Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

La Sportiva Lavaredo Ultra Trail

Wyniki - 28 czerwca 2019, Cortina d'Ampezzo

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
#1 201288Sébastien BonjeanSE M10319:37:5707:19:10BEL
#2 202969Marcin JamrożyMagneti Marelli PolandSE M10419:38:5307:20:06POL
#3 203521Enrico CornaGap ScanzoSE M10519:39:3307:20:46ITA
#4 204481Simone CiclitiraTarahumara Trail Team CV1 M6819:39:3807:20:51ITA
#5 205119Paolo AlessandriniSE M10619:40:0107:21:14ITA
#6 2061237Marc MetaireauTEAM RHUNERSV2 M1219:40:4207:21:55FRA
#7 2071208Yvan MassonTEAM RHUNERSV1 M6919:40:4307:21:56FRA
#8 208382Ivan CaoScuola di Maratona VittV1 M7019:40:5407:22:07ITA
#9 2091615Giorgio SacconiV1 M7119:42:2707:23:40ITA
#10 210423Stephanie CaseSE W1219:43:2507:24:38CAN
#11 2111104Giuseppe Lo BartoloTRAILRUNNERS FINALE LIGSE M10719:43:3307:24:46ITA
#12 2121324Luís NoiteClube Desportivo e CultSE M10819:44:3307:25:46POR
#13 2131422Thomas PelofiTEAM RHUNERSSE M10919:44:5807:26:11FRA
#14 214180Mattia BaggiAtletica Marathon AlmenSE M11019:45:3107:26:44ITA
#15 2141310Manuel NessiAtletica marathon almenSE M11019:45:3107:26:44ITA
#16 2161678Sara ScottiSE W1319:45:3207:26:45ITA
#17 217421Matteo CasatiTeam OverV1 M7219:45:4507:26:58ITA
#18 218671Antonio EpifanioI MUSCOLI DEL LARIOV2 M1319:46:1507:27:28ITA
#19 2191366Michal PaczuskiForever Young LodzSE M11219:48:2507:29:38POL
#20 2201240Milan MichnaČistý sportV1 M7319:49:0507:30:18CZE
#21 2211072Timo LeiserPfalz EnduranceSE M11319:49:3007:30:43GER
#22 2221923Timo VogelLandau Running CompanyV1 M7419:52:3107:33:44GER
#23 2231000Michael KazimierskiKB Goch BytowV1 M7519:53:3207:34:45POL
#24 224800Iader GentiliniCoop CeramicaV1 M7619:55:0707:36:20ITA
#25 2241268Filippo MoiranoTRMV1 M7619:55:0707:36:20ITA
#26 2261911Markus VilligerV2 M1419:55:4907:37:02SUI
#27 227797Lubos GelcinskyULTRA Bolave nohySE M11419:56:0107:37:14SVK
#28 228834Emmanuel GodefroidARCH - CINEYV1 M7819:56:0207:37:15BEL
#29 2291271Grégory MolinaroV1 M7919:57:5207:39:05FRA
#30 230908Thomas Heißlnever come backV1 M8019:58:0807:39:21AUT
#31 2311313Christophe NicolaijSE M11519:58:3607:39:49BEL
#32 232914Xavier Hernan CasesBeskran4everSE M11619:59:0807:40:21AND
#33 233985Frederic JoubertAS LiebherrV1 M8120:01:0507:42:18FRA
#34 2341823Jiri TichanekV1 M8220:02:4607:43:59CZE
#35 2351555Stephane ReynaudV1 M8320:02:5607:44:09FRA
#36 236281Tom BolandSE M11720:03:5207:45:05GER
#37 2371929Alessio VortiAtletica ManaraSE M11820:05:0407:46:17ITA
#38 238153Marcelo Arias MassaTeam Mañanas - DemenciaSE M11920:06:2807:47:41CHI
#39 239678Michele EvangelistiASD TrailLabSE M12020:06:3307:47:46ITA
#40 240333Mirko BroseghiniOrienteering pinèV1 M8420:07:3107:48:44ITA
#41 2411538David RankenSE M12120:07:4007:48:53AUS
#42 242215Dare Bavdekteam GrmadaV2 M1520:07:5907:49:12SLO
#43 2431105Alessandro LocatelliTrail Running ProjectV1 M8520:09:5307:51:06ITA
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2441252Gerard MinaryV3 M120:11:5707:53:10FRA
#45 245670Didier EnjoubaultV2 M1620:12:1207:53:25FRA
#46 2461752Jens SperlichKANSAS Running TeamV1 M8620:12:5207:54:05GER
#47 247405Thomas CarpentierGlobetrailers / AirbusSE M12220:13:4407:54:57FRA
#48 248150Unai AramendiSE M12320:15:1307:56:26ESP
#49 2491036Zoran KurdijaMogu dugoV2 M1720:15:5407:57:07CRO
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !250159Giuliana ArrigoniVALETUDO SERIMV2 W220:16:0207:57:15ITA
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !251879Timon GuentherBayreuther TurnerschaftES M120:16:5107:58:04GER
#52 2521539João RaposoMorcegos TrailV1 M8720:17:2207:58:35POR
#53 253361Samuel CalvoHIRU KIROL HENDAIAV1 M8820:18:4307:59:56FRA
#54 254340Tobias BrunoSE M12420:19:1908:00:32SWE
#55 2551962Ka Kit WongSE M12520:19:4408:00:57HKG
#56 256945Leo HuiTRabSE M12620:19:5108:01:04HKG
#57 2571660Luca ScalabrinV2 M1820:24:1508:05:28ITA
#58 2581843Marta TresoldiPol. VilleseSE W1420:26:1508:07:28ITA
#59 2591032Peter KronesterRacoon RunningSE M12720:26:3608:07:49GER
#60 2591560Omar Riccardiatletica valpelliceV1 M8920:26:3608:07:49ITA
#61 2591913Gabriele VineisASD PODISTICA VALLE VARSE M12720:26:3608:07:49ITA
#62 262140Pierugo AngeliLeopodisticaV1 M9020:26:4608:07:59ITA
#63 263320James BrewsterUTMBeersSE M12920:26:5908:08:12GBR
#64 2641494Francesco PompoliMargiani TeamV1 M9120:30:0208:11:15ITA
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2651690Kami SemickV2 W320:30:3708:11:50USA
#66 2661729Krasen SlavovSE M13020:32:1008:13:23BUL
#67 2671470Xavier PinhoLimitlessSE M13120:33:1308:14:26POR
#68 2681540Preben RasmussenV1 M9220:33:3308:14:46DEN
#69 2691900Gianluca VettorAsd scarpe biancheV1 M9320:34:1908:15:32ITA
#70 270466Andrea ChiarelloV2 M1920:35:1608:16:29ITA
#71 27177Gill FowlerLa Sportiva AustraliaV1 W820:35:1808:16:31AUS
#72 2721259Grzegorz MirekMOVE STUDIOV1 M9420:35:2208:16:35POL
#73 273782Helios GarciaLangreo Trail TeamSE M13220:35:3708:16:50ESP
#74 2731956Marcin WloskowiczV1 M9520:35:3708:16:50POL
#75 275761Bruno FreitasACDJSV1 M9620:35:4908:17:02POR
#76 276887Sebastian GurgulAromat NógSE M13320:35:5308:17:06POL
#77 2771651Daniele SarettaGruppo Atletica VedelagV1 M9720:36:5608:18:09ITA
#78 2781094Osmo LiimatainenSamba Trail Running CluSE M13420:37:0208:18:15FIN
#79 279551Humberto Cuesta MartinezRespect RunnersV1 M9820:39:4308:20:56ESP
#80 280106Fulvio AgazziCarvico SkyrunningSE M13520:39:4408:20:57ITA
#81 281436Alessio CavalieriGefo K-TeamSE M13620:40:2308:21:36ITA
#82 2821861Bohumil UhrinULTRA Bolave NohySE M13720:41:4508:22:58SVK
#83 2831029Tomaz KristavcnikNever give upV1 M9920:42:3408:23:47SLO
#84 2841325John NordfjällScania Road RunnersV1 M10020:44:0508:25:18SWE
#85 2851365Piero PaciniASD 29 MARTIRIV2 M2020:45:2908:26:42ITA
#86 286968Ryan JamiesonSE M13820:46:1108:27:24GBR
#87 2871486Marcin PletiPoland Business RunV1 M10120:46:3408:27:47POL
#88 288917Jakub HerstekMagura BardejovSE M13920:47:4008:28:53SVK
#89 289204Francis BarthTeam MaennelsteinSE M14020:47:4708:29:00FRA
#90 289205Jean Daniel BarthTeam MaennelsteinSE M14020:47:4708:29:00FRA
#91 2911142Manuel MadrugaMorcegos Trail ClubeV2 M2120:48:1508:29:28POR
#92 2921672Matthias SchwarzeASICS FrontrunnerV1 M10220:48:4508:29:58GER
#93 2931273Fabrizio MologniSE M14220:49:1608:30:29ITA
#94 2941079Davide LeoneSPORT CLUB ANGROGNA A.SV1 M10320:50:2908:31:42ITA
#95 295646Federico DominiciROMANO RUNNINGV1 M10420:50:4608:31:59ITA
#96 296134Miguel Amengual VillalongaSa Milana AlaroV1 M10520:50:4708:32:00ESP
#97 296950Richard HurdleCirencester ACV1 M10520:50:4708:32:00GBR
#98 2981362Vyacheslav OvechkinEndurance SchoolSE M14320:50:5308:32:06UKR
#99 299178Michael BachnerV1 M10720:51:2208:32:35AUT
#100 299939Peter HolczerASICS FrontRunner HungaV1 M10720:51:2208:32:35HUN

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności