Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Charytatywny Bieg z Nadzieją

Wyniki - 9 czerwca 2019, Słupsk

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1258Pelo ArturM7 BOW (POL)-1100:20:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !231Drwal PiotrMUSB Ustka (POL)-2200:20:40
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 397Kurkul PrzemekMKB Bryza Postomino (POL)-3300:23:02
#4 4212Wolski MichałMMenard Polska/Wolscy Brothers T-4400:23:14
#5 5294Rogoza MateuszMLKS FENIX Słupsk (POL)-5500:23:28
#6 696Kurkul JanekMKB Bryza Postomino (POL)-6600:23:37
#7 7103Lepka BartoszMSłomiane Bambusy (POL)-7700:23:54
#8 856Jakubek PatrykMŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-8800:23:59
#9 9256Duda GrzegorzMBest Beasts (POL)-9900:24:07
#10 1083Kowal ZbigniewMSTOPA SŁUPSK (POL)-101000:24:25
#11 11147Pick TomaszMSKSG KORONA SZCZECIN (POL)-111100:24:58
#12 12123Medwid MichałMBATALION OCHRONY BAZY W RED-121200:25:06
#13 13163Sitek MariuszMSłupsk (POL)-131300:25:10
#14 1423Dacków WojtekMGryf Słupsk :D (POL)-141400:25:27
#15 15133Nowak AdamMPolish Runners Club Ireland (IRL)-151500:25:36
#16 167Basarab PiotrMSPONTAN POTĘGOWO (POL)-161600:25:39
#17 17264Kropidłowski GrzegorzMBest Beasts (POL)-171700:25:42
#18 18219Żylicz PawełMSTOPA SŁUPSK (POL)-181800:25:46
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Bogdanowicz PaulaKDecathlon Power Słupsk (POL)1-100:26:03
#20 20310Cimcioch PrzemysławMSłuspk (POL)-191900:26:53
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21301Karolak AnnaKMuay (POL)2-200:27:01
#22 22209Wojtalik AdrianMSłupsk (POL)-202000:27:03
#23 23207Wiśniewski PatrykMSłupsk (POL)-212100:27:12
#24 24167Skrzypek WiktorMSłupsk (POL)-222200:27:21
#25 25155Rosiak JacekMSłupsk (POL)-232300:27:21
#26 2653Guzik PiotrMSłupsk (POL)-242400:27:23
#27 27142Panek IreneuszM7 BOW (POL)-252500:27:24
#28 2835Fabich AdrianMUSB Ustka (POL)-262600:27:25
#29 29309Kryszpin KrzysztofM7 BOW (POL)-272700:27:27
#30 30124Mejsner AdamMSłupsk (POL)-282800:27:31
#31 31215Zielonka MateuszM7 BOW (POL)-292900:27:32
#32 3241Szumski MaciejMGrand Lubicz Team (POL)-303000:27:32
#33 3398Bengier KamilMBydlino (POL)-313100:27:41
#34 34265Kapczyński DamianMBest Beasts (POL)-323200:27:46
#35 3557Jankowski GrzegorzMŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-333300:27:49
#36 363Adryan AdamMWielichowo (POL)-343400:27:58
#37 37149Pilarek IreneuszMBATALION OCHRONY BAZY W RED-353500:28:07
#38 38150Piłat KacperMBest Beasts (POL)-363600:28:13
#39 3949Grochowski MateuszMGABIT (POL)-373700:28:15
#40 40269Nowacki KamilM7 BOW (POL)-383800:28:16
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41166Skoczyńska RenataKUSB Ustka (POL)3-300:28:17
#42 42303Pulwin KamilM7 BOW (POL)-393900:28:17
#43 43148Pieczka BartekMKobylnica (POL)-404000:28:17
#44 44279Kęsik AgnieszkaKŚwiat Płytek U Kryspina (POL)4-400:28:20
#45 45263Cichała DamianMSłupsk (POL)-414100:28:21
#46 46251Kargul JacekM(POL)-424200:28:28
#47 47307Szarek PawełM7 BOW (POL)-434300:28:29
#48 4878Kos KrzysztofMSPONTAN POTĘGOWO (POL)-444400:28:31
#49 49162Sidor MariuszMUSB Ustka (POL)-454500:28:32
#50 5047Gregorczyk PiotrMSłupsk (POL)-464600:28:34
#51 5168Kamiński MarcinMMoczymordy Team (POL)-474700:28:36
#52 52273Dt AleksandraKSłupsk (POL)5-500:28:38
#53 53288Laszkiewicz PiotrMMOWI TEAM (POL)-484800:28:42
#54 54136Nyk MarcinMKrępa Słupska (POL)-494900:28:43
#55 55304Rzepkowski DanielM7 BOW (POL)-505000:28:48
#56 56110Lipinski RafałMPaczka w Ruchu (POL)-515100:28:52
#57 5793Kubarko RobertMStolko (POL)-525200:28:55
#58 58319Roczawski GrzegorzMSZOPand JITSU KUŻNIA SPORTU SŁ-535300:28:55
#59 59197Wawrzyniak AnnaKGrąsino (POL)6-600:28:57
#60 60112Litwin BasiaKSTOPA SŁUPSK (POL)7-700:29:02
#61 61268Nowacki ZbigniewMGKS Luzino (POL)-545400:29:05
#62 62101Leman PawełMSłupsk (POL)-555500:29:16
#63 63305Travis ButyMTRAVIS (POL)-565600:29:18
#64 6460Jasiurski MariuszMSłupsk (POL)-575700:29:23
#65 65308Harasim TomaszM7 BOW (POL)-585800:29:25
#66 6645Grabowski GrzegorzMOrange Polska (POL)-595900:29:34
#67 6787Kozak KrzysztofMSPONTAN POTĘGOWO (POL)-606000:29:38
#68 68296Spychalski ArturM(POL)-616100:29:42
#69 6992Książek WaldemarMSłupsk (POL)-626200:29:44
#70 7048Grochowski HenrykMSłupsk (POL)-636300:29:45
#71 7164Kaczmarek EugeniuszMSłupsk (POL)-646400:29:52
#72 72306Czyżykowski KrzysztofM(POL)-656500:29:55
#73 73293Chmiel PiotrMMOWI TEAM (POL)-666600:29:57
#74 74151Piłat PawełMBest Beasts (POL)-676700:29:59
#75 75161Seweryn TomaszMBukowka (POL)-686800:30:00
#76 76108Gusmann ZbigniewMSłupsk (POL)-696900:30:01
#77 77298Szmigiero ArkadiuszMW.p.k Słoń Team Ustka (POL)-707000:30:02
#78 78194Usowicz ŁukaszMSłupsk (POL)-717100:30:03
#79 79171Smoliński KrzysztofMSmolińscy TEAM (POL)-727200:30:07
#80 8029Downar-Zapolski PawełMSłupsk (POL)-737300:30:13
#81 8190Krzyżanek MartaKMoczymordy Team (POL)8-800:30:17
#82 82277Rojek PiotrM7 BOW (POL)-747400:30:19
#83 83160Seemann SławomirMKobylnica (POL)-757500:30:21
#84 84320Sitko KarolinaKSZOPand JITSU KUŻNIA SPORTU SŁ9-900:30:25
#85 85187Szurgociński PawełMSłupsk (POL)-767600:30:25
#86 8667Kamińska JustynaKSTOPA SŁUPSK (POL)10-1000:30:35
#87 87146Piątkowski MichałMCzarni Słupsk (POL)-777700:30:43
#88 88205Wilusz KrzysztofMSTOPA SŁUPSK (POL)-787800:30:47
#89 89138Orłowski EdwardMSłupsk (POL)-797900:30:54
#90 9032Dutkiewicz MariaKAkademia Pomorska (POL)11-1100:30:57
#91 9189Krekora MarcinMWłynkówko (POL)-808000:31:09
#92 9276Kocejko MarekMUSB Ustka (POL)-818100:31:11
#93 935An DariuszMSłupsk (POL)-828200:31:24
#94 94203Wilczyński PiotrMJezierzyce (POL)-838300:31:29
#95 95139Orzada AnnaKSTOPA SŁUPSK (POL)12-1200:31:32
#96 9695Kucharski TomaszMJANTAR Active Team (POL)-848400:31:40
#97 97192Tyrka MałgorzataKKępice (POL)13-1300:31:43
#98 9899Langner-Kapczyńska EdytaKBest Beasts (POL)14-1400:32:48
#99 99261Szczęk MałgorzataKRuntastyczni Team Bytów (POL)15-1500:32:57
#100 10071Karcz AndrzejMSłupsk (POL)-858500:33:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności