Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg na K2

Wyniki - 22 czerwca 2019, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rudnik Krzysztof-POLSKADRUŻYNA3-300:42:4000:04:57
#2 9Lepka Bartosz-DRUŻYNA9-900:45:5500:05:19
#3 10Kawka Adrian-DRUŻYNA10-1000:46:1100:05:21
#4 21Łatuszyński Piotr40POLSKADRUŻYNA21-2100:49:4800:05:47
#5 24Drewniak Tomasz194POLSKADRUŻYNA24-2400:50:4800:05:54
#6 48Nyk Marcin-DRUŻYNA48-4400:55:4500:06:28
#7 51Nowacki Zbigniew-DRUŻYNA51-4700:56:2100:06:32
#8 65Kaniowski Jacek-DRUŻYNA65-6000:58:1200:06:45
#9 73Trusiak Agnieszka-DRUŻYNA737-00:59:2000:06:53
#10 74Dadacz Malwina-DRUŻYNA748-00:59:5400:06:57
#11 86Szczypek Elżbieta-DRUŻYNA8611-01:00:5000:07:03
#12 88Xxx205DRUŻYNA88--01:00:5600:07:04
#13 102Trusiak Miłosz-DRUŻYNA102-8601:02:4100:07:16
#14 109Borodziuk Aneta54POLSKADRUŻYNA10919-01:04:0200:07:26
#15 116Szymański Rafał176POLSKADRUŻYNA116-9401:04:4900:07:31
#16 117Nowicki Krzysztof-DRUŻYNA117-9501:04:5200:07:32
#17 128Krzyżanek Marta-DRUŻYNA12827-01:06:5800:07:46
#18 145Michalak-Małecka Anna-DRUŻYNA14537-01:11:3800:08:19
#19 146Nizioł Małgorzata-DRUŻYNA14638-01:11:3800:08:19
#20 152Krygier Ireneusz-DRUŻYNA152-11001:13:1100:08:30
#21 158Bartosiak Bartłomiej-DRUŻYNA158-11201:14:5300:08:41
#22 99Kwiatek Ireneuszat178IRW75BĘDZINPOLSKADRUŻYNA99-8301:02:2100:07:14
#23 5Duda Grzegorz165BEST BEASTSBUKÓWKAPOLSKADRUŻYNA5-500:43:5000:05:05
#24 78Bancewicz Radek-8 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKADRUŻYNA78-7001:00:0300:06:58
#25 136Duda Róża22BEST BEASTSBUKÓWKADRUŻYNA13631-01:08:3700:07:58
#26 90Cieślewicz Karol16OLAFCREWBYDGOSZCZDRUŻYNA90-7801:01:1800:07:07
#27 139Domaros Marcin195NRBYDLINOPOLSKADRUŻYNA139-10601:10:2500:08:10
#28 19Jankowski Grzegorz35ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWDRUŻYNA19-1900:48:3900:05:39
#29 56Wirkus Rafał154BYTOWDRUŻYNA56-5200:56:5300:06:36
#30 166Gierszewska Paulina172CHOJNICEPOLSKADRUŻYNA16651-01:24:4100:09:50
#31 157Urban Ewelina145GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKADRUŻYNA15745-01:14:5200:08:41
#32 13Szymański Krzysztof137DOMATÓWKODRUŻYNA13-1300:47:4100:05:32
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Pyshniak Kostiantyn189DVORICHNA CDUTDVORICHNADRUŻYNA1-100:39:4400:04:37
#34 45Spychalsku Artur116MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKADRUŻYNA45-4100:55:2300:06:25
#35 168Arendt Agnieszka-7 ŻARTA WATAHAGDAŃSKDRUŻYNA16852-01:24:4200:09:50
#36 169Michalak Magdalena81ŻARTA WATAHAGDAŃSKDRUŻYNA16953-01:24:4200:09:50
#37 31Oleszek Jerzy92SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNODRUŻYNA31-3000:53:3100:06:13
#38 44Smoliński Krzysztof114SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINODRUŻYNA44-4000:55:1100:06:24
#39 162Smolińska Edyta113SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINODRUŻYNA16249-01:20:2900:09:20
#40 79Wilczyński Piotr150JEZIERZYCEDRUŻYNA79-7101:00:0400:06:58
#41 106Płatosz Magda100KARLINODRUŻYNA10617-01:03:2700:07:22
#42 115Król Krzysztof64KĘPICEDRUŻYNA115-9301:04:3800:07:30
#43 -Żurawik Piotr162KĘPICEDRUŻYNA---
#44 54Nizioł Patryk90BEST BEASTSKOBYLNICADRUŻYNA54-5000:56:4900:06:35
#45 72Małecki Tomasz78VACU ACTIV GYMKOBYLNICADRUŻYNA72-6600:59:1800:06:53
#46 76Zaniewski Grzegorz158KOBYLNICADRUŻYNA76-6800:59:5700:06:57
#47 62Ruciński Arkadiusz105KOLOBRZEGDRUŻYNA62-5700:57:3000:06:40
#48 69Lewandowska Sylwia71ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNADRUŻYNA696-00:58:4900:06:49
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Konkel Agnieszka155KOSZALINPOLSKADRUŻYNA291-00:52:4500:06:07
#50 124Łubniewski Arkadiusz76ANOX TEAMKOSZALINDRUŻYNA124-9901:06:2900:07:43
#51 70Bartha Adrian-9KOŁOBRZEGDRUŻYNA70-6400:59:0400:06:51
#52 14Jęcek Krzysztof38MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKADRUŻYNA14-1400:47:5300:05:33
#53 36Środa Maciej138KRĘPA SŁUPSKADRUŻYNA36-3400:54:2400:06:19
#54 155Karwasz Krzysztof47KWAKOWODRUŻYNA155-11101:13:4000:08:33
#55 167Kardasz Jakub173LĘBORKPOLSKADRUŻYNA167-11501:24:4100:09:50
#56 113Andrzejczak Sławomir-2 GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEDRUŻYNA113-9101:04:2300:07:28
#57 127Michalska Agnieszka82LULEMINODRUŻYNA12726-01:06:5700:07:46
#58 94Mrugalski Stanisław198MIASTKOPOLSKADRUŻYNA94-8101:01:5200:07:11
#59 67Szeląg Tomasz124MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIDRUŻYNA67-6200:58:3400:06:48
#60 92Tabaka Waldemar139NOWA WIEŚ LĘBORSKADRUŻYNA92-7901:01:2400:07:07
#61 37Kańduła Mariusz45NOWY TOMYŚLDRUŻYNA37-3500:54:3900:06:20
#62 11Sworek Dawid121ZONE3TEAMPOZNAŃDRUŻYNA11-1100:46:5100:05:26
#63 91Konkel Bonita53POZNAŃDRUŻYNA9112-01:01:2000:07:07
#64 97Lewicz Jan74CPSP USTKAREDZIKOWODRUŻYNA97-8201:02:1300:07:13
#65 98Lewicz Ewa73GMINA SŁUPSKREDZIKOWODRUŻYNA9815-01:02:1300:07:13
#66 142Górkowska Elżbieta29RUMIADRUŻYNA14234-01:11:1100:08:16
#67 143Kaniuk Maja44RUMIADRUŻYNA14335-01:11:1100:08:16
#68 26Stępniewski Marcin119MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEDRUŻYNA26-2600:51:1800:05:57
#69 8Roszkowski Damian104BAGNA IZBICKIESLUPSKDRUŻYNA8-800:45:4400:05:18
#70 63Trąbka Krystian142SLUPSKDRUŻYNA63-5800:57:5000:06:43
#71 173Kot Daniel58KOT TEAMSLUPSKDRUŻYNA173-11901:31:4000:10:38
#72 174Kot Iwona59KOT TEAMSLUPSKDRUŻYNA17454-01:31:5200:10:40
#73 34Kamiński Marcin43MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINODRUŻYNA34-3200:53:5900:06:16
#74 89Sibiński Krzysztof24SUCHORZEPOLSKADRUŻYNA89-7701:01:0600:07:05
#75 16Grachel Przemek31ŚWIECICHOWODRUŻYNA16-1600:48:1200:05:36
#76 15Jabłoński Tomasz15KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKADRUŻYNA15-1500:48:0200:05:34
#77 112Konkel Joanna52MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNODRUŻYNA11221-01:04:2200:07:28
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Pelo Artur1867 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA2-200:41:2500:04:48
#79 4Jakubek Patryk69SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA4-400:43:3500:05:03
#80 6Wróblewski Leszek199SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA6-600:43:5400:05:05
#81 7Cholewiński Artur14DECATHLON POWERSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA7-700:44:0000:05:06
#82 12Sitek Mariusz110SŁUPSKDRUŻYNA12-1200:47:0800:05:28
#83 17Żylicz Paweł164STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKDRUŻYNA17-1700:48:1200:05:35
#84 18Gorzkowski Paweł96STOPASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA18-1800:48:1300:05:36
#85 20Ruszczyński Łukasz106SŁUPSKDRUŻYNA20-2000:48:5100:05:40
#86 22Szczerbaty Paweł123SŁUPSKDRUŻYNA22-2200:49:4900:05:47
#87 23Wilusz Krzysztof25SUBVENTUM TEAMSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA23-2300:50:3400:05:52
#88 25Horbacz Grzegorz33SŁUPSKDRUŻYNA25-2500:51:0000:05:55
#89 30Furman Tomasz197STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA30-2900:53:2900:06:12
#90 32Bondarenko Daniel202BIEGAJŁOSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA32-3100:53:3400:06:13
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Węsierska-Mułyk Marzena149NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA332-00:53:4700:06:14
#92 35Zielonka Mateusz161BALTIC SEALSSŁUPSKDRUŻYNA35-3300:54:0100:06:16
#93 38Jaros Adam36SŁUPSKDRUŻYNA38-3600:54:4100:06:21
#94 39Piwoński Robert99NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA39-3700:54:4800:06:21
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40Kęsik Agnieszka167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA403-00:54:5500:06:22
#96 41Karaś Radosław166NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA41-3800:55:0400:06:23
#97 43Litwin Barbara75STOPA SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA434-00:55:1100:06:24
#98 46Gaweł Zbigniew27POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA46-4200:55:2600:06:26
#99 47Tomczak Dominik140NIGHT RUNNERSSŁUPSKDRUŻYNA47-4300:55:3100:06:26
#100 49Pudlak Jakub103WJBN TEAMSŁUPSKDRUŻYNA49-4500:55:5900:06:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności