Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Kiekrz - Historyczny

Wyniki - 14 lipca 2019, Kiekrz

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 75240Moga PiotrBARANÓW1983M30-393700:27:284200:03:2901:23:197100:01:2401:51:1310703:46:53-71
#2 2374Kozłowski MarcinBARANOWO1986M30-391100:26:052000:03:1601:18:043200:01:0701:34:593203:23:31-23
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9238Lask SteffenBERLIN1967M50-59100:24:27700:03:0501:12:44800:01:1901:31:011603:12:36-9
#4 47225Borkowski PawełBERLIN1987M30-392200:33:2112800:02:5201:20:254300:01:3201:39:095003:37:19-44
#5 29140Prądzyński MarcinBYDGOSZCZ1977M40-491000:26:232400:02:4901:20:394600:01:1301:35:313403:26:35-28
#6 4962Starzyński PiotrBYDGOSZCZ1979M40-491500:31:4710700:02:4201:28:1711200:01:4901:33:122303:37:47-46
#7 154142Gackowski KrzysztofBYDGOSZCZ1973M40-494300:35:2316000:04:0301:28:0611000:02:0902:07:2617104:17:07-146
#8 103174Mazurek PawełBYTKOWO1968M50-591100:33:5814200:04:1101:26:289900:02:2901:48:309103:55:36-97
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !166165Opala MałgorzataCERADZ DOLNY1973K40-49100:33:5614100:04:2001:36:2417000:01:3202:06:4716904:22:5910-
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4268Jaroniec AdamCHYBY1985M30-39200:25:141300:02:4001:10:34300:01:1101:25:56303:05:35-4
#11 92197Kaczmarek MichałCHYBY1986M30-394800:28:596200:03:4701:25:269400:02:0101:50:1310003:50:26-88
#12 1059Świątek JarekCHYBY1983M30-395200:34:3215000:03:5401:24:037700:02:2601:51:1610803:56:11-99
#13 142198Micker MaciejCHYBY1974M40-494200:37:0817800:04:2301:31:5714700:01:5201:52:3611404:07:56-136
#14 187154Mazurkiewicz MarcinCHYBY1975M40-495000:31:3910400:04:4301:24:568800:03:4602:33:1420504:38:18-173
#15 130115Kęsicki TytusCZERWONAK1982M30-396400:27:344500:04:1701:22:125600:01:2802:08:5217804:04:23-124
#16 133208Wachowiak FilipDASZEWICE1991M18-29800:31:4810800:04:0801:30:1913400:01:4401:57:5313704:05:52-127
#17 5996Dębczyński SławomirDĘBOGÓRA1974M40-491900:28:265700:03:0601:17:382900:01:4901:51:1110503:42:10-56
#18 95279Ebert AndreasDRESDEN1963M50-59900:35:2616100:04:2701:24:538600:02:0701:44:287603:51:21-91
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1317Korfini IrekFORRE1969M50-59200:28:566100:02:5001:16:151900:01:1801:28:001003:17:19-13
#20 17568Orlik JerzyGLIWICE1959M60+400:38:5719000:05:4101:41:1619200:02:1701:58:3614404:26:47-162
#21 10458Staszkiewicz ŁukaszGNIEZNO1981M30-395100:27:374600:05:1401:28:0110900:02:4501:52:0911203:55:46-98
#22 17697Priebe AndrzejGNIEZNO1987M30-397700:42:2020200:05:4201:36:3517200:03:2401:58:4914704:26:50-163
#23 144256Perkowski MarcinGORA1983M30-396800:29:026500:04:3001:26:5910300:02:1102:07:3617204:10:18-138
#24 56190Lewandowski KarolGÓRSK1984M30-392900:32:0911300:03:4701:21:575500:01:2501:41:386303:40:56-53
#25 45131Słaby TomekGORZÓW WLKP.1972M40-491400:27:264100:02:5801:19:333700:01:0501:45:367903:36:38-42
#26 19869Kiljańska HannaGRODZISK WIELKOPOLSKI1984K30-391200:43:0420400:04:0101:42:0119700:01:5502:15:2119404:46:2216-
#27 57245Skrzyński TonaszGŁOGÓW1979M40-491700:25:031200:04:0501:22:506200:01:2401:48:319203:41:53-54
#28 172223Służenko AgataGŁOGÓW1980K30-39900:34:0814400:05:0601:46:2920200:02:3401:57:5213604:26:0912-
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 201151Laskowska AnetaGŁOGÓW1970K40-49300:36:4517400:05:5501:54:1820800:03:3502:07:3617304:48:0918-
#30 147136Nowaczyk RobertJANKOWICE1983M30-397100:33:3413300:06:1601:33:1415500:02:1201:57:5413804:13:10-141
#31 8698Rostek PiotrJELONEK1961M50-59700:31:3710300:03:0601:29:4413000:01:2201:43:187003:49:07-82
#32 10699Matuszczak JakubKALISZ1982M30-395300:35:2916200:03:2501:32:2514900:01:1601:43:577303:56:32-100
#33 192169Nawrocki DawidKALISZ1989M30-398300:47:5620800:06:2501:45:4220000:03:0802:00:5515104:44:06-178
#34 21181Żaboklicki PiotrKALISZ1989M30-398600:37:0117700:07:2601:54:5220900:02:5402:32:1520405:14:28-190
#35 67120Pankiewicz BartoszKARBOWO1985M30-393200:31:139300:04:4201:16:542500:01:5801:50:059903:44:52-63
#36 43227Papierski TomaszKARWIANY1974M40-491300:29:327200:03:1801:22:135700:01:3001:37:594403:34:32-40
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !335Kuciński BeniaminKATOWICE1982M30-39100:25:201400:02:4601:15:071400:01:3001:19:23203:04:06-3
#38 76166Skornowicz PawełKAŹMIERZ1971M40-492600:32:0411000:04:0001:24:148000:01:4601:44:567703:47:00-72
#39 93200Białobłocki TomaszKIEKRZ1969M50-59800:35:0915800:05:2401:29:2712300:01:4601:39:125103:50:58-89
#40 153224Nowacki PiotrKIELCZOW1983M30-397300:36:4817600:04:4001:33:1315400:01:1302:00:4615004:16:40-145
#41 2775Zdanowski TomaszKOBYLNIKI1972M40-49800:26:513100:02:5301:17:513100:01:3001:37:164103:26:21-26
#42 7756Smorawiński WojtekKOBYLNIKI1982M30-393800:30:057800:04:0101:23:167000:10:2501:39:385203:47:25-73
#43 80281Hölterhoff MarcKÖLN1969M50-59600:28:596300:03:4101:22:546400:01:3201:50:2710303:47:33-76
#44 15149Szukała DariuszKOMORNIKI1980M30-397200:33:4313500:04:3501:35:0416300:01:4902:00:3314904:15:44-143
#45 203124Filipowski ZenonKOMORNIKI1973M40-495500:51:1921000:05:1001:39:2318300:02:3502:11:4318304:50:10-185
#46 37228Kokot MarcinKONIN1986M30-391700:27:233900:03:1201:24:568700:01:1901:34:022503:30:52-36
#47 124103Nowak WojciechKONIN1986M30-396100:30:488700:05:0301:28:4011500:01:4201:55:2012504:01:33-118
#48 96116Auguścik PiotrKÓRNIK1972M40-493000:32:3112000:03:2401:22:556500:01:3201:51:1710903:51:39-92
#49 207Tomaszewski MikołajKOŚCIAN1983M30-39900:26:432800:02:5601:17:032700:01:2101:31:491903:19:52-20
#50 6276Domagała TomaszKOZIEGŁOWY1988M30-39400:23:23500:02:2401:10:53400:01:1501:32:182003:10:13-6
#51 174204Mensfelt AgnieszkaKOZIEGŁOWY1988K30-391000:36:2317200:05:0501:35:1116500:02:2502:07:4017404:26:4413-
#52 28271Idkowiak MarcinKROSINKO1976M40-49900:28:015000:03:3901:17:032600:01:2801:36:193903:26:30-27
#53 163229Staszczak MałgorzataLUBAŃ1986K30-39700:35:0915700:05:0801:41:2519300:01:3901:58:3614504:21:579-
#54 15587Kałwiński RyszardLUBOŃ1961M50-591700:39:0219100:04:0201:35:0916400:02:1301:56:4213304:17:08-147
#55 32101Krajewski TomaszLUSOWO1981M30-391400:26:162200:03:0801:20:454700:01:3001:36:143703:27:53-31
#56 186282Kłaput Witold TomaszMIERZYN1965M50-592600:37:3618200:05:2401:35:0016200:03:4202:13:3218904:35:14-172
#57 123180Putowski MaciejMOSINA1988M30-396000:29:036600:04:2901:35:4216900:01:2901:50:4610404:01:29-117
#58 7053Just WojciechMROWINO1974M40-492500:27:173800:03:4501:23:297300:01:1701:49:299803:45:17-66
#59 74126Wieczorek LechMROWINO1982M30-393600:32:2711900:04:2001:29:0611900:02:1101:38:374803:46:41-70
#60 3684Polkowski StanisławMUROWANA GOŚLINA1963M50-59400:29:207000:02:3701:21:035100:01:1401:36:183803:30:32-35
#61 71249Niedzielski PawełOBORNIKI1983M30-393300:33:0412400:03:5001:26:3510200:02:1401:39:555403:45:38-67
#62 191266Nazary PiotrOBORNIKI ŚLĄSKIE1977M40-495300:41:5420100:06:4001:39:5018400:03:5802:11:3118204:43:53-177
#63 46162Kokot MichałOLEŚNICA1986M30-392100:27:474800:04:3901:27:1010400:02:0201:35:363503:37:14-43
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 812Niemiejski NikodemOSTRZESZÓW1994M18-29300:24:02600:02:3001:11:34500:01:0901:32:342103:11:49-8
#65 156231Szałankiewicz RafałOŁAWA1989M30-397400:31:279700:03:5901:31:2714500:01:5702:08:2217704:17:12-148
#66 188148Radomski MaciejPAMIĄTKOWO1978M40-495100:46:3420600:06:1701:28:5711800:02:3902:14:0119104:38:28-174
#67 9483Nowak MarcinPIŁA1978M40-492900:32:0911200:04:4901:24:458300:01:3401:47:498903:51:06-90
#68 14373Dopieralski TomaszPIŁA1997M18-291000:30:518900:05:0801:35:1716700:01:4001:56:1012804:09:06-137
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3986Nowak MałgorzataPLESZEW1990K18-29100:34:4015200:02:4701:18:553500:00:5601:34:172603:31:352-
#70 122121Forc CyprianPLESZEW1986M30-395900:35:4716400:03:5201:28:5411700:01:4501:50:2010104:00:38-116
#71 21250Edward KrólikowskiPLEWISKA1970M40-49700:27:023400:02:5001:19:383900:01:1901:29:271203:20:16-21
#72 89255Licznierski MarekPLEWISKA1984M30-394500:27:013200:02:4901:25:098900:01:3901:53:2112003:49:59-85
#73 161186Krzysztofik JaromirPLEWISKA1969M50-591900:40:4819600:05:2701:34:4516100:02:1601:57:0013404:20:16-153
#74 7378Jeziółkowski JakubPNIEWY1983M30-393500:31:289800:03:3201:27:2610600:01:2001:42:206503:46:06-69
#75 125247Wardyński JarosławPODBRZEZIE DOLNE1971M40-493800:36:1617100:05:3301:29:3712700:03:0101:47:078604:01:34-119
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5129Rodziewicz MarcinPOZNAŃ1985M30-39300:24:561100:02:4601:12:39700:01:1601:27:17703:08:54-5
#77 7246Król HubertPOZNAŃ1986M30-39500:22:10300:02:3501:14:091200:01:0201:31:261703:11:22-7
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11236Bailey NealPOZŃAN1979M40-49200:30:218100:02:5401:12:26600:01:5201:27:57903:15:30-11
#79 15150Podedworny WiktorPOZNAŃ1984M30-39600:31:3610200:02:4901:15:401600:01:1801:27:13603:18:36-15
#80 16125Szałkowski ŁukaszPOZNAŃ1981M30-39700:26:152100:03:0601:15:491700:01:4101:31:471803:18:38-16
#81 17164Rupieta MaksymPOZNAŃ1978M40-49500:25:471700:03:1301:20:214200:01:3301:28:231103:19:17-17
#82 22127Wichniarek TomaszPOZNAN1984M30-391000:26:272500:02:5801:14:311300:01:2301:37:544303:23:13-22
#83 25203Prałat KacperPOZNAŃ1996M18-29400:25:591800:03:1801:17:493000:02:2301:34:382803:24:07-24
#84 34102Schultek ArkadiuszPOZNAŃ1974M40-491100:35:0515500:03:4801:18:293300:02:0601:30:291403:29:57-33
#85 35159Maćkowski MaciejPOZNAN1981M30-391600:27:474700:03:4901:16:031800:01:4901:40:526003:30:20-34
#86 38263Domaradzki WojciechPOZNAN1983M30-391800:25:411600:03:5101:19:363800:01:2501:40:315703:31:04-37
#87 42170Sobczak WitoldPOZNAŃ1977M40-491200:28:004900:05:4101:22:366000:03:0901:34:402903:34:06-39
#88 4466Stróżycki JakubPOZNAŃ1982M30-392000:32:3512100:03:2301:16:382200:02:1601:40:355903:35:27-41
#89 52259Kijak IreneuszPOZNAŃ1985M30-392600:31:249600:02:5101:23:086800:01:0801:40:596103:39:30-49
#90 5390Kmieciak PawełPOZNAŃ1980M30-392700:28:565900:03:3001:26:029800:01:2801:39:575503:39:53-50
#91 55107Muchowicz PawelPOZNAN1974M40-491600:26:392700:03:1701:20:274400:01:2101:49:029603:40:46-52
#92 588Łuczak JacekPOZNAŃ1970M40-491800:30:569000:03:5401:23:096900:01:3001:42:326703:42:01-55
#93 60234Augustyniak MichałPOZNAŃ1973M40-492000:28:025200:03:0601:22:446100:02:1701:47:268703:43:35-57
#94 62108Leśniewski TomaszPOZNAŃ1962M50-59500:30:328500:03:5201:30:3113700:01:2401:37:594503:44:18-59
#95 63128Członkowski GrzegorzPOZNAŃ1976M40-492200:26:212300:04:0401:20:024000:01:3401:52:2311303:44:24-60
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 64202Szerszeńska MagdalenaPOZNAŃ1985K30-39300:32:2511800:03:4801:30:0013200:01:4201:36:464003:44:414-
#97 65242Malak TomaszPOZNAŃ1988M30-393000:22:06200:02:3701:22:576700:01:1201:55:5112703:44:43-61
#98 69172Krych PawełPOZNAŃ1979M40-492300:28:115300:04:0301:21:425400:01:4201:49:219703:44:59-64
#99 72196Kowalski OlafPOZNAŃ1985M30-393400:28:566000:04:2801:24:077900:02:1601:46:008203:45:47-68
#100 78141Czajka MichałPOZNAŃ1981M30-393900:27:093600:05:1701:31:1714400:02:1701:41:286203:47:28-74

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności