Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Biegamy razem w Słupsku

Wyniki - 15 czerwca 2019, Słupsk

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 592Brak DanychM(POL)-525200:29:42
#2 1295Rychliński SebastianM(POL)-737300:39:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 327Rudnik KrzysztofM(POL)-3300:19:32
#4 2639Bengier KamilM(POL)-262600:25:24
#5 8674Marczak MałgorzataK- (POL)27-2700:32:42
#6 5419Domańska JustynaK- (POL)6-600:28:44
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2106Sokołowski RyszardM7 BOW (POL)-2200:19:01
#8 3683Nowacki KamilM7 BOW (POL)-353500:26:18
#9 1856Kryszpin KrzysztofM7BOW (POL)-181800:24:44
#10 1693Powarzyński DanielMAkademia Marynarki Wojennej (P-161600:24:22
#11 46117Straszak KamilMAktywna Fabryka (POL)-424200:27:29
#12 25139Zielonka MateuszMBaltic Seals (POL)-252500:25:24
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114Czerniewski MarcinMBatalion Ochrony Bazy Redzikowo-1100:18:34
#14 1075Klingbein DawidMBATALION OCHRONY BAZY W RED-101000:22:35
#15 8044Kaja JustynaKBest Beasts (POL)23-2300:31:59
#16 811Adamczyk EwaKBest Beasts (POL)24-2400:32:00
#17 8821Duda RóżaKBest Beasts (POL)29-2900:32:44
#18 9115Czerwińska AnnaKBest Beasts (POL)30-3000:32:45
#19 3290Piłat KacperMBest Beasts (POL)-323200:26:05
#20 89105Seweryn TomaszMBukowka (POL)-606000:32:45
#21 9638Jakubowska AleksandraKBydlino (POL)34-3400:33:50
#22 1384Rodak MirosławaKBydlino (POL)62-6200:49:08
#23 5289Piątkowski MichałMCzarni Słupsk (POL)-484800:28:19
#24 213Antosiak GrzegorzMDecathlon Power (POL)-212100:25:08
#25 7077Motowidło-Zawadzka IzabellaKDECATHLON POWER SŁUPSK (POL15-1500:30:56
#26 31107Sidor MariuszMDECATHLON POWER SŁUPSK (POL-313100:25:57
#27 74127Klimczak AgnieszkaKDwa Kije (POL)18-1800:31:39
#28 132125Szudarski EdwardMDwa Kije Słupsk (POL)-757500:39:54
#29 136126Szudarski MarekMDwa Kije Słupsk (POL)-767600:42:25
#30 137135Wilkołek-Szudarska SaturninaKDwa Kije Słupsk (POL)61-6100:42:27
#31 4584Nowacki ZbigniewMGKS Luzino (POL)-414100:27:25
#32 44134Wawrzyniak AnnaKGrąsino (POL)4-400:27:10
#33 2472Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-242400:25:21
#34 6156Kurkul PrzemekMKB Bryza Postomino (POL)-6600:21:23
#35 9154Kurkul JanekMKB Bryza Postomino (POL)-9900:21:53
#36 27104Seemann SławomirMKobylnica (POL)-272700:25:33
#37 8110Skępiec AdamMLeć Adam, leć... :) (POL)-8800:21:42
#38 97116Stępień MariaKMobile Plus (POL)35-3500:33:54
#39 11659Laskowska AgnieszkaKMobile Plus (POL)49-4900:35:54
#40 3046Kamiński MarcinMMoczymordy Team (POL)-303000:25:53
#41 9570Madej KrzysztofMMróweczki (POL)-626200:33:38
#42 5679Mrugalski StanisławMMTS Hamer Miastko (POL)-505000:29:25
#43 58119Sull KacperMNight Runners Słupsk (POL)-515100:29:33
#44 119118Sull AgnieszkaKNight Runners Słupsk (POL)50-5000:36:13
#45 19130Tomczak DominikMNight Runners Słupsk (POL)-191900:24:46
#46 2848Kargul JacekMNight Runners Słupsk (POL)-282800:25:37
#47 10732Grajczak DagmaraKParafia Ewangelicko-Augsburska w43-4300:35:16
#48 11724Fruba AndrzejMRedzikowo (POL)-686800:35:55
#49 8455Kowalski BartoszMSAMOLEJ ZTS (POL)-595900:32:29
#50 134103Samolej-Kowalska AnnaKSAMOLEJ ZTS (POL)59-5900:41:43
#51 120113Smolińska EdytaKSmolińscy TEAM (POL)51-5100:37:29
#52 34114Smoliński KrzysztofMSmolińscy TEAM (POL)-343400:26:16
#53 5750Kępka KarolinaKSTOPA Słupsk (POL)7-700:29:32
#54 8725Fruba KarinaKSTOPA Słupsk (POL)28-2800:32:42
#55 92136Włodarczyk MartaKSTOPA Słupsk (POL)31-3100:33:10
#56 10949Kaziów RyszardMSTOPA Słupsk (POL)-656500:35:26
#57 1557Kucharek MarcinMSTOPA Słupsk (POL)-151500:24:09
#58 3326Furman TomaszMSTOPA Słupsk (POL)-333300:26:07
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3565Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)1-100:26:18
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4062Lewandowska BeataKSTOPA Słupsk (POL)3-300:26:32
#61 12141Żylicz PawełMStopa Słupsk / USB Ustka (POL)-121200:23:20
#62 608Brzezińska AgnieszkaKSłupsk (POL)8-800:29:58
#63 6522Dupik AnnaKSłupsk (POL)12-1200:30:26
#64 676Borodziuk AnetaKSłupsk (POL)13-1300:30:43
#65 6981Murawski RafałMSłupsk (POL)-555500:30:52
#66 7178Mrozik JoannaKSłupsk (POL)16-1600:31:04
#67 7251Klejdysz BeataKSłupsk (POL)17-1700:31:13
#68 73111Skibiński RafałMSłupsk (POL)-565600:31:26
#69 797Brodacka KatarzynaKSłupsk (POL)22-2200:31:57
#70 8340Jankowy ŁukasMSłupsk (POL)-585800:32:16
#71 9031Grabarczyk WojciechMSłupsk (POL)-616100:32:45
#72 94112Skwarek MonikaKSłupsk (POL)33-3300:33:37
#73 98123Szmigiero SebastianMSłupsk (POL)-636300:34:07
#74 9930Jakubowska-Szmajda MałgorzataKSłupsk (POL)36-3600:34:21
#75 101121Szafrańska KatarzynaKSłupsk (POL)38-3800:34:29
#76 10213Ciachla AgnieszkaKSłupsk (POL)39-3900:34:50
#77 1059Burzymowicz JustynaKSłupsk (POL)41-4100:35:09
#78 11028Budzyńska ElżbietaKSłupsk (POL)45-4500:35:29
#79 11169Maciejewski TomaszMSłupsk (POL)-666600:35:30
#80 11280Murawska KatarzynaKSłupsk (POL)46-4600:35:35
#81 114129Tokarczyk ArkadiuszMSłupsk (POL)-676700:35:54
#82 11571Majkowska MagdalenaKSłupsk (POL)48-4800:35:54
#83 11812Chwalewski DanielMSłupsk (POL)-696900:36:05
#84 121133Waliszewska JoannaKSłupsk (POL)52-5200:38:05
#85 12236Hałkowska-Kmiecik EwaKSłupsk (POL)53-5300:38:18
#86 12367Łopaciuk MagdalenaKSłupsk (POL)54-5400:38:20
#87 12466Łopaciuk AnnaKSłupsk (POL)55-5500:38:23
#88 125153Wasilewski KsaweryMSłupsk (POL)-707000:38:52
#89 126151Wawrzyniak JarosławMSłupsk (POL)-717100:38:52
#90 127152Chełmikowska-Wawrzyniak AgataKSłupsk (POL)56-5600:38:58
#91 12854Kosicki PiotrMSłupsk (POL)-727200:38:58
#92 13341Janus AnnaKSłupsk (POL)58-5800:41:16
#93 13973Marcjan MałgorzataKSłupsk (POL)63-6300:49:08
#94 140159Lenkiewicz MariaKSłupsk (POL)64-6400:53:10
#95 585Pacholczyk KrzysztofMSłupsk (POL)-5500:20:23
#96 711Cerapiński MaciekMSłupsk (POL)-7700:21:24
#97 11101Ruszczyński ŁukaszMSłupsk (POL)-111100:22:35
#98 1417Czyżykowski MateuszMSłupsk (POL)-141400:23:29
#99 2087Pakuła MateuszMSłupsk (POL)-202000:25:02
#100 2298Puszklewicz TomaszMSłupsk (POL)-222200:25:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności