Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 3 sierpnia 2019, Szczecin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 2022Grygorcewicz Emilia180Elite Kobiet2007:5002:30:2202:30:2201:51:2500:25:03
#2 759Bagińska Laura186Elite Kobiet1607:5001:29:2301:29:2300:50:2600:14:53
#3 520Chmielorz Donata147CARBON OCR RACING TEAMElite Kobiet1107:5001:22:2601:22:2600:43:2900:13:44
#4 1291Garnuszek Anita168POWER TRAININGElite Kobiet1807:5001:43:3001:43:3001:04:3400:17:15
#5 526Dudek Kamila166POWER TRAININGElite Kobiet1207:5001:22:4901:22:4900:43:5200:13:48
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40Worobiewa Jekatierina170POWER TRAININGElite Kobiet107:5000:52:5900:52:5900:14:0200:08:49
#7 298Rynkiewicz Agnieszka162HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet507:5001:13:0301:13:0300:34:0600:12:10
#8 559Garlacz Justyna167POWER TRAININGElite Kobiet1307:5001:23:4801:23:4800:44:5100:13:58
#9 564Markowicz Ewelina161HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1407:5001:23:5501:23:5500:44:5800:13:59
#10 1602Kuran Halina172WATAHAElite Kobiet1907:5001:52:1101:52:1101:13:1400:18:41
#11 336Myalska Katarzyna156DO PORZYGU OCR TEAMElite Kobiet607:5001:14:5801:14:5800:36:0100:12:29
#12 341Kuraś Beata177XRUNNERSElite Kobiet707:5001:15:1601:15:1600:36:1900:12:32
#13 372Jałocha Sylwia163LEMON TEAMElite Kobiet807:5001:16:4201:16:4200:37:4500:12:47
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !157Grobelna Aleksandra176XRUNNERSElite Kobiet207:5001:04:4101:04:4100:25:4400:10:46
#15 930Papiór Jolanta173WATAHAElite Kobiet1707:5001:35:1001:35:1000:56:1300:15:51
#16 431Małkowska Katarzyna178XRUNNERSElite Kobiet907:5001:19:2901:19:2900:40:3200:13:14
#17 687Wysocka Klaudia149CARBON OCR RACING TEAMElite Kobiet1507:5001:27:2701:27:2700:48:3000:14:34
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 185Cicha Natalia175XRUNNERSElite Kobiet307:5001:07:0901:07:0900:28:1200:11:11
#19 188Dzidt Małgorzata171SOCIOS SILESIAElite Kobiet407:5001:07:1901:07:1900:28:2200:11:13
#20 462Królak Margarita184HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1007:5001:20:3101:20:3100:41:3400:13:25
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !385Nitecka Marta150DENISTEAMElite Masters Kobiet107:5001:17:2601:17:2600:38:2900:12:54
#22 208Kubiszyn Tadeusz135Elite Masters Mężczyzn907:4001:08:0901:08:0900:29:1200:11:21
#23 235Dubis Jarosław191Elite Masters Mężczyzn1007:4001:09:5801:09:5800:31:0100:11:39
#24 261Rębacz Krzysztof2BALTIC SEALSElite Masters Mężczyzn1107:3001:11:3101:11:3100:32:3400:11:55
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23Budzisz Krzysztof52SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn107:3000:49:5800:49:5800:11:0100:08:19
#26 293Brandt Arkadiusz3BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1207:3001:12:5601:12:5600:33:5900:12:09
#27 1590Tuwalski Bernard93DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1607:4001:51:5201:51:5201:12:5600:18:38
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57Kowalczuk Artur94DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Masters Mężczyzn207:4000:54:3200:54:3200:15:3500:09:05
#29 1853Moksik Jan97FIT & MORE RYBNIKElite Masters Mężczyzn1707:4002:02:4402:02:4401:23:4800:20:27
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78Machtyl Zygmunt5BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn307:3000:57:1000:57:1000:18:1300:09:31
#31 81Gębski Mariusz133Elite Masters Mężczyzn407:4000:57:1900:57:1900:18:2200:09:33
#32 338Krawiec Robert85CROSS TEAM SZCZECINEKElite Masters Mężczyzn1307:4001:15:0301:15:0300:36:0600:12:30
#33 364Kołodziejczyk Dariusz123SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1407:4001:16:0701:16:0700:37:1000:12:41
#34 117Janiszewski Grzegorz17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn507:3001:01:2201:01:2200:22:2500:10:13
#35 125Jeska Tomasz12DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn607:3001:02:2801:02:2800:23:3100:10:24
#36 136Handzlik Tomasz86DENISTEAMElite Masters Mężczyzn707:4001:03:0901:03:0900:24:1200:10:31
#37 442Bengier Kamil79BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1507:4001:19:4101:19:4100:40:4400:13:16
#38 1980Duda Grzegorz80BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1807:4002:17:5502:17:5501:38:5800:22:59
#39 201Różański Rafal33HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn807:3001:08:0001:08:0000:29:0300:11:20
#40 221Jakubczak Marcin4BEST BEASTSElite Mężczyzn6207:3001:09:2001:09:2000:30:2300:11:33
#41 479Kałużny Michał88DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7507:4001:20:4901:20:4900:41:5300:13:28
#42 998Dyszkiewicz Grzegorz36KONIUCHY OCRElite Mężczyzn8307:3001:37:1001:37:1000:58:1300:16:11
#43 234Laskowski Tomasz113PI ĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn6307:4001:09:5401:09:5400:30:5700:11:39
#44 237Bartels Andy129Elite Mężczyzn6407:4001:10:0401:10:0400:31:0700:11:40
#45 243Broda Mateusz117RMF4RT GLADIATORSElite Mężczyzn6507:4001:10:3401:10:3400:31:3700:11:45
#46 2043Maciejewski Łukasz58SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9207:3003:09:4803:09:4802:30:5100:31:38
#47 252Grzech Mateusz82BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6607:4001:11:1301:11:1300:32:1600:11:52
#48 2048Jachira Krzysztof19GRYF TEAMElite Mężczyzn9307:3004:20:5304:20:5303:41:5600:43:28
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kowalczyk Dawid134Elite Mężczyzn107:3000:38:5600:38:5600:06:29
#50 1025Koszczyc Rafał103HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8407:4001:37:3801:37:3800:58:4100:16:16
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Król Piotr57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn207:3000:39:2000:39:2000:00:2300:06:33
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Selianin Dmytro60SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn307:3000:40:0200:40:0200:01:0500:06:40
#53 6Kałużny Adam56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn407:3000:44:1800:44:1800:05:2100:07:23
#54 7Brzozowski Filip181HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn507:4000:44:3100:44:3100:05:3400:07:25
#55 8Jastrzębski Piotr55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn607:3000:45:0300:45:0300:06:0600:07:30
#56 9Tomasik Alan45NEXTREMEElite Mężczyzn707:3000:45:2600:45:2600:06:2900:07:34
#57 10Mędygrał Krystian64WATAHAElite Mężczyzn807:3000:45:4700:45:4700:06:5000:07:37
#58 11Krawczyk Tomasz30HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn907:3000:45:5700:45:5700:07:0000:07:39
#59 12Burdzy Daniel6BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn1007:3000:46:2900:46:2900:07:3200:07:44
#60 13Jagodziński Karol47POWER TRAININGElite Mężczyzn1107:3000:46:3200:46:3200:07:3500:07:45
#61 14Kalinin Jarosław68XRUNNERSElite Mężczyzn1207:3000:46:5400:46:5400:07:5700:07:49
#62 270Maciejewski Krystian83BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6707:4001:12:0201:12:0200:33:0500:12:00
#63 16Wasielewski Michał39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn1307:3000:47:1300:47:1300:08:1600:07:52
#64 17Rynkiewicz Mateusz110NEXTREMEElite Mężczyzn1407:4000:47:2800:47:2800:08:3200:07:54
#65 273Fiedler Tommy132Elite Mężczyzn6807:4001:12:1001:12:1000:33:1300:12:01
#66 274Bonisławski Tomasz81BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6907:4001:12:1201:12:1200:33:1500:12:02
#67 19Burbul Przemysław111NIE W SZCZEPIONK Ę TEAMElite Mężczyzn1507:4000:47:4600:47:4600:08:4900:07:57
#68 20Prykowski Tomasz190XRUNNERSElite Mężczyzn1607:3000:48:3200:48:3200:09:3500:08:05
#69 24Filip Bartosz54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1707:3000:50:1400:50:1400:11:1700:08:22
#70 27Moroń Bartłomiej116POWER TRAININGElite Mężczyzn1807:4000:50:4900:50:4900:11:5200:08:28
#71 28Serafiński Maciej44NEXTREMEElite Mężczyzn1907:3000:51:3500:51:3500:12:3800:08:35
#72 29Byrczek Michał125WATAHAElite Mężczyzn2007:4000:51:4500:51:4500:12:4800:08:37
#73 31Wojtyszyn Wojciech76XRUNNERSElite Mężczyzn2107:3000:51:4800:51:4800:12:5100:08:38
#74 32Urbański Kamil46NEXTREMEElite Mężczyzn2207:3000:52:0100:52:0100:13:0400:08:40
#75 35Prażanowski Grzegorz95DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Mężczyzn2307:4000:52:1200:52:1200:13:1500:08:42
#76 37Wałdowski Dominik75XRUNNERSElite Mężczyzn2407:3000:52:1500:52:1500:13:1800:08:42
#77 38Broda Tomasz118RMF4RT GLADIATORSElite Mężczyzn2507:4000:52:4600:52:4600:13:4900:08:47
#78 39Lejk Beniamin70XRUNNERSElite Mężczyzn2607:3000:52:5700:52:5700:14:0000:08:49
#79 1577Grzeszczak Maksym87DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn8607:4001:51:2101:51:2101:12:2400:18:33
#80 42Trapkowski Przemysław74XRUNNERSElite Mężczyzn2707:3000:53:1800:53:1800:14:2100:08:53
#81 43Kolibabski Radosław23HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn2807:3000:53:3100:53:3100:14:3400:08:55
#82 48Pielatowski Adam14DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn2907:3000:53:3600:53:3600:14:3900:08:56
#83 50Sokolowski Kornel128WF KOSTRZYNElite Mężczyzn3007:4000:53:4100:53:4100:14:4400:08:56
#84 572Zieliński Bartosz91DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7607:4001:24:1301:24:1300:45:1600:14:02
#85 62Basiak Michał21HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn3107:3000:55:2800:55:2800:16:3100:09:14
#86 65Warzecha Filip84CF KUŹ NIA DAMIANAElite Mężczyzn3207:4000:55:3800:55:3800:16:4200:09:16
#87 580Stec Jakub77BEST BEASTSElite Mężczyzn7707:3001:24:3301:24:3300:45:3600:14:05
#88 73Dmuch Jakub42NEXTREMEElite Mężczyzn3307:3000:56:3100:56:3100:17:3400:09:25
#89 79Machura Marcin124SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn3407:4000:57:1800:57:1800:18:2100:09:33
#90 86Cejko Dawid1BALTIC SEALSElite Mężczyzn3507:3000:58:0700:58:0700:19:1000:09:41
#91 87Sadowski Michał50POWER TRAININGElite Mężczyzn3607:3000:58:2300:58:2300:19:2600:09:43
#92 91Oślizło Marek59SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3707:3000:58:4500:58:4500:19:4800:09:47
#93 92Madejski Krzysztof71XRUNNERSElite Mężczyzn3807:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#94 93Danielkiewicz Tomasz66XRUNNERSElite Mężczyzn3907:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#95 605Knop Marcin69XRUNNERSElite Mężczyzn7807:3001:24:5901:24:5900:46:0200:14:09
#96 94Kozłowski Artur29HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4007:3000:58:5800:58:5800:20:0100:09:49
#97 350Antczak Marcin41NEXTREMEElite Mężczyzn7007:3001:15:4201:15:4200:36:4500:12:37
#98 95Gębusia Grzegorz101HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4107:4000:58:5900:58:5900:20:0200:09:49
#99 97Szyszka Kacper38KONIUCHY OCRElite Mężczyzn4207:3000:59:0700:59:0700:20:1000:09:51
#100 100Chaieb Sebastian40LEMON TEAMElite Mężczyzn4307:3000:59:2900:59:2900:20:3300:09:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności