Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 74208Espeo cheetahsIga Stępniak Piotr Ceranek Michał Kómoch Tomasz Tomalak Svetlana Wojciechowska Filip Chmarzyński00:52:0500:47:1300:26:0800:26:1300:24:5500:32:0503:28:39
#2 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#3 62226SzybciEYŁukasz Jędrzejczak Michał Potrawiak Karolina Karczewska Aleksandra Szczepaniak Magdalena Chmielewska Daniel Wiącek00:44:4900:52:1900:26:0100:26:1200:28:2400:27:3303:25:18
#4 94165PragmatIQ Kancelaria PrawnaTomasz Bojkowski Aleksander Gałek Tomasz Rutkowski Rafał Szymkowiak Mateusz Buszkiewicz Kamil Ekiert00:49:2200:53:0400:25:2800:26:1000:29:3600:29:3803:33:18
#5 186220NaviExpertMariusz Perzanowski Kinga Masiarek Jakub Stefaniak Tomasz Hapke Dawid Kałka Nikodem Piechocki00:53:5200:59:5100:31:5200:26:0900:29:1300:29:2203:50:19
#6 20241Szybkie CAPcieRadosław Grzybowski Paweł Zaremba Adam Pająk Frederik Stefanski Tomasz Kaliszuk Michał Burzyński00:41:2700:42:5400:26:2000:26:0700:25:0800:22:4103:04:37
#7 27230Verocel-PolskaJarosław Woźny Mirosław Serafiński Przemysław Szymczak Tomasz Lubiński Michał Naszko Miłosz Dańczuk00:43:1900:49:5900:23:1400:26:0600:20:3800:24:4803:08:04
#8 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#9 23127Słubicka Akademia BiegowaAnna Zielińska Justyna Romej Elżbieta Romej Aleksandra Romej Ewa Kiedrowicz Agata Kiedrowicz00:42:1600:44:4500:24:3900:26:0400:25:1500:23:3103:06:30
#10 16249For Run Team IPaweł Wojciechowski Grzegorz Urbańczyk Magdalena Demel-Wieczorek Małgorzta Bider - Mateusz Borkowski00:36:3000:40:5500:26:0700:25:5900:29:0100:20:5302:59:25
#11 15193AvengersTomasz Pohl Tomasz Staniszczak Sławomir Woźny Laura Tarsa Zuzanna Cieśla Paulina Tomak00:39:3000:42:1000:22:1300:25:5400:24:3600:22:5502:57:18
#12 71247KB UE PoznańJacek Trębecki Marian Gorynia Waldemar Budner Jan Fazlagic Joanna Świderska Waldemar Rydzak00:49:3800:54:2700:27:5400:25:5100:25:3700:24:0003:27:27
#13 312Prokuratura PoznańGerard Konopka Artur Kaczmarek Michał Kokociński Roman Szymanowski Krzysztof Krysztofiak Grzegorz Gucze00:43:4700:43:2200:24:0000:25:4500:27:3000:25:5603:10:20
#14 41101CYBINA TEAMPrzemysław Sznura Marek Pietrzak Piotr Walkowiak Tomasz Dawidziński Marek Kościelniak Oskar Czechowski00:46:2700:55:4500:23:0800:25:3800:22:4700:22:5303:16:38
#15 599QARSON IDawid Lewczuk Ewelina Kasprzak Izabela Ciesielczyk Tadeusz Rutkowski Karol Konieczny Dominik Ślusarczyk00:47:4800:46:2300:32:2500:25:3800:27:0100:25:2703:24:42
#16 7042Pekabex - dział projektowy 1Bartosz Bartkowiak Marcin Luber Ewelina Wetulani Łukasz Meller Łukasz Bola Wawrzyniec Andrzejewski00:47:4200:50:0900:28:5500:25:3500:30:2100:24:3403:27:16
#17 68242Allegro RunnersNatalia Lec Dariusz Dubicki Dominika Ciszewska Justyna Salamon Rafał Guźniczak Krzysztof Płatek00:49:5800:52:3000:26:2000:25:3400:27:0100:25:2003:26:43
#18 14677SMM LEGAL TEAM 1Przemysław Maciak Tymoteusz Mądry Tomasz Lewandowski Mikołaj Maśliński Damian Michalski Aleksandra Guminiak00:47:4600:58:3100:25:5500:25:3400:32:0500:34:2503:44:16
#19 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#20 130186Babimojski Klub Biegowy BakcylAdam Śledź Patryk Krakowian Andrzej Rudnicki Andrzej Iks Alina Jągowska Dominik Dziku Dzikowski00:47:4900:54:3500:28:4900:25:1700:32:1600:32:5303:41:39
#21 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#22 168273Pfeifer & Langen Marketing - Diamant ProSportMariusz Mądry Paweł Maciejewski Ewa Ciesielska Przemysław Figlarek Wojciech Trafas Bartosz Szałata00:51:3900:54:0500:31:0400:25:1600:31:5600:33:2003:47:20
#23 52246Twining RunIlona Morawiec Łukasz Błoch Dariusz Wojciechowski Robert Żminkowski Mateusz Gadziński Krzysztof Kołaczkowski00:51:0100:55:1000:24:1900:25:1400:22:2300:24:2503:22:32
#24 26197gRUNwald team PoznańBartosz Pyszczak Alina Juskowiak Mariusz Kowalczyk Anna Michałowska Alina Licznierska Mateusz Nowicki00:40:5000:54:4200:22:3500:25:1100:23:2100:21:1003:07:49
#25 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#26 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#27 3670Piątkowo na Biegowo IIAdam Ptak Marcin Napierała Dorota Ptak Joanna Ratajczak Magdalena Pakulska Mariusz Kossowski00:39:4700:49:3100:28:2000:25:0200:25:0500:26:4503:14:30
#28 174131Miller Graphics PolandPatryk Kubiak Bartosz Obrzut Marcin Melosik Rafał Kassner Anna Jaworska Maciej Orchowicz00:47:4001:01:5200:29:2600:25:0100:28:0700:36:2003:48:26
#29 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#30 38187ZAWSZE GOTOWIAndrzej Łysiak Leszek Stasik Aleksandra Szczecińska Michał Kędziora Jędrzej Stasik Tomasz Kędziora00:41:0000:47:1300:31:3400:24:5800:25:3400:25:3003:15:49
#31 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#32 4884S.C.REPMichał Lednicki Arkadiusz Szajek Marcin Maciaszek Tomasz Zabłocki Dominika Godzisz Grzegorz Szwarc00:47:5700:48:5400:26:1400:24:4400:27:1800:25:5803:21:05
#33 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#34 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#35 34108Ofix.plDorota Lutomska Marcin Duda Szymon Kępa Janusz Noszczyński Krzysztof Olszański Robert Pietek00:38:5200:46:3400:24:0200:24:3000:30:4200:29:0803:13:48
#36 1261ViaCon 1Wojciech Janowicz Marcin Czyżewski Mariusz Peronski Mateusz Lubieniec Mateusz Zaleśny Krzysztof Sobór00:38:3800:47:0900:21:4700:24:2900:22:3700:20:2702:55:07
#37 8110Lucky LukiDawid Lipowy Łukasz Stachowiak Monika Rabiega Bogna Jaszczak Ewa Szawelska Szczepan Rabiega00:34:2800:42:1200:24:0000:24:2000:24:5700:21:5802:51:55
#38 7130Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak Mateusz Agaciak Patrycja Kołecka Renata Wojtkowiak Justyna Wysokińska Stefan Wojtkowiak00:34:3700:38:2900:23:3700:24:1400:23:2900:20:5302:45:19
#39 82202mat-fizJakub Pagórski Katarzyna Siemiątkowska Jakub Filarowicz Marcin Idziorek Mariusz Rutkowski Lidia Blaszka00:52:5300:48:5400:22:4600:24:0100:27:1700:35:3103:31:22
#40 46264Deloitte Adventure Team OneAleksandra Musiał Karol Ciszak Mateusz Lorych Patryk Kleparski Jakub Giel Artur Szczepaniak00:43:2600:51:0200:28:4700:23:5100:26:0500:26:2503:19:36
#41 54245TAKE RUN 2Małgorzata Jankowska Michał Kaznowski Ewa Syska Wojciech Mytko Krzysztof Owsianowski Robert Paniączyk00:57:0500:47:0200:27:2100:23:4800:25:2600:23:2003:24:02
#42 51225O-I POLAND HUTA SZKŁA POZNAŃMichał Siekierski Mariusz Witko Marta Wolska Łukasz Szczepaniak Agnieszka Majewicz Artur Gawrych00:45:4400:50:0400:29:2000:23:4000:28:5700:24:3003:22:15
#43 30155MANN HUMMEL FT POLANDKrzysztof Idkowiak Dariusz Frąckowiak Marcin Plackowski Michał Jagodzik Wojciech Feledziak Arkadiusz Chudy00:42:0900:49:4500:26:0400:23:3900:23:3600:24:3703:09:50
#44 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#45 32218KGHM ZG RUN 3Lucjan Zdobylak Marek Bartosik Andrzej Łuczyński Bogdan Frydrych Tomasz Miller Sławomir Targosiński00:42:3400:49:4900:24:4100:23:2700:25:0100:25:0503:10:37
#46 13109MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2Natalia Janik Karolina Klupczyńska Katarzyna Sokołowska Magdalena Sobczyńska Emanuela Adamczyk Aleksandra Kaczmarek00:42:0900:44:1200:22:4200:23:2300:21:5800:21:3402:55:58
#47 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#48 77206SPORTOPEDICAKacper Dobersztyn Marcin Podwika Martyna Świdurska Małgorzata Kołacka Wojciech Słowiński Marcin Łepski00:49:2200:49:2800:28:2300:23:1700:31:0400:28:0003:29:34
#49 2171Bejot Team ITomasz Jakubczak Maciej Skrzypczak Krzysztof Kozłowski Marcin Durzyński Piotr Karman Michał Zygmunt00:47:3900:43:3000:21:4700:23:0600:26:4500:22:4803:05:35
#50 18154MANN HUMMEL FT POLAND 2Tomasz Kasperski Marcin Nowak Katarzyna Burdajewicz Hubert Gorynia Bartek Łabędzki Łukasz Skrzypczak00:41:1500:46:2600:25:3900:22:1800:24:4400:22:0003:02:22
#51 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#52 19146(nie)dzielna drużynaRafał Ławski Tomasz Kanikowski Michał Augustyniak Marek Buchnat Maciej Wojtkowiak Elżbieta Wojtkowiak00:40:3000:46:2500:25:4500:22:0900:22:4600:26:2703:04:02
#53 22272Świat Biegacza Fehlau Run Team IIIJoanna Domań Hanna Jaraszkiewicz Patrycja Grzeszczyk Weronika Hedzielska Kamila Bobińska Ania Szcześniak00:42:5900:46:0800:26:0600:21:4400:23:2400:25:3003:05:51
#54 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#55 10217KGHM ZG RUN 2Grzegorz Magiera Remigiusz Przytulski Paweł Piotrowski Mariusz Tazbir Krzysztof Kądziołka Paweł Doliński00:39:0300:46:4200:21:2800:21:2300:22:4800:22:1602:53:40
#56 14271Świat Biegacza Fehlau Run Team IIWojciech Wieczorek Arkadiusz Marchwicki Grzegorz Świątnicki Jarosław Brodowicz Leszek Domań Sławomir Sąsiadek00:39:2100:47:4700:22:0500:21:2000:23:3000:22:0802:56:11
#57 6270Świat Biegacza Fehlau Run TeamKrzysztof Cwalina Tomasz Kobsch Gilles Greiveldinger Adam Szuda Piotr Stachowiak Krzysztof Kacprzak00:37:1200:41:5200:19:5300:20:5500:21:3300:21:5602:43:21
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298MANUFAKTURA MIESZKAŃŁukasz Wietecki Adrian Żakowski Piotr Kaźmierczak Tomasz Zegarlicki Paweł Gorzelańczyk Patryk Sobczyk00:33:0100:36:3300:18:3200:19:3700:19:1600:19:0302:26:02
#59 4205EDI TEAM ZgorzelecGrzegorz Maciorowski Michał Kuńczak Tomasz Rudnik Janusz Wojnarowicz Sebastian Krawiec Robert Zalewski00:35:0000:38:5500:20:0600:19:2200:19:4600:18:4402:31:53
#60 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3216KGHM ZG RUN 1Karol Winniczuk Mateusz Szczepański Grzegorz Jankowski Jerzy Mazurkiewicz Robert Walkowiak Jakub Plewko00:34:5600:38:2300:19:1200:19:1100:19:5600:19:3002:31:08
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1269Centrum Treningowe Świat BiegaczaMarcin Fehlau Grzegorz Michalak Roch Goszczyński Szymon Bytniewski Kacper Kwapiszewski Wiktor Maćkowiak00:33:0700:35:4400:17:2400:18:0200:17:3700:17:5602:19:50
#63 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#64 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#65 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29
#66 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności