Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 54245TAKE RUN 2Małgorzata Jankowska Michał Kaznowski Ewa Syska Wojciech Mytko Krzysztof Owsianowski Robert Paniączyk00:57:0500:47:0200:27:2100:23:4800:25:2600:23:2003:24:02
#2 67169V&P TeamMałgorzata Jackowiak Artur Zawisza Mariusz Kubczak Katarzyna Ciemniak-Urbaniak Mateusz Krawczyk Agnieszka Andrzejczyk00:45:0800:46:2900:24:5000:27:5800:30:2400:31:1603:26:05
#3 209152Ticon Sp. z o.o.Mateusz Wittke Sławomir Antoniak Joanna Wittke Edyta Giedasz Monika Jankowiak Joanna Zmyślony00:48:5300:57:4800:31:1100:36:4900:30:3500:32:3603:57:52
#4 107194Surge CrawlMateusz Sawastian Antoni Szczepaniak Julita Kozłowska Jacek Spychała Grzegorz Kubik Witold Urbaniak00:48:2900:54:4400:29:5100:26:1600:31:5400:25:2703:36:41
#5 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#6 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#7 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#8 97240Capgemini 404 not foundMateusz Kaczmarek Jacek Kamiński Paweł Kaptur Michał Kotecki Cezary Konieczny Maciej Jankowski00:44:2101:00:4500:26:2300:28:2400:25:5100:28:3803:34:22
#9 9060Ratownicza Liga BiegowaMateusz Grams Kacper Gargasiewicz Monika Tulecka Karolina Biel Karolina Gajda Kuba Gudełajtis00:49:3500:46:2300:29:1700:30:2400:31:3600:24:5003:32:05
#10 141121ARTBIX TEAMMartyna Grzelak Marta Szymanowska Dominika Adamus Dorota Kulig Paulina Cieślak Magdalena Borkowska00:49:2700:54:0600:27:0800:32:5900:29:2600:29:4203:42:48
#11 186220NaviExpertMariusz Perzanowski Kinga Masiarek Jakub Stefaniak Tomasz Hapke Dawid Kałka Nikodem Piechocki00:53:5200:59:5100:31:5200:26:0900:29:1300:29:2203:50:19
#12 7130Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak Mateusz Agaciak Patrycja Kołecka Renata Wojtkowiak Justyna Wysokińska Stefan Wojtkowiak00:34:3700:38:2900:23:3700:24:1400:23:2900:20:5302:45:19
#13 202223Dachser Team IMariusz Matecki Łukasz Krystkiewicz Agnieszka Małecka Mateusz Adamski Radosław Haenel Piotr Mierzejewski00:55:2601:09:1600:27:0800:29:1800:28:5300:26:0103:56:02
#14 168273Pfeifer & Langen Marketing - Diamant ProSportMariusz Mądry Paweł Maciejewski Ewa Ciesielska Przemysław Figlarek Wojciech Trafas Bartosz Szałata00:51:3900:54:0500:31:0400:25:1600:31:5600:33:2003:47:20
#15 256221Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUNMariusz Jakubowski Piotr Piwecki Kinga Pluskota Małgorzata Kubik Dominik Tomiak Magda Jakubowska00:57:5600:47:4300:45:5800:42:4700:26:3100:41:0004:21:55
#16 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#17 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#18 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#19 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#20 14351Incoguto TeamMarcin Oleś Kazimierz Dejnak Tomasz Łącki Alicja Jasińska Przemysław Sobieniak Sławomir Błażejczyk00:53:1000:56:3600:29:1200:29:4200:27:5000:27:0103:43:31
#21 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#22 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#23 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#24 142252For Run Team IVMarcin Kępiński Rafał Łuczyk Paweł Słomiński Piotr Kuźma Maciej Kostrzewa Mikołaj Stróżniak00:48:0400:53:1400:34:3500:29:1300:29:2100:28:5703:43:24
#25 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1269Centrum Treningowe Świat BiegaczaMarcin Fehlau Grzegorz Michalak Roch Goszczyński Szymon Bytniewski Kacper Kwapiszewski Wiktor Maćkowiak00:33:0700:35:4400:17:2400:18:0200:17:3700:17:5602:19:50
#27 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#28 169138FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IIMarcin Barłog Przemysław Szmidt Aleksander Moroz Denis Jankowski Michał Babicz Bartosz Grochal00:52:3100:58:3600:28:4400:27:2700:29:0600:31:1103:47:35
#29 212215MACO RUNNERS 2Malwina Siegień Michał Jóźwiak Manuel Del Pozo Natalia Mazurczak Jakub Idziak Katarzyna Lachman00:56:1101:02:3700:29:1500:36:2300:28:1400:25:5303:58:33
#30 152184Grupa VerbicomMagdalena Zając Maciej Chojnacki Rafał Ławniczak Jędrzej Młynarczyk Bartosz Kurzawski Kuba Tomaszkiewicz00:53:0900:50:2900:36:0500:28:4500:29:5100:26:4303:45:02
#31 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#32 254185BABKI z MOSTUMagdalena Stasik Karolina Łysiak Katarzyna Rudnicka Marta Kłassen Magda Malojda Sylwia Furman00:47:4900:58:4300:30:1000:41:1400:38:2000:42:0404:18:20
#33 20320Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w PoznaniuMagdalena Spleśniały Patrycja Muszkieta Maria Pasternak Brygida Binek Aleksandra Gargol Paulina Kostrzewska00:58:2700:50:2400:30:5400:32:2600:32:1700:31:4103:56:09
#34 124168Raben SSC 2Magdalena Luch Maciej Jarosz Julia Kasprzyk Adrian Gołębiewski Daria Pelczyk Szymon Dworzyński00:52:3900:45:2300:31:1300:30:1300:30:5100:30:1503:40:34
#35 137255ESCRACE02Magda Pieczka Alicja Dembna Aneta Białek Jean-Matthieu Schmerber Loris Dalmasso Paweł Paszek00:50:3900:53:3100:29:3500:28:5700:30:2700:28:5903:42:08
#36 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#37 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#38 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#39 196163MAXIM biegaMaciej Rychter Piotr Ratajczak Małgorzata Gawron Jakub Rabiega Bartosz Odważny Marcin Jędrzejczyk00:48:4401:00:4600:28:1000:36:2000:27:3200:33:3303:55:05
#40 72178PROMAG RUNning TEAMMaciej Muchała Marcin Kaczmarek Sebastian Kopaszewski Rafał Jasiński Mateusz Bejga Grzegorz Banaszkiewicz00:50:5200:49:5700:26:4500:26:5000:25:4200:27:3903:27:45
#41 58113NOVOL 2Maciej Martinek Rafał Młodzikowski Piotr Modzelewski Krystian Stępień Mieszko Piśmienny Witold Siwiński00:48:3000:47:2800:24:5800:30:3100:26:1000:26:5403:24:31
#42 229145Panasonic 3Maciej Dobek Mateusz Zieliński Jarosław Wiśniewski Przemysław Młyńczak Jakub Wiśniewski Lech Wieliński00:45:4900:55:1900:33:0500:49:5600:28:1400:31:2104:03:44
#43 32218KGHM ZG RUN 3Lucjan Zdobylak Marek Bartosik Andrzej Łuczyński Bogdan Frydrych Tomasz Miller Sławomir Targosiński00:42:3400:49:4900:24:4100:23:2700:25:0100:25:0503:10:37
#44 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#45 138135KRUSTEAMKrzysztof Sławski Filip Kowalski Beata Łącka Lucyna Pauszek-Substyk Ewelina Krzymińska Katarzyna Berska-Stachnik00:45:0700:49:3000:33:1500:26:3400:31:2500:36:4003:42:31
#46 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#47 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#48 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#49 8821Run for ITKrzysztof Majewski Krzysztof Waraczewski Krzysztof Parszuto Katarzyna Liberek-Grajewska Michał Lekarczyk Kamil Pniewski00:51:0100:56:2100:25:3500:29:0000:26:3100:23:3203:32:00
#50 245175Arjo :DKrzysztof Kokoć Adam Roznerski Aleksandra Błoch Małgorzata Kuraszkiewicz Mateusz Mróz Jakub Witkowski01:06:3500:49:5700:31:5900:36:4300:30:5600:34:5604:11:06
#51 30155MANN HUMMEL FT POLANDKrzysztof Idkowiak Dariusz Frąckowiak Marcin Plackowski Michał Jagodzik Wojciech Feledziak Arkadiusz Chudy00:42:0900:49:4500:26:0400:23:3900:23:3600:24:3703:09:50
#52 6270Świat Biegacza Fehlau Run TeamKrzysztof Cwalina Tomasz Kobsch Gilles Greiveldinger Adam Szuda Piotr Stachowiak Krzysztof Kacprzak00:37:1200:41:5200:19:5300:20:5500:21:3300:21:5602:43:21
#53 14494New face of SecuritasKrzysztof Bartuszek Paweł Dębicki Pawel Bartosiak Pawel Borowski Marcin Wulczynski Tomasz Brandys00:58:3700:58:3800:24:5500:32:1200:24:2400:25:2203:44:08
#54 102147CZIPI plusKonrad Jacek Marcin Jasiński Eugeniusz Pokora Remigiusz Ciemiński Marcin Chmielewski Żaneta Chmielewska00:44:3700:53:1000:27:1900:29:0300:31:5400:28:5603:34:59
#55 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#56 216177Arjo warjotyKinga Pluta Michał Szabatkiewicz Magdalena Paluszkiewicz Maciej Paluch Marek Ratajczak Anna Jakimczyk00:52:1601:00:1800:39:4500:27:2600:24:0000:36:1704:00:02
#57 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#58 17085FobaroKatarzyna Wojewódzka Aleksander Bromberek Krzysztof Jagodziński Natalia Grzeszkowiak Wojciech Cieślewicz Piotr Siebert00:51:4900:55:4500:31:5000:29:3500:31:2500:27:2903:47:53
#59 187256ESCRACE03Katarzyna Szymańska Marcin Strębski Joanna Brząkowska Kamila Mróz Mateusz Trojanowski David Varela Ucha00:53:0000:51:1400:39:4000:36:0300:25:0200:25:2303:50:22
#60 241157Arpol WarszawaKatarzyna Pikuła Jarosław Skrzypczak Andrzej Braszak Kamil Obrębski Adrian Ćwik Aleksandra Najmowicz00:57:0601:01:4200:31:4500:36:2800:30:4300:31:4304:09:27
#61 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#62 249250For Run Team IIKatarzyna Izydorska Jakub Adamski Justyna Adamska Bernadeta Szwarc Weronika Jaroszyk Monika Nowak-Jaroszyk00:50:1300:59:0400:35:5000:38:3300:31:0600:40:4204:15:28
#63 10999KarlikTeam2Katarzyna Buśko Tomasz Ogrodnik Maciej Brzóstowicz Grzegorz Urbański Jerzy Sobusiak Michał Kubera00:58:1300:50:5300:28:3100:27:2700:26:1300:25:3403:36:51
#64 86229Pyrland Park LinowyKasia Żebrowska Mateusz Sobczak Magdalena Świętanowska Magdalena Kaszuba Michał Dolata Bartłomiej Sobczak00:48:0000:53:5600:27:2900:30:1600:27:4100:24:3603:31:58
#65 240176Arjo warjoryKarolina Wolińska Aleksander Gilewski Anna Tschich Tomasz Skowronek Dawid Frąckowiak Tomasz Wiśniewski01:01:0000:57:4300:35:0500:29:1900:30:5400:34:5504:08:56
#66 230140Konimpex-InvestKarolina Norek Mariusz Olejniczak Anna Stefaniak Michał Bialic Patrycja Lorenc Marzena Zaworska01:02:4700:49:5000:37:0600:29:0200:30:2300:34:4404:03:52
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3216KGHM ZG RUN 1Karol Winniczuk Mateusz Szczepański Grzegorz Jankowski Jerzy Mazurkiewicz Robert Walkowiak Jakub Plewko00:34:5600:38:2300:19:1200:19:1100:19:5600:19:3002:31:08
#68 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#69 22245Pekabex - LatawceKamil Bednarek Yuliia Ihnatieva Aleksandra Szurgot Bartek Cyszke Katarzyna Sikora Cezary Ambroziak00:48:1401:01:2100:37:4400:28:0100:36:2700:30:1204:01:59
#70 77206SPORTOPEDICAKacper Dobersztyn Marcin Podwika Martyna Świdurska Małgorzata Kołacka Wojciech Słowiński Marcin Łepski00:49:2200:49:2800:28:2300:23:1700:31:0400:28:0003:29:34
#71 87209PWC Running Team 2Julita Włoszczyna Filip Graczyk Tomek Lewicki Kacper Czapracki Ewa Nowicka Jakub Pietrusiewicz00:55:3400:43:5300:24:2600:28:4000:31:0100:28:2503:31:59
#72 262107NOVOL 1Julita Kozak Karolina Modzelewska Marta Szady Adrianna Garbarek Sylwia Wawrzyniak Anita Smykowska01:01:1401:18:2200:36:0800:34:4500:28:1900:32:5304:31:41
#73 5589MUAY RUNNING TEAMJoanna Walkowiak Monika Antkowiak Agnieszka Bieleń Anita Waszyk Marlena Drajerczak Agata Kwasiżur00:45:3900:51:0400:27:2900:28:2300:27:3800:23:5003:24:03
#74 37115PWSZ im. H. Cegielskiego 1Joanna Stawowa Aleksandra Jankowiak-Bernaciak Agnieszka Tunak-Grześkowiak Mariusz Lemański Marcin Orlikowski Przemysław Orchowski00:41:1400:52:1500:29:4000:29:4500:20:5400:20:4603:14:34
#75 22272Świat Biegacza Fehlau Run Team IIIJoanna Domań Hanna Jaraszkiewicz Patrycja Grzeszczyk Weronika Hedzielska Kamila Bobińska Ania Szcześniak00:42:5900:46:0800:26:0600:21:4400:23:2400:25:3003:05:51
#76 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#77 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#78 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#79 175275Labo sPrintJeroen Bijpost Sebastian Sagan Paweł Niedzielski Bartłomiej Rabsh Maciek Kubla Olek Stępień00:52:4101:03:2200:28:5400:28:3700:25:3700:29:4503:48:56
#80 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#81 27230Verocel-PolskaJarosław Woźny Mirosław Serafiński Przemysław Szymczak Tomasz Lubiński Michał Naszko Miłosz Dańczuk00:43:1900:49:5900:23:1400:26:0600:20:3800:24:4803:08:04
#82 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#83 132210Raben Logistics PolskaJarek Ciesielski Kuba Hudak Łukasz Wenda Adam Wróblewski Magda Rosińska Marcelina May00:47:0800:55:0400:29:1100:29:4400:34:3900:25:5603:41:42
#84 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#85 119222Drużyna ZenkaJan Pożywiłko Wojciech Czub Monika Czub Piotr Czub Karol Czub Marian Czub00:48:0000:50:3600:31:0700:33:4700:28:1400:27:5903:39:43
#86 4730Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieJakub Pawłowski Jędrzej Jerzmanowski Katarzyna Jerzmanowska Łukasz Ciszewski Michał Walkowiak Maciej Łukaszewicz00:43:1900:47:5100:30:3400:27:1400:27:0900:24:1803:20:25
#87 82202mat-fizJakub Pagórski Katarzyna Siemiątkowska Jakub Filarowicz Marcin Idziorek Mariusz Rutkowski Lidia Blaszka00:52:5300:48:5400:22:4600:24:0100:27:1700:35:3103:31:22
#88 197265Deloitte Adventure Team GazeleJakub Gilgenast Agnieszka Sawicka Jędrzej Siarkowki Natalia Mateja Paweł Pochylski Mateusz Dużyński01:01:0900:58:5100:30:2800:31:2100:25:3500:27:5203:55:16
#89 71247KB UE PoznańJacek Trębecki Marian Gorynia Waldemar Budner Jan Fazlagic Joanna Świderska Waldemar Rydzak00:49:3800:54:2700:27:5400:25:5100:25:3700:24:0003:27:27
#90 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#91 45253SZWLA WO-MENJacek Majewski Adrian Zimny Izabela Świgoń Natalia Kwarciak Magdalena Krukowska Adam Krukowski00:45:0500:45:4500:31:2200:29:0800:25:3600:22:1003:19:06
#92 12213ACO 2Jacek Deja Szymon Nowak Jerzy Feldmann Tomasz Miazek Marcin Kwaśny Marek Nowicki00:51:5700:51:1200:28:2500:32:5600:30:4700:24:5903:40:16
#93 150105Biegając do tyłu robię szumIzabela Ostrowska Emil Witkowski Piotr Kiałka Maksymilian Kiałka Bartosz Kiałka Bartłomiej Adamczewski00:51:1100:52:3900:30:3400:32:5700:30:4400:26:2703:44:32
#94 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#95 52246Twining RunIlona Morawiec Łukasz Błoch Dariusz Wojciechowski Robert Żminkowski Mateusz Gadziński Krzysztof Kołaczkowski00:51:0100:55:1000:24:1900:25:1400:22:2300:24:2503:22:32
#96 74208Espeo cheetahsIga Stępniak Piotr Ceranek Michał Kómoch Tomasz Tomalak Svetlana Wojciechowska Filip Chmarzyński00:52:0500:47:1300:26:0800:26:1300:24:5500:32:0503:28:39
#97 257119OBLATANI III Biuro StylHanna Ławniczak Iwona Matuszczak-Szulc Katarzyna Szymczak Maciej Szwarz Paulina Gospodarek Przemysław Kaźmierczak01:10:1100:59:4000:42:0400:35:2600:27:5900:28:2304:23:43
#98 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#99 10217KGHM ZG RUN 2Grzegorz Magiera Remigiusz Przytulski Paweł Piotrowski Mariusz Tazbir Krzysztof Kądziołka Paweł Doliński00:39:0300:46:4200:21:2800:21:2300:22:4800:22:1602:53:40
#100 4205EDI TEAM ZgorzelecGrzegorz Maciorowski Michał Kuńczak Tomasz Rudnik Janusz Wojnarowicz Sebastian Krawiec Robert Zalewski00:35:0000:38:5500:20:0600:19:2200:19:4600:18:4402:31:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności