Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 58113NOVOL 2Maciej Martinek Rafał Młodzikowski Piotr Modzelewski Krystian Stępień Mieszko Piśmienny Witold Siwiński00:48:3000:47:2800:24:5800:30:3100:26:1000:26:5403:24:31
#2 14351Incoguto TeamMarcin Oleś Kazimierz Dejnak Tomasz Łącki Alicja Jasińska Przemysław Sobieniak Sławomir Błażejczyk00:53:1000:56:3600:29:1200:29:4200:27:5000:27:0103:43:31
#3 24117OBLATANI I Biuro StylDawid Dybol Damian Bezak Marcin Krell Sławomir Cieślak Waldemar Lis Tomasz Walęsiak00:39:2600:47:1500:21:5600:27:3800:24:0400:27:0403:07:23
#4 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#5 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#6 76267Porsche Poznań Franowo - salon AudiDominik Fijałkowski Tomasz Stelmach Mikołaj Loba Kajetan Szułczyński Dariusz Pawlak Dawid Tomczak00:47:3000:49:3700:26:4400:29:1800:28:4500:27:1103:29:05
#7 183232Take Run 1Bogna Warzycha Bartosz Totleben Magda Totleben Kamila Sikorska- Podyma Kinga Zalejarz Anna Kurcz Kielar00:57:5100:55:1800:25:5600:30:5100:32:2600:27:1503:49:37
#8 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#9 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#10 11478SMM LEGAL TEAM 2Rafał Sikorski Krzysztof Urbańczak Daria Gil Arkadiusz Habiera Adrian Rycerski Monika Ratajczak00:49:2800:53:1200:35:2600:27:1800:25:4700:27:1803:38:29
#11 17085FobaroKatarzyna Wojewódzka Aleksander Bromberek Krzysztof Jagodziński Natalia Grzeszkowiak Wojciech Cieślewicz Piotr Siebert00:51:4900:55:4500:31:5000:29:3500:31:2500:27:2903:47:53
#12 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#13 62226SzybciEYŁukasz Jędrzejczak Michał Potrawiak Karolina Karczewska Aleksandra Szczepaniak Magdalena Chmielewska Daniel Wiącek00:44:4900:52:1900:26:0100:26:1200:28:2400:27:3303:25:18
#14 72178PROMAG RUNning TEAMMaciej Muchała Marcin Kaczmarek Sebastian Kopaszewski Rafał Jasiński Mateusz Bejga Grzegorz Banaszkiewicz00:50:5200:49:5700:26:4500:26:5000:25:4200:27:3903:27:45
#15 19525Equi Vet SerwisBeata Antkowiak Miłosz Tomaszewski Joanna Przewoźna Bartek Jankowiak Maciej Przewoźny Aleksandra Bartylak00:54:2500:56:2700:39:0400:28:4200:28:1300:27:3903:54:30
#16 155231Osadkowski RunTeamDawid Grześkowiak Eliza Marcinkowska Marcin Foremny Krzysztof Świerczyński Katarzyna Foremna Wojciech Jasik00:57:0000:56:0300:25:3700:29:0400:30:3100:27:4103:45:56
#17 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#18 85213SNOW.DOG ADVENTURERadek Zaworski Bartek Igielski Paweł Szafrański Kamil Degórski Marcel Mierzejewski Piotr Jabłoński00:42:0000:59:0500:26:3700:27:4600:28:1700:27:4703:31:32
#19 15481Majorel - ZalandoPrzemysław Budziszewski Marek Dolatowski Weronika Rępalska Agnieszka Głowacka Mateusz Miś Michał Kawka00:51:1100:49:2900:31:0000:36:3800:29:4600:27:4803:45:52
#20 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#21 164100Fundacja Niesiemy NadziejęPaweł Koczewski Robert Katafiasz Anna Zrobczyńska Krystyna Bartkowiak Zygmunt Waśkowski Sylwester Białowąs00:49:2501:01:5600:27:4300:30:3500:29:1300:27:5103:46:43
#22 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#23 197265Deloitte Adventure Team GazeleJakub Gilgenast Agnieszka Sawicka Jędrzej Siarkowki Natalia Mateja Paweł Pochylski Mateusz Dużyński01:01:0900:58:5100:30:2800:31:2100:25:3500:27:5203:55:16
#24 177243Stowarzyszenie Księgowych PoznańAgnieszka Matkowska Robert Uzarewicz Anita Skoczylas Katarzyna Cieślewicz-Galas Beata Skorniak Piotr Żakowski00:57:5800:52:3400:33:3400:27:5800:29:1800:27:5503:49:17
#25 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#26 119222Drużyna ZenkaJan Pożywiłko Wojciech Czub Monika Czub Piotr Czub Karol Czub Marian Czub00:48:0000:50:3600:31:0700:33:4700:28:1400:27:5903:39:43
#27 77206SPORTOPEDICAKacper Dobersztyn Marcin Podwika Martyna Świdurska Małgorzata Kołacka Wojciech Słowiński Marcin Łepski00:49:2200:49:2800:28:2300:23:1700:31:0400:28:0003:29:34
#28 157124POWIAT POZNAŃSKINatalia Siejek Artur Trzepałkowski Tomasz Skupio Joanna Chłysta Joanna Smolińska Karolina Mądrzak00:51:3400:56:2000:28:4800:29:1800:32:1500:28:0003:46:15
#29 121142Może dobiegnąAleksander Kurz Paweł Kuznowicz Szymon Sobczak Adrian Michalski Kacper Karbowy Piotr Barczak00:47:2800:57:5600:28:3800:32:3500:25:1900:28:0103:39:57
#30 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#31 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#32 63248PRZYBECCY TEAMTomasz Przybecki Piotr Kotkowski Dariusz Przybecki Karolina Kotkowska Paweł Kalita Damian Maciejewski00:49:4800:42:2700:31:3300:26:2900:26:5900:28:1303:25:29
#33 227235Pybaro Dwa ZeroRobert Kuna Juliusz Drygalski Hubert Spych Konrad Szadkowski Emil Spych Adam Wolski00:59:4100:59:4100:33:1300:32:3200:29:5000:28:2104:03:18
#34 257119OBLATANI III Biuro StylHanna Ławniczak Iwona Matuszczak-Szulc Katarzyna Szymczak Maciej Szwarz Paulina Gospodarek Przemysław Kaźmierczak01:10:1100:59:4000:42:0400:35:2600:27:5900:28:2304:23:43
#35 21083MEJDŹOR-EL TERRORAgnieszka Górska Carlos Hilario Navas Montilla Karolina Kononowicz Illia Baihot Valeriia Lytvynenko Artem Pleskachov00:57:3600:49:5100:33:5700:30:2200:37:4500:28:2303:57:54
#36 87209PWC Running Team 2Julita Włoszczyna Filip Graczyk Tomek Lewicki Kacper Czapracki Ewa Nowicka Jakub Pietrusiewicz00:55:3400:43:5300:24:2600:28:4000:31:0100:28:2503:31:59
#37 93137FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IPatryk Filipiak Jan Musiałkiewicz Mikołaj Wiza Marzena Rosler-Borakiewicz Paweł Musiałkiewicz Szymon Rajski00:47:4500:49:5900:30:0400:32:5400:24:0600:28:2803:33:16
#38 213159Brodex Team SwarzędzDamian Żerko Adam Zawada Andrzej Skubiszak Wiesław Brodziszewski Rafał Narożny Jacek Fajfer00:52:3901:00:5500:34:2400:30:0100:32:4300:28:3503:59:17
#39 151261StruśKardio1Weronika Greberska Bartosz Stępa Marek Słomczyński Michał Adamczyk Anna Tomaszewska Bartek Kalawski00:52:2000:54:0500:30:3300:28:5600:30:0900:28:3603:44:39
#40 97240Capgemini 404 not foundMateusz Kaczmarek Jacek Kamiński Paweł Kaptur Michał Kotecki Cezary Konieczny Maciej Jankowski00:44:2101:00:4500:26:2300:28:2400:25:5100:28:3803:34:22
#41 221238OLX Group Team IIZuzanna Łuszczewska Jacek Kaczmarek Marta Dominiak-Sporna Michał Wiśniewski Adam Anczykowski Mariusz Szerszeniewski00:51:3501:08:3300:32:2900:31:4700:28:4200:28:4204:01:48
#42 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#43 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#44 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#45 9826Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w PoznaniuBartosz Bardziński Michał Francuzik Piotr Kucharski Stanisław Binek Przemysław Kuczkowski Tomasz Goliński00:50:2900:52:3900:27:5800:27:1500:27:1800:28:5203:34:31
#46 102147CZIPI plusKonrad Jacek Marcin Jasiński Eugeniusz Pokora Remigiusz Ciemiński Marcin Chmielewski Żaneta Chmielewska00:44:3700:53:1000:27:1900:29:0300:31:5400:28:5603:34:59
#47 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#48 8924BROENAndrzej Mańkowski Jędrzej Binek Jacek Czepczyński Jarosław Czajkowski Grzegorz Gomulec Dawid Dymek00:45:1200:54:0500:24:2500:31:3800:27:4700:28:5703:32:04
#49 142252For Run Team IVMarcin Kępiński Rafał Łuczyk Paweł Słomiński Piotr Kuźma Maciej Kostrzewa Mikołaj Stróżniak00:48:0400:53:1400:34:3500:29:1300:29:2100:28:5703:43:24
#50 10069Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 4Zbigniew Gruźlewski Włodzimierz Adamczyk Mariusz Eckert Mateusz Szkudlarz Jacek Wojciechowski Kamil Andrzejewski00:52:2900:50:1100:27:0800:29:0200:26:5900:28:5903:34:48
#51 137255ESCRACE02Magda Pieczka Alicja Dembna Aneta Białek Jean-Matthieu Schmerber Loris Dalmasso Paweł Paszek00:50:3900:53:3100:29:3500:28:5700:30:2700:28:5903:42:08
#52 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#53 12935Altvater PiłaAgnieszka Pacholska-Cybulska Paweł Bardziński Daniel Krysztofiak Romuald Stupkiewicz Tomasz Soboń Radosław Marinow00:49:5800:53:0400:29:1700:31:2700:28:4600:29:0403:41:36
#54 34108Ofix.plDorota Lutomska Marcin Duda Szymon Kępa Janusz Noszczyński Krzysztof Olszański Robert Pietek00:38:5200:46:3400:24:0200:24:3000:30:4200:29:0803:13:48
#55 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#56 101180Egnyte SparksMichał Wróbel Dominika Dębińska Adam Zawada Adam Jędro Bartosz Jarocki Anatoliy Kucher00:41:4500:59:2300:26:5800:29:2200:28:1800:29:1103:34:57
#57 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#58 40136Fitatu RunnersRobert Gacki Łukasz Domański Adam Lenkowski Marta Kokocińska Małgorzata Dąbrowska Agnieszka Kłapkowska00:39:1100:40:1300:28:4200:31:4800:27:1600:29:1203:16:22
#59 167189W ścieklEYAgnieszka Janicka Michał Tomczak Bogusz Ochocki Klaudia Leśniak Maksym Lupyekin Michał Golmanowski00:57:5600:56:1600:26:3500:26:2000:30:3600:29:1803:47:01
#60 106200Kancelaria Brokerska Pawlak-SzubertPaweł Pogorzelski Wiesław Szukała Wojciech Krysiak Arleta Lewandowska Magdalena Szubert Krzysztof Pawlak00:47:2500:54:2900:26:2000:29:4000:29:1500:29:2103:36:30
#61 186220NaviExpertMariusz Perzanowski Kinga Masiarek Jakub Stefaniak Tomasz Hapke Dawid Kałka Nikodem Piechocki00:53:5200:59:5100:31:5200:26:0900:29:1300:29:2203:50:19
#62 19263ViaCon3Łukasz Kończak Adam Czerepak Marta Łuczkowska Artur Pawlak Weronika Nowak Maciej Wiśniewski00:52:4100:57:2900:31:4800:31:2000:30:0100:29:3103:52:50
#63 94165PragmatIQ Kancelaria PrawnaTomasz Bojkowski Aleksander Gałek Tomasz Rutkowski Rafał Szymkowiak Mateusz Buszkiewicz Kamil Ekiert00:49:2200:53:0400:25:2800:26:1000:29:3600:29:3803:33:18
#64 141121ARTBIX TEAMMartyna Grzelak Marta Szymanowska Dominika Adamus Dorota Kulig Paulina Cieślak Magdalena Borkowska00:49:2700:54:0600:27:0800:32:5900:29:2600:29:4203:42:48
#65 16348Szpital LutyckaWłodzimierz Pawłowski Jaromir Furmaniuk Karina Wronka Joanna Kaczmarek-Wiegandt Karolina Klain Maciej Głyda00:55:3800:47:1000:34:2200:31:5400:27:5500:29:4303:46:42
#66 175275Labo sPrintJeroen Bijpost Sebastian Sagan Paweł Niedzielski Bartłomiej Rabsh Maciek Kubla Olek Stępień00:52:4101:03:2200:28:5400:28:3700:25:3700:29:4503:48:56
#67 204149BritenetMichał Pogorzelski Łukasz Nienartowicz Olga Kamińska Arkadiusz Patek Krzysztof Małolepszy Dominik Jasiczek01:03:2400:54:5500:28:4000:29:3200:30:0200:29:4703:56:20
#68 26022DUNI EFF 1Anna Kurcius-Smoczyk Don Frederiksen Anna Czarnecka Paweł Woźniak Dominika Rutka Marcin Pawlik01:04:4601:07:0800:34:5700:31:5200:36:1300:29:5404:24:50
#69 21974Torpol Runinng Team 1Małgorzata Stodolna Daria Skrzypczak Monika Olszewska Agnieszka Korytowska Dominika Zaczyńska Alona Ostrowska00:58:4500:58:2700:30:4200:32:1000:30:5800:29:5504:00:57
#70 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#71 22245Pekabex - LatawceKamil Bednarek Yuliia Ihnatieva Aleksandra Szurgot Bartek Cyszke Katarzyna Sikora Cezary Ambroziak00:48:1401:01:2100:37:4400:28:0100:36:2700:30:1204:01:59
#72 124168Raben SSC 2Magdalena Luch Maciej Jarosz Julia Kasprzyk Adrian Gołębiewski Daria Pelczyk Szymon Dworzyński00:52:3900:45:2300:31:1300:30:1300:30:5100:30:1503:40:34
#73 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#74 237150Biegające BelferkiAnna Jarczyńska Magdalena Budzicz Aneta Gicala Joanna Groszak Elżbieta Fudala Roma Błaszczyk00:58:3701:01:4200:31:5700:30:4700:34:3700:30:2704:08:07
#75 24880Można to było zrobić lepiejAdam Nowicki Agnieszka Krzewińska Adrianna Krzywdzik Jakub Dolczewski Anna Rucka Damian Kopiński00:50:0901:11:0000:31:4900:37:0500:34:0100:30:2804:14:32
#76 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#77 215211wspaniali ASTATuMikołaj Komasiński Tomasz Rzyski Edyta Trawińska Karolina Kurzyk Anna Gawęcka Michał Nowak00:57:0300:59:0000:32:4800:30:2800:29:4800:30:2803:59:35
#78 160259SUPER-PHARMPaulina Hildebrańska Szymon Więckowski Paulina Kropidłowska Paulina Burdajewicz Przemysław Troczyński Piotr Łęgowski00:49:2600:57:1200:36:2500:29:2400:23:3200:30:3103:46:30
#79 189196INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ ABSOLWENCIAdam Walid Artur Przybysz Zuzanna Zielińska Karolina Kantor Marta Rymelska Julia Wochna00:51:1100:48:4300:27:2300:40:1300:33:4500:30:3503:51:50
#80 217192Pekabex - dział księgowościZuzanna Różalska Justyna Kuras Agnieszka Drogi Angelika Kos Karolina Wójcicka Sławomir Kaczmarek01:08:0400:52:0600:30:1700:27:4300:32:0500:30:3504:00:50
#81 24216Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w PoznaniuRenata Borowska-Juszczyńska Marian Kulczyński Beata Budkiewicz Andre Kasztelan Agnieszka Szuba Kacper Bardzki00:58:2501:01:3600:34:5700:34:3100:30:1400:30:3804:10:21
#82 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#83 83190Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuBłażej Golec Piotr Smudziński Marta Kozłowska Artur Turas Jan Popowski Artur Ginter00:50:2000:44:4800:28:1000:29:0900:28:1700:30:4103:31:25
#84 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#85 194262StruśKardio2Michał Guliński Tomasz Łuczak Paweł Hajkowicz Marcin Majewski Magdalena Polewska Angela Przywarska00:53:0500:53:2000:30:4000:29:1900:36:0500:30:4703:53:16
#86 180260SUPER-PHARM 2Emil Banasiak Natalia Skowron Natalia Sytek Dorota Szadkowska Patrycja Targoszyńska Justyna Janik00:45:3900:55:4600:34:4100:29:3600:32:4500:30:5703:49:24
#87 81224Dachser Team IIAdrian Mielcarek Sławomir Konieczny Joanna Hańczyk Michał Gorzkowski Damian Górecki Piotr Wojna00:54:4700:42:4300:26:0200:27:0700:29:3100:31:0003:31:10
#88 214133B.free SportWaldek Jankowski Mariusz Kopras Lidia Radeberg Beata Kopras Elżbieta Górniak Szymon Krzywda00:52:2001:00:0000:34:1900:30:5400:30:4600:31:0203:59:21
#89 20754PnB MorsyEwa Felkel Robert Sobkowiak Ilona Krzyżaniak Zbigniew Kegel Agnieszka Gizelska Piotr Gizelski00:53:0800:54:5000:32:1100:32:2100:33:3000:31:0403:57:04
#90 169138FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IIMarcin Barłog Przemysław Szmidt Aleksander Moroz Denis Jankowski Michał Babicz Bartosz Grochal00:52:3100:58:3600:28:4400:27:2700:29:0600:31:1103:47:35
#91 67169V&P TeamMałgorzata Jackowiak Artur Zawisza Mariusz Kubczak Katarzyna Ciemniak-Urbaniak Mateusz Krawczyk Agnieszka Andrzejczyk00:45:0800:46:2900:24:5000:27:5800:30:2400:31:1603:26:05
#92 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#93 224236Fibaro 1Paulina Rusinek Piotr Skorupiński Błażej Skrzypczak Sebastian Kurek Kamil Stelmach Przemysław Kokorzycki01:02:5500:51:0700:36:5300:27:1600:33:0800:31:2004:02:39
#94 229145Panasonic 3Maciej Dobek Mateusz Zieliński Jarosław Wiśniewski Przemysław Młyńczak Jakub Wiśniewski Lech Wieliński00:45:4900:55:1900:33:0500:49:5600:28:1400:31:2104:03:44
#95 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#96 247139QARSON IIAgnieszka Grajek Marzena Sienkowska Alicja Krzykowska Damian Ciesielczyk Daniel Jawojsz Rémi Horla00:56:5401:15:4800:29:2400:29:1000:29:3900:31:3004:12:25
#97 184172Dziewczyny z MoraskaMonika Zaród Izabale Janowska-Ścibisz Paula Pestka Maria Pol Paulina Bekas Małgorzata Małecka00:52:0400:57:3400:27:5600:30:2700:30:1500:31:3103:49:47
#98 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#99 226170V&P GroupArek Legoń Rafał Adamczyk Łukasz Urbaniak Eryk Rzeszutek Jakub Połom Monika Jóskowiak01:04:1900:58:1800:25:2200:32:5800:30:4500:31:3404:03:16
#100 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności