Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Biegamy razem w Słupsku

Wyniki - 15 czerwca 2019, Słupsk

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 5750Kępka KarolinaKSTOPA Słupsk (POL)7-700:29:32
#2 608Brzezińska AgnieszkaKSłupsk (POL)8-800:29:58
#3 6163Lewandowska MariaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)9-900:30:05
#4 62137Zarzycka IzabelaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)10-1000:30:05
#5 6318Domagała EdytaKVacu Activ (POL)11-1100:30:20
#6 6522Dupik AnnaKSłupsk (POL)12-1200:30:26
#7 676Borodziuk AnetaKSłupsk (POL)13-1300:30:43
#8 68124Szołtysik AgnieszkaKUstka (POL)14-1400:30:43
#9 7077Motowidło-Zawadzka IzabellaKDECATHLON POWER SŁUPSK (POL15-1500:30:56
#10 7178Mrozik JoannaKSłupsk (POL)16-1600:31:04
#11 7251Klejdysz BeataKSłupsk (POL)17-1700:31:13
#12 74127Klimczak AgnieszkaKDwa Kije (POL)18-1800:31:39
#13 7661Lesner-Mączyńska MonikaKUstka (POL)19-1900:31:42
#14 7745Kałuzińska KatarzynaKVacu Activ Gym (POL)20-2000:31:50
#15 7876Michalak-Małecka AnnaKVacu Activ Gym (POL)21-2100:31:51
#16 797Brodacka KatarzynaKSłupsk (POL)22-2200:31:57
#17 8044Kaja JustynaKBest Beasts (POL)23-2300:31:59
#18 811Adamczyk EwaKBest Beasts (POL)24-2400:32:00
#19 82128Talaśka LucynaKUstka (POL)25-2500:32:02
#20 85100Ruszczyńska KingaKVacu Activ Gym Łosino (POL)26-2600:32:29
#21 8674Marczak MałgorzataK- (POL)27-2700:32:42
#22 8725Fruba KarinaKSTOPA Słupsk (POL)28-2800:32:42
#23 8821Duda RóżaKBest Beasts (POL)29-2900:32:44
#24 9115Czerwińska AnnaKBest Beasts (POL)30-3000:32:45
#25 92136Włodarczyk MartaKSTOPA Słupsk (POL)31-3100:33:10
#26 93157Bijok MałgorzataKVacu Activ Gym (POL)32-3200:33:16
#27 94112Skwarek MonikaKSłupsk (POL)33-3300:33:37
#28 9638Jakubowska AleksandraKBydlino (POL)34-3400:33:50
#29 97116Stępień MariaKMobile Plus (POL)35-3500:33:54
#30 9930Jakubowska-Szmajda MałgorzataKSłupsk (POL)36-3600:34:21
#31 10052Knap MartaKVacu Activ Gym (POL)37-3700:34:22
#32 101121Szafrańska KatarzynaKSłupsk (POL)38-3800:34:29
#33 10213Ciachla AgnieszkaKSłupsk (POL)39-3900:34:50
#34 10496Pudelska OliwiaKUstka (POL)40-4000:35:06
#35 1059Burzymowicz JustynaKSłupsk (POL)41-4100:35:09
#36 10695Pudelska IlonaKUstka (POL)42-4200:35:12
#37 10732Grajczak DagmaraKParafia Ewangelicko-Augsburska w43-4300:35:16
#38 108120Sychla MonikaKVacu Activ Gym (POL)44-4400:35:20
#39 11028Budzyńska ElżbietaKSłupsk (POL)45-4500:35:29
#40 11280Murawska KatarzynaKSłupsk (POL)46-4600:35:35
#41 113140Żulińska WiolettaKVacu Activ Gym (POL)47-4700:35:50
#42 11571Majkowska MagdalenaKSłupsk (POL)48-4800:35:54
#43 11659Laskowska AgnieszkaKMobile Plus (POL)49-4900:35:54
#44 119118Sull AgnieszkaKNight Runners Słupsk (POL)50-5000:36:13
#45 120113Smolińska EdytaKSmolińscy TEAM (POL)51-5100:37:29
#46 121133Waliszewska JoannaKSłupsk (POL)52-5200:38:05
#47 12236Hałkowska-Kmiecik EwaKSłupsk (POL)53-5300:38:18
#48 12367Łopaciuk MagdalenaKSłupsk (POL)54-5400:38:20
#49 12466Łopaciuk AnnaKSłupsk (POL)55-5500:38:23
#50 127152Chełmikowska-Wawrzyniak AgataKSłupsk (POL)56-5600:38:58
#51 13158Kurzedlak JadwigaKVacu Activ Gym (POL)57-5700:39:53
#52 13341Janus AnnaKSłupsk (POL)58-5800:41:16
#53 134103Samolej-Kowalska AnnaKSAMOLEJ ZTS (POL)59-5900:41:43
#54 135158Pruska AgnieszkaKWidzino (POL)60-6000:42:25
#55 137135Wilkołek-Szudarska SaturninaKDwa Kije Słupsk (POL)61-6100:42:27
#56 1384Rodak MirosławaKBydlino (POL)62-6200:49:08
#57 13973Marcjan MałgorzataKSłupsk (POL)63-6300:49:08
#58 140159Lenkiewicz MariaKSłupsk (POL)64-6400:53:10
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3565Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)1-100:26:18
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3720Dt AleksandraKSłupsk (POL)2-200:26:24
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4062Lewandowska BeataKSTOPA Słupsk (POL)3-300:26:32
#62 44134Wawrzyniak AnnaKGrąsino (POL)4-400:27:10
#63 5382Niemiec EwaKSłupsk (POL)5-500:28:43
#64 5419Domańska JustynaK- (POL)6-600:28:44
#65 58119Sull KacperMNight Runners Słupsk (POL)-515100:29:33
#66 592Brak DanychM(POL)-525200:29:42
#67 64115Sobański MariuszMVacu Activ Gym (POL)-535300:30:20
#68 6629Gontek ŁukaszMVWBATORY (POL)-545400:30:29
#69 6981Murawski RafałMSłupsk (POL)-555500:30:52
#70 73111Skibiński RafałMSłupsk (POL)-565600:31:26
#71 7547Kania BrajanM– / Akademia Pomorska w Słupsku-575700:31:41
#72 8340Jankowy ŁukasMSłupsk (POL)-585800:32:16
#73 8455Kowalski BartoszMSAMOLEJ ZTS (POL)-595900:32:29
#74 89105Seweryn TomaszMBukowka (POL)-606000:32:45
#75 9031Grabarczyk WojciechMSłupsk (POL)-616100:32:45
#76 9570Madej KrzysztofMMróweczki (POL)-626200:33:38
#77 98123Szmigiero SebastianMSłupsk (POL)-636300:34:07
#78 10333Grzybek BogusławMWolny Strzelec (POL)-646400:35:00
#79 10949Kaziów RyszardMSTOPA Słupsk (POL)-656500:35:26
#80 11169Maciejewski TomaszMSłupsk (POL)-666600:35:30
#81 114129Tokarczyk ArkadiuszMSłupsk (POL)-676700:35:54
#82 11724Fruba AndrzejMRedzikowo (POL)-686800:35:55
#83 11812Chwalewski DanielMSłupsk (POL)-696900:36:05
#84 125153Wasilewski KsaweryMSłupsk (POL)-707000:38:52
#85 126151Wawrzyniak JarosławMSłupsk (POL)-717100:38:52
#86 12854Kosicki PiotrMSłupsk (POL)-727200:38:58
#87 1295Rychliński SebastianM(POL)-737300:39:03
#88 130102Rychliński DamianMWataha - Łączy Nas Bieganie (POL)-747400:39:04
#89 132125Szudarski EdwardMDwa Kije Słupsk (POL)-757500:39:54
#90 136126Szudarski MarekMDwa Kije Słupsk (POL)-767600:42:25
#91 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114Czerniewski MarcinMBatalion Ochrony Bazy Redzikowo-1100:18:34
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2106Sokołowski RyszardM7 BOW (POL)-2200:19:01
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 327Rudnik KrzysztofM(POL)-3300:19:32
#94 410Burzyński AleksanderMTeam Spirit (POL)-4400:19:42
#95 585Pacholczyk KrzysztofMSłupsk (POL)-5500:20:23
#96 6156Kurkul PrzemekMKB Bryza Postomino (POL)-6600:21:23
#97 711Cerapiński MaciekMSłupsk (POL)-7700:21:24
#98 8110Skępiec AdamMLeć Adam, leć... :) (POL)-8800:21:42
#99 9154Kurkul JanekMKB Bryza Postomino (POL)-9900:21:53
#100 1075Klingbein DawidMBATALION OCHRONY BAZY W RED-101000:22:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności