Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg na K2

Wyniki - 22 czerwca 2019, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Pyshniak Kostiantyn189DVORICHNA CDUTDVORICHNADRUŻYNA1-100:39:4400:04:37
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Pelo Artur1867 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA2-200:41:2500:04:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rudnik Krzysztof-POLSKADRUŻYNA3-300:42:4000:04:57
#4 4Jakubek Patryk69SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA4-400:43:3500:05:03
#5 5Duda Grzegorz165BEST BEASTSBUKÓWKAPOLSKADRUŻYNA5-500:43:5000:05:05
#6 6Wróblewski Leszek199SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA6-600:43:5400:05:05
#7 7Cholewiński Artur14DECATHLON POWERSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA7-700:44:0000:05:06
#8 8Roszkowski Damian104BAGNA IZBICKIESLUPSKDRUŻYNA8-800:45:4400:05:18
#9 9Lepka Bartosz-DRUŻYNA9-900:45:5500:05:19
#10 10Kawka Adrian-DRUŻYNA10-1000:46:1100:05:21
#11 11Sworek Dawid121ZONE3TEAMPOZNAŃDRUŻYNA11-1100:46:5100:05:26
#12 12Sitek Mariusz110SŁUPSKDRUŻYNA12-1200:47:0800:05:28
#13 13Szymański Krzysztof137DOMATÓWKODRUŻYNA13-1300:47:4100:05:32
#14 14Jęcek Krzysztof38MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKADRUŻYNA14-1400:47:5300:05:33
#15 15Jabłoński Tomasz15KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKADRUŻYNA15-1500:48:0200:05:34
#16 17Żylicz Paweł164STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKDRUŻYNA17-1700:48:1200:05:35
#17 16Grachel Przemek31ŚWIECICHOWODRUŻYNA16-1600:48:1200:05:36
#18 18Gorzkowski Paweł96STOPASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA18-1800:48:1300:05:36
#19 19Jankowski Grzegorz35ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWDRUŻYNA19-1900:48:3900:05:39
#20 20Ruszczyński Łukasz106SŁUPSKDRUŻYNA20-2000:48:5100:05:40
#21 21Łatuszyński Piotr40POLSKADRUŻYNA21-2100:49:4800:05:47
#22 22Szczerbaty Paweł123SŁUPSKDRUŻYNA22-2200:49:4900:05:47
#23 23Wilusz Krzysztof25SUBVENTUM TEAMSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA23-2300:50:3400:05:52
#24 24Drewniak Tomasz194POLSKADRUŻYNA24-2400:50:4800:05:54
#25 25Horbacz Grzegorz33SŁUPSKDRUŻYNA25-2500:51:0000:05:55
#26 26Stępniewski Marcin119MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEDRUŻYNA26-2600:51:1800:05:57
#27 27Fabich Adrian190STOPA SŁUPSK / USB USTKAUSTKAPOLSKADRUŻYNA27-2700:52:2300:06:05
#28 28Mikiciuk Piotr192USTKAPOLSKADRUŻYNA28-2800:52:2300:06:05
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Konkel Agnieszka155KOSZALINPOLSKADRUŻYNA291-00:52:4500:06:07
#30 30Furman Tomasz197STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA30-2900:53:2900:06:12
#31 31Oleszek Jerzy92SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNODRUŻYNA31-3000:53:3100:06:13
#32 32Bondarenko Daniel202BIEGAJŁOSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA32-3100:53:3400:06:13
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Węsierska-Mułyk Marzena149NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA332-00:53:4700:06:14
#34 34Kamiński Marcin43MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINODRUŻYNA34-3200:53:5900:06:16
#35 35Zielonka Mateusz161BALTIC SEALSSŁUPSKDRUŻYNA35-3300:54:0100:06:16
#36 36Środa Maciej138KRĘPA SŁUPSKADRUŻYNA36-3400:54:2400:06:19
#37 37Kańduła Mariusz45NOWY TOMYŚLDRUŻYNA37-3500:54:3900:06:20
#38 38Jaros Adam36SŁUPSKDRUŻYNA38-3600:54:4100:06:21
#39 39Piwoński Robert99NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA39-3700:54:4800:06:21
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40Kęsik Agnieszka167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOLSKADRUŻYNA403-00:54:5500:06:22
#41 41Karaś Radosław166NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKADRUŻYNA41-3800:55:0400:06:23
#42 42Dadacz Rafał18USTKADRUŻYNA42-3900:55:0600:06:23
#43 43Litwin Barbara75STOPA SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA434-00:55:1100:06:24
#44 44Smoliński Krzysztof114SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINODRUŻYNA44-4000:55:1100:06:24
#45 45Spychalsku Artur116MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKADRUŻYNA45-4100:55:2300:06:25
#46 46Gaweł Zbigniew27POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA46-4200:55:2600:06:26
#47 47Tomczak Dominik140NIGHT RUNNERSSŁUPSKDRUŻYNA47-4300:55:3100:06:26
#48 48Nyk Marcin-DRUŻYNA48-4400:55:4500:06:28
#49 49Pudlak Jakub103WJBN TEAMSŁUPSKDRUŻYNA49-4500:55:5900:06:30
#50 50Książek Waldemar65SŁUPSKDRUŻYNA50-4600:56:1600:06:32
#51 51Nowacki Zbigniew-DRUŻYNA51-4700:56:2100:06:32
#52 52Sidor Mariusz109DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA52-4800:56:2800:06:33
#53 53Kaczmarowski Andrzej41SŁUPSKDRUŻYNA53-4900:56:3500:06:34
#54 54Nizioł Patryk90BEST BEASTSKOBYLNICADRUŻYNA54-5000:56:4900:06:35
#55 55Szlachetka Piotr126SŁUPSKDRUŻYNA55-5100:56:5300:06:36
#56 56Wirkus Rafał154BYTOWDRUŻYNA56-5200:56:5300:06:36
#57 57Szewczuk Piotr125SŁUPSKDRUŻYNA57-5300:56:5700:06:36
#58 58Mickiewicz Ilona83WEJHEROWODRUŻYNA585-00:57:0700:06:38
#59 59Bondarenko Jan10BIEGAJŁOSŁUPSKDRUŻYNA59-5400:57:1300:06:38
#60 60Niwiński Grzegorz196TUPOTUSTKAPOLSKADRUŻYNA60-5500:57:1600:06:39
#61 61Tomczak Sebastian141USTKAUSTKADRUŻYNA61-5600:57:1800:06:39
#62 62Ruciński Arkadiusz105KOLOBRZEGDRUŻYNA62-5700:57:3000:06:40
#63 63Trąbka Krystian142SLUPSKDRUŻYNA63-5800:57:5000:06:43
#64 64Winiszewski Karol152WINISZEWSKI.COM/7PBOTSŁUPSKDRUŻYNA64-5900:57:5600:06:43
#65 65Kaniowski Jacek-DRUŻYNA65-6000:58:1200:06:45
#66 66Gierczak Piotr28USTKAUSTKADRUŻYNA66-6100:58:2800:06:47
#67 67Szeląg Tomasz124MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIDRUŻYNA67-6200:58:3400:06:48
#68 68Zblewski Patryk136SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA68-6300:58:4300:06:49
#69 69Lewandowska Sylwia71ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNADRUŻYNA696-00:58:4900:06:49
#70 70Bartha Adrian-9KOŁOBRZEGDRUŻYNA70-6400:59:0400:06:51
#71 71Bikun Łukasz191SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA71-6500:59:1700:06:53
#72 72Małecki Tomasz78VACU ACTIV GYMKOBYLNICADRUŻYNA72-6600:59:1800:06:53
#73 73Trusiak Agnieszka-DRUŻYNA737-00:59:2000:06:53
#74 74Dadacz Malwina-DRUŻYNA748-00:59:5400:06:57
#75 75Nowak Paweł91HUSARIA RACE TEAMSŁUPSKDRUŻYNA75-6700:59:5700:06:57
#76 76Zaniewski Grzegorz158KOBYLNICADRUŻYNA76-6800:59:5700:06:57
#77 77Wątor Rafał146SŁUPSKDRUŻYNA77-6901:00:0300:06:58
#78 78Bancewicz Radek-8 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKADRUŻYNA78-7001:00:0300:06:58
#79 79Wilczyński Piotr150JEZIERZYCEDRUŻYNA79-7101:00:0400:06:58
#80 80Brzezińska Agnieszka12SŁUPSKDRUŻYNA809-01:00:0900:06:59
#81 81Życka Ewelina163SŁUPSKDRUŻYNA8110-01:00:1300:06:59
#82 82Downar-Zapolski Paweł21SŁUPSKDRUŻYNA82-7201:00:1800:07:00
#83 83Orłowski Edward93SŁUPSKDRUŻYNA83-7301:00:3800:07:02
#84 84Sobczyk Mariusz115SŁUPSKDRUŻYNA84-7401:00:4000:07:02
#85 85Weiland Adrian147NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA85-7501:00:4900:07:03
#86 86Szczypek Elżbieta-DRUŻYNA8611-01:00:5000:07:03
#87 87Weiland Cyprian148NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA87-7601:00:5000:07:03
#88 88Xxx205DRUŻYNA88--01:00:5600:07:04
#89 89Sibiński Krzysztof24SUCHORZEPOLSKADRUŻYNA89-7701:01:0600:07:05
#90 90Cieślewicz Karol16OLAFCREWBYDGOSZCZDRUŻYNA90-7801:01:1800:07:07
#91 91Konkel Bonita53POZNAŃDRUŻYNA9112-01:01:2000:07:07
#92 92Tabaka Waldemar139NOWA WIEŚ LĘBORSKADRUŻYNA92-7901:01:2400:07:07
#93 93Chnistyński Piotr177SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA93-8001:01:3700:07:09
#94 94Mrugalski Stanisław198MIASTKOPOLSKADRUŻYNA94-8101:01:5200:07:11
#95 95Ruszczyńska Kinga175SŁUPSKPOLSKADRUŻYNA9513-01:01:5300:07:11
#96 96Wirkus Małgorzata153SŁUPSKDRUŻYNA9614-01:02:0300:07:12
#97 97Lewicz Jan74CPSP USTKAREDZIKOWODRUŻYNA97-8201:02:1300:07:13
#98 98Lewicz Ewa73GMINA SŁUPSKREDZIKOWODRUŻYNA9815-01:02:1300:07:13
#99 99Kwiatek Ireneuszat178IRW75BĘDZINPOLSKADRUŻYNA99-8301:02:2100:07:14
#100 100Kowalski Krzysztof62STOPA - SŁUPSKSŁUPSKDRUŻYNA100-8401:02:3000:07:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności