Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8. Śrem Półmaraton

Wyniki - 16 czerwca 2019, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 37537Dembiński MarekPOZNAŃPOL/ WÓJTOWICZ TRI TEAM ATIMEX7411M4-3601:32:0200:19:03
#2 4090Pawlak BartoszROBAKOWOPOL/ BIEGIEM NA KEBABA9111M1-3901:32:4400:19:44
#3 335404Feliczak MałgorzataŚREMPOL7612K4Gmin/8832-02:02:5300:49:54
#4 22078Michalak SławekŚREMPOL/ NIGHT RUNNERS6712M5Gmin/52-20601:50:3000:37:31
#5 19280Warczewski TomaszLESZNOPOL/ TOMI8012M3-1901:26:5600:13:56
#6 280389Kmiecik AgataŚREMPOL8512K3Gmin/6822-01:56:4100:43:41
#7 42497Kujawa JarosławŚREMPOLREHAU CROSSACTIVE7512M4Gmin/6-4001:33:0400:20:04
#8 43374Matuszewski KrzysztofPOZNAŃPOLŚWIERCZEWO RUN9112M1-4101:33:1200:20:12
#9 31457Zdanowski MarianPOZNAŃPOL5612M6-29001:59:4800:46:48
#10 32659Strzelczyk PaulinaŚMIGIELPOL/ NESSI KOLOROWA DRUŻYNA8513K328-02:01:1500:48:16
#11 327107Komorowski StefanLUSÓWKOPOL5013M6-29902:01:3200:48:32
#12 339163Kaczmarek SylwiaZIELONA GÓRAPOL/ 19767613K433-02:03:1800:50:19
#13 224349Niemców KrzysztofLESZNOPOL/ -6713M5-21001:50:4300:37:43
#14 24129Głubisz BartoszPOZNAŃPOL8813M3-2401:27:4700:14:47
#15 47387Skórzyński ArkadiuszLEWKÓW/OSTRÓWPOL7013M4-4401:34:0100:21:01
#16 49104Pawlak EliaszŚREMPOL/ KCEK RUN TEAM9013M1Gmin/9-4601:34:4200:21:43
#17 333338Baraniecki ZbigniewPOZNAŃPOL/ 100MARATHON CLUB POLAND5814M6-30202:02:4600:49:46
#18 345145Rychłowska MagdalenaPIŁAPOL7314K434-02:04:0800:51:08
#19 364419Szłapka WeronikaMOSINAPOL/ LANDRYNA TEAM8714K338-02:07:5700:54:57
#20 228383Menzel StanisławŚREMPOL/ ŚREMSKI KLUB MORSÓW `MROZIK`6514M5Gmin/53-21401:51:2200:38:23
#21 2893Schwarz MichałKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM8214M3-2701:28:5100:15:51
#22 50480Słoma AdrianKOSCIANPOL/ SPEED FEET’16/TGV KOŚCIAN9014M1-4701:34:4300:21:43
#23 51127Nowak MarcinBOREK WLKP.POLKB `MIŚ` BOREK WLKP.7114M4-4801:34:4400:21:44
#24 352257Szewczyk MarekPOZNAŃPOL/ CYBINA TEAM5515M6-31802:04:3700:51:37
#25 356199Drymel SylwiaŚREMPOL/ -7215K4Gmin/9535-02:06:1400:53:14
#26 372261Dalka HannaPOZNAŃPOL/ -8415K339-02:09:1900:56:19
#27 230125Kaptur WojciechCZEMPIŃPOL/ CHAMPIONMAN TEAM6315M5-21601:51:3200:38:32
#28 33525Bręczewski TomaszCZEMPIŃPOL8015M3-3201:30:4300:17:43
#29 5228Madajczak JarosławTRZCIANKAPOL/ TIME7315M4-4901:34:4500:21:45
#30 58504Maszyna BartoszGOSTYŃPOL/ SPORTY WALKI GOSTYŃ9315M1-5501:36:1900:23:19
#31 357545Bućko KarolinaKIEKRZPOL/ TP BIEGA7316K436-02:06:1900:53:19
#32 376325Pawlak MilenaPRZECŁAWPOL8716K340-02:09:2800:56:29
#33 389273Ratajczak KazimierzKOŚCIANPOL/ KOŚCIAN TEAM5616M6-34602:10:3700:57:37
#34 233170Kowalczyk TadeuszPOZNAŃPOL/ ATOLA6816M5-21901:51:3900:38:40
#35 3934Majewski MichałBIERZGLINEKPOL/ SPIN FORCE RUNNERS8416M3-3801:32:4000:19:40
#36 56510Frankowski JarosławZAGÓRÓWPOL/ 19707016M4-5301:35:2700:22:28
#37 63258Chruszczewski KacperWSCHOWAPOLENDORFINA WSCHOWA116M1-6001:37:1500:24:16
#38 74175Toś PrzemysławWIEŚPOL/ PRZEJMAS TIM9117M1-7001:38:1300:25:13
#39 380116Tomczak DorotaKAŹMIERZPOL7917K441-02:09:4800:56:48
#40 393517Pająk MonikaSKÓRZEWOPOL8217K345-02:11:4800:58:49
#41 41567Rybski MarekOBRZYCKOPOL/ T.P.Z.O OBRZYCKO5817M6-36102:15:2801:02:28
#42 254122Klaus RafałGORZÓW WLKP.POL6217M5-23901:53:3900:40:39
#43 44435Szewczyk ŁukaszŚREMPOLREHAU CROSSACTIVE8417M3Gmin/7-4201:33:2100:20:22
#44 57532Kaźmierczak AndrzejSZCZYTNIKIPOL/ W TRI TEAM7717M4-5401:36:0000:23:00
#45 81335Ratajczak MichałOSIECZNAPOL9318M1-7601:38:4100:25:41
#46 38311Matyja WioletaŚREMPOLRUNNER`S POWER7618K4Gmin/10242-02:10:0500:57:05
#47 395509Krokowska MagdalenaPOZNAŃPOL/ NIGHT RUNNERS8718K346-02:12:0000:59:01
#48 297106Sowiński JarosławTULCEPOL/ TULCE6318M5-27401:58:0500:45:05
#49 46317Wawrzyniak PatrykNOCHOWOPOL8818M3Gmin/8-4301:33:5500:20:55
#50 5994Kamiński JerzyOBORNIKIPOL/ MAGDALENA7018M4-5601:36:2000:23:21
#51 88433Prus MateuszKONINPOL/ -9319M1-8201:39:4900:26:50
#52 385439Waścińska EdytaGOŁASZYNPOLPĘDZI - PARA / PĘDZI PARA7019K443-02:10:1100:57:12
#53 400385Laskowska AndżelikaŚREMPOL/ BEST TEAM ŚREM8519K3Gmin/10747-02:12:1800:59:18
#54 48514Popławski KrzysztofSWARZĘDZPOL/ TFP GRAFIKA8019M3-4501:34:2500:21:26
#55 61324Wojkiewicz TomaszŚREMPOL7619M4Gmin/11-5801:36:4800:23:49
#56 321164Zandecki DariuszŚREMPOL6719M5Gmin/84-29502:00:5200:47:52
#57 71528Jaworek PawełŻÓRAWINAPOL7720M4-6701:38:0800:25:08
#58 33045Grajkowski MarekGNIEZNOPOL6520M5-30102:02:2600:49:26
#59 92208Kaczmarek MirosławŚREMPOLRUNNER`S POWER9120M1Gmin/18-8501:40:3400:27:34
#60 401413Bartkowiak SylwiaŚREMPOL/ BEST TEAM ŚREM8420K3Gmin/10848-02:12:2000:59:20
#61 402272Tomczyk AnnaŚREMPOL7820K4Gmin/10949-02:12:4600:59:46
#62 53461Krupa KrystianPOZNAŃPOL/ EITALIA.PL8620M3-5001:34:4900:21:49
#63 73284Wierzchowski AdamKALISZPOL7821M4-6901:38:1200:25:13
#64 353361Hącel AdamKĘPNOPOLKS LENIWIEC6421M5-31902:05:1500:52:15
#65 105500Mądrowski JakubŁOWYŃPOL9621M1-9801:42:0000:29:00
#66 405282Terczewska MałgorzataKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM7821K451-02:13:4301:00:43
#67 407276Postaremczak EwelinaKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM8221K353-02:13:4301:00:44
#68 55297Szafranek ŁukaszWSCHOWAPOL/ KS OCZKO OSOWA SIEŃ8321M3-5201:35:1600:22:16
#69 77426Piasecki GrzegorzŚREMPOLREHAU CROSSACTIVE7522M4Gmin/14-7201:38:2800:25:28
#70 1075Duszyński KamilŚREMPOL#ŚREMSCYSPORTOWCY9422M1Gmin/20-10001:42:0300:29:04
#71 37097Gruszka DariuszMUROWANA GOŚLINAPOL6522M5-33202:08:5500:55:55
#72 406277Bajstok MonikaKOŚCIANPOLKOŚCIAN TEAM7822K452-02:13:4301:00:43
#73 420348Koch ŻanetaŚREMPOL8522K3Gmin/11556-02:18:0901:05:09
#74 62501Naskręt PrzemysławRACOTPOLKOŚCIAN TEAM8022M3-5901:36:5200:23:52
#75 78271Różański MarekŚREMPOL/ TFP GRAFIKA7023M4Gmin/15-7301:38:3400:25:34
#76 108365Meissner WojciechŚREMPOL/ GRUPA MEISSNER9623M1Gmin/21-10101:42:0500:29:05
#77 37133Salita LechGNIEZNOPOL/ ALTOM GNIEZNO6023M5-33302:08:5500:55:56
#78 410472Szopa-Poppel AgnieszkaSWINOUJSCIEPOL/ BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE7323K454-02:14:0801:01:08
#79 421421Poniewierska ŻanetaŚREMPOL/ -8323K3Gmin/11657-02:18:1101:05:12
#80 65492Piasecki PiotrŚREMPOL/ 310. KRT8323M3Gmin/12-6201:37:1700:24:17
#81 80405Kmieć LeszekPSARSKIEPOL7724M4Gmin/16-7501:38:4000:25:41
#82 121340Tadeusz KrzysztofWOLSZTYNPOL/ 19909024M1-11401:43:3700:30:37
#83 37729Walczak AndrzejŚREMPOL6924M5Gmin/99-33702:09:2900:56:30
#84 42630Murawska MonikaPOZNAŃPOL/ KB DĘBIEC8024K359-02:19:0501:06:05
#85 429366Janas DobrochnaPOZNAŃPOL/ NIGHT RUNNERS7624K460-02:19:3301:06:33
#86 67390Polowiński BartłomiejSTARY GOŁĘBINPOL8824M3-6301:37:2300:24:23
#87 83478Buczkowski MarcinBRODNICAPOL7525M4-7701:39:0800:26:09
#88 388469Grabny HenrykMAŁACHOWOPOL/ 19936725M5-34502:10:3200:57:33
#89 134477Szynkiewicz RomanCHRZĄSTOWOPOL/ -9425M1-12401:44:3000:31:31
#90 430394Barełkowska KatarzynaPOZNAŃPOL/ NIGHT RUNNERS7225K461-02:19:3401:06:34
#91 433206Grewling-Klak JoannaROGOŹNOPOL8825K362-02:20:1001:07:10
#92 6887Sobczyk KrystianOSIEKPOLKOŚCIAN TEAM8825M3-6401:37:2800:24:28
#93 70372Dzierżawczyk DawidŚREMPOL/ LEŚNE SKRZATY8926M3Gmin/13-6601:37:4700:24:47
#94 8795Wiśniewski TomaszLESZNOPOL/ MARATON LESZNO7126M4-8101:39:4700:26:48
#95 397440Łukaszewski HieronimŚREMPOL/ JRG TEAM6526M5Gmin/105-35102:12:0400:59:04
#96 150543Erbert JarosławDRZONEKPOL9326M1-13801:46:1700:33:17
#97 434155Rękoś MartynaBRENNOPOL/ BRENSKIE MORSWIROWANIE8926K363-02:20:3401:07:35
#98 439262Malewicz-Pełczyńska AlicjaKIEKRZPOL/ ROKIETNICA BIEGA7226K464-02:22:0501:09:05
#99 75354Lewandowski MarekPOZNAŃPOL8627M3-7101:38:1600:25:16
#100 90441Smirnov MaksNIKOPOLUKR7927M4-8401:40:1600:27:17

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności