Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 283353Starega PaulinaK20-29Warszawa (POL)46-00:09:40
#2 284391Wojdaszka KatarzynaK30-39Vege Runners (POL)47-00:09:41
#3 285390Wojciechowska-Zając MałgorzataK30-39Warszawa (POL)48-00:09:41
#4 288281Legat DorotaK20-29Mińsk Mazowiecki (POL)49-00:09:43
#5 289536Burczyńska BeataK40-49RozpędzOna z I love fitness/ Ross50-00:09:44
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35120Reda KingaK20-29Team Kopeć (POL)2-00:06:42
#7 292302Morąg KingaK20-29Warszawa (POL)51-00:09:45
#8 294397Wysocka AgnieszkaK40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)52-00:09:47
#9 295258Konarska AnnaK40-49Warszawa (POL)53-00:09:48
#10 300275Kudzia KatarzynaK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)54-00:09:51
#11 303278Kwiatkowska BeataK50-59Psychrun Team (POL)55-00:09:54
#12 304355Strupichowska MarlenaK30-39Warszawa (POL)56-00:09:54
#13 307352Stalmach-Chylińska JolantaK50-59Warszawa (POL)57-00:09:55
#14 310323Pietrzak SylwiaK30-3912tri (POL)58-00:09:56
#15 313266Kossakowska KlaudiaK40-49Warszawa (POL)59-00:09:59
#16 314524Olszak MariettaK40-49(POL)60-00:09:59
#17 315256Kogut MonikaK20-29Warszawa (POL)61-00:09:59
#18 316449Kwiatkowska AntoninaK<19Pruszków (POL)63-00:10:00
#19 317307Niedzielska KarolinaK20-29Warszawa (POL)63-00:10:01
#20 318305Murawska KamilaK20-29Warszawa (POL)64-00:10:02
#21 319489Stankiewicz JoannaK20-29Warszawa (POL)67-00:10:03
#22 320373Walaszczyk PaulinaK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)65-00:10:03
#23 321208Dąbrowska PolaK<19Warszawa (POL)67-00:10:05
#24 323153Tomczyk AnnaK30-39MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ (POL)80-00:10:06
#25 326303Mróz GabrielaK20-29MUKS Podkarpacie Jedlicze (POL)69-00:10:11
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7149Jaworska WioletaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)3-00:07:13
#27 328414Bonarowska MariaK20-29Warszawa (POL)72-00:10:13
#28 329401Zawadzka EwaK30-39Warszawa (POL)70-00:10:13
#29 333553Bielawski IgaK30-39(POL)73-00:10:17
#30 335271Krawczykiewicz MagdaK40-49Żórawski team (POL)73-00:10:19
#31 336247Kalisz-Wiśniewska DianaK40-49Warszawa (POL)74-00:10:20
#32 337460Melion IzabelaK20-29Łączka (POL)76-00:10:21
#33 339473Przybylska SandraK20-29Warszawa (POL)76-00:10:22
#34 85114Poncyliusz MonikaK30-39Cookie (POL)4-00:07:20
#35 341290Majek DanaK40-49Biegunki Kabackie (POL)77-00:10:24
#36 343490Strzemieczna BarbaraK30-39Grodzisk Mazowiecki (POL)79-00:10:26
#37 345491Strzemieczna KatarzynaK20-29Grodzisk Mazowiecki (POL)82-00:10:26
#38 902Abramowicz RóżaK<19UKS Herkules Sulejówek (POL)5-00:07:24
#39 346515Złotkowska LuizaK30-39(POL)81-00:10:26
#40 347210Dobrzyńska TamaraK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)79-00:10:26
#41 348431Holopiak EwaK50-59Warszawa (POL)83-00:10:28
#42 349308Nogal AgnieszkaK30-39Iłża (POL)83-00:10:32
#43 350408Achinger MarlenaK20-29Warszawa (POL)85-00:10:34
#44 351186Bindek MartaK30-39Warszawa (POL)85-00:10:34
#45 352233Grymulska WeronikaK<19Bieg z radością (POL)86-00:10:35
#46 353531Stefańska AmeliaK<19Warszawa (POL)88-00:10:36
#47 355424Gabryszewska SoniaK20-29Toruń (POL)89-00:10:38
#48 357367Tolak MartaK40-49TN Biegówki Wesoła (POL)89-00:10:38
#49 358252Kleszczewska MajaK40-49Biegamy z Radością (POL)90-00:10:39
#50 361540Socha MałgorzataK40-49(POL)92-00:10:43
#51 366265Kos KingaK40-49Warszawa (POL)92-00:10:44
#52 368263Koper KatarzynaK30-39Warszawa (POL)93-00:10:48
#53 369457Materska MartaK30-39IPPON Team (POL)96-00:10:50
#54 370168Wiśniewska KatarzynaK40-49Indywidualistka (POL)106-00:10:50
#55 372151Szymańska JoannaK30-39Warszawa (POL)108-00:10:52
#56 117101Olszewska ZuzannaK20-29AZS AWF Warszawa (POL)6-00:07:38
#57 373205Cygan AgnieszkaK30-39Warszawa (POL)97-00:10:53
#58 375328Polak-Szewczyk KlaudiaK40-49Studio Blok (POL)98-00:10:55
#59 376224Gasik MartaK20-29Husaria Race Team (POL)99-00:10:55
#60 380422Dzyr JoannaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)102-00:11:03
#61 381535Zalewska AdriannaK30-39(POL)100-00:11:03
#62 382383Wilińska OlgaK40-49Happy Runners (POL)102-00:11:10
#63 383374Walendzik JoannaK30-39PSYCHORUN TEAM (POL)103-00:11:12
#64 128134Sikora SylwiaK30-39Poczta Polska (POL)7-00:07:47
#65 384487Slawinska AdrianaK40-49vod.pl (POL)106-00:11:14
#66 129138Sowa AnnaK40-49Warszawa (POL)8-00:07:51
#67 385365Teterycz AgnieszkaK20-29Tomaszów Lubelski (POL)104-00:11:14
#68 386472Postrożna AsiaK20-29VOD.PL (POL)107-00:11:15
#69 387433Jakubczyk SylwiaK30-39Warsaw (POL)108-00:11:16
#70 388478Rokicka MagdaK20-29Warszawa (POL)110-00:11:18
#71 389316Osmólska AgnieszkaK50-59Józefosław (POL)108-00:11:18
#72 390436Jarmoszko AnnaK30-39TRIWAWA (POL)111-00:11:20
#73 392410Bajkiewicz BeataK20-29Piaseczno (POL)112-00:11:22
#74 13781Madejak SylwiaK40-49Żórawski Team (POL)9-00:07:54
#75 138235Grzegrzółka JoannaK20-29Warsaw (POL)10-00:07:55
#76 394562Paszkiel KatarzynaK30-39(POL)112-00:11:24
#77 395329Prygiel KarolinaK30-39Warszawa (POL)113-00:11:24
#78 14180Machul EwaK30-39Warszawa (POL)11-00:07:57
#79 397511Warciak MichalinaK30-39Warszawa (POL)114-00:11:28
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142518Myszkowska MonikaK30-39(POL)1-00:07:58
#81 398462Misztal AgaK20-29Warszawa (POL)116-00:11:30
#82 399507Zakrzewska AgnieszkaK40-49Wolica (POL)117-00:11:31
#83 403264Korbas SławomiraK40-49TN Biegówki Wesoła (POL)117-00:11:36
#84 404444Kowalska-Bojar MonikaK40-49Warszawa (POL)119-00:11:38
#85 405532Bella AidaK30-39Totalizator Sportowy (POL)120-00:11:38
#86 408434Janiszewska AnnaK40-49Jabłonna (POL)121-00:11:40
#87 410378Wichulska MałgorzataK<19Warszawa (POL)121-00:11:41
#88 411452Łada MonikaK30-39Fundacja StwardnienieRozsiane.inf123-00:11:43
#89 412427Glasenapp MartaK20-29Marta nie biega (POL)124-00:11:44
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !158197Składanek ZuzannaK20-29Ostrów Biega/Następny Krok (POL)1-00:08:11
#91 414216Fabisiak AgnieszkaK30-39Warszawa (POL)124-00:11:47
#92 415426Gilewicz JoannaK30-39Warszawa (POL)126-00:11:49
#93 416482Sierzputowska IwonaK40-49Sie Biega (POL)127-00:11:53
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !163297Mądzik AleksandraK30-39Albatrosy (POL)2-00:08:14
#95 419272Krupa KatarzynaK30-39Góra Kalwaria (POL)127-00:12:00
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164335Redkiewicz AgnieszkaK30-39Psychorun TEAM (POL)3-00:08:15
#97 420481Sawicka AgnieszkaK40-49IPPON Team (POL)129-00:12:02
#98 165200Cempel EwaK20-29Warszawa (POL)4-00:08:15
#99 421505Wojcieska AnetaK20-29SRS (POL)131-00:12:03
#100 166221Galocz-Ilkow AgnieszkaK40-49Biegunki Kabackie (POL)5-00:08:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności