Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8. Śrem Półmaraton

Wyniki - 16 czerwca 2019, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 101303Talikadze RomanKOŚCIANPOLLKS SANA KOŚCIAN584M6-9401:41:3900:28:40
#2 102378Szuszczyński MichałPOZNAŃPOL7634M4-9501:41:4200:28:42
#3 103119Mikołajczak WiesławGOSTYŃPOL/ GOSTYÑ EASY TRAIL7035M4-9601:41:4800:28:49
#4 104267Wilczyński BłażejPOZNAŃPOL/ NESTHORN7836M4-9701:41:5700:28:58
#5 105500Mądrowski JakubŁOWYŃPOL9621M1-9801:42:0000:29:00
#6 10654Gibas PawełBOGDANOWOPOL/ BTS BUDZYŃ8434M3-9901:42:0200:29:02
#7 1075Duszyński KamilŚREMPOL#ŚREMSCYSPORTOWCY9422M1Gmin/20-10001:42:0300:29:04
#8 108365Meissner WojciechŚREMPOL/ GRUPA MEISSNER9623M1Gmin/21-10101:42:0500:29:05
#9 109400Pawłowski SebastianŚREMPOL/ PO ZDROWIE Z JULITĄ7937M4Gmin/22-10201:42:0500:29:06
#10 110334Cichocki RobertPSARSKIEPOL/ BOSCH SERWIS OLSZEWSKI7438M4Gmin/23-10301:42:0500:29:06
#11 111286Kosmalski SławomirKĄKOLEWOPOL7039M4-10401:42:0500:29:06
#12 112347Marciniak RobertPYSZĄCAPOL645M5Gmin/24-10501:42:2500:29:25
#13 113228Piasecki TomaszKSIĄŻ WLKPPOL/ ELJA7940M4-10601:42:3300:29:33
#14 114463Zieliński ŁukaszPOZNAŃPOL/ BIEGAM, ŻEBY MÓC PIĆ DOBRE PIWO!8235M3-10701:42:3600:29:36
#15 115307Ślusarczyk AndrzejPRUSZCZ GDAŃSKIPOL/ PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON7141M4-10801:42:5600:29:56
#16 116456Bokus EugeniuszKOSCIANPOLKOŚCIAN TEAM636M5-10901:43:0500:30:05
#17 117309Ławniczak AndrzejŚREMPOL/ SECURITAS7742M4Gmin/25-11001:43:0800:30:08
#18 118193Budkiewicz AdrianPOZNAŃPOLNIGHT RUNNERS7943M4-11101:43:1300:30:13
#19 119341Sierota MarcinROGALINEKPOLPOMÓŻ TOSI8036M3-11201:43:1800:30:18
#20 120436Karolak TomaszSOSNOWIECPOL8637M3Gmin/26-11301:43:3500:30:35
#21 121340Tadeusz KrzysztofWOLSZTYNPOL/ 19909024M1-11401:43:3700:30:37
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !122396Golak AgnieszkaWYRZEKAPOLRUNNER`S POWER762K4Gmin/278-01:43:3800:30:38
#23 12376Kaczmarek MirosławKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM7044M4-11501:43:4000:30:40
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 124176Marciniak JoannaCZEMPIŃPOLHELIOS CZEMPIŃ TEAM / HELIOS CZEMPIŃ793K49-01:43:4500:30:45
#25 125226Urbaniak PiotrPSARSKIEPOL7545M4Gmin/28-11601:43:4900:30:50
#26 126103Cieślak IreneuszCZERMINPOL/ BRAK7546M4-11701:43:5800:30:58
#27 127520Wachowiak RafałKOBYLINPOL7747M4-11801:44:0800:31:09
#28 128240Urbańczyk ZdzisławPOZNAŃPOL/ SZS `WIELKOPLSKA`575M6-11901:44:1000:31:10
#29 129449Kaczmarek SławomirKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM697M5-12001:44:1200:31:12
#30 130299Cieślik MartaPRUSZCZ GDAŃSKIPOL/ PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON914K110-01:44:1800:31:18
#31 131401Kuszyński DamianŚREMPOLREHAU CROSSACTIVE8838M3Gmin/29-12101:44:1900:31:20
#32 132331Kotz KrzysztofMOŚCIENICAPOLNUBIJSCY WOJOWNICY8039M3-12201:44:2200:31:22
#33 133493Weber PawełPSARSKIEPOLREHAU CROSSACTIVE7348M4Gmin/30-12301:44:2200:31:23
#34 134477Szynkiewicz RomanCHRZĄSTOWOPOL/ -9425M1-12401:44:3000:31:31
#35 135310Nowak MarekWIRYPOL/ LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA8240M3-12501:44:3400:31:34
#36 13615Ignaszewski KrzysztofŚREMPOLRUNNER`S POWER7949M4Gmin/31-12601:44:4000:31:40
#37 137368Sobczyk MirosławNOSKÓWPOL/ DRUŻYNA SZPIKU8441M3-12701:44:4000:31:40
#38 138467Kołodziej NorbertKRZEMIENIEWOPOL8242M3-12801:44:4100:31:41
#39 13916Chudziński MichałNOCHOWOPOL7650M4Gmin/32-12901:44:4100:31:42
#40 140534Budziszewska SandraWSCHOWAPOL/ ENDORFINA WSCHOWA894K311-01:44:5400:31:54
#41 141294Woźniak ŁukaszPOZNAŃPOL/ -8043M3-13001:44:5600:31:56
#42 142452Ciesiółka MarekPSARSKIEPOL7551M4Gmin/33-13101:45:1100:32:12
#43 143160Matysiak DamianGNIEZNOPOL/ VELUX8644M3-13201:45:2500:32:25
#44 14453Chojniak WiesławPOZNAŃPOLXYZ /7352M4-13301:45:4800:32:48
#45 145130Skorliński MarcinKOSTRZYNPOL/ ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ7153M4-13401:45:4900:32:50
#46 14675Grzybowska KarolinaCZERMINPOL784K412-01:45:5500:32:55
#47 147161Siwek JarekSZCZECINPOL7254M4-13501:46:0000:33:01
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !148542Fidecki WiesławPOZNAŃPOL/ NIEZRZESZONY441M7-13601:46:0600:33:07
#49 149406Antkowiak KrystianDACHOWAPOL8545M3-13701:46:0800:33:08
#50 150543Erbert JarosławDRZONEKPOL9326M1-13801:46:1700:33:17
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151221Czerniak HenrykBORZYKOWOPOL/ KB KOSYNIER WRZEŚNIA482M7-13901:46:2600:33:26
#52 152336Nowakowski MarekŚREMPOL9227M1Gmin/34-14001:46:2800:33:28
#53 153158Malusiak BartoszKSIĄŻ WLKPPOL9328M1-14101:46:3400:33:34
#54 154490Gadomski AdrianKSIĄŻ WLKPPOL9529M1-14201:46:3400:33:34
#55 155247Goślińska AnnaLUBOŃPOL885K313-01:46:3600:33:37
#56 15679Wiśniewski ArturPOZNAŃPOL/ INTRO7555M4-14301:46:4200:33:42
#57 157177Kozber IreneuszWRONKIPOL7156M4-14401:47:1100:34:11
#58 158298Glapa PatrykWSCHOWAPOL/ KS OCZKO OSOWA SIEŃ8446M3-14501:47:1600:34:17
#59 159137Karaś SławomirLESZNOPOL/ INDEPENDENT RUNNER7557M4-14601:47:1800:34:18
#60 160530Piotrowski LeszekPOZNAŃPOL7358M4-14701:47:1900:34:19
#61 161373Kida TomaszSWARZĘDZPOL/ WSZYSTKOOBIEGANIU.PL7259M4-14801:47:2100:34:22
#62 162407Konieczny DamianŚREMPOLREHAU CROSSACTIVE8047M3Gmin/35-14901:47:2700:34:27
#63 163207Feledziak WojciechGOSTYŃPOL/ -8248M3-15001:47:3300:34:33
#64 16440Misiorny RadosławPOZNAŃPOL7360M4-15101:47:3300:34:33
#65 165533Dembina AndrzejROKITNICAPOL628M5-15201:47:3500:34:35
#66 166296Nikolin PrzemysławWSCHOWAPOL/ KS OCZKO OSOWA SIEŃ7961M4-15301:47:3600:34:36
#67 16772Rzońca MichałŚREMPOL9230M1Gmin/36-15401:47:3800:34:38
#68 168290Weinert ArturŚREMPOLRUNNER`S POWER8249M3Gmin/37-15501:47:4100:34:41
#69 169496Matuszak PawełMASŁOWOPOL8550M3-15601:47:4300:34:43
#70 170320Zawodnik AnonimowyPOL-51M3-15701:47:5200:34:53
#71 171132Cieślak SebastianŚREMPOLNIGHT RUNNERS8852M3Gmin/38-15801:47:5400:34:54
#72 172423Włochal PiotrŚREMPOL/ REX-BAR TEAM7362M4Gmin/39-15901:47:5900:34:59
#73 173485Bujak MichałPOZNAŃPOL7763M4-16001:48:0800:35:08
#74 174476Kucharski MichałLUBOŃPOL8153M3-16101:48:2200:35:22
#75 175196Muszyński PawełZALASEWOPOL/ ZALASEWO ZAIWANIA7864M4-16201:48:2700:35:27
#76 176304Talikadze DawidKOŚCIANPOLLKS SANA KOŚCIAN8554M3-16301:48:2900:35:29
#77 177105Cejza PrzemysławKOŚCIANPOL8455M3-16401:48:2900:35:30
#78 178134Mika JózefPOZNAŃPOL/ POLITECHNIKA POZNAŃSKA609M5-16501:48:4200:35:43
#79 17965Majchrzak JacekKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM8056M3-16601:48:4600:35:46
#80 180285Jaskulski ArkadiuszPIGŁOWICE/ZANIEMYŚPOLRUNNER`S POWER7565M4-16701:48:4700:35:47
#81 181321Klak TomaszŚREMPOL/ 310.KRT8757M3Gmin/40-16801:48:5000:35:50
#82 182110Zieliński-Wronka DariuszSWARZĘDZPOL7066M4-16901:48:5400:35:54
#83 183353Nowak AdamSREMPOL7667M4Gmin/41-17001:48:5600:35:56
#84 184511Frąckowiak TomaszDOLSKPOLWIOCHA BIEGA7568M4-17101:48:5600:35:56
#85 185418Sędziak ŁukaszDOLSKPOL/ PGR DOLSK8358M3-17201:48:5600:35:57
#86 186117Tomczak ŁukaszKAŹMIERZPOL7769M4-17301:48:5700:35:57
#87 187428Pawlicki BartoszŚREMPOL9131M1Gmin/42-17401:49:0000:36:00
#88 18821Jarząbek RobertSTRZAŁKOWOPOLSTRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ`7370M4-17501:49:0100:36:01
#89 189430Kwapiszewski MarcinGNIEZNOPOL/ CZESŁAW GNIEZNO BIEGA8059M3-17601:49:0100:36:02
#90 190363Grupa HubertKOŚCIANPOL/ GRUPA MEISSNER9032M1-17701:49:0100:36:02
#91 19151Nowakowski RyszardPOZNAŃPOL/ NIEZRZESZONY7671M4-17801:49:0300:36:04
#92 192506Woźny PrzemysławMIĘDZYCHÓDPOL/ -8660M3-17901:49:0400:36:05
#93 193211Bartkowiak ArturRUCHOCICEPOL9433M1-18001:49:0500:36:05
#94 19489Waligóra JakubPOBIEDZISKAPOL/ POBIEDZISKA RUNNING TEAM8661M3-18101:49:0700:36:08
#95 195491Zakrzewski KrzysztofPALĘDZIEPOL/ 3:33 TEAM7172M4-18201:49:0800:36:08
#96 196494Mozgwa BogdanŚREMPOL/ MROZIK7473M4Gmin/43-18301:49:0900:36:09
#97 197429Wydra MikołajPOZNAŃPOL8862M3-18401:49:1700:36:17
#98 19870Wiatr DariuszWRZEŚNIAPOLNIGHT RUNNERS WRZEŚNIA7274M4-18501:49:2200:36:22
#99 199215Zgolinski MarcinWRZEŚNIAPOL8063M3-18601:49:2200:36:22
#100 20023Flens TadeuszMIĘDZYCHÓDPOL/ KB WOJTUŚ586M6-18701:49:2300:36:24

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności