Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8. Śrem Półmaraton

Wyniki - 16 czerwca 2019, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 17965Majchrzak JacekKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM8056M3-16601:48:4600:35:46
#2 190363Grupa HubertKOŚCIANPOL/ GRUPA MEISSNER9032M1-17701:49:0100:36:02
#3 460256Ratajczak BeataKOŚCIANPOL/ KAZIMIERZ RATAJCZAK636K577-02:34:2801:21:28
#4 217178Małkowski PiotrKOŚCIANPOL/ AMATOR527M6-20401:50:1200:37:13
#5 222153Polowiński PiotrKOŚCIANPOL/ TFP GRAFIKA7985M4-20801:50:3300:37:34
#6 23261Przywecki LechKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ7188M4-21801:51:3900:38:39
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2398Szymanowski KrzysztofKOŚCIANPOLSZYMANOWSKITEAM931M1-201:15:2300:02:24
#8 7305Bosy DanielKOŚCIANPOLLKS SANA KOŚCIAN895M3-701:18:5300:05:53
#9 267278Ocysek MichałKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM8380M3-24901:55:0700:42:07
#10 268123Wojciechowski AdrianKOŚCIANPOL/ DRUŻYNA SZPIKU8481M3-25001:55:0800:42:09
#11 18302Szczepaniak MariuszKOŚCIANPOLLKS SANA KOŚCIAN8611M3-1801:26:3100:13:32
#12 27462Józefowicz EdytaKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM745K420-01:55:5100:42:52
#13 276392Frąszczak MarekKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM76102M4-25601:56:0400:43:04
#14 279184Skrzypczak MarianKOŚCIANPOL/ MOSIR ŚMIGIEL5911M6-25801:56:3900:43:39
#15 2893Schwarz MichałKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM8214M3-2701:28:5100:15:51
#16 32306Kmiecik DominikKOŚCIANPOLLKS SANA KOŚCIAN999M1-3101:30:1500:17:16
#17 301220Masztalerz BartoszKOŚCIANPOL/ WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE8891M3-27701:58:3100:45:31
#18 50480Słoma AdrianKOSCIANPOL/ SPEED FEET’16/TGV KOŚCIAN9014M1-4701:34:4300:21:43
#19 320121Maćkowiak RobertKOŚCIANPOL8698M3-29402:00:5000:47:50
#20 145130Skorliński MarcinKOSTRZYNPOL/ ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ7153M4-13401:45:4900:32:50
#21 238131Skorliński KrzysztofKOSTRZYNPOL/ ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ7290M4-22401:52:1200:39:12
#22 258300Kruszona ZbigniewKOSTRZYNPOLECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ7698M4-24301:54:3900:41:39
#23 95333Twardowski PrzemysławKOZIEGŁOWYPOL/ NUBIJSCY WOJOWNICY7729M4-8801:41:0500:28:06
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72351Talarczak JacekKROBIAPOL/ BIEGAJ Z KROBIĄ673M5-6801:38:1000:25:10
#25 210342Czamański ZbigniewKROBIAPOL/ WIOCHA BIEGA7381M4-19701:49:3500:36:35
#26 246541Konieczny MarcinKROTOSZYNPOL/ AMATOR8372M3-23101:52:5500:39:56
#27 362468Kołodziej MarcinKRZEMIENIEWOPOL79133M4-32502:07:4500:54:45
#28 138467Kołodziej NorbertKRZEMIENIEWOPOL8242M3-12801:44:4100:31:41
#29 8514Śląski PrzemysławKSIĄŻ WIELKOPOLSKIPOLREHAU CROSSACTIVE8530M3-7901:39:4500:26:45
#30 418253Barański ArkadiuszKSIĄŻ WIELKOPOLSKIPOL6628M5-36302:16:0501:03:05
#31 450254Barańska JustynaKSIĄŻ WIELKOPOLSKIPOL684K570-02:27:3401:14:34
#32 226265Sobczyk BartoszKSIĄŻ WIELKOPOLSKIPOL136M1-21201:51:0600:38:07
#33 113228Piasecki TomaszKSIĄŻ WLKPPOL/ ELJA7940M4-10601:42:3300:29:33
#34 153158Malusiak BartoszKSIĄŻ WLKPPOL9328M1-14101:46:3400:33:34
#35 154490Gadomski AdrianKSIĄŻ WLKPPOL9529M1-14201:46:3400:33:34
#36 23343Skrzypczak MaciejKSIĄŻ WLKPPOLRUNNER`S POWER795M4-2301:27:3300:14:33
#37 30502Skalski MateuszKSIAZ WLKPPOL/ REHABALANCE TEAM907M1-2901:29:1100:16:12
#38 281157Pełszyk RafałLEGIONOWOPOL77103M4-25901:56:5000:43:50
#39 32558Gidaszewska JolantaLESZNOPOL/ NESSI KOLOROWA DRUŻYNA778K427-02:01:1400:48:14
#40 8795Wiśniewski TomaszLESZNOPOL/ MARATON LESZNO7126M4-8101:39:4700:26:48
#41 347475Naskret KamilLESZNOPOL/ SZAWER MTB TEAM LESZNO9447M1-31302:04:1400:51:14
#42 159137Karaś SławomirLESZNOPOL/ INDEPENDENT RUNNER7557M4-14601:47:1800:34:18
#43 224349Niemców KrzysztofLESZNOPOL/ -6713M5-21001:50:4300:37:43
#44 227236Musielak MaciejLESZNOPOL7687M4-21301:51:2100:38:22
#45 19280Warczewski TomaszLESZNOPOL/ TOMI8012M3-1901:26:5600:13:56
#46 47387Skórzyński ArkadiuszLEWKÓW/OSTRÓWPOL7013M4-4401:34:0100:21:01
#47 35147Kędzia BartłomiejLIPNOPOLLKS SANA KOŚCIAN779M4-3401:31:3500:18:36
#48 329328Kurys RobertLUBOŃPOL/ LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA81100M3-30002:02:2400:49:24
#49 155247Goślińska AnnaLUBOŃPOL885K313-01:46:3600:33:37
#50 174476Kucharski MichałLUBOŃPOL8153M3-16101:48:2200:35:22
#51 317312Chrostek MichałLUBOŃPOL/ WILD TEAM8796M3-29202:00:3200:47:33
#52 327107Komorowski StefanLUSÓWKOPOL5013M6-29902:01:3200:48:32
#53 275235Wróbel MateuszM-M-S-XPOL8985M3-25501:56:0000:43:01
#54 169496Matuszak PawełMASŁOWOPOL8550M3-15601:47:4300:34:43
#55 388469Grabny HenrykMAŁACHOWOPOL/ 19936725M5-34502:10:3200:57:33
#56 308314Kozłowski PiotrMECHLINPOL77117M4Gmin/79-28401:59:1800:46:19
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !41796Jasinowska EmiliaMIĘDZYCHÓDPOL522K655-02:15:5401:02:54
#58 192506Woźny PrzemysławMIĘDZYCHÓDPOL/ -8660M3-17901:49:0400:36:05
#59 20023Flens TadeuszMIĘDZYCHÓDPOL/ KB WOJTUŚ586M6-18701:49:2300:36:24
#60 132331Kotz KrzysztofMOŚCIENICAPOLNUBIJSCY WOJOWNICY8039M3-12201:44:2200:31:22
#61 364419Szłapka WeronikaMOSINAPOL/ LANDRYNA TEAM8714K338-02:07:5700:54:57
#62 22182Dymarski RobertMOSINAPOL/ MOSINA BIEGA8067M3-20701:50:3300:37:33
#63 239458Jądrzyk PiotrMOSINAPOL7991M4-22501:52:1400:39:15
#64 37097Gruszka DariuszMUROWANA GOŚLINAPOL6522M5-33202:08:5500:55:55
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25544Kiliarska ValentynaNIKOLAEVUKRDREAM TEAM /901K11-01:28:0300:15:03
#66 90441Smirnov MaksNIKOPOLUKR7927M4-8401:40:1600:27:17
#67 13916Chudziński MichałNOCHOWOPOL7650M4Gmin/32-12901:44:4100:31:42
#68 46317Wawrzyniak PatrykNOCHOWOPOL8818M3Gmin/8-4301:33:5500:20:55
#69 306237Kozicki BartoszNOCHOWOPOL/ KS RAPID ŚREM76116M4Gmin/78-28201:59:0200:46:02
#70 137368Sobczyk MirosławNOSKÓWPOL/ DRUŻYNA SZPIKU8441M3-12701:44:4000:31:40
#71 255263Giers RobertNOWY LUBOSZPOLKOŚCIAN TEAM7997M4-24001:53:5700:40:58
#72 375180Żerko MarcinOBORNIKIPOL/ -80111M3-33602:09:2800:56:28
#73 38427Kukuła SzymonOBORNIKIPOL9410M1-3701:32:2700:19:28
#74 5994Kamiński JerzyOBORNIKIPOL/ MAGDALENA7018M4-5601:36:2000:23:21
#75 41567Rybski MarekOBRZYCKOPOL/ T.P.Z.O OBRZYCKO5817M6-36102:15:2801:02:28
#76 81335Ratajczak MichałOSIECZNAPOL9318M1-7601:38:4100:25:41
#77 343166Łupicki Andrzej MarekOSIECZNAPOL/ OSIECZNA BIEGA71125M4-31002:03:5600:50:57
#78 6887Sobczyk KrystianOSIEKPOLKOŚCIAN TEAM8825M3-6401:37:2800:24:28
#79 215322Łazarski DamianOSTROWOPOL8566M3Gmin/51-20201:50:0900:37:09
#80 195491Zakrzewski KrzysztofPALĘDZIEPOL/ 3:33 TEAM7172M4-18201:49:0800:36:08
#81 43841Nowak AndrzejPARKOWOPOL6830M5-37502:21:3801:08:39
#82 391241Matuszek TomaszPAWŁOWICEPOL/ PKS - PAWŁOWICKI KLUB SPORTOWY79141M4-34702:11:1400:58:15
#83 351386Hansz DonatPIASKIPOL/ NETBOX BIEGA9448M1-31702:04:3600:51:36
#84 203371Jakuszek KrzysztofPIASKIPOL/ CEGIELNIA PIASKI7576M4-19001:49:2500:36:26
#85 20319Naglak HubertPIASKIPOL956M1-2001:27:0500:14:05
#86 180285Jaskulski ArkadiuszPIGŁOWICE/ZANIEMYŚPOLRUNNER`S POWER7565M4-16701:48:4700:35:47
#87 345145Rychłowska MagdalenaPIŁAPOL7314K434-02:04:0800:51:08
#88 361313Walkowiak GrzegorzPOBIEDZISKAPOL80106M3-32402:07:1100:54:11
#89 19489Waligóra JakubPOBIEDZISKAPOL/ POBIEDZISKA RUNNING TEAM8661M3-18101:49:0700:36:08
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6984Kuczyński PiotrPOZNAŃPOL/ NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL563M6-6501:37:4000:24:40
#91 75354Lewandowski MarekPOZNAŃPOL8627M3-7101:38:1600:25:16
#92 333338Baraniecki ZbigniewPOZNAŃPOL/ 100MARATHON CLUB POLAND5814M6-30202:02:4600:49:46
#93 338470Przybylak MichałPOZNAŃPOL77122M4-30602:03:1300:50:13
#94 8499Kańduła GrzegorzPOZNAŃPOL/ NEST.POZNAN.PL8129M3-7801:39:1700:26:17
#95 352257Szewczyk MarekPOZNAŃPOL/ CYBINA TEAM5515M6-31802:04:3700:51:37
#96 102378Szuszczyński MichałPOZNAŃPOL7634M4-9501:41:4200:28:42
#97 104267Wilczyński BłażejPOZNAŃPOL/ NESTHORN7836M4-9701:41:5700:28:58
#98 369135Kliks DariuszPOZNAŃPOL/ ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM70137M4-33102:08:5100:55:51
#99 114463Zieliński ŁukaszPOZNAŃPOL/ BIEGAM, ŻEBY MÓC PIĆ DOBRE PIWO!8235M3-10701:42:3600:29:36
#100 372261Dalka HannaPOZNAŃPOL/ -8415K339-02:09:1900:56:19

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności