Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Zdobycia PAST-y - Eliminacje

Wyniki - 27 lipca 2019, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 2811620Zawodnik Do Uzup---26700:01:0800:00:30
#2 1182944Własinowicz SebastianWARSZAWAPOL#BIEGACZE90M2041-11600:00:5600:00:18
#3 3742277Rogowski KrzysztofPŁOCKPOLPEARLS MODELS TEAM79M4076-33200:01:1600:00:38
#4 119580Kocemba KamilKOBIERNICEPOLKĘCKIE HARPAGANY86M3058-11700:00:5600:00:18
#5 375744Środa OliwiaŁÓDŹPOL1K202643-00:01:1600:00:38
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1206716Kopka MarcelinaWARSZAWAPOLK(R OPKA TEAM98K2023-00:00:5600:00:18
#7 3768579Pazera CezaryWARSZAWAPOL72M4077-33300:01:1700:00:39
#8 12110620Jaworek MarcinWROCŁAWPOL86M3059-11800:00:5600:00:18
#9 3775001Marszałek MarcinWARSZAWAPOL80M30150-33400:01:1700:00:39
#10 1226733Podborny RafałTORUŃPOL6M2042-11900:00:5600:00:18
#11 378578Kisieliński WojciechLEGIONOWOPOLWIELISZEW HERON TEAM70M4078-33500:01:1700:00:39
#12 1239738Sokołowski MateuszWARSZAWAPOLZŁODZIEJE I PIJACY93M2043-12000:00:5700:00:18
#13 3797952Wiatrowski HubertWARSZAWAPOLWIATROWSKI.PL6M2078-33600:01:1700:00:39
#14 1246670Pietrak BartoszSŁUPNOPOL2M2044-12100:00:5700:00:18
#15 3806323Furgał RafałOLSZTYNPOL71M4079-33700:01:1700:00:39
#16 1256170Antos DominikWARSZAWAPOL95M2045-12200:00:5700:00:18
#17 3816659Szulc IgorWARSZAWAPOL92M2079-33800:01:1700:00:39
#18 126490Pytlos MarcinWARSZAWAPOLMINISTERSTWO ŚRODOWISKA80M3060-12300:00:5700:00:18
#19 3824863Podlasiński RafałGĄSOCINPOLSGSP85M30151-33900:01:1700:00:39
#20 1278776Biedak BłażejWARSZAWAPOLPIWNA SPRAWA85M3061-12400:00:5700:00:18
#21 3834438Sygocki KonradWARSZAWAPOLBIEGAM NA TARCHOMINIE78M4080-34000:01:1700:00:39
#22 1281993Bechta DamianBIAŁA PODLASKAPOLADIDAS RUNNERS WARSAW93M2046-12500:00:5700:00:18
#23 3845127Makosz KarolinaŁÓDŹPOL6K202744-00:01:1800:00:39
#24 1292323Stokowiec AdamWARSZAWAPOLKS GOCŁAW WARSZAWA84M3062-12600:00:5700:00:18
#25 38510392Skoczek MalgorzataWARSZAWAPOL72K40645-00:01:1800:00:39
#26 1304803Murawski PrzemysławWARSZAWAPOL70M4018-12700:00:5700:00:19
#27 3868037Trawińska JuliaWARSZAWAPOLKOLIBER TEAM6K202846-00:01:1800:00:39
#28 1316818Musiał KrzysztofWARSZAWAPOL91M2047-12800:00:5700:00:19
#29 3876199Jakubczyk EdytaPUŁTUSKPOL81K301247-00:01:1800:00:40
#30 1327726Zenka GrzegorzWARSZAWAPOL71M4019-12900:00:5700:00:19
#31 3882119Jaroń MagdalenaBYDGOSZCZPOLSUNRISE SYSTEM89K301348-00:01:1800:00:40
#32 1338480Sioch GrzegorzWARSZAWAPOLDZIKIE SKRZYDŁO71M4020-13000:00:5700:00:19
#33 3895008Gil WojciechWARSZAWAPOLINSTYTUT TECHNICZNY WOJSK71M4081-34100:01:1800:00:40
#34 13411156Cegiełka DawidWARSZAWAPOLKS BACHMATY81M3063-13100:00:5700:00:19
#35 39011448Sujka AnnaWARSZAWAPOL81K301449-00:01:1800:00:40
#36 1359484Zieliński MateuszWARSZAWAPOL90M2048-13200:00:5700:00:19
#37 3917394Kaczorek RobertWARSZAWAPOL52M607-34200:01:1800:00:40
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13610623Luba AlicjaWARSZAWAPOL83K3024-00:00:5700:00:19
#39 3923156Skoneczny LudwikŁOCHÓWPOLŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA80M30152-34300:01:1800:00:40
#40 1376184Gamrot KrzysztofWARSZAWAPOL87M3064-13300:00:5800:00:19
#41 3939621Libuda MarekKIELCEPOL65M5024-34400:01:1900:00:40
#42 1386759Andrzejewski PrzemekWARSZAWAPOL85M3065-13400:00:5800:00:19
#43 3942412Zawodnik AnonimowyPOL-M30153-34500:01:1900:00:40
#44 1391074Sokół PrzemysławBIAŁYSTOKPOL93M2049-13500:00:5800:00:19
#45 3954105Szlachta WiesławWARSZAWAPOL71M4082-34600:01:1900:00:40
#46 1407840Zagożdżon BartoszDĘBLINPOL86M3066-13600:00:5800:00:20
#47 3962357Wawrzyniak GrzegorzWARSZAWAPOL74M4083-34700:01:1900:00:41
#48 1412177Kulesza DamianWARSZAWAPOLREEBOK RUN CREW88M3067-13700:00:5800:00:20
#49 3974609Zawodnik AnonimowyPOL-M2080-34800:01:1900:00:41
#50 1424573Galimski MarcinZĄBKIPOL90M2050-13800:00:5800:00:20
#51 3986090Staręga PaulinaWARSZAWAPOL97K202950-00:01:1900:00:41
#52 1434685Szymanik MikołajWARSZAWAPOL4M2051-13900:00:5800:00:20
#53 39910223Winiarczyk BartłomiejWARSZWAPOL92M2081-34900:01:1900:00:41
#54 1446268Paziewski AndrzejWARSZAWAPOLBIEGAM NA TARCHOMINIE73M4021-14000:00:5800:00:20
#55 4006436Urban SylwiaOSTRÓWPOLNIGHT RUNNERS84K301551-00:01:2000:00:41
#56 1452468Hryniewicz SzymonWROCŁAWPOL96M2052-14100:00:5800:00:20
#57 401725Pajor WojciechŁÓDŹPOL87M30154-35000:01:2000:00:41
#58 1465784Maluchnik MarekNASIELSKPOLNASIELSK BASZTA TEAM73M4022-14200:00:5800:00:20
#59 4021975Bajorek JacekWYSZKÓWPOLPRZEZNACZENIE75M4084-35100:01:2000:00:41
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1476300Siestrzykowska KatarzynaWARSZAWAPOL93K2035-00:00:5800:00:20
#61 40310905Wojnicz GrzegorzPASŁĘKPOL80M30155-35200:01:2000:00:42
#62 1487235Lutrzykowski MichałOSTROŁĘKA/WARSZAPOL89M3068-14300:00:5900:00:20
#63 404577Kędzierski ArkadiuszWROCŁAWPOL76M4085-35300:01:2000:00:42
#64 149591Kudzior PiotrPOZNAŃPOLPRO36696M2053-14400:00:5900:00:20
#65 4054652Murawska MałgorzataWARSZAWAPOL70K40752-00:01:2000:00:42
#66 150739Szkudło OskarKŁĘBANOWICEPOLBEZ BALASTU, GMINA RADWANICE77M4023-14500:00:5900:00:20
#67 406732Pysiewicz KrzysztofKATOWICEPOLNIEZRZESZONY57M608-35400:01:2000:00:42
#68 15110064Łęcki KrzysztofŻYRARDÓWPOL#BIEGACZE94M2054-14600:00:5900:00:20
#69 4077018Osik RobertWARSZAWAPOL66M5025-35500:01:2000:00:42
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1527557Czajka BeataWOLA RĘBKOWSKAPOL89K3036-00:00:5900:00:20
#71 4088787Maron AgnieszkaWARSZAWAPOLADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEA74K40853-00:01:2000:00:42
#72 15310493Konarski ŁukaszWARSZAWAPOLKRAV MAGA MOKOTÓW82M3069-14700:00:5900:00:20
#73 4094550Jędral SławomirWARSZAWAPOL79M4086-35600:01:2000:00:42
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1547810Sibiga DariuszWARSZAWAPOLSZELEST SADYBA64M502-14800:00:5900:00:20
#75 4104330Piasecki HubertWARSZAWAPOL85M30156-35700:01:2000:00:42
#76 1558220Panas PawełSZCZEBRZESZYNPOL86M3070-14900:00:5900:00:21
#77 4116140Cybulska AnnaWARSZAWAPOL77K40954-00:01:2100:00:42
#78 1569955Dziepak PiotrWOLA MROKOWSKAPOL1 BLTR80M3071-15000:00:5900:00:21
#79 4125574Madała AndrzejWARSZAWAPOLPRECZ Z KOMUNĄ73M4087-35800:01:2100:00:42
#80 1577803Jakubczak WojciechWARSZAWAPOL82M3072-15100:00:5900:00:21
#81 413462Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-M30157-35900:01:2100:00:42
#82 1582238Niemyt PawełWARSZAWAPOLWUEF TRI TEAM82M3073-15200:00:5900:00:21
#83 41410065Pasternak JustynaŁOMIANKIPOLWYJAZDOWI BIEGACZE79K401055-00:01:2100:00:42
#84 1599195Siarnecki GrzegorzWARSZAWAPOL86M3074-15300:00:5900:00:21
#85 4151961Selerski KrzysztofWARSZAWAPOLMARCIN.BIZ61M5026-36000:01:2100:00:43
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1607244Fabisiak AndrzejSULEJÓWEKPOLROZBIEGANY SULEJÓWEK64M503-15400:00:5900:00:21
#87 41610315Matyskiel KrzysztofWARSZAWAPOLALBATROSY72M4088-36100:01:2100:00:43
#88 161596Markowski ArkadiuszWARSZAWAPOL90M2055-15500:00:5900:00:21
#89 4176327Pośpiech JarosławCIECHANÓWPOL73M4089-36200:01:2200:00:43
#90 1627865Ignaciuk MaciejDZIEKANÓW LEŚNYPOLICRA RUNNING TEAM5M2056-15600:00:5900:00:21
#91 4182058Dawiczewski Przemysław MarcinWARSZAWAPOL81M30158-36300:01:2200:00:43
#92 1637714Farrales RonaldoWARSZAWAPOLPINOYSINPOLAND73M4024-15700:00:5900:00:21
#93 4199577Grzeszak WeronikaWARSZAWAPOL89K301656-00:01:2200:00:43
#94 1648962Gotowiec DarekTŁUSZCZPOLBÓBR TŁUSZCZ73M4025-15800:00:5900:00:21
#95 4204864Ochab JanuszWARSZAWAPOL71M4090-36400:01:2200:00:43
#96 165587Krysik KrzysztofSIERADZPOLINSPEKTORAT UZBROJENIA72M4026-15900:01:0000:00:21
#97 4218653Kaźmierski JanuszWARSZAWAPOLDA SIĘ55M609-36500:01:2200:00:43
#98 1662157Kowalczyk PiotrPRUSZKÓWPOLCIENIE WIATRU87M3075-16000:01:0000:00:21
#99 4222607Sokół MałgorzataCHEŁMNOPOL89K301757-00:01:2200:00:43
#100 1677901Choroś MichałWARKAPOLHUSARIA RACE TEAM90M2057-16100:01:0000:00:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności