Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego „Nocny Kusy"

Wyniki - 21 czerwca 2019, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !185ŻÓRAWSKI TEAMŻochowski Daniel Wichowski Jacek Pieńkosz Grzegorz Pieńkosz Rafał00:07:1400:07:0700:08:0000:08:20Mężczyzn100:30:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !286WYDZIAŁ KLATKI SCHODOWEJ / ACCELERATING POLANDKortleniowski Dariusz Lipiec Tomasz Horosz Jakub Nożyński Dariusz00:08:0600:08:2000:08:1800:07:51Mężczyzn200:32:34
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35ADIDAS RUNNERS WARSAW 2Dąbrowski Sebastian Gajewski Marek Brząkalski Krzysiek Stachowiak Maciej00:09:3000:08:0300:08:2300:08:00Mężczyzn300:33:56
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !479UNTS WARSZAWAŻebrowska Barbara Kubicka Zuzanna Biały Paweł Parfianowicz Piotr00:09:3500:08:5800:08:2100:07:29Mieszana100:34:24
#5 56ADIDAS RUNNERS WARSAW 3Przybyła Krzysztof Pietrzak Krzysztof Kubera Piotr Siegieda Michał00:08:5200:08:4400:08:3300:08:26Mężczyzn400:34:34
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !631K(R)OPKA TEAMSzymaniak Kamil Przywózki Rafał Kopka Marcelina Łęgocki Marcin00:07:4300:08:5300:09:4200:08:43Mieszana200:35:01
#7 781WIDŁOROGICzerwoński Artur Czerwoński Woch Krzysztof Hołda Michał Majewski Tomasz00:09:0100:09:3500:08:5700:08:48Mężczyzn500:36:21
#8 849NAPRZÓD MŁOCINY IZgoda Mateusz Dobrowolski Sławek Zając Adam Vedmidsyi Oleksii00:08:4300:09:3600:09:1700:08:52Mężczyzn600:36:27
#9 961REEBOKI I PRZYJACIELEPruszek Stanisław Szumowski Maksymilian Michalak Artur Walkowski Konrad00:08:4800:10:2900:09:0600:09:03Mężczyzn700:37:26
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1059REEBOK RUN CREWZych Mariusz Ciszewska Dominika Dulniak Dariusz Murach Jarosław00:08:4600:09:5200:09:3400:09:37Mieszana300:37:49
#11 1111BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ WARSZAWAŁasiński Michał Kalińska Karina Zwierzchoń Grzegorz Ledkiewicz Kuba00:08:1100:09:2500:10:2000:09:54Mieszana400:37:50
#12 1280WARSAW RUN CLUBCzajkowski Marek Falkowski Łukasz Malovatsky Andrew Prus Tomasz00:10:0200:09:5200:08:5200:09:15Mężczyzn800:38:00
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !134ADIDAS RUNNERS WARSAWKostrzewska Justyna Siwirska Anna Jaworska Wioleta Żórawska Małgorzata00:09:1300:09:1900:09:5500:09:38Kobiet100:38:05
#14 1412BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM MENTrojanowski Rafał Niebudek Cezary Zieliński Piotr Ukołów Hubert00:09:2700:09:3200:09:1700:09:56Mężczyzn900:38:12
#15 1536LEGIA RUN CLUBTrzaskowski Rafał Sułkowski Michał Meyer Marcin Szymański Michał00:09:4900:09:4300:09:0900:10:25Mężczyzn1000:39:06
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1664ROZPĘDZONEZubelewicz Anna Szuba Martyna Żuraniewska Agnieszka Parszczyńska Izabela00:10:3400:09:4700:10:0800:08:46Kobiet200:39:15
#17 1721FANTASTYCZNA CZWÓRKAMiller Kacper Jasiński Julian Twarowska Paulina Cichosz Bartłomiej00:08:3000:10:5200:10:3900:09:37Mieszana500:39:39
#18 1856PĘDZIWIATERKIBinkiewicz Tomasz Krupiński Krzysztof Pietrzykowski Grzegorz Dębiec Adrian00:09:3500:10:1300:09:4100:10:14Mężczyzn1100:39:43
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1962REMBERTOW TEAMKroliczek Anna Oleszczak Katarzyna Kot Katarzyna Michalska Żaneta00:09:4900:09:5600:09:5200:10:27Kobiet300:40:04
#20 2050NIE MA POŚPIECHUGadziomski Bartosz Szajewska Agnieszka Cwen Bartosz Mikulski Tomasz00:10:0900:12:4000:09:5300:07:46Mieszana600:40:28
#21 2129JRG 6Janiszewski Paweł Smoderek Przemysław Fidor Karol Włodarski Paweł00:12:2600:08:5000:10:2200:09:33Mężczyzn1200:41:11
#22 2211. BLTRDziepak Piotr Czarnecki Jarosław Lickiewicz Izabela Dujka Kamil00:11:1200:10:4300:10:5000:08:39Mieszana700:41:24
#23 2360REEBOK RUN CREW - ŻOLIBORZ ISzymanik Paweł Krzesińska Renata Szewczykowska Anna Wojtkowski Maciej00:09:4100:11:3700:10:0400:10:09Mieszana800:41:31
#24 2468SPECTRUM TEAMGawlak Damian Kasprzak Sebastian Urzykowski Artur Wiśniewski Tomek00:12:0200:08:4300:10:2800:10:20Mężczyzn1300:41:33
#25 2569SPEED MASTERSMosur Kamil Dereszewski Piotr Bauer Bartosz Kosiński Grzegorz00:10:1000:10:2600:09:5800:11:18Mężczyzn1400:41:51
#26 2623GRZYBKI TEAMZych Łukasz Filipczak Przemysław Gutowski Damian Herman Anna00:08:4100:10:5000:09:1400:13:17Mieszana900:42:01
#27 2751NIEZŁE CWANIAKISerwatka Miłosz Serwatka Lech Sokołowski Michał Sokołowski Darek00:10:1800:10:0800:11:1000:10:37Mężczyzn1500:42:13
#28 2830JRG 6 - 2Płóciniczak Marcin Łazaruk Kamil Płóciniczak Dominik Przychocki Michał00:11:1800:10:1500:10:3400:10:09Mężczyzn1600:42:15
#29 299AZS FOR FUNSzczepański Witold Czeczotko Maks Kruk Michał Gielec Piotr00:09:0900:10:2700:09:3200:13:28Mężczyzn1700:42:36
#30 3053OBY DO METYKamiński Piotr Kwiatkowski Tomasz Bielawski Sebastian Krupiński Kacper00:12:0500:10:1600:10:0200:10:24Mężczyzn1800:42:47
#31 313ADIDAS RUNNERS GIRLSParszczyńska Izabela Stokłosa Jolata Kuczyńska Magdalena Radkowska Małgorzata00:11:4300:11:0100:10:0900:10:03Kobiet400:42:56
#32 3248NAPRZÓD MŁOCINY , BIG FUN, BIG RUNBaran Grzegorz Buczel Anna Idzikowska-Śledź Marta Górniewicz Marcin00:10:0300:12:3700:11:0100:09:26Mieszana1000:43:07
#33 3343MENAGO CREWOstrowski Kacper Napiórkowska Zuzanna Galewicz Martyna Paulovich Yauheni00:10:5400:11:5200:09:4300:10:45Mieszana1100:43:13
#34 3414BIEGAMY Z OCHOTĄZawadzki Maciej Wojdak Robert Dziubany Tomasz Wagner Marcin00:10:0600:10:1200:10:5900:12:09Mężczyzn1900:43:26
#35 3535LEGIA RUN CLUBJaneczko Małgorzata Borządek Aleksandra Kot Wioleta Paciorek Ewa00:10:2100:10:3900:12:0100:10:26Kobiet500:43:27
#36 3626IZABELIN NA START IIIMroczek Michał Ruzik Rafał Stasiak Grażynka Pawłowska Kinga00:09:5400:09:3300:11:1700:12:44Mieszana1200:43:28
#37 3754OPEL AUTO ŻOLIBORZPrzygoda Katarzyna Przygoda Paweł Skrońska Monika Pieńkoski Sebastian00:10:4300:09:5800:12:1700:10:45Mieszana1300:43:43
#38 3875TIRETY DO METYSadłoń Przemysław Bennewicz Jakub Iłowiecki Radosław Grabarczyk Łukasz00:12:0400:10:4700:10:5200:10:01Mężczyzn2000:43:44
#39 3933KOLEJE LOSU - NASTĘPNE STARCIE 2019Butor Arkadiusz Nowacka Agata Kmiecik Arkadiusz Składanek Zuzanna00:11:1800:11:5700:09:4400:10:47Mieszana1400:43:47
#40 4057PIEROGI ADAMUSA+Trawicki Patryk Niemczyńska Dorota Otręba Maciej Pyśkiewicz Jan00:09:2600:13:2800:10:2300:10:37Mieszana1500:43:53
#41 4128JASKRUBŁĘSALKISalnik Patrycja Błędowski Michał Jaskulska Justyna Krupa Jakub00:13:1100:10:2300:11:0300:09:36Mieszana1600:44:13
#42 4245MOTO-MOTOPłoszaj Katarzyna Kaftanowicz Paulina Firek Wiesław Kruk Maciej00:12:2900:12:2000:09:4100:09:50Mieszana1700:44:20
#43 4310AZS I PRZYJACIELEKuriata Marcin Ziółkowska Ewa Mądrzak Grzegorz Jachimiak Rafał00:10:4400:11:4900:10:2700:11:39Mieszana1800:44:39
#44 4419DREAM TEAMGil Wojciech Feliga Żaneta Michalak Beata Krupińska Wiola00:11:1000:11:3100:11:0500:10:54Mieszana1900:44:40
#45 4541ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAMoraczewska Aleksandra Napiórkowski Grzegorz Zajączkowska Jagoda Własinowicz Sebastian00:12:5000:09:5100:12:5300:09:32Mieszana2000:45:07
#46 4613BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAM-LAJKRutkowska Agnieszka Jóśk Joanna Kobus-Dunaj Lidia Klimkiewicz Krzysztof00:11:0300:12:0800:11:3800:10:37Mieszana2100:45:25
#47 4722GAZELE Z AWFKadłubowska Anna Komuda Klaudia Kucharska Klaudia Lachowska Aleksandra00:11:0900:11:5000:11:5400:10:33Kobiet600:45:26
#48 4878TULITEAMHawryluk-Stasiak Ewa Rzymowska Krystyna Tula Renata Sinicki Krystian00:12:1200:11:0200:12:0700:10:09Mieszana2200:45:31
#49 4952NO LIMITS TRAILBartniak Kamil Stępniak Mariusz Stępniak Monika Stępniak Kacper00:09:5800:10:3500:14:5700:10:09Mieszana2300:45:39
#50 5083XXXIX LO IM. LOTNICTWA POLSKIEGOGmitrzuk Paweł Serdak Monika Kuśmierski Andrzej Tańczyński Robert00:10:1200:11:4600:12:4500:11:01Mieszana2400:45:44
#51 5137LESZNO TEAMPerlan Robert Górecka Katarzyna Górecki Rafał Grabarczyk Ilona00:11:1900:13:3200:09:2100:11:33Mieszana2500:45:45
#52 5276TO NATURALNEBaranowski Krzysztof Stański Sławomir Nowacki Julian Niedziółka Małgorzata00:10:3300:13:1400:11:3100:10:33Mieszana2600:45:52
#53 5373TEAM ZABIEGANEDNIWilk Magdalena Spalińska Kamila Sokołowski Artur Lubański Mateusz00:10:5900:11:4400:12:5800:10:11Mieszana2700:45:52
#54 5558REEBOK GIRLS & MENPiotrowska Edyta Danielek Ewa Stępniewski Jakub Liberadzka Magdalena00:11:3800:12:3500:10:1500:11:42Mieszana2900:46:11
#55 5632K(R)OPKA TEAM IIFok Tomasz Żebrowski Piotr Ratyński Daniel Bąk Oskar00:11:1400:11:1700:13:2200:10:28Mężczyzn2100:46:22
#56 5770SPONTAN JÓZEFÓWWilgos Paulina Powała Paweł Słomińska Katarzyna Stefaniak Tomasz00:13:2400:12:3200:11:0100:09:49Mieszana3000:46:45
#57 5872SZYBCY AWFKopiczko Anna Kamień Dorota Maliszewska Iwona Tyc Zbigniew00:12:0800:09:5500:14:3100:11:10Mieszana3100:47:44
#58 5939LIX LO MS WARSZAWA BIELANYKędziora Robert Malinowska Urszula Wojciechowski Paweł Iracka Weronika00:14:2600:10:2000:12:2000:10:40Mieszana3200:47:46
#59 6067SŁOŃ BMastalerz Andrzej Miastowski Rafał Skonieczny Andrzej Krauz Paweł00:11:5400:12:1900:11:3400:12:20Mężczyzn2200:48:08
#60 6142MATKI POLKIŁapińska Joanna Staszewska Karolina Kaczmarska Karolina Lindner Ewa00:11:4500:12:4600:12:3900:11:06Kobiet700:48:16
#61 6217CHARLIE I ANIOŁKI NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆJankowska Bożena Beczak Natalia Świesiulski Wojciech Pawłowska Marta00:11:3300:12:3000:11:0600:13:09Mieszana3300:48:18
#62 6315BOLOMOLOBernardelli Katarzyna Woliński Patryk Rempalska Karolina Sawczuk Maciej00:13:4600:11:5300:13:4600:09:14Mieszana3400:48:39
#63 6482WYKWINTNIKwinta Andrzej Kwinta Sylwia Kwinta Filip Kwinta Aleksandra00:12:1700:13:3800:11:5400:11:12Mieszana3500:49:00
#64 6584ZOMBKIKowalczyk Bogdan Paciorek Anna Zalewska Małgorzata Trojanowski Rafał00:11:5700:13:1000:13:1200:10:53Mieszana3600:49:11
#65 6665ROZPĘDZONE 2Adamowska Justyna Mayer Agnieszka Kaczmarek Katarzyna Furmaniak Joanna00:12:3300:13:0600:12:0900:11:23Kobiet800:49:12
#66 6734KTÓRĘDY NA RYSY?Gostkowski Michał Głąb Aleksandra Kuchnio Katarzyna Gryka Marcin00:10:5300:12:1700:15:0800:11:01Mieszana3700:49:19
#67 6827IZABELIN NA START IVLewandowski Michał Kiszka Nika Majewski Michał Choszcz-Sendrowska Anna00:12:1800:13:1600:13:3500:10:22Mieszana3800:49:31
#68 6988WILLA NOWA JÓZEFOSŁAWMolenda Iwona Hermanowska Kasia Hermanowski Robert Sidor Paweł00:12:2300:15:2300:11:5500:09:52Mieszana3900:49:33
#69 7024IZABELIN NA START IMendes Anna Smolińska Domi Kądzielska Magda Bieńkowska Bronia00:12:5600:11:1900:11:1400:14:32Kobiet900:50:01
#70 718AR ŁANIEWojciechowicz Agnieszka Gzula Agnieszka Dymek Jolanta Pieńkowska Katarzyna00:11:3600:12:4500:13:5300:11:52Kobiet1000:50:07
#71 7246MUSTANG&RUNNaskręt Mariusz Sosnówka Magdalena Gawraczyńska Anna Zbrzeźniak Igor00:13:1900:13:3200:12:4200:10:52Mieszana4000:50:24
#72 7338LEŚNE SZYCHYTyniszewska Anna Piłat Renata Urbanek Beata Manczenko Eugeniusz00:11:2900:13:0100:14:5500:11:00Mieszana4100:50:25
#73 7416BRACTWO BIEGOWE BGKBrzoska Małgorzata Niedźwiedzka Agnieszka Raczkowska Dorota Wojciechowska Magdalena00:11:4900:13:1400:13:4100:12:15Kobiet1100:50:59
#74 7547NAPRZÓD MŁOCINYCieplińska Wioletta Tylkowska-Kiewra Ewa Głębocka-Roszczyk Joanna Maszewska Agnieszka00:12:3400:12:5600:13:2600:12:32Kobiet1200:51:28
#75 767ANIOŁKI CHARLIEGOBajorek Jacek Liżewska Lidka Rogulska-Nowak Justyna Gryc Edyta00:14:2000:13:0400:13:0900:11:19Mieszana4200:51:53
#76 7774TENKWARTETStalmach-Chylińska Jolanta Bokiniec Dorota Hołopiak Ewa Maler Władysław00:13:2000:13:1000:13:2000:12:14Mieszana4300:52:05
#77 7866RUNLONGMarszał Mariusz Klimecka - Aksamit Iga Barnas Ilona Maletka Joanna00:08:2500:14:2200:16:2200:12:57Mieszana4400:52:06
#78 7944MŁODZIAKIZdziarski Kacper Bujalski Radosław Miastowski Emil Przybylski Leopold00:13:2300:14:1100:13:2600:11:08Mężczyzn2300:52:07
#79 8018CZUK I HEKWąsik Izabela Guzinska Aleksandra Fratczak - Nierzwicka Dagmara Kowalczyk Krzysztof00:12:3200:12:4700:15:2900:11:50Mieszana4500:52:38
#80 8177TRI NEGUGawin Małgorzata Jasinowicz Aleksandra Kasprowicz Grażyna Gawin Krzysztof00:17:5500:11:3000:13:2500:10:13Mieszana4600:53:04
#81 8263ROZENTUZJAZMOWANE PASZTETY UCIEKŁY Z LODÓWKIWolska Agnieszka Wiszniewski Rafał Pietrzak Anna Wolska Beata00:10:4000:13:1100:15:0000:14:16Mieszana4700:53:07
#82 8320DREAM TEAMKarwas Mariusz Bojarowska Małgorzata Szczepański Mariusz Byśkiniewicz Monika00:12:1100:12:4100:15:0900:14:52Mieszana4800:54:52
#83 8425IZABELIN NA START IILiszewska Marta Ożyńska Kasia Podolak Ewelina Woźniak Agnieszka00:14:0500:13:4000:13:4100:14:31Kobiet1300:55:57
#84 8524 MILAGuzek Monika Jasiul Mariola Tomaszewska Mariola Sajewska Karolina00:12:2200:15:3800:15:0300:13:40Kobiet1400:56:43
#85 8640LOZA SZYDERCÓW 3415Ryzowski Wojciech Buczen Michał Bachowski Bartłomiej Radziszewski Artur00:14:2100:16:3300:15:4500:17:12Mężczyzn2401:03:51
#86 8787SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKALach Marta Nowicka Ewa Biega Joanna Sołdecka Anna00:15:1800:19:1100:17:5600:14:07Kobiet1501:06:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności