Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Biegamy razem w Słupsku

Wyniki - 15 czerwca 2019, Słupsk

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114Czerniewski MarcinMBatalion Ochrony Bazy Redzikowo-1100:18:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2106Sokołowski RyszardM7 BOW (POL)-2200:19:01
#3 585Pacholczyk KrzysztofMSłupsk (POL)-5500:20:23
#4 6156Kurkul PrzemekMKB Bryza Postomino (POL)-6600:21:23
#5 711Cerapiński MaciekMSłupsk (POL)-7700:21:24
#6 9154Kurkul JanekMKB Bryza Postomino (POL)-9900:21:53
#7 1075Klingbein DawidMBATALION OCHRONY BAZY W RED-101000:22:35
#8 11101Ruszczyński ŁukaszMSłupsk (POL)-111100:22:35
#9 1391Pluta MarcinMVacu Activ Gym (POL)-131300:23:28
#10 1417Czyżykowski MateuszMSłupsk (POL)-141400:23:29
#11 1557Kucharek MarcinMSTOPA Słupsk (POL)-151500:24:09
#12 1693Powarzyński DanielMAkademia Marynarki Wojennej (P-161600:24:22
#13 1734Bergier TymoteuszMW.P.K SŁOŃ TEAM (POL)-171700:24:35
#14 1856Kryszpin KrzysztofM7BOW (POL)-181800:24:44
#15 19130Tomczak DominikMNight Runners Słupsk (POL)-191900:24:46
#16 2087Pakuła MateuszMSłupsk (POL)-202000:25:02
#17 213Antosiak GrzegorzMDecathlon Power (POL)-212100:25:08
#18 2298Puszklewicz TomaszMSłupsk (POL)-222200:25:13
#19 2388Pawlik KrystianMUstka (POL)-232300:25:20
#20 2472Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-242400:25:21
#21 25139Zielonka MateuszMBaltic Seals (POL)-252500:25:24
#22 2639Bengier KamilM(POL)-262600:25:24
#23 27104Seemann SławomirMKobylnica (POL)-272700:25:33
#24 2848Kargul JacekMNight Runners Słupsk (POL)-282800:25:37
#25 2937Horbacz GrzegorzMSłupsk (POL)-292900:25:47
#26 3046Kamiński MarcinMMoczymordy Team (POL)-303000:25:53
#27 31107Sidor MariuszMDECATHLON POWER SŁUPSK (POL-313100:25:57
#28 3290Piłat KacperMBest Beasts (POL)-323200:26:05
#29 34114Smoliński KrzysztofMSmolińscy TEAM (POL)-343400:26:16
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3565Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)1-100:26:18
#31 3683Nowacki KamilM7 BOW (POL)-353500:26:18
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3720Dt AleksandraKSłupsk (POL)2-200:26:24
#33 3816Czyżykowski KrzysztofMSłupsk (POL)-363600:26:27
#34 3999Rojek PiotrMSłupsk (POL)-373700:26:29
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4062Lewandowska BeataKSTOPA Słupsk (POL)3-300:26:32
#36 41122Szewczuk PiotrMSłupsk (POL)-383800:26:45
#37 4294Przysiecki MiłoszMSłupsk (POL)-393900:26:48
#38 43132Usowicz ŁukaszMSłupsk (POL)-404000:27:01
#39 44134Wawrzyniak AnnaKGrąsino (POL)4-400:27:10
#40 4584Nowacki ZbigniewMGKS Luzino (POL)-414100:27:25
#41 4735Gusmann ZbigniewMSłupsk (POL)-434300:27:30
#42 4892Podlak PiotrMUstka (POL)-444400:27:52
#43 4997Pudlak JakubMSłupsk (POL)-454500:28:11
#44 5043Kaczmarek EugeniuszMSłupsk (POL)-464600:28:12
#45 5164Lewandowski AdamMW.p.k Słoń Team Ustka (POL)-474700:28:12
#46 5289Piątkowski MichałMCzarni Słupsk (POL)-484800:28:19
#47 5382Niemiec EwaKSłupsk (POL)5-500:28:43
#48 5419Domańska JustynaK- (POL)6-600:28:44
#49 5523Franczak KrzysztofMSłupsk (POL)-494900:28:53
#50 5679Mrugalski StanisławMMTS Hamer Miastko (POL)-505000:29:25
#51 5750Kępka KarolinaKSTOPA Słupsk (POL)7-700:29:32
#52 58119Sull KacperMNight Runners Słupsk (POL)-515100:29:33
#53 592Brak DanychM(POL)-525200:29:42
#54 6163Lewandowska MariaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)9-900:30:05
#55 62137Zarzycka IzabelaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)10-1000:30:05
#56 6318Domagała EdytaKVacu Activ (POL)11-1100:30:20
#57 64115Sobański MariuszMVacu Activ Gym (POL)-535300:30:20
#58 6522Dupik AnnaKSłupsk (POL)12-1200:30:26
#59 6629Gontek ŁukaszMVWBATORY (POL)-545400:30:29
#60 676Borodziuk AnetaKSłupsk (POL)13-1300:30:43
#61 68124Szołtysik AgnieszkaKUstka (POL)14-1400:30:43
#62 7077Motowidło-Zawadzka IzabellaKDECATHLON POWER SŁUPSK (POL15-1500:30:56
#63 7178Mrozik JoannaKSłupsk (POL)16-1600:31:04
#64 7251Klejdysz BeataKSłupsk (POL)17-1700:31:13
#65 73111Skibiński RafałMSłupsk (POL)-565600:31:26
#66 74127Klimczak AgnieszkaKDwa Kije (POL)18-1800:31:39
#67 7547Kania BrajanM– / Akademia Pomorska w Słupsku-575700:31:41
#68 7661Lesner-Mączyńska MonikaKUstka (POL)19-1900:31:42
#69 7745Kałuzińska KatarzynaKVacu Activ Gym (POL)20-2000:31:50
#70 7876Michalak-Małecka AnnaKVacu Activ Gym (POL)21-2100:31:51
#71 797Brodacka KatarzynaKSłupsk (POL)22-2200:31:57
#72 8044Kaja JustynaKBest Beasts (POL)23-2300:31:59
#73 811Adamczyk EwaKBest Beasts (POL)24-2400:32:00
#74 82128Talaśka LucynaKUstka (POL)25-2500:32:02
#75 8340Jankowy ŁukasMSłupsk (POL)-585800:32:16
#76 8455Kowalski BartoszMSAMOLEJ ZTS (POL)-595900:32:29
#77 85100Ruszczyńska KingaKVacu Activ Gym Łosino (POL)26-2600:32:29
#78 8674Marczak MałgorzataK- (POL)27-2700:32:42
#79 8725Fruba KarinaKSTOPA Słupsk (POL)28-2800:32:42
#80 8821Duda RóżaKBest Beasts (POL)29-2900:32:44
#81 89105Seweryn TomaszMBukowka (POL)-606000:32:45
#82 9031Grabarczyk WojciechMSłupsk (POL)-616100:32:45
#83 9115Czerwińska AnnaKBest Beasts (POL)30-3000:32:45
#84 92136Włodarczyk MartaKSTOPA Słupsk (POL)31-3100:33:10
#85 93157Bijok MałgorzataKVacu Activ Gym (POL)32-3200:33:16
#86 94112Skwarek MonikaKSłupsk (POL)33-3300:33:37
#87 9570Madej KrzysztofMMróweczki (POL)-626200:33:38
#88 9638Jakubowska AleksandraKBydlino (POL)34-3400:33:50
#89 97116Stępień MariaKMobile Plus (POL)35-3500:33:54
#90 98123Szmigiero SebastianMSłupsk (POL)-636300:34:07
#91 9930Jakubowska-Szmajda MałgorzataKSłupsk (POL)36-3600:34:21
#92 10052Knap MartaKVacu Activ Gym (POL)37-3700:34:22
#93 101121Szafrańska KatarzynaKSłupsk (POL)38-3800:34:29
#94 10213Ciachla AgnieszkaKSłupsk (POL)39-3900:34:50
#95 10333Grzybek BogusławMWolny Strzelec (POL)-646400:35:00
#96 10496Pudelska OliwiaKUstka (POL)40-4000:35:06
#97 1059Burzymowicz JustynaKSłupsk (POL)41-4100:35:09
#98 10695Pudelska IlonaKUstka (POL)42-4200:35:12
#99 10732Grajczak DagmaraKParafia Ewangelicko-Augsburska w43-4300:35:16
#100 108120Sychla MonikaKVacu Activ Gym (POL)44-4400:35:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności