Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

GOODVALLEY Triathlon Przechlewo

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Przechlewo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 135241Woźniak-Sułowska MonikaKLAWKOWOPOL79K405-2300:25:5215701:31:0515600:53:4712002:57:3101:00:10
#2 13878Orłowski MaciejDARLOWOPOL85M3048114-00:27:0317301:32:0916700:51:409702:58:3301:01:12
#3 13984Knepka PiotrŚWIECIEPOL89M3049115-00:22:339201:25:279701:03:3718402:58:5701:01:36
#4 141174Bednarek WaldemarWTELNOPOL72M4038117-00:25:4315501:29:2214000:56:5514402:59:0501:01:45
#5 14220Koberda MaciejGDYNIAPOL82M3050118-00:21:266001:26:1210601:03:1818002:59:2601:02:05
#6 143169Koślacz SewerynGRUDZIĄDZPOL90M2015119-00:25:0213901:32:4016900:54:2612702:59:3101:02:10
#7 152215Skowroński RafałGDYNIAPOL83M3056127-00:24:2713001:27:5512801:00:5116803:00:5901:03:38
#8 159222Weltrowski GrzegorzPOZNAŃPOL75M4044134-00:32:2719801:33:0517000:49:457903:03:1301:05:52
#9 160177Simon AdamKAMIONKIPOL85M3058135-00:22:5110301:30:3115101:01:2217003:03:3601:06:15
#10 16219Bautembach Koberda PaulinaGDYNIAPOL82K3011-2600:27:0817501:35:0117800:56:5514303:06:1401:08:53
#11 166143Lewkowicz BartłomiejSZCZECINPOL80M3060137-00:25:0814101:34:3317401:00:4816603:08:4501:11:24
#12 170250Czapiewski WojciechTCZEWPOL82M3062140-00:21:376601:42:4319600:58:1015203:09:5201:12:31
#13 172172Woźniak SebastianGRUDZIĄDZPOL82M3063142-00:25:1914601:29:3714301:05:3518903:10:1601:12:55
#14 17387Mierkiewicz MichałŚRODAPOL87M3064143-00:30:2419301:27:4812501:02:0517303:10:4001:13:20
#15 174102Betlejewski RobertGDYNIAPOL84M3065144-00:27:2417901:36:3618600:58:1815403:10:5501:13:35
#16 17525Szultka MariuszKOSZALINPOL85M3066145-00:28:3818601:35:2818000:58:4715703:11:1401:13:53
#17 18086Piesik TomaszSZCZECINEKPOL69M5017150-00:26:1516301:39:5619400:58:5715803:14:0701:16:47
#18 181111Witkowska NataliaBYTÓWPOL97K208-3100:23:0711001:42:2519500:59:0615903:14:2701:17:06
#19 182146Godzich RadosławWRZEŚNIAPOL79M4048151-00:26:0216001:36:3518501:03:2618103:14:3201:17:12
#20 184199Otworowska BarbaraPIŁAPOL84K3014-3200:29:3118901:35:5618201:02:0717503:14:5101:17:31
#21 186205Grabowska AnnaWARSZAWAPOL79K408-3400:22:268901:31:1415701:11:5720003:15:5701:18:36
#22 188141Olszewska KarinaGDYNIAPOL77K409-3500:25:1214201:37:3618901:09:1019503:18:4501:21:24
#23 193195Terlecki KajetanWARSZAWAPOL83M3068156-00:27:1617701:44:0519901:09:3119603:32:1001:34:49
#24 194163Wąż JózefGDYNIAPOL51M605157-00:35:0220101:38:2119101:11:2219803:32:3301:35:12
#25 19743Cyrklewicz WeronikaKOSZALINPOL84K3019-4000:30:4919501:47:5320001:11:3419903:42:0801:44:48
#26 198240Mrozik MariuszPOL78M4050158-00:36:0420201:57:1520301:06:3219103:48:1401:50:53
#27 9162Tomaszewski MichałGDAŃSKPOL84M3048-00:19:573201:10:28700:42:121002:18:3600:21:15
#28 12187Tomczak KrystianPOZNAŃPOL92M20511-00:18:401801:15:292000:43:031802:21:4600:24:25
#29 14193Troka PawełCHOJNICEPOL86M30613-00:16:40601:19:145300:42:401302:22:5100:25:30
#30 15132Pietrasik PrzemysławSŁUPSKPOL80M30714-00:18:572001:14:031600:45:082902:23:1100:25:50
#31 32152Zukal PiotrKOSZALINPOL75M401028-00:23:1411401:18:344600:42:381202:29:4600:32:25
#32 35170Przybylski MichałCZEMPIŃPOL94M20731-00:22:379701:16:472600:44:022302:30:1400:32:53
#33 4172Czorniej EmilWARSZAWAPOL87M301536-00:22:369601:16:572800:46:434602:33:3800:36:18
#34 47209Bogusz WaldemarTCZEWPOL62M50542-00:17:221001:22:087100:49:177102:35:1700:37:56
#35 51204Sykuła Gudaniec KatarzynaKOSZALINPOL88K304-700:17:00701:23:518200:49:066802:35:5900:38:38
#36 55201Saganowski MaciejGDAŃSKPOL76M401648-00:20:515001:18:545000:49:167002:37:2800:40:08
#37 56109Bartnik ŁukaszGDYNIAPOL78M401749-00:21:356201:18:284400:51:178802:37:3100:40:11
#38 57223Jóźwiak ŁukaszRUMIAPOL76M401850-00:21:356401:22:317500:47:275202:37:3900:40:18
#39 58171Komorowska KatarzynaRUMIAPOL81K305-800:22:329101:24:509300:44:212502:37:4800:40:27
#40 6838Witkowski DamianKROTOSZYNPOL81M302559-00:20:123801:24:238700:49:347802:40:2200:43:01
#41 71186Karwowski JarosławGDAŃSKPOL85M302862-00:19:563101:24:298800:51:038302:41:3200:44:12
#42 74235Kruczyński WojciechPOZNAŃPOL79M402165-00:20:494901:20:376000:53:5512102:42:0400:44:43
#43 7530Skwarczak Zawierowska EwelinaUSTKAPOL85K306-1000:25:3415301:17:323300:53:1411102:42:0600:44:45
#44 78168Pustelnik PawełGDYNIAPOL88M303268-00:19:262701:25:299800:47:565702:42:3400:45:13
#45 81151Leśniewski TomaszPOZNAŃPOL62M50871-00:21:356301:27:4912600:47:105002:43:1700:45:56
#46 83175Kołodziej RobertWARSZAWAPOL68M50973-00:22:087901:21:556900:53:2011302:44:4500:47:24
#47 84112Nawrot MichałWARSZAWAPOL88M303574-00:29:4019101:21:006100:44:502602:44:5400:47:33
#48 86137Skowron KatarzynaGDYNIAPOL91K204-1100:21:235801:27:1912100:49:337702:45:2500:48:04
#49 8785Piesik WojciechSZCZECINEKPOL92M20876-00:21:205701:28:2913200:49:307602:45:4600:48:25
#50 8949Drewczynski WojciechCHOJNICEPOL79M402478-00:25:0614001:21:256300:53:3411602:46:2000:48:59
#51 9592Czerniak GracjanKOSZALINPOL80M303682-00:24:5213501:25:169600:51:349402:47:5300:50:33
#52 97176Koszynski JaroslawBIALY BORPOL77M402884-00:21:065301:24:058400:55:1113302:48:0800:50:47
#53 1013Litwiejko PrzemekPIŁAPOL90M201186-00:22:289001:28:0712900:52:3610702:49:5600:52:35
#54 108134Kamiński TomaszGDYNIAPOL84M303993-00:20:434401:26:2610900:56:4414102:51:0700:53:47
#55 111142Oleśkowicz-Popiel PiotrPOZNAŃPOL81M304196-00:22:479901:27:3712300:51:128702:51:2900:54:08
#56 114237Urbaniak MichałCHOJNICEPOL84M304298-00:26:0115901:26:4711400:52:2110402:52:1700:54:57
#57 115217Wojtaszek MaciejPOZNANPOL76M403199-00:23:2911901:26:5711600:53:1611202:52:4900:55:28
#58 116182Korkozowicz WitoldJÓZEFOSŁAWPOL82M3043100-00:20:494801:26:4611300:56:4614202:53:1300:55:52
#59 11983Subkowska KlaudiaŚWIECIEPOL81K3010-1800:23:1211201:28:1213100:53:4711902:53:3400:56:14
#60 121231Jankowiak KrzysztofMROWINOPOL72M4032103-00:21:376501:26:2310800:57:1014502:54:0900:56:48
#61 127238Jaca MagdalenaKRAKÓWPOL88M3045106-00:23:5412401:29:1013800:55:1013202:55:2200:58:01
#62 12855Rusinek MirosławTARNOWOPOL79M4035107-00:23:1511601:26:0610500:57:4214902:55:5100:58:30
#63 12928Filipowicz MaciejPOLANÓWPOL92M2014108-00:28:1718401:29:4314400:51:098502:55:5400:58:34
#64 1491Nowicki MateuszPOZNAŃPOL199191M2016124-00:28:1018301:30:2715000:54:2312503:00:3601:03:15
#65 106153Dobrzański DariuszBYDGOSZCZPOL3GRAVITY90M201291-00:22:027401:23:158000:57:5415002:50:2900:53:08
#66 133101Stenka MarcinLĘBORKPOL42,2 LĘBORK83M3047112-00:24:3813201:31:5516500:54:0912302:56:5300:59:33
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181Siódmiak IgorSZCZECINEKPOL7PRO SIÓDMIAK TEAM / MBC98M2011-00:13:53201:05:21100:34:12101:57:2000:00:00
#68 16762Domański DominikGDYNIAPOLACTIVE LIFE88M3061138-00:22:128201:36:0818401:02:4217603:09:0401:11:43
#69 2359Walkowiak MarcinSUBKOWYPOLAGROS-TJ75M40722-00:20:113701:14:381700:44:542702:25:2900:28:09
#70 88121Zielonka PawelKOBYLNICAPOLAKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU91M20977-00:27:0517401:22:487900:49:227302:46:1700:48:57
#71 169110Staniszewski JacekGDAŃSKPOLALGECO61M5016139-00:26:5717201:26:3711101:06:2719003:09:2501:12:04
#72 126227Stodolnik MariuszWROCŁAWPOLATLAS OBUWIE OCHRONNE WROCŁAW71M4034105-00:22:047701:21:466801:03:1717902:55:1800:57:57
#73 192155Rutkowska VirginiaBYDGOSZCZPOLATOS/ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ84K3016-3700:27:2618001:43:4119801:04:1918503:23:1601:25:56
#74 1615Bluma TomaszSŁUPSKPOLATP TRI TEAM83M3059136-00:25:2314801:30:0014901:00:3016503:03:3801:06:17
#75 347Mikrut DamianGRUDZIĄDZPOLAZS WSL POZNAŃ / ROSSMANN SDP92M20630-00:19:162501:19:235600:45:423402:30:0500:32:44
#76 19136Wieczorkowski AdrianGDAŃSKPOLBIALL75M40518-00:19:473001:15:021800:45:113002:24:5700:27:37
#77 52208Brzozowski PiotrROKITKIPOLBIEGAJĄCY TCZEW77M401445-00:24:1912801:24:118500:42:321102:36:5900:39:38
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17196Biernat RyszardDYWITYPOLBIERNAT. REHABILITACJA. SPORT54M603141-00:24:0012601:32:3616801:05:3318803:10:0101:12:41
#79 196207Biczkowska MagdalenaBYDGOSZCZPOLBRAK81K3018-3900:32:0219701:54:1620201:03:3518303:40:4101:43:20
#80 124183Mudź AnnaUSTKAPOLCENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE93K207-2000:25:0013801:34:5817700:49:036702:54:5400:57:34
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24128Hawrot SylwesterGOLENIÓWPOLCROWN GOLENIÓW68M50223-00:19:002201:18:414700:43:312002:26:3100:29:10
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4156Ruliński PrzemysławGNIEWPOLCTS86M3013-00:18:001401:08:28300:37:16302:08:4600:11:25
#83 4280Stępliński KrzysztofCHARZYKOWYPOLCTS (CZAJA TRAINING SYSTEM)88M301637-00:21:476901:18:224300:48:036002:33:5600:36:35
#84 65184Cejko WojciechBANINOPOLDEAD ON ARRIVAL75M402056-00:22:138401:18:434800:51:108602:39:4200:42:21
#85 15042Grzegrzółka JarosławSŁUPSKPOLDECATHLON TRI TEAM SŁUPSK84M3055125-00:26:4516901:27:5112700:59:5216303:00:4601:03:26
#86 8240Nagórek KamilSŁUPSKPOLDECATHLON TRI TEAM SŁUPSK83M303472-00:22:5110101:29:4914600:44:022202:43:2100:46:00
#87 9036Kucharek MarcinSŁUPSKPOLDECATHLON TRI TEAM SŁUPSK72M402579-00:23:0610801:23:458100:51:309202:46:4100:49:20
#88 190113Tanjga-Nawrot KonstancjaWARSZAWAPOLDELOITTE ADVENTURE TEAM80K3015-3600:29:4819201:35:5818301:06:5219203:20:4701:23:26
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11197Kubasik ArkadiuszSŁUPSKPOLDOTFIZJO77M40210-00:18:251601:16:172400:41:40802:21:4200:24:22
#90 92189Tamborska AgataŁÓDŹPOLDZIK KOMANDO88K307-1200:22:469801:30:5715500:46:434702:47:0100:49:40
#91 3026Narożny TomaszPOZNAŃPOLEFAR TRI TEAM89M301127-00:21:115501:16:032200:46:354502:28:5100:31:30
#92 13185Radczuk MarcinTUCHOMPOLENDURE TEAM81M30512-00:17:10801:17:593900:42:421402:22:3100:25:11
#93 76164Gosz MarcinLĘBORKPOLENDURE TEAM79M402266-00:20:284001:24:128600:51:269102:42:1900:44:58
#94 43130Guss PrzemysławPIŁAPOLGABINET PSYCHOLOGICZNY ALICJA GUSS66M50438-00:22:359501:16:592900:48:005902:34:0300:36:43
#95 1892Sokołowicz JakubPOZNAŃPOLGABRYSI I JAGNA 2 CÓRY TEAM84M3067154-00:30:3519401:34:0117201:08:0719403:20:2501:23:05
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3249Otworowska MałgorzataSZCZECINPOLGO2TRI / TRINERGY90K201-100:14:56401:09:49500:39:26402:08:2400:11:03
#97 157145Kosieradzki TomaszSZCZECINPOLGO2TRI SZCZECIN71M4042132-00:22:128301:29:0913601:01:3117203:02:2601:05:05
#98 10229Axel Jaard RasmusCOPENHAGENDENGOODVALLEY92M2049-00:19:212601:11:361100:43:592102:21:0900:23:48
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !103230Axel Jaard PoulAALBORGDENGOODVALLEY53M60188-00:27:2618101:22:137200:51:589902:50:1800:52:58
#100 12076Banachowski TomaszCHOJNAPOLGOODVALLEY87M3044102-00:25:2414901:27:4312400:52:2710602:53:3400:56:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności