Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Grand Prix BiegamBoLubię LASY Chojnów 2019 - LATO

Wyniki - 14 lipca 2019, Chojnów

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1103Klimczak AdamWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAM196500:00:0000:34:3100:34:311-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2162Swiderek MarcinSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE197700:00:0100:35:1200:35:132-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3176Gil WojciechWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM197100:00:0300:36:2900:36:323-
#4 4168Wasilewski SławomirWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING194500:00:0200:36:4700:36:494-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5148Puszkarska MałgorzataWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAM197500:00:0100:36:5900:37:00-1
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6134Musiatowicz AleksandraWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING197000:00:0200:37:0900:37:11-2
#7 786Gadomski KrzysztofWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM196000:00:0000:37:1400:37:145-
#8 8180Zakrzewski JanKOZERY195700:00:0300:37:1600:37:196-
#9 9131Marszałek JerzyWARSZAWA GOCŁAW195800:00:0200:37:3900:37:417-
#10 10112Królak KonradWARSZAWAPOKĄTNA TEAM197400:00:0000:37:4900:37:498-
#11 11181Troniarz StanisławRASZYN-00:00:0100:38:0400:38:05--
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12143Pietrusewicz JoannaWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING197400:00:0000:38:2500:38:25-3
#13 1384Gabler MarekWARKA195900:00:0100:39:0100:39:0210-
#14 14129Malec JarosławJASTRZĘBIEKUŹNIA TRIATHLONU196000:00:0800:39:1200:39:2011-
#15 15166Walawko MirosławWARSZAWA195000:00:0100:40:0600:40:0712-
#16 16177Serowik AgnieszkaJÓZEFOSŁAW197600:00:0000:40:1100:40:11-4
#17 17126Madeńska KarolinaKONSTANCIN-JEZIORNA198200:00:0400:40:2600:40:30-5
#18 18142Peluch KatarzynaWARSZAWAPOKATNA TEAM197500:00:0200:40:3700:40:39-6
#19 19151Rowiński PawełWARSZAWANW CZŁAPSKI TAEM198700:00:0600:40:3700:40:4313-
#20 20146Płuciennik MarcinPRUSZKÓWNW CZŁAPSKI TEAM197400:00:1300:40:3300:40:4614-
#21 21119Lewek MariuszKONSTANCIN-JEZIORNACZARNE STOPY197400:00:0900:40:3700:40:4615-
#22 22172Dziakiewicz IwonaŻYRARDÓWNW CZŁAPSKI TEAM196600:00:0400:41:1400:41:18-7
#23 2394Grodzki GrzegorzWARSZAWAPOKĄTNA TEAM197700:00:1100:41:2300:41:3416-
#24 24122Łopieńska AnnaWARSZAWAPOKĄTNA TEAM195100:00:1000:41:2400:41:34-8
#25 2596Jakowiecka KarolinaWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING197600:00:0100:41:4000:41:41-9
#26 26145Plewka BożennaWARSZAWA195500:00:0200:41:4500:41:47-10
#27 2795Iwaniuk BarbaraWARSZAWA198100:00:2400:41:2600:41:50-11
#28 28116Lasocka JolantaWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM195100:00:0400:41:5600:42:00-12
#29 29120Lipińska BożenaBABOSZEWO196200:00:0500:42:0200:42:07-13
#30 30101Kaniak ZbigniewPŁOŃSKNW PŁOŃSK195200:00:0700:42:1100:42:1817-
#31 31150Rębiś RenataKONSTANCIN JEZIORNACZARNE STOPY198200:00:1200:42:4200:42:54-14
#32 3277Ceran MagdalenaWARSZAWA198800:00:1700:42:4100:42:58-15
#33 33174Lipiec DariuszWARSZAWA194000:00:1000:42:5400:43:0418-
#34 3493Grabowski MarcinWOLA MROKOWSKANW 4 EVER YOUNG197300:00:1200:43:1100:43:2319-
#35 3585Gadomska MałgorzataWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM197000:00:1600:43:3700:43:53-16
#36 36123Łopieńska MagdalenaWARSZAWAPOKĄTNA TEAM197600:00:0100:43:5200:43:53-17
#37 3787Gasek MałgorzataOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK197700:00:0700:43:5200:43:59-18
#38 3880Ciałkowska - Płuciennik JoannaPRUSZKÓWNW CZŁAPSKI TEAM198100:00:1300:43:5800:44:11-19
#39 39147Prasek DorotaMILANÓWEK197500:00:1400:44:0700:44:21-20
#40 40107Kornicka AnetaPRUSZKÓW197400:00:1100:44:2700:44:38-21
#41 41109Kotewicz SławomirWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB196600:00:0800:44:3300:44:4120-
#42 42153Rybak MałgorzataUSTANÓW197700:00:0600:44:3500:44:41-22
#43 4375Boss UrszulaWARSZAWA196400:00:0200:44:5700:44:59-23
#44 44139Ogończyk DominikaWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB197900:00:1900:44:4600:45:05-24
#45 45108Kotewicz MariolaWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB196700:00:0700:45:0200:45:09-25
#46 4683Franczak AnnaWARSZAWA196800:00:1300:44:5700:45:10-26
#47 47157Sątowicz MałgorzataZĄBKI196400:00:1400:45:0300:45:17-27
#48 4891Górna KatarzynaRADONIE197100:00:1300:45:0800:45:21-28
#49 49130Maleńczyk BarbaraCZARNÓW195500:00:0200:45:2600:45:28-29
#50 5098Jaśkiewicz AnnaWARSZAWA197100:00:1200:45:3000:45:42-30
#51 51171Twardowska EwaWOJCIESZYN195900:00:1600:46:0200:46:18-31
#52 5297Jakuszewski RafałWARSZAWA198000:00:1100:46:0900:46:2021-
#53 53155Rymarczyk MałgorzataCHYLICE196500:00:0300:46:3400:46:37-32
#54 54179Tuszynska AgnieszkaPIASECZNO198100:00:0300:46:4700:46:50-33
#55 5590Gecow JoannaWARSZAWA198900:00:0300:46:4900:46:52-34
#56 56186Tuszyńska AnnaGRODZISK MAZOWIECKILIDER GRODZISK MAZOWIECKI196800:00:0200:46:5800:47:00-35
#57 57136Nosek JanWARSZAWANOSKI TRZY200200:00:0900:46:5200:47:0122-
#58 58125Łukaszenko AgnieszkaSTARE BABICEPOKATNA TEAM196900:00:0300:46:5800:47:01-36
#59 59178Rachula DanutaOSTRÓW WLKP195700:00:0200:47:1100:47:13-37
#60 60137Nosek RobertWARSZAWANOSKI TRZY197100:00:0600:47:1500:47:2123-
#61 61111Kowalski RobertWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB198800:00:3000:47:1100:47:4124-
#62 6282Filinger PiotrWARSZAWA194900:00:3500:47:3700:48:1225-
#63 63167Walewska KatarzynaWARSZAWA195800:00:0300:48:1100:48:14-38
#64 64164Szeliga JustynaGRODZISK MAZOWIECKILIDER GRODZISK MAZOWIECKI197200:00:1200:48:0500:48:17-39
#65 6571Bacdorf AlicjaGRODZISK MAZOWIECKILIDER GRODZISK MAZOWIECKI195800:00:0300:48:1400:48:17-40
#66 66152Różańska HelenaPŁOŃSKNW CZŁAPSKI TEAM193900:00:1000:48:0900:48:19-41
#67 67100Kacperska MagdaŁODZ198100:00:1900:48:0400:48:23-42
#68 68105Kochel AgnieszkaWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB198600:00:2800:48:0300:48:31-43
#69 69144Piwowarski ArkadiuszWARSZAWA197900:00:1900:48:1700:48:3626-
#70 70115Kukowka AgataWARSZAWA198200:00:1700:48:3800:48:55-44
#71 71163Szcześniak-Piwowarska BeataWARSZAWA198000:00:1800:48:4400:49:02-45
#72 72169Wojewódzka DorotaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM196500:00:1500:49:0700:49:22-46
#73 73170Wojewódzki KrzysztofWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM-196500:00:1600:49:0800:49:2427-
#74 7499Jazdonczyk AntoniWARSZAWA194000:00:1600:49:2500:49:4128-
#75 7576Bruczyńska MałgorzataLESZNOWOLA197500:00:1500:49:4500:50:00-47
#76 76184Bruczyńska NataliaPIASECZNO200000:00:1500:49:5400:50:09-48
#77 77156Satora BarbaraPIASECZNOAGABAS197700:00:1000:50:1800:50:28-49
#78 78121Łomińska ElżbietaCZARNÓW195400:00:0400:50:5400:50:58-50
#79 79118Lewandowska MałgorzataKONSTANCIN JEZIORNA196600:00:1000:50:5900:51:09-51
#80 80165Walawko EwaWARSZAWA195100:00:0500:51:2000:51:25-52
#81 8172Bednarska MałgorzataBANIOCHA196800:00:1100:51:4500:51:56-53
#82 8278Chatalska RenataBANIOCHA198400:00:1100:51:4500:51:56-54
#83 83159Siemiątkowska AgataPIASECZNOAGABAS197400:00:1100:51:4800:51:59-55
#84 84110Kowalska IzabelaWARSZAWA196900:00:1700:51:4700:52:04-56
#85 85158Sieklicka Taperek GrazynaPIASECZNO195800:00:1500:51:4900:52:04-57
#86 86187Pawłowska JoannaWARSZAWA197800:00:3200:52:5200:53:24-58
#87 87173Wąsowska SylwiaWARSZAWA198200:00:0300:53:2500:53:28-59
#88 88113Kryńska AnnaWARSZAWABENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS198200:00:0400:53:2500:53:29-60
#89 89185Jaros StanisławWARSZAWA193200:00:0800:53:5600:54:0429-
#90 90138Nowicki PiotrBOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI195800:00:1600:56:4300:56:5930-
#91 91160Skwirowska MonikaZŁOTOKŁOS198500:00:0000:59:2200:59:22-61
#92 92481Pawłowska EwaWARSZAWASZALONA EWA194900:00:2201:01:0001:01:22-62
#93 9389Gawin PaulinaOTWOCK200200:00:1901:01:5401:02:13-63
#94 9488Gawin KarolinaOTWOCK198100:00:2001:02:1601:02:36-64
#95 9579Chwirot ZofiaWARSZAWA195000:00:2701:06:5301:07:20-65
#96 96127Madzińska LucynaBRWINÓWFUN195000:00:2401:22:0501:22:29-66
#97 97128Madziński KrzysztofBRWINÓWFUN194800:00:2601:25:4901:26:1531-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności