:30:5761-
#73 73179Alicja ŚwieżawskaK1980KUTNOKUTNO BIEGA02:30:4904:41:5008:15:2010:32:43-12
#74 74167Pawel JakubasM1977WARSZAWAWPJ TEAM02:24:5804:21:5908:05:1910:45:5462-
#75 75161Lidia LeszczyńskaK1975POZNAŃBIEGOLOGIA02:29:3704:35:2608:25:0410:46:54-13
#76 76127Maciej SzymczakM1971SZADEKSZADKOBIEGACZE02:26:0204:38:3608:13:2810:49:0563-
#77 77120Jacek PośpieszyńskiM1971SZADEKSZADKOBIEGACZE02:26:0404:38:4608:13:3410:49:0664-
#78 78208Zbigniew MołodkiewiczM1973WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE02:37:2104:43:5808:17:2910:51:1965-
#79 79191Jolanta Przerwa-BechK1978MOSINA02:38:4504:44:2508:24:4211:05:09-14
#80 80168Jolanta GołaszewskaK1970TORUŃMARMEL02:48:5305:01:2508:44:5811:23:27-15
#81 81129Darek WoyczyńskiM1968LESZNO03:55:5906:02:0609:26:5012:02:5166-
#82 82200Kamila StachowiakK1994WIELKA NIESZAWKAAKPB MARMEL TORUŃ02:55:0405:21:0910:03:0413:04:40-16
#83 83177Kamil CisełM1990OPOLE LUBELSKIEDECATHLON PŁOCK02:50:5405:18:4409:40:0613:07:2967-
#84 84181Piotr PierzgalskiM1984BYDGOSZCZDECATHLON PŁOCK02:51:0305:19:3209:40:0413:07:3068-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności