Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 3 sierpnia 2019, Szczecin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 35Prażanowski Grzegorz95DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Mężczyzn2307:4000:52:1200:52:1200:13:1500:08:42
#2 38Broda Tomasz118RMF4RT GLADIATORSElite Mężczyzn2507:4000:52:4600:52:4600:13:4900:08:47
#3 1577Grzeszczak Maksym87DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn8607:4001:51:2101:51:2101:12:2400:18:33
#4 50Sokolowski Kornel128WF KOSTRZYNElite Mężczyzn3007:4000:53:4100:53:4100:14:4400:08:56
#5 821Schmidt Paweł92DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn7007:4001:32:2301:32:2300:53:2600:15:23
#6 566Kurdelski Michał137Open Mężczyzn32007:4001:23:5701:23:5700:45:0000:13:59
#7 1590Tuwalski Bernard93DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1607:4001:51:5201:51:5201:12:5600:18:38
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57Kowalczuk Artur94DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Masters Mężczyzn207:4000:54:3200:54:3200:15:3500:09:05
#9 572Zieliński Bartosz91DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7607:4001:24:1301:24:1300:45:1600:14:02
#10 1853Moksik Jan97FIT & MORE RYBNIKElite Masters Mężczyzn1707:4002:02:4402:02:4401:23:4800:20:27
#11 65Warzecha Filip84CF KUŹ NIA DAMIANAElite Mężczyzn3207:4000:55:3800:55:3800:16:4200:09:16
#12 79Machura Marcin124SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn3407:4000:57:1800:57:1800:18:2100:09:33
#13 81Gębski Mariusz133Elite Masters Mężczyzn407:4000:57:1900:57:1900:18:2200:09:33
#14 338Krawiec Robert85CROSS TEAM SZCZECINEKElite Masters Mężczyzn1307:4001:15:0301:15:0300:36:0600:12:30
#15 95Gębusia Grzegorz101HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4107:4000:58:5900:58:5900:20:0200:09:49
#16 351Nowicki Marcin119RMF4RT GLADIATORSOpen Mężczyzn20107:4001:15:4901:15:4900:36:5200:12:38
#17 103Wałcerz Łukasz142Elite Mężczyzn4407:4000:59:4800:59:4800:20:5100:09:58
#18 107Kumorowski Rafał136Elite Mężczyzn4607:4001:00:1901:00:1900:21:2200:10:03
#19 108Cedro Mike189Open Mężczyzn4907:4001:00:2401:00:2400:21:2700:10:04
#20 364Kołodziejczyk Dariusz123SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1407:4001:16:0701:16:0700:37:1000:12:41
#21 368Grudzień Karol114POWER TRAININGElite Mężczyzn7107:4001:16:1801:16:1800:37:2100:12:43
#22 886Rzońca Michał121S(P)ORTOWCYOpen Mężczyzn51707:4001:34:1101:34:1100:55:1500:15:41
#23 124Miodek Adrian89DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn4707:4001:02:2701:02:2700:23:3000:10:24
#24 126Łukaszewski Jakub182HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4807:4001:02:3001:02:3000:23:3300:10:25
#25 388Chmielewski Mateusz99HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn7207:4001:17:4201:17:4200:38:4500:12:57
#26 647Polański Paweł126WATAHAElite Mężczyzn8107:4001:26:2901:26:2900:47:3200:14:24
#27 136Handzlik Tomasz86DENISTEAMElite Masters Mężczyzn707:4001:03:0901:03:0900:24:1200:10:31
#28 407Karbowski Sławomir109NEXTREMEOpen Mężczyzn23507:4001:18:2801:18:2800:39:3100:13:04
#29 1946Niedźwiecki Maciej139Elite Mężczyzn8907:4002:09:3302:09:3301:30:3600:21:35
#30 162Szczech Szymon120RMF4RT GLADIATORSOpen Mężczyzn8607:4001:05:2801:05:2800:26:3100:10:54
#31 167Lech Mateusz100HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn5507:4001:05:4601:05:4600:26:4900:10:57
#32 1191Górniaczyk Krystian122SKO ŃCZENI OCROpen Mężczyzn68007:4001:41:0801:41:0801:02:1100:16:51
#33 176Prządka Marcin127WATAHAElite Mężczyzn5707:4001:06:3001:06:3000:27:3300:11:05
#34 177Hendzel Miłosz107KONIUCHY OCRElite Mężczyzn5807:4001:06:3401:06:3400:27:3700:11:05
#35 1972Gumiela Adam98GRYF TEAMOpen Mężczyzn103007:4002:15:3702:15:3701:36:4000:22:36
#36 1974Hanusiak Leszek102HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn103207:4002:16:2402:16:2401:37:2800:22:44
#37 442Bengier Kamil79BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1507:4001:19:4101:19:4100:40:4400:13:16
#38 1978Bagiński Marcin106KONIUCHY OCRElite Mężczyzn9007:4002:17:1202:17:1201:38:1500:22:52
#39 1979Kozlowski Dawid112NIE W SZCZEPIONK Ę TEAMOpen Mężczyzn103507:4002:17:2602:17:2601:38:2900:22:54
#40 1980Duda Grzegorz80BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1807:4002:17:5502:17:5501:38:5800:22:59
#41 1725Szukalski Maciej141Elite Mężczyzn8707:4001:56:1001:56:1001:17:1400:19:21
#42 1984Dudaronek Paulina1064HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet58307:4002:19:1002:19:1001:40:1300:23:11
#43 1479Jermakowicz Bartlomiej115POWER TRAININGElite Mężczyzn8507:4001:47:5201:47:5201:08:5500:17:58
#44 1994Czyżewski Bartłomiej78AROOOpen Mężczyzn104307:4002:20:0302:20:0301:41:0600:23:20
#45 461Żak Karol105HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn7407:4001:20:3001:20:3000:41:3300:13:25
#46 2000Zduńczyk Sylwia146BIOSFERAOpen Kobiet58607:5002:21:3802:21:3801:42:4100:23:36
#47 2022Grygorcewicz Emilia180Elite Kobiet2007:5002:30:2202:30:2201:51:2500:25:03
#48 2032Dądelewska Oliwia164PI ĘKNI I BESTIEOpen Kobiet60807:5002:44:1402:44:1402:05:1700:27:22
#49 2033Machtyl Marta144BEST BEASTSOpen Kobiet60907:5002:50:2302:50:2302:11:2600:28:23
#50 2034Kuźniewska Angelina153DIRTY SPARROWSOpen Kobiet61007:5002:52:3802:52:3802:13:4100:28:46
#51 2036Ziółkowska Anna159HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet61207:5002:53:5202:53:5202:14:5500:28:58
#52 2037Majszczyk Paulina158HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet61307:5002:53:5202:53:5202:14:5500:28:58
#53 2038Andrzejak Amelia157FENIKSTEAMOpen Kobiet61407:5002:54:1002:54:1002:15:1300:29:01
#54 759Bagińska Laura186Elite Kobiet1607:5001:29:2301:29:2300:50:2600:14:53
#55 2039Woźniak Joanna155DIRTY SPARROWSOpen Kobiet61507:5002:54:5902:54:5902:16:0200:29:09
#56 2041Majdan-Adamska Agnieszka160HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet61607:5002:58:3902:58:3902:19:4200:29:46
#57 2042Komornicka Justyna152DIRTY SPARROWSOpen Kobiet61707:5002:59:1002:59:1002:20:1300:29:51
#58 2044Baszyńska Waleria179Open Kobiet61807:5003:27:4503:27:4502:48:4800:34:37
#59 2045Kępa Marta143BEST BEASTSOpen Kobiet61907:5003:32:0403:32:0402:53:0700:35:20
#60 2046Oźminkowska Aleksandra187DIRTY SPARROWSOpen Kobiet62007:5003:43:3203:43:3203:04:3500:37:15
#61 2047Binkowska Nadia151DIRTY SPARROWSOpen Kobiet62107:5003:54:2003:54:2003:15:2300:39:03
#62 520Chmielorz Donata147CARBON OCR RACING TEAMElite Kobiet1107:5001:22:2601:22:2600:43:2900:13:44
#63 1291Garnuszek Anita168POWER TRAININGElite Kobiet1807:5001:43:3001:43:3001:04:3400:17:15
#64 526Dudek Kamila166POWER TRAININGElite Kobiet1207:5001:22:4901:22:4900:43:5200:13:48
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40Worobiewa Jekatierina170POWER TRAININGElite Kobiet107:5000:52:5900:52:5900:14:0200:08:49
#66 298Rynkiewicz Agnieszka162HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet507:5001:13:0301:13:0300:34:0600:12:10
#67 559Garlacz Justyna167POWER TRAININGElite Kobiet1307:5001:23:4801:23:4800:44:5100:13:58
#68 564Markowicz Ewelina161HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1407:5001:23:5501:23:5500:44:5800:13:59
#69 1852Wozniak Marzena174WF KOSTRZYNOpen Kobiet52007:5002:02:2702:02:2701:23:3000:20:24
#70 1602Kuran Halina172WATAHAElite Kobiet1907:5001:52:1101:52:1101:13:1400:18:41
#71 336Myalska Katarzyna156DO PORZYGU OCR TEAMElite Kobiet607:5001:14:5801:14:5800:36:0100:12:29
#72 341Kuraś Beata177XRUNNERSElite Kobiet707:5001:15:1601:15:1600:36:1900:12:32
#73 372Jałocha Sylwia163LEMON TEAMElite Kobiet807:5001:16:4201:16:4200:37:4500:12:47
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !385Nitecka Marta150DENISTEAMElite Masters Kobiet107:5001:17:2601:17:2600:38:2900:12:54
#75 1921Płaczek Ania148CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet55207:5002:06:5202:06:5201:27:5500:21:08
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !157Grobelna Aleksandra176XRUNNERSElite Kobiet207:5001:04:4101:04:4100:25:4400:10:46
#77 930Papiór Jolanta173WATAHAElite Kobiet1707:5001:35:1001:35:1000:56:1300:15:51
#78 1962Sosińska Anna145BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet57507:5002:11:4202:11:4201:32:4500:21:57
#79 431Małkowska Katarzyna178XRUNNERSElite Kobiet907:5001:19:2901:19:2900:40:3200:13:14
#80 687Wysocka Klaudia149CARBON OCR RACING TEAMElite Kobiet1507:5001:27:2701:27:2700:48:3000:14:34
#81 1976Jermakowicz Anna169POWER TRAININGOpen Kobiet58107:5002:16:5102:16:5101:37:5400:22:48
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 185Cicha Natalia175XRUNNERSElite Kobiet307:5001:07:0901:07:0900:28:1200:11:11
#83 188Dzidt Małgorzata171SOCIOS SILESIAElite Kobiet407:5001:07:1901:07:1900:28:2200:11:13
#84 1983Knot Martyna165PI ĘKNI I BESTIEOpen Kobiet58207:5002:18:5902:18:5901:40:0200:23:09
#85 462Królak Margarita184HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1007:5001:20:3101:20:3100:41:3400:13:25
#86 976Brant Patrycja289MAPECI ĄTKAOpen Kobiet18008:0001:36:3901:36:3900:57:4200:16:06
#87 1744Skowrońska Maja253AROOOpen Kobiet47408:0001:57:0501:57:0501:18:0800:19:30
#88 977Ignaszewski Marcin294MAPECI ĄTKAOpen Mężczyzn57708:0001:36:3901:36:3900:57:4200:16:06
#89 978Karpiński Roland295MAPECI ĄTKAOpen Mężczyzn57808:0001:36:3901:36:3900:57:4200:16:06
#90 979Cebula Roksana292MAPECI ĄTKAOpen Kobiet18108:0001:36:4001:36:4000:57:4300:16:06
#91 980Miłaszewski Sławomir335Open Masters Mężczyzn8008:0001:36:4701:36:4700:57:5000:16:07
#92 1748Neska Magdalena1221TYLKO NA DOPINGUOpen Kobiet47708:0001:57:3501:57:3501:18:3800:19:35
#93 981Gadowska Aleksandra313Open Kobiet18208:0001:36:5101:36:5100:57:5400:16:08
#94 1239Gadowski Paweł315Open Mężczyzn70008:0001:42:1301:42:1301:03:1600:17:02
#95 1497Sylwia Płażalska351Open Kobiet37408:0001:48:3901:48:3901:09:4200:18:06
#96 986Dereń Tomasz312Open Mężczyzn58008:0001:36:5701:36:5700:58:0000:16:09
#97 993Wiśniewski Przemysław356Open Mężczyzn58408:0001:37:0501:37:0500:58:0900:16:10
#98 1252Gadowski Patryk314Open Mężczyzn70408:0001:42:3601:42:3601:03:3900:17:06
#99 1002Ratajczak Artur251#OJCIECISYNOpen Masters Mężczyzn8208:0001:37:1801:37:1800:58:2100:16:13
#100 491Zięba Piotr358Open Mężczyzn28208:0001:21:0901:21:0900:42:1200:13:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności