Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Zdobycia PAST-y - Eliminacje

Wyniki - 27 lipca 2019, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 3942412Zawodnik AnonimowyPOL-M30153-34500:01:1900:00:40
#2 3974609Zawodnik AnonimowyPOL-M2080-34800:01:1900:00:41
#3 413462Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-M30157-35900:01:2100:00:42
#4 1684255Pilchowski KonradPOLPACEMARKER83M3076-16200:01:0000:00:21
#5 185463Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-M3085-17800:01:0100:00:23
#6 460496Zawodnik AnonimowyPOLMINISTERSTWO ŚRODOWISKA-M2084-39000:01:2600:00:48
#7 4757391Zawodnik AnonimowyPOL-K203676-00:01:2800:00:49
#8 495495Zawodnik AnonimowyPOLMINISTERSTWO ŚRODOWISKA-M40107-41200:01:3200:00:53
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22Krzeszewski RafałPOLPACEMARKER90M201-200:00:4100:00:02
#10 518465Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-K401896-00:01:3600:00:57
#11 275468Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-M2072-26100:01:0700:00:29
#12 202010047Zawodnik AnonimowyPOLKLUB BOKSERSKI LEGIA-M2011-2000:00:4700:00:09
#13 2121Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-M2012-2100:00:4700:00:09
#14 2787890Zawodnik AnonimowyPOL-M2073-26400:01:0800:00:29
#15 2811620Zawodnik Do Uzup---26700:01:0800:00:30
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 548103Zawodnik AnonimowyPOLGRUPA BIEGOWA UM W-WA-K603111-00:01:4300:01:05
#17 5515259Zawodnik AnonimowyPOLPOLCAR-M40113-43900:01:4400:01:06
#18 4343Zawodnik AnonimowyPOLBONE BREAKERS TEAM ŻYCHLIN-M2022-4200:00:5100:00:12
#19 5634335Zawodnik AnonimowyPOL-K4023121-00:01:4800:01:09
#20 5252Zawodnik AnonimowyPOLPACEMARKER-M2027-5100:00:5100:00:13
#21 323494Zawodnik AnonimowyPOLMINISTERSTWO ŚRODOWISKA-M30134-29800:01:1100:00:32
#22 581461Zawodnik AnonimowyPOLSTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA-K3055137-00:01:5200:01:14
#23 3306075Zawodnik AnonimowyPOL"O AGATKĘ TRZEBA ZABIEGAĆ-M30136-30300:01:1100:00:33
#24 5875276Zawodnik AnonimowyPOL-K4032142-00:01:5500:01:16
#25 59111506Zawodnik AnonimowyPOL-M30177-44700:01:5700:01:18
#26 6119085Zawodnik AnonimowyPOL-K4039157-00:02:4700:02:09
#27 3628378Zawodnik AnonimowyPOL-M30145-32500:01:1500:00:36
#28 114163Zawodnik AnonimowyPOLTVN24-M3055-11200:00:5600:00:18
#29 4545Kubień KrzysztofANDRYCHÓWPOL-M2023-4400:00:5100:00:12
#30 2666753Dębski ArturANIELINEK/JAKUBÓWPOL76M4052-25200:01:0700:00:28
#31 3575437Jonik JustynaAZS WAT WARSZAWAPOLWAT91K202136-00:01:1400:00:36
#32 6464Sładek PatrykBEŁKPOL93M2030-6300:00:5200:00:14
#33 1281993Bechta DamianBIAŁA PODLASKAPOLADIDAS RUNNERS WARSAW93M2046-12500:00:5700:00:18
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Hazan RafałBIAŁA PODLASKAPOL198989M301-100:00:3800:00:00
#35 24611555Kucharczyk MichałBIAŁOBRZEGIPOL94M2069-23500:01:0500:00:27
#36 1391074Sokół PrzemysławBIAŁYSTOKPOL93M2049-13500:00:5800:00:19
#37 519542Bąbczyński KamilBIAŁYSTOKPOLBIAŁOSTOCKIE PULPETY87M30171-42300:01:3600:00:57
#38 2871075Sokół BartoszBIAŁYSTOKPOL91M2074-27000:01:0800:00:30
#39 3075011Zdrojewski AndrzejBIAŁYSTOKPOLADIDAS RUNNERS WARSAW79M4064-28600:01:1000:00:32
#40 314600Miron HubertBIAŁYSTOKPOLBIAŁOSTOCKIE PULPETY80M30130-29100:01:1000:00:32
#41 3506254Gajowniczek SzymonBOROWIEPOL89M30143-31700:01:1300:00:35
#42 36310471Gawron MarekBRZESZCZEPOL84M30146-32600:01:1500:00:36
#43 3882119Jaroń MagdalenaBYDGOSZCZPOLSUNRISE SYSTEM89K301348-00:01:1800:00:40
#44 1775633Stępniewska MagdalenaBYDGOSZCZPOL85K3047-00:01:0000:00:22
#45 243569Iwaniuk JacekBYDGOSZCZPOLPĘDZĄCE CHOMIKI73M4046-23200:01:0500:00:27
#46 5552291Salamon MartaBYDGOSZCZPOL87K3044114-00:01:4500:01:07
#47 4848Iwaniuk MateuszBYDGOSZCZPOLPĘDZĄCE CHOMIKI3M2024-4700:00:5100:00:13
#48 4222607Sokół MałgorzataCHEŁMNOPOL89K301757-00:01:2200:00:43
#49 2766015Krzemionka TomaszCHEŁMNOPOL88M30121-26200:01:0800:00:29
#50 2252009Malinowski MarcinCHOTOMÓWPOLBDSUOT73M4041-21500:01:0400:00:25
#51 2506678Broniec PiotrCHOTOMÓWPOL87M30112-23900:01:0600:00:27
#52 20811399Starżyk PawełCHRZANÓWPOLRUNSTARS79M4035-19900:01:0300:00:24
#53 4176327Pośpiech JarosławCIECHANÓWPOL73M4089-36200:01:2200:00:43
#54 3156495Marciniak AnnaCIECHANÓWPOLHUSARIA RACE TEAM95K201624-00:01:1000:00:32
#55 1048487Kozioł KrzysztofCIECHANÓWPOL84M3051-10300:00:5500:00:17
#56 2074507Tenderenda KamilCIECHANOWIECPOL86M3096-19800:01:0300:00:24
#57 295556Czerwiński KrzysztofCIECHOCINEKPOLAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ96M2075-27500:01:0900:00:31
#58 2322297Skolik AndrzejCYBULICE MAŁEPOLFUNDACJA WOJSKOWOŚCI POLSKIEJ67M506-22200:01:0400:00:26
#59 251586Krata TomaszCZĘSTOCHOWAPOLPRACOWNIA # KRATA # NIERUCHOMOŚCI88M30113-24000:01:0600:00:27
#60 42910187Malczewski HubertCZYŻÓWKAPOLMOCZYMORDKI90M2082-37100:01:2300:00:44
#61 2626Zaręba DamianDĄBROWA CHERUBINYPOLAGROMEX PUŁTUSK89M3010-2600:00:4800:00:09
#62 176845Wojtunik MichałDĄBROWA GÓRNICZAPOLSPORTOWA DĄBROWA79M4028-17000:01:0000:00:22
#63 1407840Zagożdżon BartoszDĘBLINPOL86M3066-13600:00:5800:00:20
#64 1792754Grabowski JarosławDĘBLINPOL81M3081-17200:01:0000:00:22
#65 5674487Chrósny AnnaDOBRZYKÓWPOL83K3051125-00:01:4800:01:10
#66 3368943Stanicki PawełDUCZKIPOL80M30139-30600:01:1200:00:34
#67 1627865Ignaciuk MaciejDZIEKANÓW LEŚNYPOLICRA RUNNING TEAM5M2056-15600:00:5900:00:21
#68 5237864Ignaciuk KatarzynaDZIEKANÓW LEŚNYPOLICRA RUNNING TEAM10K203998-00:01:3700:00:59
#69 3497863Ignaciuk GrzegorzDZIEKANÓW LEŚNYPOLICRA RUNNING TEAM76M4072-31600:01:1300:00:35
#70 57111079Wasińska AnnaELBLĄGPOL67K507128-00:01:5000:01:11
#71 32911078Wasiński DariuszELBLĄGPOL67M5019-30200:01:1100:00:33
#72 7373Topczewski DawidEŁKPOL94M2033-7200:00:5300:00:15
#73 7575Fydrych ŁukaszEŁKPOL83M3035-7400:00:5300:00:15
#74 7878Wasilczyk TomaszEŁKPOL91M2034-7700:00:5300:00:15
#75 3824863Podlasiński RafałGĄSOCINPOLSGSP85M30151-33900:01:1700:00:39
#76 1165298Gołębiewski MichałGĄSOCINPOL199393M2040-11400:00:5600:00:18
#77 9595Pustkowski BartoszGDAŃSKPOL84M3046-9400:00:5500:00:17
#78 238729Pogorzelski PawełGDYNIAPOL92M2068-22700:01:0500:00:26
#79 5853185Toporek AleksandraGDYNIAPOLELITE TEAM70K4031140-00:01:5400:01:16
#80 1102227Moczarski MarekGRODKÓWPOL85M3053-10800:00:5600:00:17
#81 453547Borządek AleksandraGRODZISKPOLLEGIA RUN CLUB-K203570-00:01:2500:00:47
#82 3258360Siedlecka MilenaGRODZISKPOL88K30827-00:01:1100:00:33
#83 5139483Wojtanowicz MariuszGŁOGÓWEKPOL65M5039-42100:01:3500:00:56
#84 5155045Traczyk MaciejHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM97M2088-42200:01:3500:00:57
#85 3374430Traczyk KazimierzHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM67M5020-30700:01:1200:00:34
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5510434Majewski StanislawHORNÓWEKPOL1M202-500:00:4400:00:05
#87 50711016Janiszewska AnnaJABŁONNAPOL76K401688-00:01:3400:00:55
#88 4469527Malinowski AndrzejJAROSZOWA WOLAPOLMETRO WARSZAWSKIE71M4096-38100:01:2500:00:46
#89 5059526Malinowska KatarzynaJAROSZOWA WOLAPOLMETRO WARSZAWSKIE80K303387-00:01:3300:00:55
#90 2802513Kwietniowski MarianJAROSŁAWPOL64M5013-26600:01:0800:00:29
#91 5656Kwietniowski JarosławJAROSŁAWPOL92M2028-5500:00:5100:00:13
#92 303584Koziołkiewicz Paweł MaciejJELENIA GÓRAPOL77M4061-28200:01:0900:00:31
#93 6103032Kanior GrażynaJELENIA GÓRAPOL70K4038156-00:02:4600:02:08
#94 6133031Kanior GrzegorzJELENIA GÓRAPOLORANGE POLSKA69M5046-45600:02:5400:02:16
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3094749Dąbrowski AndrzejJÓZEFÓWPOL57M602-28800:01:1000:00:32
#96 8383Wojda DariuszJÓZEFÓWPOLDZIKIE DZIKI74M408-8200:00:5400:00:15
#97 3555046Niedbałka MarcinJÓZEFÓWPOLWŁASNY88M30144-32000:01:1400:00:36
#98 2605424Fok TomaszK(R OPKA TEAMPOLWAT86M30117-24800:01:0600:00:28
#99 2722421Chmielewski TomaszKALISZPOL74M4054-25800:01:0700:00:29
#100 406732Pysiewicz KrzysztofKATOWICEPOLNIEZRZESZONY57M608-35400:01:2000:00:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności