Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Xtreme Challenge

Wyniki - 1 września 2019, Biedrusko

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1541Weber Karol1-1991MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDSieraków00:40:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2177Ratajszczak Dominik2-1988Sepienko00:42:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3137Hańćkowiak Piotr3-1988Bogucin00:43:47
#4 4143Kożuchowski Marek4-1987Poznań00:50:45
#5 5127Wituła Łukasz5-1988Zbąszyń00:53:34
#6 6153Strugarek Kuba6-1990Tańczący z chipamiMurowana00:53:37
#7 7111Janusz Michał7-1990Zbąszyń00:53:38
#8 8119Migdał Jan8-1959TKKF łabędź" ZbąszyńZbąszynek00:53:40
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9534Kaczmarek Joanna-11975MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDBielsko00:54:23
#10 10109Hetmańczyk Łukasz9-1978Paczkowo00:54:36
#11 11115Luftman Artur10-198312 Wielkopolska Brygada ObronyPniewy00:55:14
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12533Jaworek Jadwiga-21984MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDChrzypsko00:56:01
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13536Ogrodnik Emilia-31975MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMiędzychód00:56:01
#14 14102Buchert Mateusz11-199612 Wielkopolska Brygada ObronyTurew00:56:04
#15 15126Weiss Dawid12-1995Wolsztyn00:56:07
#16 16525Kaczmarek Magda-41985Rumianek00:57:15
#17 17161Bajon Roman13-1968Poznan00:57:39
#18 18526Kurasz Jacek14-1985Suchy Las00:57:46
#19 19163Danek Mariusz15-1988Kościan00:57:56
#20 20529Bartoszek Lukasz16-1984BARTOSZKI TEAMNienawiszcz00:58:10
#21 21182Bartoszek Katarzyna-51986BARTOSZKI TEAMNienawiszcz00:58:10
#22 22173Mróz Szymon17-1992wracam z urlopuMosina00:58:51
#23 23181Wiciak Maciej18-1984Poznań00:58:54
#24 24162Bochenek Michał19-1984Afro-Fit Wataha CrossFitPoznań00:59:20
#25 25149Pryszczewski Marcin20-1976Team Wesołych TetrykówCzarnków01:00:11
#26 26279Haniewicz Krzysztof21-1986Alkopatusy01:02:34
#27 27179Walkowiak Agata-61986Kępa01:02:54
#28 28120Mróz Waldemar22-1991Śrem01:05:04
#29 29113Kosowska Aleksandr-71992Kościan01:05:05
#30 3086Tonder Wojciech23-1951Olimpia PoznańPoznań01:05:05
#31 31114Kosowski Marcin24-1989Kościan01:05:05
#32 32110Iskrzak Adam25-1979Kibolski Klub SportowyMurowana01:05:13
#33 33130Zarzeczańska-Jan Blanka-81982Pecna01:06:50
#34 34135Grzempczak Michał26-1980AlkopatusyŚroda01:06:54
#35 35139Jackowiak Mariusz27-1984AlkopatusyŚroda01:07:08
#36 36108Hetmańczyk Katarzyna-91979Paczkowo01:07:13
#37 37542Zdziennicki Hubert28-1981MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMiędzychód01:07:21
#38 38530Dorożała Marta-101986MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDSieraków01:08:00
#39 39403Hoffman Anna-111993Cross WronkiSieraków01:08:00
#40 40155Stryszyk Izabela-121990Ludwikowo01:08:38
#41 41117Merda Paula-131992Poznań01:08:53
#42 42129Wysocki Jarosław29-1992Poznań01:08:54
#43 43175Nowak Patryk30-1987Ostrów01:09:57
#44 44174Mucha Patrycja-141992Koźmin Wlkp01:09:57
#45 45532Gorgiel Zuzanna-151997MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDBielsko01:13:31
#46 46103Chuda Laura-162000Gniezno01:14:29
#47 47128Wituła Monika-171991Zbąszyń01:14:33
#48 48118Mielnik Natalia-181987Poznań01:14:37
#49 49178Sroka Anna-191987Środa01:14:45
#50 50125Wdowiak Joanna-201983Poznań01:14:47
#51 51168Kozielska Dominika-211984Środa Wlkp01:14:53
#52 52105Ciesielska Hanna-221983Murowana01:14:55
#53 53116Majdanska Ilona-231985Dziecmierowo01:14:55
#54 54172Michalak Robert31-1972Kamionki01:15:13
#55 55167Kaleta-Michalak Zuzanna-241970Kamionki01:15:14
#56 56406Świtała Renata-252003Biegacze Juniora-RunnersGóra01:15:15
#57 57171Michalak Maksymilia32-2000Kamionki01:15:15
#58 58405Nieckarz Bartosz33-2001Poznań01:15:17
#59 59404Świtała Natalia-262001Biegacze Juniora-RunnersGóra01:15:18
#60 60165Janasiak Anna-271986Kępa01:15:42
#61 61401Kita Grzegorz34-1977PKSNWarszawa01:19:32
#62 62133Ciesielska Julia-282000Rogoźno01:20:13
#63 63106Ciesielski Robert35-1982Murowana01:20:47
#64 64537Szyszka Aleksandr-291993MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMiędzychód01:21:19
#65 65538Szyszka Julita-301972MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMiędzychód01:21:23
#66 66535Mejza Bogusława-311987MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMiędzychód01:21:23
#67 67157Szulc Kamila-321998Strykowo01:22:22
#68 68138Hejman Weronika-332000Strykowo01:22:23
#69 69160Woźniak Wiktoria-341999Fifne PyrkiKoziegłowy01:22:24
#70 70145Matyskiewicz Wojtek36-1987Beczka i PiraciPromnice01:24:39
#71 71158Truchel Bartłomiej37-1987Beczka i PiraciPoznań01:25:06
#72 72151Ruks Jarosław38-1989Beczka i PiraciPoznań01:25:23
#73 73152Sowa Aleksandr-351989Poznań01:26:15
#74 74159Walkiewicz Tomasz39-1989Poznań01:26:15
#75 75144Król Natalia-361997Beczka i PiraciJastrowie01:28:19
#76 76150Rataj Robert40-1997Beczka i PiraciSypniewo01:28:20
#77 77166Janik Marta-371984Poznań01:29:06
#78 78136Haniewicz Magdalena-381983AlkopatusyŚroda Wlkp01:29:09
#79 79164Hoffmann Ditta-391985Kępa01:29:16
#80 80140Kaleta Arkadiusz41-1975AlkopatusyŚroda01:29:32
#81 81141Kasprzak Tomasz42-1992Beczka i PiraciPoznań01:29:33
#82 82148Nienartowicz Michał43-1989Beczka i PiraciPoznań01:29:40
#83 83147Nienartowicz Martyna-401991Beczka i PiraciPoznań01:29:40
#84 84132Borkowski Arkadiusz44-1989Beczka i PiraciPoznań01:29:51
#85 85131Beczkiewicz Agata-411989Beczka i PiraciPoznań01:29:52
#86 86146Misterska Anna-421990AlkopatusyŚroda Wlkp.01:30:10
#87 87154Strugarek Monika-431991Tańczący z chipamiMurowana01:31:44
#88 88156Stypuła Ada-441990Tańczący z chipamiGryfice01:31:45
#89 89112Kaczmarek Marta-451982ZAPRAWIENI W BOJURadzyny01:34:43
#90 90107Dobroń Adrianna-461974Poznań01:34:43
#91 91104Chwaliszewska Beata-471991Poznań01:34:43
#92 92121Nawrot Justyna-481976Bytyń01:34:43
#93 93100Bogała Elżbieta-491976ZAPRAWIENI W BOJUKaźmierz01:34:43
#94 94101Brzostowska Agnieszka-501980Poznań01:34:43
#95 9569Jaśkiel Adrianna-511990Agata Rycyk-GrzechPiła01:40:04
#96 96184Mankiewicz Michalina-521981I-KARPoznań01:40:04
#97 97169Kubiak Henryka-531973Nefretetki z PGRuKażmierz01:40:12
#98 98176Odwrot Sylwia-541980Szamotuły01:40:12
#99 99180Wichura Sylwia-551977Bytyń01:40:12
#100 100170Kunysz Monika-561982Nefretetki z PGRuKokoszczyn01:40:12

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności