Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Bieg 12 Mostów

Wyniki - 29 czerwca 2019, Sławno

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Garski Dawid17BASZTA BYTÓWBYTÓWPOLSKAM1-00:15:4900:03:0919.00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Czerniewski Marcin11LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM2-00:15:5600:03:1118.80
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Sawko Alex150MIŃSKBIAŁORUŚM3-00:15:5800:03:1118.80
#4 4Lipiński Mateusz59MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKPOLSKAM4-00:16:0200:03:1218.70
#5 5Witkowski Mateusz134JW 1223KOSZALINPOLSKAM5-00:16:2200:03:1618.30
#6 6Pyshnian Konstantyn153DVORICHNAUKRAINAM6-00:16:4100:03:2018.00
#7 7Kępka Adrian154TAGER SPORTWIEKOWOPOLSKAM7-00:17:1500:03:2717.40
#8 8Zwolski Andrzej141ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAPOLSKAM8-00:17:2000:03:2817.30
#9 9Janiszewski Marek30DRUTEXBYTÓWPOLSKAM9-00:17:3300:03:3017.10
#10 10Rudnik Krzysztof96KRĘPA SŁUPSKAPOLSKAM10-00:18:0600:03:3716.60
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Kurhanskaya Svietlana149MIŃSKBIAŁORUŚK-100:18:1900:03:3916.40
#12 12Majkowicz Rafał61KOSZALINPOLSKAM11-00:18:3400:03:4216.20
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13Talar Patrycja116RUNNERSWORLD POZNAŃPOLSKAK-200:18:3900:03:4316.10
#14 14Wnuk Przemek135KOSZALINPOLSKAM12-00:18:5600:03:4715.80
#15 15Kurkul Janek53KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOPOLANDM13-00:18:5600:03:4715.80
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16Wirkus Antonina130MKL SZCZECINEKSZCZECINEKPOLSKAK-300:18:5700:03:4715.80
#17 17Duda Grzegorz14BEST BEASTSBUKÓWKAPOLSKAM14-00:18:5700:03:4715.80
#18 18Wirkus Łukasz131LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKPOLSKAM15-00:18:5800:03:4715.80
#19 19Glazik Dariusz18ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWPOLSKAM16-00:19:1700:03:5115.60
#20 20Elendt Tomasz15TUCHOMIEPOLSKAM17-00:19:2400:03:5215.50
#21 21Krukowski Błażej50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM18-00:19:2900:03:5315.40
#22 22Jabłoński Tomasz29KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM19-00:19:3600:03:5515.30
#23 23Rygielski Arkadiusz102SŁAWNOPOLSKAM20-00:19:4700:03:5715.20
#24 24Ślęzak Robert160OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYPOLSKAM21-00:19:5800:03:5915.00
#25 25Kawka Adrian156SŁUPSKPOLSKAM22-00:20:0600:04:0114.90
#26 26Rosiak Damian95KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM23-00:20:1000:04:0214.90
#27 27Maj Witold145OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAPOLSKAM24-00:20:1500:04:0314.80
#28 28Górny Norbert22CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINROSNOWOPOLSKAM25-00:20:2200:04:0414.70
#29 29Piskorowska Danuta87TEAM LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWWROCŁAWPOLSKAK-400:20:2500:04:0514.70
#30 30Czech Dariusz10ŚCIGAŁ TEAMPŁOTOWOPOLSKAM26-00:20:3500:04:0714.60
#31 31Nowak Jacek77BOLESZEWOPOLSKAM27-00:20:3800:04:0714.50
#32 32Pękała Piotr85KOSZALINPOLSKAM28-00:20:4300:04:0814.50
#33 33Bentkowska Natalia6BYDGOSZCZPOLSKAK-500:20:5800:04:1114.30
#34 34Żylicz Paweł143STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKPOLSKAM29-00:21:0200:04:1214.30
#35 35Bieńkowski Tomasz162IQ CONSULTINGNIEKŁONICEPOLSKAM30-00:21:0500:04:1314.20
#36 36Guzik Piotr23SŁUPSKPOLSKAM31-00:21:2000:04:1614.10
#37 37Nieckarz Krzysztof76KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM32-00:21:2200:04:1614.00
#38 38Wielgat Łukasz128KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOPOLSKAM33-00:21:2800:04:1714.00
#39 39Wiśniewski Patryk132SŁUPSKPOLSKAM34-00:21:3400:04:1813.90
#40 40Nieckarz Monika75KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-600:21:3500:04:1913.90
#41 41Pawlik Krystian82USTKAUSTKAPOLSKAM35-00:21:3900:04:1913.90
#42 42Bajtek Przemysław148KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM36-00:21:4000:04:2013.80
#43 43Tomczak Dominik118NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM37-00:21:5000:04:2213.70
#44 44Nowicki Mateusz78CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAPOLSKAM38-00:21:5400:04:2213.70
#45 45Urbaniak Szymon122CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINWRZEŚNICAPOLSKAM39-00:21:5900:04:2313.60
#46 46Kleniewski Piotr40ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKAM40-00:22:0300:04:2413.60
#47 47Struś Artur155KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAPOLSKAM41-00:22:0700:04:2513.60
#48 48Micerski Tomasz66TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM42-00:22:0800:04:2513.60
#49 49Kargul Jacek37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM43-00:22:1200:04:2613.50
#50 50Turczyn Tomasz121DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOPOLSKAM44-00:22:1900:04:2713.40
#51 51Wilczewski Krzysztof129KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM45-00:22:2000:04:2813.40
#52 52Jochym Mariusz33WKURW_TEAMROSNOWOPOLSKAM46-00:22:2600:04:2913.40
#53 53Kazimierczak Leszek39CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINPOLSKAM47-00:22:2800:04:2913.40
#54 54Biernat Marcin151SŁAWNOPOLSKAM48-00:22:2900:04:2913.30
#55 55Rutkowski Ryszard99RUNKINGSIANÓWPOLSKAM49-00:22:2900:04:2913.30
#56 56Olszar Grzegorz79DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOPOLSKAM50-00:22:3300:04:3013.30
#57 57Rudziński Radosław97BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDPOLSKAM51-00:22:3300:04:3013.30
#58 58Orlowski Maciej80DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOPOLSKAM52-00:22:3300:04:3013.30
#59 59Marciniak Michał63POLANÓWPOLSKAM53-00:22:3500:04:3113.30
#60 60Kos Krystian45CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETEZNYCHKOBYLNICAPOLSKAM54-00:22:4000:04:3213.20
#61 61Antosik Grzegorz4KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEPOLSKAM55-00:22:4200:04:3213.20
#62 62Gostomczyk Krzysztof19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM56-00:22:4200:04:3213.20
#63 63Wieczorek Jacek127SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM57-00:22:5000:04:3413.10
#64 64Świetlik Tomasz115LEO TEAMKOSZALINPOLSKAM58-00:22:5200:04:3413.10
#65 65Zaderetska Sofiya139LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-700:22:5600:04:3513.10
#66 66Kaczmarek Marta34KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-800:23:0600:04:3713.00
#67 67Antkowiak Sebastian2DB - ACTIVEKOSZALINPOLSKAM59-00:23:1800:04:3912.90
#68 68Kulczyk Katarzyna52KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOPOLSKAK-900:23:2100:04:4012.80
#69 69Strzelecki Zbigniew107KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEPOLSKAM60-00:23:4200:04:4412.70
#70 70Piątkowski Michał86CZARNI SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM61-00:23:5300:04:4612.60
#71 71Kamiński Tomasz35JW 1223KOSZALINPOLSKAM62-00:24:0600:04:4912.40
#72 72Downar-Zapolski Paweł13SŁUPSKPOLSKAM63-00:24:1700:04:5112.40
#73 73Podlak Piotr89USTKAPOLSKAM64-00:24:2100:04:5212.30
#74 74Jaworski Robert31KB BRYZA POSTOMINOPOLSKAM65-00:24:2400:04:5212.30
#75 75Bukowski Bartosz144SŁAWNOPOLSKAM66-00:24:2700:04:5312.30
#76 76Serkowska Magdalena103KOSZALINPOLSKAK-1000:24:2800:04:5312.30
#77 77Lewandowska Beata56STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-1100:24:2900:04:5312.30
#78 78Szyszkowski Tomasz114KOSZALINPOLSKAM67-00:24:3300:04:5412.20
#79 79Lewandowski Adam57W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKAM68-00:24:3500:04:5512.20
#80 80Borys Justyna7KOSZALINPOLSKAK-1200:24:3700:04:5512.20
#81 81Hamulak Dariusz25BIAŁOGARDPOLSKAM69-00:24:5400:04:5812.00
#82 82Krasiński Witold48KOSZALINPOLSKAM70-00:24:5600:04:5912.00
#83 83Kowalczyk Piotr46FOR-REST-RUNKOSZALINPOLSKAM71-00:24:5700:04:5912.00
#84 84Motykowska Ksenia70KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-1300:25:2100:05:0411.80
#85 85Wenelski Damian124MALECHOWOPOLSKAM72-00:25:2900:05:0511.80
#86 86Lewiński Lewi58ŁĘTOWOPOLSKAM73-00:25:3100:05:0611.80
#87 87Kotecki Zbigniew158KĘPICEPOLSKAM74-00:25:3700:05:0711.70
#88 88Stojewski Jarosław26KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM75-00:25:4000:05:0811.70
#89 89Andrzejczak Sławomir1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEPOLSKAM76-00:25:4300:05:0811.70
#90 90Guzik Natalia24SŁUPSKPOLSKAK-1400:25:5800:05:1111.60
#91 91Konkel Joanna43MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-1500:26:2800:05:1711.30
#92 92Antosik Grażyna3KS OLSZEWSKI I SYNOWIEŻUKOWOPOLSKAK-1600:26:2800:05:1711.30
#93 93Król Krzysztof49KĘPICEPOLSKAM77-00:26:3400:05:1811.30
#94 94Jażdżewska Elżbieta32BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAK-1700:26:3800:05:1911.30
#95 95Mrugalski Stanisław71MTS HAMER MIASTKOMIASTKOPOLSKAM78-00:26:4100:05:2011.20
#96 96Murawski Rafał74SŁUPSKPOLSKAM79-00:26:4400:05:2011.20
#97 97Rumińska Marlena98LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-1800:26:4500:05:2111.20
#98 98Biernat Karolina152SŁAWNOPOLSKAK-1900:26:4500:05:2111.20
#99 99Miszke Damian68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM80-00:26:4800:05:2111.20
#100 100Żurawik Piotr142KĘPICEPOLSKAM81-00:26:5300:05:2211.20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności